Bing z nowym modułem map i w wersji mobilnej


Microsoft zaprezentował kierunek, w którym będzie się rozwijać wyszukiwarka Bing. Witryna, w wersji beta, korzysta z Silverlight i dopasowuje się do urządzeń mobilnych.

Studia stacjonarne II stopnia: Kwalifikacja na podstawie testu z pedagogiki ogólnej. Zwolnieni z testu są absolwenci studiów I stopnia z ...
Lokalizacja: Stalowa Wola - Rodzaj: studia magisterskie uzupełniające Są ludzie, którzy uważnie oglądają reklamy. W filmie reklamowym nowego tabletu iPad firmy Apple można było zauważyć, że na urządzeniu przeglądana jest strona internetowa gazety New York Times. Nie byłoby w tym niczego nadzwyczajnego gdyby nie to, że na otwartej stronie było wyraźnie widać materiały Adobe Flash. W tym też nie byłoby niczego dziwnego gdyby nie to, że według firmy Apple, iPad nie jest zgodny z popularną "flaszką". Wydaje się, że Steve Jobs w dość lakoniczny sposób potwierdza zbliżającą się wielkimi krokami premierę nowego iPhone'a, który najprawdopodobniej zadebiutuje podczas konferencji WWDC.Opera Software wydała dzisiaj Operę Mini 5 beta na Android, najnowszą wersję najpopularniejszej na świecie przeglądarki w telefonach komórkowych. Google przestaje dbać o kompatybilność z nieaktualnymi wersjami Windows Internet Explorera. Od trzynastego marca, jeżeli chcesz dalej korzystać z YouTube’a, będziesz musiał uaktualnić przeglądarkę. NVIDIA po raz pierwszy zaprezentowała referencyjny projekt tabletu, opartego na nowej generacji układzie Tegra 2. Urządzenie pracuje oczywiście pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android.

Użytkownicy Facebooka chętniej rekomendują produkty i je kupują, reagując na informacje umieszczone na tzw. Stronach, czyli podwitrynach dla zespołów muzycznych, firm i innych zainteresowanych.

Hama wprowadziła do oferty konwerter sygnału VGA na HDMI. Dzięki niemu użytkownicy komputerów z łączem VGA będą mogli odtwarzać zdjęcia lub filmy z dysku twardego na nowoczesnym telewizorze. Szczegółowy program i harmonogram szkolenia jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości w zakładce 'szkolenia wyjazdowe'. W cenę szkolenie jest ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Tego niektórzy overclockerzy nie schowają do szafy? Według serwisu Fudzilla, firma Intel po raz pierwszy planuje poważną zmianę w, dołączanych wraz z pudełkowymi wersjami "konsumenckich" procesorów, systemach chłodzenia. Intel najwyraźniej chce dla komputerowych entuzjastów mieć coś naprawdę nowego. Love Portrait, czyli portret z ukochana osobą, funkcja wykrywania mrugnięcia fotografowanej osoby, automatyczny wybór ustawień w zależności od typu fotografii – to główne atuty kompaktu BenQ. Dziewiąta już odsłona legendarnej bijatyki, według niepotwierdzonych informacji, zadebiutuje na rynku 25 grudnia bieżącego roku.Wiele kont e-mailowych Yahoo, należących do dziennikarzy i działaczy na rzecz wolności słowa z Chin i Tajwanu, zostało zaatakowanych przez chińskich hakerów. 1.Wstęp a.Zastosowania aplikacji Microsoft Excel b.Okno programu c.Skoroszyty i arkusze d.Ustawianie podstawowych opcj 2.Wprowadzanie i modyfikacja danych w komórkach arkusza a.Wprowadzanie wartości b.Edycja komórki c.Pasek stanu d.Pasek formuły 3.Formatowanie danych a.format ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie Ameryka chce zwiększać corocznie wydatki średnio o 8,1% na bezpieczeństwo systemów informatycznych.

Europejski konkurent dla iPada


Tablet iPad firmy Apple został zaprezentowany z wielką pompą i w sprzedaży pojawi się w marcu. Mimo typowo "jabłkowego" stylu, który przyciąga uwagę, nowe urządzenie nie powala na kolana swoimi możliwościami. Brak kamery internetowej, obsługi wielozadaniowości, czy nawet Adobe Flash to z pewnością największe słabe punkty iPada. Z pewnością wykorzystają je konkurenci, a pokonanie ich nie jest przecież specjalnie trudne.

Mały barebone Zotaca z platformą ION 2


Firma Zotac wprowadza na rynek nowy komputer typu barebone PC, wyposażony w dwurdzeniowy procesor Atom z zegarem 1,66 GHz oraz procesor graficzny Nvidia GT218.

