Restrukturyzacja biznesu pomysły na skuteczną i bezpieczną optymalizację podatkową (Warszawa)


I. Podwyższenie kapitału i aporty 1. podwyższenie kapitału - formy podwyższenia kapitału - konsekwencje podatkowe dla spółki (CIT, PCC, VAT), - konsekwencje podatkowe dla wspólników (CIT, PIT, PCC, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Christian Science Monitor, jako pierwsza ogólnoamerykańska gazeta, przeniesie się całkowicie do Internetu. Powód? Coraz mniej ludzi interesuje prasa na papierze. Polska jest jednym z kilku krajów, w których rejestruje się największą liczbę infekcji, spowodowanych zagrożeniami atakującymi graczy sieciówek. Twórca serii Gears of War, Cliff Bleszinski, zaprezentował na targach E3 2010 trzecią odsłonę tej kultowej już sagi. Co ciekawe, pokazana była również wersja 3D, która nie wymaga specjalnego telewizora.Facebook zaprzecza, jakoby w tym tygodniu setki grup z serwisu społecznościowego zostało "porwanych" przez grupę o nazwie Control Your Info. Firma Power Color zapowiedziała dziś wprowadzenie na rynek nowego modelu karty graficznej Radeon HD 5830 serii PCS+. Nowość będzie fabrycznie podkręcona i wyposażona w dwuslotowy system chłodzenia z czterema ciepłowodami i z 92-milimetrowym wentylatorem. Na amerykańskim rynku dostępne jest urządzenie TruLink Wireless USB Superbooster Extender Kit, dzięki któremu można uzyskać bezprzewodowy dostęp do urządzeń USB na odległość do 45 metrów.

Microsoft zapalił zielone światło wydawcom OEM do korzystania z ekranu wyboru przeglądarki w Windows 7 i wcześniejszych wydaniach systemu.

I. Wypłaty z ZFŚS w świetle ustawy podatkowej: a)dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży do lat 18- forma zorganizowanego wypoczynku, podmiot ...
Lokalizacja: Marki - Rodzaj: kurs / szkolenie Robot zasilany bateriami Panasonic EVOLTA pobił po raz kolejny Rekord Guinnessa. 6 sierpnia na torze we francuskim Le Mans w trakcie 24 godzin pokonał dystans bez mała 24 km.

Research In Motion oraz Adobe ogłosiły na światowej konferencji developerów Adobe MAX wspólną pracę nad stworzeniem wersji Flash Player dla platformy BlackBerry. - Zasady komunikacji z uwzględnieniem specyfiki sytuacji windykacyjnej. - Psychologia zachowań dłużnika. Atakowanie i uległość. - Przerzucanie odpowiedzialności za zadłużenie ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie Steve Jobs w charakterystycznym dla siebie stylu zapowiedział funkcje drukowania w iPadzieAsus zapowiada kolejnego netbooka w swojej bogatej ofercie, a konkretniej model Eee PC 1201PN, który jako pierwszy z całej linii będzie wyposażony w nowego Atoma i grafikę Nvidii. W TRAKCIE SZKOLENIA ODPOWIEMY NA PYTANIA: * Na czym dokładnie polega koncentrowanie działalności firmy na Klientach? ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Skarbnik 4.01 to udoskonalona odsłona programu do zarządzania portfelem. Ulepszony interfejs systemu ma gwarantować użytkownikom przyjemną, szybką i łatwą obsługę.

Demonstracja nowej platformy MeeGo


Połączenie intelowskiego systemu Moblin z fińskim systemem Maemo dało platformę MeeGo, którą demonstrowano podczas konferencji IDF 2010.

Urządzenia wielofunkcyjne Brothera "potrafią więcej"


Firma Brother rozszerza gamę atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych z popularnej serii „Do More”, wprowadzając na rynek modele o rozbudowanych funkcjach.

Kolejny czytnik e-booków na rynku


Na rynku pojawia się coraz więcej czytników e-booków. Swoją cegiełkę postanowiła dołożyć również firma Astak ze swoim urządzeniem Pocket PRO.

Kadry,płace,rozliczenia ZUS (Rzeszów)


Podatek dochodowy od osób fiz. zagadnienia kadrowe, ubezpieczenia ZUS, obliczanie list płac, program kadrowo - płacowy i program Płatnik ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kursy językowe dla firm, osób indywidualnych (Płock)


...
Lokalizacja: Płock - Rodzaj: kurs / szkolenie

Gmail po liftingu


Google przenosi przetestowane i sprawdzone wersje dodatków do przeglądarkowego Gmaila z Laboratorium. Użytkownicy najpopularniejszego webmaila na świecie zyskali aż sześć nowości.

E-kurs Własna firma krok po kroku (Nowa Ruda)


1. Od pomysłu do realizacji - wybór rodzaju działalności i formy prawnej 2. Wpis do ewidencji działalności gospodarczej 3. REGON i NIP 4. Rachunek ...
Lokalizacja: Nowa Ruda - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kultowe brytyjskie parki tematyczne w Widoku Ulicy


Google uaktualniło usługę Widok Ulicy o trzy parki tematyczne w Wielkiej Brytanii. Można udać się na wirtualną wycieczkę po Alton Towers, Legolandzie i Chessington World of Adventures.

Kierowanie Sekretariatem Biurem -szkolenie na zamówienie (Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy)


Dostępny na naszej stronie internetowej. Na życzenie prześlemy program faksem lub e-mailem. ...
Lokalizacja: Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy - Rodzaj: kurs / szkolenie

Chrome 6.0 już do pobrania!


Chociaż przeglądarka Chrome w wersji 5.0 jeszcze nie jest stabilna, to Google w tylko sobie znany sposób, oddaje w ręce użytkowników pierwszą kompilację wersji 6.0.

Google Nexus Two dla użytkowników biznesowych


Google Nexus One jeszcze nie rozgościł się na rynku, a już rozpoczynają się dywagacje o jego następcy. Nexus Two ma posiadać klawiaturę QWERTY i będzie przeznaczony dla klientów biznesowych.

GPU Technology Conference we wrześniu


Tegoroczna edycja imprezy GPU Technology Conference (GTX 2010) odbędzie się w dniach 20-23 września (poniedziałek-czwartek), w Centrum Kongresowym San Jose (San Jose Convention Center) w San Jose w Kalifornii.

"Playstation 3 w tym roku wyprzedzi Xboksa 360"


Według producenta i wydawcy gier komputerowych Activision, Playstation 3 już w tym roku wyprzedzi Xboksa 360, jeśli chodzi o liczbę sprzedanych egzemplarzy.

Optymalizacja Windows od Ashampoo


Microsoft Windows, niezależnie od opinii jego użytkowników na temat jakości, jest systemem wymagającym regularnych porządków. Jedna z aplikacji w tym pomagających właśnie ukazała się w nowej wersji.

Tablet Apple'a do kupienia od marca


Yair Reiner, analityk z Oppenheimera, sprawdził zamówienia sprzętowe Apple’a. Po ich analizie wydedukował, że masowa produkcja urządzenia rozpocznie się w lutym.

Eee PC 900AX, czyli powrót do przeszłości


Asus wprowadza do swojej oferty 8,9-calowego netbooka z procesorem Intel Atom pierwszej generacji. Motywacji tajwańskiej firmy nie znamy.

Apple'owi grozi proces antymonopolowy


Pierwszego lipca na systemach iOS 4 ruszy platforma reklamowa iAd. Według szacunków, od razu przejmie ona ponad połowę rynku. Co to oznacza? Tak, zgadliście! Proces antymonopolowy…

SNES na N900 - Nokia narusza prawa autorskie Nintendo?


Nintendo bada sprawę domniemanego naruszenia praw autorskich przez Nokię, która zamieściła w Sieci wideo z emulacją SNES-a na telefonie N900 "Rover".

Firefox 3.1 Beta 1 do wzięcia


Zaledwie w cztery miesiące po premierze przeglądarki Firefox 3.0, Mozilla ogłosiła, że jest już dostępna wersja Firefox 3.1 Beta 1.

MS Office Excel wersja 2007 - Poziom od podstawowego po średnio-zaawansowany (Gdynia)


Centrum Doradczo-Szkoleniowe organizuje Kurs Komputerowy MS Office Excel 2007, Poziom Średnio-zaawansowany. Czas trwania kursu: 24 godziny lekcyjne z możliwością przedłużenia! Liczebność grupy: ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie