Podstawy prawa pracy (Warszawa)


Umowa o pracę a inne formy zatrudnienia rodzaje umów o pracę umowa o pracę a umowy cywilnoprawne Nawiązywanie umów o pracę zawieranie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wstęp * Podstawowe informacje o systemach bazodanowych i relacyjnych bazach danych * Podstawowe informacje o Oracle i języku SQL * Poznanie narzędzi ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie SZKOLENIE OTWARTE: Negocjacje windykacja. SZKOLENIE OTWARTE: Negocjacje windykacja. Zapraszamy na szkolenie otwarte dla pracowników ds. windykacji, handlowców i przedstawicieli handlowych, ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie Google planuje wdrożyć usługę natychmiastowego tłumaczenia rozmów telefonicznych w ten sposób, aby na przykład Polak mógł przez telefon bez problemu dogadać się z Anglikiem.Trak wprowadza do oferty 5-calową nawigacje GPS-530. Wraz z tym urządzeniem pojawią się na rynku odświeżone wersje dotychczasowych modeli GPS-430 oraz GPS-550. Celem kursu jest przygotowanie do pełnienia funkcji coacha w organizacji, czyli przekazanie niezbędnej wiedzy oraz praktycznych narzędzi do jej realizacji. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Firma Gateway już niebawem uruchomi sprzedaż nowego modelu cienkiego notebooka (o grubości 1,2 cala), EC14D, który obecnie dostepny jest w systemie przedsprzedaży. Nowa konstrukcja ma podświetlany diodami ekran o przekątnej 11,6 cala i natywnej rozdzielczości 1366 x 768 pikseli oraz procesor Intel Pentium SU4100, pracujący z częstotliwością 1,3 GHz.

Cel: - poznanie budowy i zasad działania elementów hydrauliki siłowej, - nabycie umiejętności projektowania, montażu oraz uruchamiania i badania prostych układów hydraulicznych, - ...
Lokalizacja: Gliwice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Program szkolenia: 1. Podstawy VAT: przedmiot opodatkowania 2. Data sprzedaży a dostawa towarów 3. ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Rover and Orbiter Delta Mars (RODM) został nominowany w kategorii „naukowe odkrycie roku” w plebiscycie Travelery 2009. Jego autorem jest Jan Kotlarz, członek stowarzyszenia Mars Society Polska i pracownik Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Głosować można na stronie www.travelery.national-geographic.pl.

Uczestnicy poznają zaawansowane zagadnienia w Revit Architecture 2010. Praktyczne ćwiczenia dotyczą projektowania terenu, zaawansowanych technik renderingu, definiowania faz i opcji ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Firma prawnicza ACS:Law ma zamiary wysłać kilka tysięcy listów do osób współdzielących pliki. Wysyłka rozpocznie się w Nowy Rok. Listy będą proponować alternatywę: proces sądowy lub kilka tysięcy funtów kary w ramach ugody. Oficjalna aplikacja Twittera, ktra pozwalajca korzysta z niego na iPhone'ie, jest ju dostpna za darmo w serwisie App Store. Nowy program bazuje na poprzednim - Tweety'em....
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: szkoła policealna / pomaturalna Mapy Google już bywały kompatybilne z innymi modelami samochodów, ale Ford, jako pierwszy, będzie udostępniał tę funkcję za darmo. Oczywiście tylko w modelach z modułem Sync. Microsoft może dalej sprzedawać Worda na terenie Stanów Zjednoczonych. Przynajmniej tymczasowo.

Program, który potrafi zdiagnozować depresję u blogera


Naukowcy z Izraela stworzyli oprogramowanie, które jest w stanie wykryć sygnały depresji w tekstach publikowanych przez internautów. Program wyszukuje słowa i sformułowania, które wskazują na stan emocjonalny piszącego i zdaniem jego twórców może służyć jako pomocnicze narzędzie diagnostyczne - informuje serwis EurekAlert.

Antykradzieżowy alarm Bluetooth


BlueWatchDog wyróżnia się tym, iż po oddaleniu od właściciela nie tylko wydaje głośny i piskliwy dźwięk o natężeniu 109 decybeli, ale także poprzez łącze Bluetooth uruchamia alarm w komórce.