Zmiany w Programie Płatnik (Katowice)


1. Podstawy prawne zmian w programie Płatnik 2. Zmiany w zakresie zasad weryfikacji danych ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Dwuprocesorowa karta AMD z obsługą DirectX 11


W Internecie pojawiły się informacje i zdjęcia karty graficznej z nadchodzącej serii Radeon HD 5900. To druprocesorowy potwór wykonany w technologii 40 nm, obsługujący DirectX w wersji 11.

711 milionów dolarów grzywny za spamowanie na Facebooku!


Sąd okręgowy w Kalifornii nakazał Sanfordowi Wallace'owi zapłacić 711 milionów dolarów odszkodowania serwisowi społecznościowemu Facebook, za spamowanie.

Facebook, Pakistan i South Park, czyli awantura o Mahometa


Pakistański sąd nakazał blokadę Facebooka po tym, jak użytkownicy portalu ogłosili konkurs bez nagród na karykaturę Mahometa.

Radzenie sobie ze stresem w pracy Project Managera (Kraków)


Główne moduły 1. Stres i odkrywanie jego głównych symptomów, źródeł i przyczyn. 2. Zapobieganie powstawaniu i kumulowaniu się stresu ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft Kinect - znamy oficjalną cenę


Jak dotąd Microsoft wstrzymywał się z podawaniem oficjalnej ceny Kinekta, czyli nowego, dość rewolucyjnego kontrolera do gier. Teraz już wiemy, ile zapłacimy za granie bez gamepada.

Ekologiczny monitor dla firm


HP wprowadził na rynek ekonomiczny szerokoekranowy monitor LCD HP LE2001w. Urządzenie dedykowane jest firmom, którym szczególnie zależy na oszczędnościach.

NLP w biznesie (Warszawa)


Moduł 1. NLP - wprowadzenie 1. Czym jest NLP 2. Główne zasady NLP Moduł 2. Skuteczne komunikowanie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zmień iPhone'a w czytnik e-booków


Po miesiącach wyłączności Stanów Zjednoczonych na korzystanie z aplikacji Kindle dla iPhone'a i iPoda Touch, teraz dostęp do niej mają również pozostali.

Pierwszy telewizor 3D z czterema kolorami podstawowymi


Firma Sharp z dumą ogłosiła, że na rynek telewizorów 3D zamierza wejść z "hukiem". Ma to być możliwe dzięki temu, że producentowi udało się opracować pierwszy na świecie wyświetlacz 3D, korzystający z czterech kolorów podstawowych. Rozwiązanie to ma zapewnić możliwie jak najlepsze wrażenia oraz poczucie dużej głębi, w trakcie oglądania filmów w trzech wymiarach.

Język angielski - konwersacje (Gdynia)


Konwersacje. Kurs przeznaczony dla młodzieży i dorosłych na poziomiach średniozaawansowanym i zaawansowanym, pragnących podszkolić umiejętność wypowiadania się w języku angielskim. ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Linux (Wrocław)


1. Czym jest Linux oraz jego historia. 2. Przegląd dystrybucji Linuksa. 3. Podstawowy pracy z systemem. 4. Użytkownicy, grupy informacje o systemie. 5. Prawa ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Ciąg dalszy historii o Alanie Wake'u


Alan Wake utrzyma swoją serialową formę do końca. Wkrótce zadebiutuje pilot do drugiego sezonu w postaci dwóch dodatków na Xbox LIVE.

Szyfrowane wyszukiwanie u Google'a


Google, które już od kilku lat oferuje szyfrowanie SSL dla usług takich jak Dokumenty czy Gmail, teraz dołącza szyfrowanie także do swojej wyszukiwarki.

Nokia N8 trafi do sprzedaży pod koniec sierpnia?


Nie możecie doczekać się Nokii N8? Mamy dobre wieści - premiera już niedługo! Według "dobrze poinformowanych źródeł" serwisu Mobilelivingroom.de, najnowszy smartfon z Finlandii pojawi się w sprzedaży 24 sierpnia.

Joybook R48 - nowy notebook firmy BenQ


Firma BenQ zapowiedziała uruchomienie dostaw nowego modelu notebooka - Joybook R48. Nowość wyposażono w 14-calową matrycę i oparto na platformie procesorowej Intel Calpella.

Fala samobjstw w firmie Foxconn


Kolejny z pracownikw firmy Foxconn postanowi skrci swj ywot. Pracownik, jak reszta, postanowi wyskoczy przez biurowe okno. To ju dziesite samobjstwo od stycznia.

Pakistan bez YouTube'a


Pakistańskie władze zamykają dostęp do kolejnego serwisu społecznościowego. Po Facebooku, przyszedł czas na YouTube’a. Również za „bluźnierstwa”.