Windows 8 za trzy lata


Następca Windows 7 powinien pojawić się już za dwa lata. Tak przynajmniej wynika z planów Microsoftu, jakie wyciekły do Sieci.

StorCenter ix4-200d jest łatwy i szybki w konfiguracji, co jest elementem kluczowym na tym rynku, ponieważ nie wymaga do obsługi specjalisty. Program opracowany przez MEN ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie I znów mamy Halloween! Specjalnie na ten dzień związany z wiedźmami, duchami, wampirami i goblinami, przygotowaliśmy upiorną kolekcję dla wszystkich, którzy są zbyt przerażeni, żeby wyjść z domu!<h3>Rozdział 1 Wprowadzenie do rozwiązania EPM</h3> <p><b>Opis:</b> Celem tego rozdziału jest przedstawienie rozwiązania Enterprise Project Management na projektach szkoleniowych, poziomowo ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie Peter Klein, dyrektor finansowy firmy Microsoft, dumnie poinformował, że gigantowi z Redmond udało się do tej pory sprzedać 90 milionów licencji systemu Windows 7. 1.Prawo cywilne - źródła prawa, wykładnia prawa 2. Prawo gospodarcze i handlowe 3. Odpowiedzialność karna i karno-skarbowa ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zaprezentowana właśnie trzecia wersja rozwojowa Firefoksa 3.6 nie dopuści do instalacji jakiegokolwiek dodatku bez wiedzy użytkownika.

W Internecie pojawiły się pierwsze zrzuty ekranu z Windows 7, którego numer kompilacji jest większy, niż wydany na rynek system. Niewykluczone, że to pierwsze fazy rozwoju Windows 8. Na imprezę Mobile World Congress 2010 firma HTC, podobnie jak konkurenci, przygotowała się całkiem nieźle. Producent w trakcie imprezy zaprezentował nowy model smartfonu, który ma zastąpić HTC Hero.

Microsoft zorganizował kolejną prezentację Natala, tym razem na konferencji w Tel Avivie. Podczas pokazu zdradzono kilka nowych szczegółów na temat kontrolera. Teleinformatyka to jeden z głównych czynników wzrostu europejskiej gospodarki - wynika ze sprawozdania KE nt. technologii cyfrowych w UE. Z internetu korzysta 60 proc. Europejczyków; połowa z nich wykorzystując sieć kupuje lub sprzedaje towary. Program autorski ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: szkoła policealna / pomaturalna...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie 1. Użycie aplikacji Praca z arkuszami kalkulacyjnymi Udoskonalanie jakości i wydajności pracy 2. Komórki Wprowadzanie, zaznaczanie Edycja, sortowanie Kopiowanie, przesuwanie, usuwanie 3. Zarządzanie arkuszami Wiersze i kolumny Arkusze 4. Reguły i funkcje Reguły arytmetyczne Funkcje 5. Formatowanie Liczby / ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie 1. Formy zarządzania konfliktami - Zapobieganie konfliktom - Stymulowanie sytuacji współzawodnictwa - Wyciszanie konfliktów - Rozwiązywanie konfliktów 2. Strategie pasywne wobec konfliktów - Inwigilacja - Perswazja - Nacisk ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

AleSeriale - nowy serwis o polskich i zagranicznych hitach


AleSeriale to nowy serwis Wirtualnej Polski, będący bazą danych ponad 900 polskich i zagranicznych serialów telewizyjnych - z opisami, zdjęciami, newsami i charakterystyką.

Policealne Studium Hotelarstwa"Oświata" (Wrocław)


...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: szkoła policealna / pomaturalna

Executive MBA (Łódź)


Amerykański program MBA: Zajęcia prowadzone przez pracowników naukowo-dydaktycznych Robert H. Smith School of Business, University of Maryland,Towson University/ University of ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: studia podyplomowe

Wirtualna podróż w czasie do przedwojennej i powojennej Warszawy


Google Earth udostępnia zdjęcia Warszawy, a także Gdańska i Wrocławia oraz ponad 30 innych miast europejskich z pierwszej połowy ubiegłego wieku.

Ilość ataków na Twittera i Facebooka potroiła się


W roku 2009 odtnorowano wzrost ataków malware oraz spamu o 70% na portalach społecznościowych, trzy na cztery przedsiębiorstwa deklarują zagrożenia atakami z sieci społecznościowych.

CES 2010: pendrive o "nieskończonej" pojemności


Firma HSTi opracowała pendrive’a, który może mieć nieskończoną pojemność. Niewiarygodne? Niestety, rozwiązanie jest czysto umowne a diabeł tkwi w szczegółach.

Orange najmniej lubianą marką operatorów GSM?


Magazyn "Trade Marketer" przeprowadził sondaż na próbie losowej internautów, w której wzięło udział 1 026 ankietowanych. Celem sondażu było określenie najmniej lubianego operatora telefonii komórkowej.

Brytyjski Office 2010 droższy o 35% od amerykańskiego


Microsoft zaprezentował oficjalne ceny Office’a 2010 dla Wielkiej Brytanii. Jak się okazuje, Wyspiarze zapłacą o jedną trzecią więcej, niż Amerykanie.

Ultrabezpieczny scyzoryk z pamięcią flash


Szwajcarska firma Victorinox przedstawia jeden ze swoich słynnych scyzoryków w wersji z wbudowaną pamięcią flash z dodatkowymi zabezpieczeniami, których dotąd nikt nie złamał.

Prawnicy atakują tysiące piratów


Firma prawnicza ACS:Law ma zamiary wysłać kilka tysięcy listów do osób współdzielących pliki. Wysyłka rozpocznie się w Nowy Rok. Listy będą proponować alternatywę: proces sądowy lub kilka tysięcy funtów kary w ramach ugody.

4,3-calowy odtwarzacz multimedialny z ekranem HD


Hallods F43 jest pierwszym odtwarzaczem multimedialnym z ekranem o przekątnej 4,3 cala, który oferuje rozdzielczość High Definition - 1280 x 720 pikseli.

Świąteczne zakupy wykonujemy w pracy


Przeciętny pracownik ma zamiar poświęcić dwa dni robocze na e-zakupy przed świętami. Kupowanie online w pracy jest, zdaniem ankietowanych, receptą na nudę a poza tym wygodne.

GlobeSurfer X.1 - router z obsługą 3G


Firma nova media wprowadziła do sprzedaży GlobeSurfer X.1 – router WLAN b/g/n, który wykorzystuje łączność ethernet oraz 3G.

Alan Wake dla kolekcjonerów


Powstający od lat Alan Wake jest już prawie gotowy – premiera w maju. Osoby, które zdecydują się kupić edycję kolekcjonerską, mogą liczyć na bardzo ciekawe dodatki.

Tańszy niż przeciętne dyski SSD


W ofercie Kingstona niebawem pojawi się nowy model dysku SSD o pojemności 30 GB, który dostępny ma być w promocyjnej cenie tylko przez krótki okres czasu. Nowość będzie mniejszą odmianą już dostępnego dysku SSDNow V Boot Drive o pojemności 40 GB.

Piraci kupują więcej legalnej muzyki od osób niepobierających z Sieci


Osoby wymieniające się plikami uznawane są za złodziei, okradających wytwórnie i artystów. Okazuje się jednak, że kupują oni więcej legalnej muzyki, niż użytkownicy nie pobierający plików wcale.

Google I/O 2010: Chrome z obiecującymi statystykami, Mozilla kręci nosem


Google wykorzystało pierwszy dzień swojej konferencji, by pochwalić się nieco statystykami. W ciągu roku, ilość użytkowników Chrome’a zwiększyła się ponad dwukrotnie.

Rzecznikiem prasowym by (d)


1. Klucz do sukcesu jak im dogodzi, a jak skutecznie zrazi - czego media oczekuj od rzecznikw superrzecznik i antyrzecznik kto to ...
Lokalizacja: d - Rodzaj: kurs / szkolenie

Tani odtwarzacz mp3 pod wodę


Widok osób uprawiających jogging na ulicy ze słuchawkami podłączonymi do odtwarzacza MP3 nikogo już nie dziwi. Nadszedł czas również wśród osób preferujących sporty wodne.

Microsoft wypowiada wojnę piractwu (znowu)


Coraz częściej napływają do Microsoft doniesienia od konsumentów o nieświadomym nabyciu przez nich podrobionego oprogramowania.