Twitter ważnym punktem ceremonii zaślubin


Szaleństwo na punkcie Twittera sięgnęło absurdu. Pewna para młoda, tuż po złożeniu przysięgi małżeńskiej, uaktualniła swoje profile na mikroblogu. Przed całowaniem panny młodej.

Google podało do wiadomości publicznej swoje zarobki w pierwszym kwartale 2010. Wartość dochodu koncernu to 6,77 miliarda dolarów – o 23% więcej niż w tym samym okresie w ubiegłym roku. SanDisk rozszerza swoją linię popularnych odtwarzaczy muzycznych Sansa o model z oznaczeniem Clip+, obsługującym karty slotRadio oraz slotMusic z zaprogramowanymi utworami. Wojna między Adobe a Apple’em trwa w najlepsze. Koncern z jabłkiem w tle przekonuje webdeweloperów do porzucenia Flasha na rzecz HTML5. I nieźle mu to idzie.Motorola chce zaprezentować do końca roku jeszcze dwa, do czterech, smartfony z Androidem. Jeden z nich będzie wydajny aż do przesady. Jeżeli chcesz zadać jakiekolwiek pytanie załodze promu Endeavour, możesz to zrobić przez portal Twitter. Astronauci odpowiedzą na pytania będąc na orbicie. Firma BenQ zapowiedziała uruchomienie dostaw nowego modelu notebooka - Joybook R48. Nowość wyposażono w 14-calową matrycę i oparto na platformie procesorowej Intel Calpella.

Firma comScore opublikowała wyniki badań, z których wynika, że w styczniu tego roku najpopularniejszym internetowym serwisem wideo był YouTube, co dla nikogo zorientowanego w temacie nie powinno być zaskoczeniem.

Żartowaliście, że HP, po zakupie Palma, wsadzi system webOS do drukarek? No to się nie pomyliliście… Tematyka: Analiza dokumentów, zasady ich tłumaczenia oraz sporządzanie tłumaczenia uwierzytelnionego z języka angielskiego oraz na język angielski. Ćwiczenia prowadzone z ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Po zeszłotygodniowej premierze iPada, przychodzi pora na kolejnego wielkiego gracza - Google. Na stronach projektu Chromium pojawił się więc filmik, prezentujący prototyp tabletu Google'a. Rzeczywistość rozszerzona to najnowszy krzyk mody, ale też i swoje kosztuje. Studenci MIT mają na to radę: ich wynalazek jest użyteczny, fajnie wygląda a koszt produkcji… to coś około dolara. Premierę iPada być może przyćmi nowy proces sądowy, jaki wytoczyła Apple’owi Elan Microeletronics. Pozew tyczy się wielodotyku, który EM opatentowało w 2003 roku.Era, Inteligo i MasterCard rozpoczynają dziś konsumenckie testy płatności mobilnych z użyciem telefonów komórkowych. W trwającym cztery miesiące programie pilotażowym weźmie udział 100 osób będących jednocześnie klientami Inteligo i Ery. Pisaliśmy już o portalu randkowym dla fanów Apple’a, dziś dorwaliśmy się do filmiku, przedstawiającego ślub… a właściwie to iŚlub. Program szkolenie ma na celu zdobycie przez kierowników jednostek organizacyjnych wiedzy dotyczącej nadzoru nad dokumentacja ...
Lokalizacja: Marki - Rodzaj: kurs / szkolenie

BioShock 2 już do kupienia w polskich sklepach


Sequel Bioshocka zawitał właśnie na półki sklepowe. Superprodukcja, według autorów, koncentruje się na tym samym, co pierwsza część – niesamowitym klimacie i fabule.

Kod GSM złamany. To koniec prywatności komórek?


21-letni GSM poddał się 28-letniemu hakerowi. Niemiecki inżynier, Karsten Nohl, ekspert w dziedzinie szyfrowania ogłosił, że wprowadzony do użytku w 1988 roku algorytm G.S.M. (nazwa robocza to A5/1) został przez niego złamany. Oznacza to, że udało mu się odszyfrować sekretny kod chroniący prywatność ogromnej większości wszystkich rozmów "komórkowych". Szacuje się, że dziś korzysta z niego 80% abonentów na całym świecie.

Groźny robak atakuje iPhone'y


Jeśli pierwszy wirus na iPhone'a o nazwie ikee nie zrobił na tobie wrażenia, to ten robak jest o wiele bardziej niebezpieczny, bowiem grasuje w segmencie bankowym.

Elastyczny telefon Nokii


Nokia złożyła wniosek o przyznanie patentu na "urządzenie, interfejs użytkownika i metodę dla fizycznego, elastycznego urządzenia". Czy to powrót do projektu Morph sprzed kilku lat?

