Kurs Kasjera złotowego (Rzeszów)


1. Cechy identyfikacyjne banknotów 2. Waluta polska - cechy charakterystyczne banknotów szata graficzna banknotów zabezpieczenia papieru banknotowego i druku cechy ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft uruchomił nową usługę dla graczy, która nazywa się Games on Demand, czyli gry na żądanie. Dostępna jest wyłącznie w krajach, w których działa usługa Games for Windows LIVE. Opera Mini dla iPhone OS być może i jest wydajniejsza od działającego na tej samej platformie Safari, ale, w porównaniu do konkurenta, radzi sobie gorzej z internetowymi standardami. Intel uważa, że ceny komputerów są zbyt wysokie, aby przeciętny człowiek mógł sobie pozwolić na taki sprzęt, jaki sobie wymarzy. Gigant z Santa Clara chce to zmienić.Era, Inteligo i MasterCard rozpoczynają dziś konsumenckie testy płatności mobilnych z użyciem telefonów komórkowych. W trwającym cztery miesiące programie pilotażowym weźmie udział 100 osób będących jednocześnie klientami Inteligo i Ery. Ustalany na podstawie wstępnej rozmowy - doskonalenie kompetencji komunikacyjnych, organizacyjnych, przywódczych, wizerunkowych, społecznych, adaptacyjnych, motywacyjnych, odporności psychicznej, efektywności osobistej, zarządzania zespołem ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie WikiLeaks, witryna zajmująca się demaskowaniem przypadków korupcji oraz wyłapywaniem tajnym informacji, miała być zniszczona przez amerykańską armię.

Program Kursu obejmuje 120 godzin zajęć (wykładów i ćwiczeń) z zakresu: a.przemysł turystyczny w Polsce i na świecie (6 godzin); b.struktura społeczno-polityczna ...
Lokalizacja: Opole - Rodzaj: kurs / szkolenie

Firma Patriot Memory zapowiada wprowadzenie na rynek nowego zestawu modułów pamięci RAM DDR3 serii Sector 5, przeznaczonego dla najbardziej wymagających użytkowników. Nowość to składający się z dwóch modułów 2 GB zestaw (model PVV34G2250LLK) o częstotliwości efektywnej 2250 MHz. Opóźnienia standardowe to 9-9-9-27. Cyber-ataki przeprowadzone na konta GMail, które poprowadziły Google'a do gróźb wycofania się z chińskiego rynku, mogły pochodzić z dwóch chińskich szkół, jak ustalili śledczy.

ZAGADNIENIA BILANSOWE 1. Charakterystyka rocznego sprawozdania finansowego jednostek stosujących w pełnym zakresie ustawę o rachunkowości. 2. Zasady i tryb sporządzania, badania i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie System podatkowy w Polsce zagadnienia wspólne systemu podatkowego - 2 godz. Podstawy postępowania podatkowego przed urzędami podatkowymi - 2 godz. Postępowanie egzekucyjne ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenieWprowadzenie -budowa i działanie kas fiskalnych -techniki sprzedaży przy pomocy kasy fisklanej marki ELZAB Programowanie podstawowych parametrów kasy; -praktyczna nauka sprzedaży i pracy ...
Lokalizacja: Białystok - Rodzaj: kurs / szkolenie Firma Sapphire przygotowała kartę graficzną Radeon HD 5750 z efektownym i efektywnym chłodzeniem Vapor-X, 1 GB pamięci GDDR5 oraz obsługą DirectX 11. Na targach CES 2010 zostało zademonstrowany produkt, który wydaje się spełnieniem marzeń wszystkich użytkowników urządzeń przenośnych. Airnergy Charger to ładowarka, która konwertuje sygnał Wi-Fi na elektryczność.

Udoskonalona nawigacja marki TomTom


Nowe urządzenia nawigacyjne łączą technologię TomTom IQ Routes, nowy design i zoptymalizowany interfejs użytkownika.

GUS-towna zewntrzna grafika od MSI


MSI wpado na pomys, eby odwieczny problem czenia wydajnoci z mobilnoci rozwiza za pomoc zewntrznej karty graficznej. Nie oni pierwsi prbuj tego sposobu, ale wci maj szans sta si pierwszymi, ktrym si powiedzie.

Windows 7 Enterprise udostępniony internautom


Ostateczna wersja systemu Windows 7 Enterprise jest już do pobrania. Za darmo i dla każdego.

Ubisoft stawia na ekologię, rezygnuje z papierowych instrukcji obsługi


Gracze-konserwatyści nie będą zadowoleni: Ubisoft ogłosił, że rezygnuje z papierowych instrukcji obsługi do gier wydawanych na Xboksa 360 i PlayStation 3 z „ekologicznych powodów”.

Mobbing, molestowanie, dyskryminacja obowiązki pracodawcy, obowiązki zatrudnionych (Warszawa)


DEFINICJE, POJĘCIA, ROZRÓŻNIENIE Przejawy mobbingu, molestowania, dyskryminacji Definicje mobbingu a praktyka Dyskryminacja w zatrudnieniu Definicja (definicje) dyskryminacji - próba odniesienia ich do praktyki zarządzania ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Odtwarzacze multimediów: nowe niebezpieczeństwo


Celem ataków z Internetu często bywa oprogramowanie do odtwarzania multimediów. Szczególnie narażone są QuickTime, Real i Windows Media Player.

Szybka karta pamięci CompactFlash 32GB


Profesjonalni użytkownicy cyfrowych lustrzanek, którzy nadal korzystają z kart pamięci CompactFlash, powinni zainteresować się nowym produktem firmy PhotoFast.

Wielkie plany Acera na rok 2010


Acer w 2010 roku planuje wprowadzić na rynek czytnik e-booków, netbooki z preinstalowanym systemem Chrome OS, sklep z aplikacjami oraz swój własny tablet.

Kurs kadrowo-płacowy (Poznań)


Program kursu: 1. Ogólna charakterystyka prawa pracy, rodzaje umów o pracę, umowy zobowiązaniowe, roszczenia ze stosunku pracy, elementy ustawy o zatrudnianiu i ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Od podstaw do samodzielnego księgowego- KURS- RÓŻNE MIASTA (Warszawa)


Szczegółowy program kursu jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Przestrzenny dźwięk od firmy A4Tech


A4Tech przedstawia słuchawki zgodne ze standardem dźwięku przestrzennego 5.1. Komunikują się z komputerem przy pomocy portu USB.

Facebook coraz częściej atakowany przez robaki "Like"


Użytkownicy Facebooka po raz kolejny padli ofiarą ataku typu clickjacking – robaka, który wykorzystuje ukryty przycisk "Like" (Lubię to).

AMD wraca do notebooków Sony


Po długiej przerwie, do oferty firmy Sony powracają notebooki wyposażone w procesory od AMD.

Mass Effect 2 - teraz mniej irytujący


BioWare zebrało opinie graczy na temat swojej superprodukcji science-fiction i wydało darmowe uaktualnienie, które ma poprawić grę Mass Effect 2.

Wymagania standardu GMP B3 - Handel, magazynowanie i transport (Bydgoszcz)


Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy i trening umiejętności w zakresie: wdrażania, utrzymywania, ciągłego doskonalenia wymagań standardu "GMP+ B3 - Handel, ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

[UPDATE] Google pogrywa z użytkownikami... w PAC-MAN-a


To, że od czasu do czasu Google zastępuje swoje logo na stronie wyszukiwania innym, nawiązującym do bieżących wydarzeń to nic nowego. Tym razem jednak trzeba przyznać, że przeszli samych siebie: zamiast logo jest... gra PAC-MAN!

Nintendo będzie wzorować się na Xbox Live?


Nintendo może zmienić dotychczasową multi-playerową rozgrywkę na konsolach DS i Wii, podążając śladami usługi Xbox Live.

Nowy rekord w dziedzinie transmisji optycznej


Centrum badawcze Alcatel-Lucent Bell Labs ustanowiło nowy rekord w dziedzinie transmisji optycznej — pokonano barierę 100 Pb/skm.

Wszystkie 32-bitowe edycje Windows zawierają 17-letnią lukę w zabezpieczeniach


W 32-bitowych systemach Windows wykryto nową lukę bezpieczeństwa. Problem dotyczy wszystkich wersji, od Windows 7, po… zabytkowy Windows NT 3.1.

Nokia N8 trafi do sprzedaży pod koniec sierpnia?


Nie możecie doczekać się Nokii N8? Mamy dobre wieści - premiera już niedługo! Według "dobrze poinformowanych źródeł" serwisu Mobilelivingroom.de, najnowszy smartfon z Finlandii pojawi się w sprzedaży 24 sierpnia.