Kursy refleksologii stóp (Kiełczów)


...
Lokalizacja: Kiełczów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google wprowadza dzisiaj polską wersję językową usługi Insights for Search - bezpłatnego narzędzia do śledzenia trendów w Internecie, między innymi w odniesieniu geograficznym i czasowym. Według polskiego sądu antymonopolowego, niepłacenie rachunków przez abonenta nie uprawnia operatora do odłączenia go od sieci telefonicznej. PTK Centertel (Orange) będzie apelować. W marcu, na skutek braku porozumienia ze związkiem artystów, wideoklipy zniknęły z brytyjskiego YouTube’a. Teraz, na skutek nowej umowy, Wyspiarze znów mogą się cieszyć teledyskami.Blok humanistyczne,j.polski i historia ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs przygotowawczy Mimo że do premiery nowych kart Mobility Radeon zostało jeszcze troszkę czasu, to przez szczeliny internetu wyciekają kolejne informacje na ich temat oraz notebooków, w których będą montowane. Kolejnym przykładem takiego komputera jest ASUS G73JH-A1. Słowo „Unfriend”, które w angielskiej wersji Facebooka jest odpowiednikiem opcji „Usuń z listy znajomych” zostało słowem roku słownika New Oxford Amercian.

Miejsce sekretarki/ asystentki dyrektora w przedsiębiorstwie. Kwalifikacje i predyspozycje niezbędne do wykonywania zawodu sekretarki/ asystentki dyrektora. Elementy organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem. Komunikowanie ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Dokładnie 19 lutego 1990 roku miała miejsce premiera pierwszej wersji programu, który w ciągu ostatnich 20 lat zrewolucjonizował fotografię i grafikę cyfrową. Samsung przedstawia kolejny smartfon z linii Galaxy, tym razem oznaczony cyferką 3. Nowy model posiada system Android, 3,2-calowy ekran dotykowy oraz łączność Bluetooth 3.0.

Mark Capps, dyrektor studia Epic Games, odpowiedzialnego m.in. za seri Gears of War, obwinia piractwo za skupienie si jego firmy wycznie na konsolach. Wierzy jednak w powrt komputerowego grania. 1 czerwca Nvidia ma wprowadzić na rynek kolejną kartę graficzną, opartą na procesorze graficznym Fermi. Tym razem będzie to GeForce GTX 460, który na celownik weźmie Radeona HD 5850. Rozpoczęła się seria bezpłatnych spotkań poświęconych nowym produktom firmy Microsoft: Windows 7 i Windows Server 2008 R2.Win32/Induct.A to wirus, który przenosi się na kolejne komputery za pośrednictwem programów przygotowanych w zainfekowanym środowisku programistycznym Delphi. Dotychczas spodziewano się, że sześciordzeniowe procesory AMD "Thuban" pojawią się w trzecim kwartale bieżącego roku. Według serwisu OCWorkbench, prawdopodobnie zobaczymy je wcześniej niż moglibyśmy się spodziewać. Weź udział w konkursie naszej międzynarodowej społeczności i wygraj wspaniałe nagrody sponsorowane przez firmy ImTOO i Verbatim. Konkurs kończy się w poniedziałek 14-go grudnia, więc bierz się do roboty!

Profesjonalna Asystentka Prezesa Oferta Last Minute (Gdynia)


Centrum Doradczo - Szkoleniowe organizuje Szkolenie: Profesjonalna Asystentka Prezesa z Modułem Komputerowym oraz Biznesowym Słownictwem Biurowym w Języku Angielskim. Cena: ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

BitDefender traktuje 64-bitowe Windows jak wirusa


Najnowsza aktualizacja dla aplikacji marki BitDefender powoduje, że 64-bitowe systemy Windows przestają funkcjonować poprawnie.

Dyski OCZ Solid 2 z kontrolerem Indilinx


Firma OCZ Technology zaprezentowała nową serię dysków SSD. Solid 2 to gama produktów, która docelowo zastąpi starsze rozwiązania z rodziny Solid.

Umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania - kluczowe zagadnienia, praktyczne przykłady- Warszawa (Warszawa)


Szczegółowy program szkolenia jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Windows 7 niszczy akumulatory w notebookach?


