Rachunkowość od podstaw oraz podstawy ewidencji w rachunkowości - Warszawa (Warszawa)


RACHUNKOWOŚĆ OD PODSTAW - 8 godz. Teoretyczne i prawne podstawy rachunkowości, polityka rachunkowości: - zakres podmiotowy i przedmiotowy rachunkowości - zasady rachunkowości - charakterystyka ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

W trakcie ostatniej konferencji prasowej szef NVIDII, Jen-Hsun Huang, tryskał optymizmem i chwalił swoją firmę za osiągnięcia w ostatnim czasie. Huang powiedział dziennikarzom, że produkcja nowej generacji GPU idzie pełną parą, popyt na nie jest duży. Omawiał też rekordowe zyski ze sprzedaży procesorów Tesla oraz kart Quadro, przeznaczonych do zastosowań profesjonalnych. Zdobądź nową wiedzę lub przeszkól pracowników firmy. Sprawne zarządzanie bazami danych przy wykorzystaniu aplikacji Każda firma przechowuje ogromne ilości danych, zarówno ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Tajwański projektant Tryi Yeh przedstawia swój nowy pomysł - napęd Solid State Drive, który do komputera podłączany jest poprzez Bluetooth, zaś zasilany jest przez energię słoneczną.Sir Clive Sinclair, który zbudował jeszcze w latach 80. ubiegłego wieku swój pierwszy domowy komputer ZX81, teraz nie używa komputera wcale, gdyż uważa go za irytujące urządzenie. Oferta monitorów SyncMaster od Samsunga powiększy się o nowy model z podświetlaną diodami matrycą TN o przekątnej 23 cali i natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli - PX2370. W nowym monitorze obudowa ma grubość 18 mm (nie licząc podstawki oczywiście). Niedawno informowaliśmy was o patentowaniu rozbudowanej, bezprzewodowej ładowarki przez Microsoft. Dziś już wiemy, jak ona wygląda.

Portal nasza-klasa.pl rozpoczął współpracę z GIODO. Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych współtworzy specjalną sekcję w zakładce "Bezpieczeństwo".

I. Klasyfikacja kosztw 1. Koszty bezporednie i porednie 2. Koszty stae i zmienne 3. Koszty produktu i koszty okresu II. Zasady wyceny produktw pracy ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Po odnalezieniu w Wietnamie kolejnego prototypu iPhone’a, przyszed czas na iPoda touch. Odnalezione urzdzenie wyposaone jest w dwumegapikselowy aparat cyfrowy.

Zgodnie z obietnic, Unia Europejska ogosia oficjalny wymiar kary dla producentw pamici DRAM. Firmy, ktre ustalay midzy sob ceny, zapac cznie 331 milionw euro. PKPiR podstawowe narzędzie księgowe podatników opodatkowanych na zasadach ogólnych. Podatek dochodowy od osób fizycznych podstawowe zasady. PKPiR a ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Indywidualne Lekcje Tańca na Całym Śląsku ! ! ! Jeśli krępujesz się uczyć tańczyć w grupie... Jeśli masz ograniczony czas... Jeśli chcesz mieć ...
Lokalizacja: Bytom - Rodzaj: kurs / szkolenieNa japońskich targach CEATEC 2009, Sony prezentuje prototyp elastycznego notebooka OLED, który składa się z jednego wyświetlacza dotykowego, podzielonego na dwie części. Chiński oddział firmy Dell prezentuje nowy smartfon oparty na platformie Google Android, który jednak nie posiada ani łączności 3G, ani WiFi. 1. Trudna sztuka współpracy, czyli jak utrzymać dobre relacje z mediami Najłatwiejszy pierwszy krok - baza mediów i dziennikarzy Jak, gdzie, ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenie

Tablet DigitalRise PC-729 z zainstalowanym Windows XP


Oprócz coraz większą liczbę urządzeń z nowym systemem operacyjnym Microsoftu, Windows 7, na rynku pojawia się także zaskakująco dużo produktów z Windows XP.

Alan Wake dla kolekcjonerów


Powstający od lat Alan Wake jest już prawie gotowy – premiera w maju. Osoby, które zdecydują się kupić edycję kolekcjonerską, mogą liczyć na bardzo ciekawe dodatki.

XPC SG41J1, czyli nowy barebone od Shuttle


Na europejskie rynki trafia nowy model komputera typu barebone firmy Shuttle - XPS Barebone SG41J1. Nowość oparto na płycie głównej Shuttle FG41 z chipsetem Intel G41 i podstawką LGA 775.

