Zarządzanie zespołem pracowników (Warszawa)


1. Delegowanie zadań i odpowiedzialności jako narzędzie w zarządzaniu zespołem 2. Rozliczanie z delegowanych zadań i obowiązków Jak nie popełnić błędu w ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Krążące po Internecie plotki wskazują, że nowy netbook fińskiego producenta o nazwie Booklet, który jest bardzo bogato wyposażony, będzie kosztować około 800 dolarów. Celem szkolenia warsztatowego jest omówienie zagadnień związanych z prowadzeniem sprawozdawczości finansowej w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Uczestnicy otrzymają ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie TELEMARKETING, czyli: Skuteczne pozyskiwanie klientów przez telefon Szkolenie w postaci intensywnego treningu prowadzonego przez praktyków, podczas których kadra trenerska zaprezentuje formy ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenieKurs ten został zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy planują zdobycie kwalifikacji ACCA. English for ACCA łączy w sobie język używany podczas przygotowania ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Już jutro, we wtorek 20 kwietnia br., rozpoczynają się pierwsze rundy rozgrywek dla matematyków i programistów. Potyczki Algorytmiczne to trening umysłu koordynowany przez mistrzów świata. Firma blue|mental przeprowadziła skuteczne uderzenie w piratów rozpowszechniających nielegalne oprogramowanie poprzez serwis chomikuj.pl.

W dobie kryzysu brak odpowiednich zabezpieczeń i instrumentów usprawniających windykację wiąże się z ryzykiem utraty należności z powodu upadłości czy ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Tradycyjnie już Disney równolegle z filmem animowanym wprowadza na rynek grę pod tym samym tytułem. W przyszłym miesiącu firma Sony uruchomi sprzedaż odświeżonych "notebooków" serii VAIO P, wyposażonych w ekrany o przekątnej 8 cali. Nowe VAIO P zostały wzbogacone między innymi o GPS, akcelerometr oraz panel dotykowy z przyciskami.

Program szkolenia obejmuje: Wprowadzenie do zagadnienia relacyjnych baz danych Wprowadzenie do MS SQL Server: o omówienie Management Studio o omówienie podstawowych pojęć o ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Firma Power Color przygotowuje nowy model karty graficznej z procesorem ATI Radeon HD 5770, którą wyposażono w aż pięć portów mDP (mini DisplayPort). Dzięki technologii ATI Eyefinity do karty można podłączyć maksymalnie pięć monitorów. Google planuje jeszcze w tym tygodniu poprawić bezpieczeństwo użytkowników Gmaila. Poprawione zostaną mechanizmy broniące przed atakami i phishingiem.Przez wiele ostatnich lat marka Commodore wpadała z rąk do rąk i do dziś nikt nie potrafi jej dobrze wykorzystać. Niewykluczone że nowy właściciel chce zrobić z nią wreszcie coś konkretnego. Commodore USA już zapowiada wprowadzenie na rynek pierwszego od ponad piętnastu lat komputera, który nie tylko będzie dumnie nosić logo Commodore, ale także jest wykonany w starym stylu. Jennifer Jhonson to nasza nowa idolka. Jak twierdzi, w czasie kiedy jej mąż służył na wojnie w Iraku, zaszła w ciąże z powodu… trójwymiarowego pornosa. Nie tylko po produkty Apple'a ustawiają się kilometrowe kolejki. Głodni mobilnej technologii mieszkańcy Indonezji, stali po kilka godzin w kolejne po nowy, niedrogi telefon Nokii.

Przyrodoznawstwo i filozofia przyrody (Lublin)


...
Lokalizacja: Lublin - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie

webOS na notebooku? Czemu nie...


System Palm webOS na komputerze stacjonarnym? Czemu nie, w końcu to Linux. Jednemu z fanów Palma udało się uruchomić go natywnie, bez potrzeby środowiska SDK dostarczanego przez Palma.

Apple odpowiedzialny za większość wycieków o swoich produktach


Wieści o nowych, tajemniczych produktach Apple’a pojawiają się zazwyczaj z „dobrze poinformowanych źródełâ€. Plotki te, jak można było podejrzewać, są kontrolowanymi wyciekami.

Komunikator Tlen.pl 7.0 prawie gotowy


Wszystkich tych, którzy nie mogą się doczekać komunikatora Tlen 7 dla systemu Windows ucieszy fakt, iż już wkrótce ich cierpliwość zostanie nagrodzona.

Rynek smartfonów nie dla Microsoftu?


Według firmy RBC Capital Market, już w 2012 roku to Apple, RIM i Palm całkowicie opanują rynek smartfonów, nie dając żadnych szans mobilnym system Windows.

Google przestaje cenzurować wyniki w Chinach, omija Wielki Firewall


Google ostatecznie postanowiło zaprzestać cenzurowania wyników wyszukiwania w Chinach. Aby tego dokonać w zgodzie z tamtejszym prawem, przekierowuje internautów do serwisu z Hongkongu.

Światowy sukces polskiej wyszukiwarki


Niespełna dwuletni projekt polskich informatyków – FilesTube.com – plasuje się obecnie na 52 pozycji największych portali na świecie według zestawienia Google Ad Planner.

Pierwsze spojrzenie na Chrome OS


W Sieci pojawiły się pierwsze, wiarygodne zdjęcia systemu operacyjnego Chrome OS. Według niektórych źródeł gotowa już jest wersja 0.1.15, która oczywiście znajduje się wciąż w fazie Beta.

Pakiet Office trafi na telefony Nokia


Microsoft i Nokia doszły do porozumienia, na mocy którego ten pierwszy zaprojektuje mobilną wersję pakietu biurowego Office, przeznaczoną dla telefonów fińskiego producenta.

Darmowa nauka online, Hello - Język Angielski, kursy Internetowe (Online)


Kursy Internetowe dla wszystkich chętnych na stronie helloangielski. Nauka słówek,rozmówki dla początkujących,angielski dla znających podstawy oraz średnio zaawansowanych. Słówka, zwroty, rozmówki. Angielski ...
Lokalizacja: Online - Rodzaj: kurs / szkolenie

Steve Jobs wraca do Apple'a, inwestorzy nie wierzą w reanimację firmy


Apple, niegdyś legenda, obecnie podupadający gigant, postanowiło przywrócić Steve’a Jobsa do pracy. Firma zapłaciła aż 429 milionów dolarów co sugeruje, że to ostatnia deska ratunku.

Procesor A4 w nowym iPhone'ie


W Wietnamie znaleziono kolejny, zagubiony prototyp iPhone’a czwartej generacji. Tym razem postanowiono od razu go rozebrać na części pierwsze. W środku znaleziono ten sam procesor, co ma iPad.

Oficjalne screeny z gry Halo: Reach


Bungie oficjalnie udostępnia zrzuty ekranu z najnowszej odsłony serii Halo - Reach, która dostępna będzie wyłącznie dla posiadaczy Xboksa 360. Premiera - jesień 2010.

Wielka Brytania pozbywa się piractwa


W Wielkiej Brytanii szykują się poważne zmiany w zakresie prawnych unormowań sytuacji z piractwem - rząd chce, aby dostawcy Internetu odcinali od Sieci najbardziej zaciekłych piratów.

20 najpopularniejszych telefonów ubiegłego roku


Który z wielu telefonów był w Polsce numerem jeden? Śledząc publikowane w ubiegłym roku rankingi popularności można było wytypować zdecydowaną faworytkę.

Animacja czasu wolnego (Poznań)


Program kursu: 1. Animacja czasu wolnego - wprowadzenie teoretyczne 2h 2. Znaczenie środowisk lokalnych, małych grup, jednostek, rodziny i instytucji wspierających 2h 3. ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

EVA2000 – filmy w wersji HD z Internetu w twoim telewizorze


Internetowe witryny z filmami zyskały ogromną popularność. Oglądanie ich na ekranie większym niż monitor laptopa jest teraz możliwe dzięki EVA2000 Digital Entertainer Live.

Interaktywna okładka magazynu CHIP w CHIP.TV


Zastanawialiście się, jak wygląda okładka CHIP-a oglądana przy wykorzystaniu technologii Rozszerzonej Rzeczywistości? Kombinujecie, jak uruchomić te czary na waszym komputerze? Zobaczcie wszystko na własne oczy!

Lexar JumpDrive SAFE S3000 - pendrive godzien instytucji rządowych


Lexar wprowadza na rynek dwa nowe modele przenośnych pamięci flash USB – JumpDrive SAFE S3000 FIPS oraz JumpDrive SAFE S3000.

Kompaktowy nettop z platformą ION


Raczej egzotyczny producent w kwestii budowania komputerów - Onkyo - zapowiada swoją kompaktową maszynę z procesorem Intel Atom oraz grafiką GeForce 9400M.