W Sieci zrobiło się gorąco w związku z doniesieniami o problemach systemu operacyjnego Windows 7 z akumulatorami w komputerach przenośnych. Wszystko zaczęło się w czerwcu ubiegłego roku, a więc jeszcze przed premierą nowego systemu. Sprawa polega na tym, że niektórzy użytkownicy systemu Windows 7 otrzymują komunikaty ostrzegające o wyczerpaniu się akumulatora oraz potrzebie jego wymiany na nowy.

Eee PC z platformą ION 2


Asus zapowiada kolejnego netbooka w swojej bogatej ofercie, a konkretniej model Eee PC 1201PN, który jako pierwszy z całej linii będzie wyposażony w nowego Atoma i grafikę Nvidii.

Kamerofon Casio - 12 Megapikseli, 3G, ekran OLED, GPS i WiFi


Japoński operator komórkowy - KDDI - na tegoroczną zimę przygotowuje premierę dwóch telefonów firmy Casio, wyposażonych w 8- i 12-megapikselowe czujniki i ekrany OLED.

AT&T z "goglofona" robi "yahoo-fona"


Amerykańska telefonia AT&T, znana przede wszystkim na świecie z lukratywnej umowy z Apple’em wprowadza do oferty swój pierwszy palmofon z Androidem. Zmodyfikowanym tak, by opierał się o usługi sieciowe… Yahoo!.

JoeMonster.org padł ofiarą cyberwłamywaczy


Najprawdopodobniej najlepsza polska humorystyczna witryna internetowa przestała działać. Przyczyną jest atak cyberprzestępców.

Google chce znać przyszłość, inwestuje w Recorded Future


Fundusz Google Ventures poinformował o inwestycji w firmę Recorded Future. Zajmuje się ona… przewidywaniem przyszłości.

Kontroler Finansowy - szkolenie zawodowe Katowice (Katowice)


1. Wybrane zagadnienia Prawa Cywilnego - Źródła prawa, wykładnia prawa 2. Wybrane zagadnienia Prawa gospodarczego i handlowego 3. Odpowiedzialność karna i karno-skarbowa ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

MS Office Excel od poziomu podstawowego po średniozaawansowany (Gdynia)


Centrum Doradczo-Szkoleniowe organizuje Kurs Komputerowy: MS Office Excel od poziomu podstawowego po średniozaawansowany. Kursanci dowiedzą się, jak w profesjonalny sposób ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

MWC 2009: Windows Mobile dla biedniejszych krajów


Microsoft zaprezentuje na targach Mobile World Congress zupełnie nową edycję systemu Windows Mobile. Wersja Starter Edition przeznaczona będzie dla rynków rozwijających się.

Ekspert ds PR - Wizerunek firmy i marki, czyli jak pokonać konkurencję w mediach (Warszawa)


1. Rola PR w nowoczesnej firmie. Podstawowe cele skutecznego Public Relations w centrali i jej oddziałach 2. Co lepsze: wynajęcie agencji, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Procesory 2010 Intel Core w ultracienkich notebookach


Intel wprowadza do sprzedaży nowe, niskonapięciowe procesory z rodziny 2010 Intel Core, które mają znaleźć zastosowanie w ultracienkich i lekkich notebookach.

Oto tablet z nową generacją układu NVIDIA Tegra


NVIDIA po raz pierwszy zaprezentowała referencyjny projekt tabletu, opartego na nowej generacji układzie Tegra 2. Urządzenie pracuje oczywiście pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android.

OWPR - Język SQL i PLSQL w bazie danych Oracle (Kraków)


Podstawy * Wprowadzenie do relacyjnych baz danych i systemu Oracle * Sposób użycia języka SQL * Narzędzia służące do współpracy z bazą ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Czas pracy - warsztaty praktyczne (Warszawa)


I dzień 1) Okresy uznawane za świadczenie pracy. 2) Okresy niewliczane do czasu pracy. 3) ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

GeForce GTX 470 w formie karty jednoslotowej!


Jadźka, ściskaj go mocniej, a wyjdzie! Firma Galaxy Microsystems nie przestaje nas zaskakiwać nietuzinkowymi kartami graficznymi. Producent ten od lat jest znany z wielu dość odważnych konstrukcji kart graficznych i mnóstwa konstrukcji niereferencyjnych, mniejszych, większyć, cichszych, wydajniejszych, mniej prądożernych, i tak dalej, i tak dalej.

Podatek VAT 2010 - w świetle zmian obowiązujących od 1 stycznia 2010- Katowice (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie