Podatek dochodowy CIT 2010- w świetle zmian od 2010- Szkolenie w Warszawie (Warszawa)


Program szkolenia I. Przychody zasady zaliczania z uwzględnieniem najnowszych interpretacji organów skarbowych i najnowszego orzecznictwa, między innymi: * ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

1. Adaptowanie interfejsu użytkownika. a) tworzenie pasków narzędziowych b) tworzenie szablonów c) definiowanie własnych rodzajów linii i wzorów kreskowania d) tworzenie makr e) tworzenie profilu użytkownika f) praca na dużych rysunkach (szybki ...
Lokalizacja: Gliwice - Rodzaj: kurs / szkolenie Astronauta z agencji NASA - T.J. Creamer - wysłał pierwszego tweeta na żywo z kosmosu, a konkretniej z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Microsoft potwierdza, że hakerzy wykorzystują ujawnioną przez inżyniera Google'a lukę bezpieczeństwa w systemie Windows XP do ataków zero-day.Celem szkolenia jest nabycie umiejętności jak bezpośrednio, uczciwie i stanowczo wyrażać swoje uczucia, postawy, opinie respektując uczucia i poglądy rozmówcy. ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie WD prezentuje nowy odtwarzacz multimedialny z dostępem do Sieci, potrafiący nie tylko odtwarzacz materiały Full HD, ale również pozwalający przeglądać Internet na ekranie telewizora. Firma Impakt wyłączny dystrybutor marki Mad Catz na Polskę, wprowadziła do sprzedaży GAMEPAD PS3 Wired.

YouTube, najpopularniejszy serwis umożliwiający publikację klipów wideo, wkrótce stanie się platformą handlową, gdzie będziemy mogli kupić gry i muzykę.

Według badań firmy Net Applications, przeprowadzonych na około 160 milionach użytkowników, udział w rynku systemu operacyjnego Windows 7 po raz pierwszy osiągnął dwucyfrowy wynik. Z blisko 23 tysięcy uczestników Olimpiady DialNet Masters – po dwóch etapach testów on-line – pozostało 1 120 zawodników, czyli 224 drużyny.

Firma Zalman zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży nowego systemu chłodzenia, przeznaczonego specjalnie dla wyposażonych w GPU ATI "Cypress" kart graficznych Radeon HD 5870 i HD 5850. Nowość to VF3000A o wymiarach 239 x 98 x 51 milimetrów. Cała konstrukcja waży 430 gramów i składa się z miedzianej podstawy, pięciu ciepłowodów oraz aluminiowego radiatora. Po podpisaniu umowy z NFZ Wielkopolanie ubezpieczeni zdrowotnie będą mogli za pomocą portalu informacyjnego sprawdzić historię swoich chorób i dowiedzieć się, ile kosztowało leczenie. Portal - "Zdrowotny Informator Pacjenta" - uruchomiono we wtorek. Według ostatnich badań, aż dwie trzecie Brytyjczyków uważa usługę Google Street View za naruszenie ich prywatności. To efekt ambitnego planu Google, pokrycia usługą 95 procent powierzchni tego kraju.1. Przepisy prawne regulujące podróże służbowe - Kodeks pracy - Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej - ustawy podatkowe - zakładowe przepisy płacowe 2. Krajowe ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Pojawienie się wyszukiwarki Goojje miało bezpośredni związek z zapowiedzią wycofania się Google'a z Chin. Logo chińskiej firmy jest jednak zbyt podobne do loga amerykańskiego giganta. Podstawowe zalety dyskw SSD to wydajno i energooszczdno. A co jeli te parametry jeszcze bardziej wyrubowa? Japoscy naukowcy znaj ju odpowied.

Apple dodaje modyfikowalny słownik do bety systemu iPhone OS 4


Użytkownicy będą teraz w stanie sami tworzyć swój słownik w iPhone'ie. Apple dodał tę funkcję do udostępnionej niedawno do testów czwarej bety systemu iPhone OS 4.0.

Więcej mocy dla iPhone’a


Urządzenie Powerlink8 pozwala naładować iPhone’a lub iPoda touch nawet wtedy, gdy nie mamy dostępu do gniazdka elektrycznego.

Akademia Psychologii Przywództwa (Warszawa)


Program Studium Podyplomowego - Akademia Psychologii Przywództwa nastawiony jest na równowagę między aktywnością konsultantów/trenerów, a zaangażowaniem uczestników. Pracują z ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: studia podyplomowe

Każdy może podsłuchać twoją rozmowę telefoniczną


Niemiecki programista rozpracował szyfrowanie GSM i opublikował swoją wiedzę w Sieci. Dzięki jego narzędziu można podsłuchać wszystkie połączenia telefoniczne na świecie.

Profesjonalna Asystentka Sekretarka (Kraków)


Celem szkolenia jest zwiększenie skuteczności autoprezentacji, poznanie efektywnych zasad komunikacji, zapoznanie z technikami zarządzania sekretariatem. Wyjątkowy rabat 300 zł Korzyści dla uczestników ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

NVIDIA to marka luksusowa. Jej technologie warte są wszelkich poświęceń?


ASUS ROG Xpander - co to takiego? Jest to po prostu mała płyta PCI Express, przeznaczona dla płyty głównej ASUS Rampage III Extreme. Znajdują się na niej cztery sloty PCI Express x16 i dwa mostki NVIDIA NF200.

Nintendo Wii leczy seryjnych morderców


Brytyjski szpital Broadmoor Hospital, leczący wielu brytyjskich seryjnych zabójców, wydał pieniądze podatników na zakup dwudziestu dwóch konsol Nintendo Wii.

Eee PC z ekranem HD Ready i odtwarzaniem filmów HD


Asus przedstawia kolejny model z linii Eee PC, wyposażony w 10-calowy ekran o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli oraz akcelerator grafiki Broadcom Crystal HD.

Pierwszy aparat BenQ z technologią HDR


BenQ wprowadza na polski rynek swój pierwszy aparat umożliwiający wykonywanie zdjęć w technice HDR (High Dynamic Range) czyli z dużą rozpiętością tonalną – model E1260.

Język Francuski profil ogólne i biznesowy i certyfikat TFI roczne (Dzierżoniów)


Nauka jednego poziomu w Studium Językowym trwa 2 semestry z możliwością kontynuowania w kolejnym roku. Łączna liczba godzin ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs przygotowawczy

Nowe tytuły gier dostępne na DSi/WiiWare


Pop+ Solo, ARKANOID Plus! i BIT.TRIP Core są już dostępne do pobrania w DSi- i WiiShop.

Policja tworzy internetowy serial


Internetowy serial „Komisariat” powstaje we współpracy z Komendą Główną Policji. Można go obejrzeć na Wirtualnej Polsce i na portalu polskiej policji.

HP TouchSmart teraz także z procesorami Intel Core i7


Hewlett-Packard odświeża swoją linię komputerów zintegrowanych w monitorach (All-in-One) o modele z najnowszymi procesorami z rodziny Intel Core. Jednym z nowych modeli jest TouchSmart 600 Quad 23” z procesorem Core i7.

Letni kurs języka szwedzki (Katowice)


- poznasz podstawowe słownictwo oraz struktury gramatyczne umożliwiające komunikację w sytuacjach życia codziennego - w programie kursu, m.in. podstawowe elementy ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Apple banuje konta osób, które przerobiły iPhone'a


Apple zdecydowało się dać kolejny wyraz braku tolerancji dla modyfikowania systemu iPhone OS przez użytkowników. „Jailbreakowane” iPhone’y dostaną bana na App Store.

Apple iPhone nowej generacji


Apple iPhone z pewnością jest jedną z najbardziej znanych marek telefonów komórkowych. Według serwisu Gizmodo, producent już ma czwartą generację tych urządzeń. Nie wiadomo jeszcze, jak nowy iPhone będzie się nazywać, ale na dzień dzisiejszy mówi się o "4G" oraz "HD".

Darmowe edytory audio


W Internecie znaleźliśmy narzędzia do edycji audio, które są przyjemne dla oka, a przede wszystkim funkcjonalne i… darmowe. Co więcej, dwa z nich nie wymagają nawet instalacji na dysku – wystarczy tylko dostęp do Sieci.

Twórca największego serwisu aukcyjnego w Polsce uruchamia własną sieć komórkową


QXL Poland, właściciel serwisu Allegro.pl i Polkomtel S.A., operator sieci Plus, podpisały umowę o współpracy, której efektem będzie rozpoczęcie działalności MVNO - mobilnego operatora telefonii komórkowej.

Linux (Wrocław)


1. Czym jest Linux oraz jego historia. 2. Przegląd dystrybucji Linuksa. 3. Podstawowy pracy z systemem. 4. Użytkownicy, grupy informacje o systemie. 5. Prawa ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Chiny: Fabryka Intela ruszy przed końcem roku


Firma Intel poinformowała o tym, że już niebawem uruchomi nową fabrykę układów scalonych, zlokalizowaną w Chińskiej Republice Ludowej. Według chińskiego Dziennika Ludowego, firma Intel zamierza ruszyć z produkcją układów scalonych najpóźniej w czwartym kwartale bieżącego roku, najprawdopodobniej w październiku.