Kolorowe etui dla MacBooka oraz iPhone'a


Kolorowe torby i etui Crumplera są wodoodporne, wykonywane ręcznie i posiadają 99 lat gwarancji. Pasują do popularnego iPhone'a oraz MacBooka firmy Apple.

Google Wave na tropie zabójcy czterech policjantów


Ci, którzy mieli już do czynienia z Google Wave, w większości mają mieszane uczucia. Znaleziono jednak sposób, aby wykorzystać usługę w pełni - do tropienia groźnego przestępcy.

Ovi Mapy przemówią do ciebie twoim własnym głosem


Mapy do GPS-ów od Nokii wzbogaciły się o nową, zabawną funkcjonalność. Oprócz udostępnionych przez fiński koncern lektorów do głosowej nawigacji, możemy też wykorzystać własne nagrania.

Pioneer pozywa Garmina o naruszenie patentów


Pioneer oskarża Garmina o bezprawne wykorzystanie opatentowanych rozwiązań w urządzeniach nawigacyjnych. Firma już złożyła odpowiednie pozwy sądowe.

Różnice kursowe w aspekcie podatkowym i bilansowym- różne miasta (Warszawa)


1. Różnice kursowe wg prawa bilansowego. 2. Różnice kursowe wg prawa podatkowego. 3. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Przenośna obudowa komputerowa NZXT Vulcan


Firma NZXT wprowadziła do sprzedaży obudowę komputerową w formacie Micro ATX. Produkt o nazwie Vulcan został dla użytkowników biorących udział w imprezach LAN party.

Kolejny Extreme3 firmy ASrock


Firma ASRock przygotowuje się do uruchomienia sprzedaży kolejnego modelu płyty głównej serii Extreme3. Tym razem jest to konstrukcja oparta na chipsecie AMD 870 (z mostkiem południowym SB850) i wyposażona w podstawkę AM3.

Sześciordzeniowe procesory Phenom II


AMD przygotowuje premierę nowych, sześciordzeniowych procesorów o nazwie kodowej Thuban, które zostaną wytworzone w technologii 45 nanometrów.

Opera 10.50 beta już jest


Opera Software udostępnia nową wersję beta przeglądarki internetowej Opera 10.50. Obecnie kompilacja ta dostępna jest tylko w wersji dla systemów operacyjnych Windows.

Diamentowy iPad


Chociaż iPad jeszcze do sprzedaży nie trafił, firma CrystalRoc proponuje swoją własną wersję tabletu Apple'a - pokrytą diamentami o łącznej wielkości 11,43 karata.

Uważaj na serdeczne życzenia od cyberprzestępców


Przeprowadzone przez AVG badania pokazują, że prawie trzy czwarte internautów ochoczo otwiera elektroniczne kartki, jeżeli tylko w polu adresowym nadawcy widnieje imię i nazwisko osoby im znanej.

27-calowy monitor z panelem IPS i rozdzielczością 2560 x 1440 pikseli


Firma Dell rozszerza swoją ofertę monitorów LCD o model U2711. Ten 27-calowy monitor z panelem IPS, oferuje rozdzielczość 2560 x 1440 pikseli oraz złącza HDMI i DisplayPort.

All Things Digital: CEO Microsoftu odpowiada na pytania


Na konferencji All Things Digital Steve Ballmer poruszył wiele ważnych tematów. Mówił o chmurze, iPadzie, Googlu oraz Silverlighcie dla iPhona.

Symantec oskarżony o wyłudzenie pieniędzy od klienta


Kenneth Elan nie planował przedłużenia subskrypcji na posiadanego przez siebie antywirusa Norton. Symantec jednak zrobił to za niego, „automatycznie”. Sprawa trafiła do sądu.

Specjalista ds HR (Warszawa)


...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Trójmiejskie sieci bezprzewodowe najbezpieczniejsze w Polsce


Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, opublikował artykuł poświęcony bezpieczeństwu sieci bezprzewodowych WiFi w Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia).

Dźgnęła chłopca nożem za grę na konsoli


Pijana kobieta dźgnęła nożem 13-letniego chłopca po tym, jak odmówił wyłączenia swojej konsoli do gier.

Tunery Genius TVGo zawitały do Polski


Genius wprowadził do sprzedaży dwa tunery telewizyjne z serii TVGo - DVB-T03 i C03. Oba modele oferują możliwość odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T.