Prezenty w App Store dla przyjaciół


Użytkownicy App Store mogą skorzystać z zupełnie nowej funkcji i sprawić prezent znajomemu, który używa iPhone OS. Apple udostępniło wysyłanie aplikacji jako prezent.

Google I/O 2010: Oficjalna premiera Androida 2.2 "Froyo"


Stało się to, czego każdy się domyślał. Google zaprezentowało swój mobilny system operacyjny w wersji 2.2. Zobacz, co się zmieniło i co zyskasz po aktualizacji.

"Nie wykorzystujemy środków z UE na internet"


Z przeznaczonej na realizację inwestycji w internet szerokopasmowy puli środków unijnych Polska wydała kilka procent. To bardzo mało i jeśli tego nie zmienimy, stracimy szanse na skok cywilizacyjny - powiedziała PAP prezes UKE Anna Streżyńska.

Darmowe edytory audio


W Internecie znaleźliśmy narzędzia do edycji audio, które są przyjemne dla oka, a przede wszystkim funkcjonalne i… darmowe. Co więcej, dwa z nich nie wymagają nawet instalacji na dysku – wystarczy tylko dostęp do Sieci.

Co wiemy o Apple World Wide Developers Conference 2010


Apple oficjalnie ogłosiło szczegóły na temat tegorocznej World Wide Developers Conference. Odbędzie się ona w San Francisco w dniach 7 – 11 czerwca.

Mundial 2010 - darmowe gadżety!


Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to ważne wydarzenie dla każdego fana futbolu. Przygotujcie się na 4 tygodnie sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie.

Hakerzy z Chin atakują konta e-mailowe Yahoo!


Wiele kont e-mailowych Yahoo, należących do dziennikarzy i działaczy na rzecz wolności słowa z Chin i Tajwanu, zostało zaatakowanych przez chińskich hakerów.

Chrome wkrótce będzie miał więcej dodatków, niż Firefox


Google Chrome, mimo, że dużo młodszy od Firefoksa, rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Ilość dostępnych dla niego dodatków coraz bardziej zbliża się do ilości dla produktu Mozilli.

Techniki sprzedaży i pozyskiwanie klientów (Warszawa)


Ja przed spotkaniem sprzedażowym Nastawienie przekonania Metody budowania wewnętrznej motywacji Planowanie, wytyczanie i definiowanie celów Mapa przeszkód Jakim jestem ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

EVA2000 – filmy w wersji HD z Internetu w twoim telewizorze


Internetowe witryny z filmami zyskały ogromną popularność. Oglądanie ich na ekranie większym niż monitor laptopa jest teraz możliwe dzięki EVA2000 Digital Entertainer Live.

Z tym notebookiem na kolanach nie da się pracować


Produkt ten co prawda dostępny w Polsce nie jest (i prawdopodobnie nie będzie), ale taka konstrukcja zasłużenie przykuwa wzrok. Nowy model firmy gScreen to nie byle jaka konstrukcja, bo jest to sporych rozmiarów 17-calowy notebook, ale nie z jednym, a z dwoma tak dużymi wyświetlaczami.

ISO 9001 nowe wydanie normy -omówienie i interpretacja zmian (Bydgoszcz)


Cel szkolenia: Przedstawienie zmian w standardzie ISO 9001 a także: - Interpretacja nowych wymagań normy, - Dostarczenie wskazówek jak dostosować system zarządzania do ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kurs przygotowawcze do certyfikatu TOEFL iBT (Dzierżoniów)


Intensywne kurs przygotuwujący do certyfikatu TOEFL iBT: 50 godz. lekcyjnych, a w tym: -10 zajęcia z Native Speakerem -egzamin próbny -10 godz. zajęć komputerowych ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs przygotowawczy

Ile zapłacisz, żeby zobaczyć jak mieszka Bill Gates?


Jeden dżentelmen zaoferował 35 tysięcy dolarów, żeby móc zobaczyć od środka dom Billa Gatesa. Oczywiście nie sam z siebie - wygrał licytację, z której dochód przeznaczono na cele charytatywne.

Microsoft Access 2007 - Poziom średnio zaawansowany (Warszawa)


1. Tabele - Tworzenie tabel za pomocą kreatora oraz w widoku projektu - Typy pól - Formatowanie pól - Maski wprowadzania (kreator) - Działania na ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

iiyama B1906S – monitor energooszczędny, ekologiczny i ergonomiczny


19-calowy B1906S to monitor iiyama z nowej serii ECO – produktów przyjaznych środowisku naturalnemu.