Skuteczne negocjacje w języku angielskim (Warszawa)


...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Skype dla Symbiana już dostępny w Ovi Store


Skype dla Symbiana umożliwi użytkownikom smartfonów Nokia na całym świecie mobilne korzystanie ze Skype przez połączenie WiFi lub połączenie mobilne innego rodzaju (GPRS, EDGE, 3G).

IFA 2009: Trójwymiarowe Sony


Sony ujawnia swoje plany, dotyczące domowego kina w trójwymiarze - w 2010 roku wprowadzi na rynek telewizory LCD Bravia, notebooki VAIO i odtwarzacze Blu-Ray - wszystko w 3D.

Ballmer: Nasz czytnik e-booków to komputer z Windowsem


Czytniki e-booków powoli wypełniają rynek - coraz większa liczba producentów wchodzi w ten segment. Czy Microsoft również spróbuje swoich sił? Nic bardziej mylnego, przecież mają Windowsa!

Uwaga, darmowy Windows 7 niedługo zacznie się restartować


Przypominamy użytkownikom darmowej wersji systemu operacyjnego Windows 7 - Release Candidate - że z początkiem marca, system będzie się co dwie godziny restartować.

GeForce GTX 470 w formie karty jednoslotowej!


Jadźka, ściskaj go mocniej, a wyjdzie! Firma Galaxy Microsystems nie przestaje nas zaskakiwać nietuzinkowymi kartami graficznymi. Producent ten od lat jest znany z wielu dość odważnych konstrukcji kart graficznych i mnóstwa konstrukcji niereferencyjnych, mniejszych, większyć, cichszych, wydajniejszych, mniej prądożernych, i tak dalej, i tak dalej.

Zobacz, jak wyglda Call of Duty: Black Ops


Na razie moemy zapomnie o aferze z Infinity Ward i da kredyt zaufania Activision Blizzard, ktre zaprezentowao nowy zwiastun do przyszej cz Call of Duty. Black Ops wyglda fenomenalnie.

Komunikacja interpersonalna (Warszawa)


Zagadnienia: 1. Segmentacja zagadnień komunikacyjnych * komunikacja w grupie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Magnat medialny uczyni informacje niewidzialne dla Google?


Magnat medialny Rupert Murdoch zasugerował, że News Corporation może uczynić swoje materiały niewidzialnymi dla użytkowników wyszukiwarki Google.

Intensywne kurs J hiszpański- 30 godzin (Dzierżoniów)


Kurs komunikatyny dla doroslych- pracy i podróże ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Windows 7 przedwcześnie sprzedany


Studencka księgarnia na jednej z amerykańskich uczelni przedwcześnie sprzedała kopię systemu operacyjnego Windows 7 Ultimate w edycji do Upgrade'u.

Google I/O 2010: Telewizja od Google'a


Google zaprezentowało swój pomysł na telewizję podczas drugiego dnia konferencji I/O. Możliwości marketingowe, jak stwierdził gigant, są nieograniczone.

Coraz więcej reklam w YouTube Mobile


Wspomagany przez wzrost sprzedaży smartfonów, serwis YouTube Mobile (m.youtube.com) w ubiegłym roku zwiększył swoją oglądalność o 160%. Stale rosnące słupki w statystykach serwisu nie mogą pozostać bez zainteresowania reklamodawców.

Internauci nie potrafią zabezpieczać swoich kont


Jeżeli komukolwiek się wydaje, że po latach internetowej edukacji internauci nauczyli się szanować swoją prywatność, to jest w błędzie. Najpopularniejsze hasło to wciąż „123456”.

Innolux będzie nowym gigantem segmentu LCD


Przejęcie firmy Chi Mei Optoeletronics przez Innolux, z pewnością podgrzeje atmosferę w rywalizacji między tajwańskimi i koreańskimi producentami paneli LCD.

Producenci notebooków nie respektują praw konsumentów w Polsce?


Acer i ASUS pozytywnymi wyjątkami. Akcja "Uwolnij laptopa" to akcja przeciwko złym dla konsumentów praktykom jakie są stosowane na rynku sprzętu komputerowego. Niemal z każdym zakupionym laptopem konsument otrzymuje licencję na system Windows w wersji OEM, nawet jeśli użytkownik nie potrzebuje takiej licencji.

Microsoft Office Excel 2003 - Zaawansowana praca z arkuszem kalkulacyjnym (Poznań)


<div class="content"> <div align="justify"> <b>Czas trwania:</b> 16 godz. <h3>Rozdział 1 Podstawy pracy z programem</h3> <p><b>Opis:</b> W tym rozdziale uczestnicy ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie