Kurs ACCESS (Warszawa)


Wprowadzenie do programu Ms Access: * Uruchomiania Microsoft Access w różnych wariantach * Poruszania ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zwyciężyły m.in. „Komórka” Stephena Kinga w interpretacji Zbigniewa Zapasiewicza, „Stuhrowie. Historie rodzinne” Jerzego Stuhra czytane przez… Jerzego, Macieja i Mariannę Stuhrów oraz „Wroniec” Jacka Dukaja”, któremu głosu użyczył Jan Peszek. Firma Japan Trust Technology zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży limitowanej wersji najmniejszego na świecie aparatu cyfrowego – CHOBi CAM. Wkrótce programy zewnętrznych firm będą mogły korzystać z danych zgromadzonych przez Outlooka.Nowoczesna koncepcja stabilizacji lędźwiowego odcinka kręgosłupa i jej wykorzystanie w leczeniu zachowawczym zespołów bólowych kręgosłupa. Kurs składa się z dwóch modułów: 1. ...
Lokalizacja: Karpacz - Rodzaj: kurs / szkolenie Od 6 lat naszą główną specjalnością jest przygotowanie nowożeńców do tego najważniejszego, pierwszego w ich wspólnym życiu tańca # zajęcia są ...
Lokalizacja: Sosonowiec - Rodzaj: kurs przygotowawczy Jack Dorsey, współzałożyciel Twittera, opracował innowacyjny sposób na dokonywanie płatności kartą kredytową.

Według doniesień klientów w Sieci, nowe iMaki z procesorami Core i7 pękają podczas użytkowania lub są już uszkodzone po otwarciu pudełka.

Stworzony przez doktora Scotta Samponasa nowy interfejs komputerowy, który pozwoli kontrolować komputer przy pomocy mięśni. Obejrzyjcie wideo. Nisko latające laptopy, dane utracone podczas pojedynku oraz dyski wykasowane przez glony w oceanie to tylko trzy z dziesięciu najoryginalniejszych przypadków utraty danych w mijającym roku.

Do mierzenia rozmiaru "cyfrowego wszechświata" wkrótce nie wystarczą już Petabajty. Już w tym roku cyfrowy dobytek ludzkości trzeba będzie określać przy pomocy Zetabajtów. Wygląda na to, że kończy się era piractwa. Nikt nie będzie już bezkarnie pobierać i udostępniać nielegalnych materiałów w Sieci, bo zwyczajnie zostanie odcięty od Internetu. Thunderbird 3 posiada karty, lepsze wyszukiwanie oraz archiwizowanie wiadomości. Jeden z najlepszych klientów pocztowych jest już gotów do pobrania!"Podstawy rozliczania podatku dochodowego od osób prawnych" to jednodniowe szkolenie, które przedstawia praktyczne kwestie związane z PDOP oraz zagadnienia rachunkowe. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie NPD, firma zajmująca się badaniem rynku konsumenckiego, ostatecznie potwierdziła: Windows 7 sprzedaje się dużo lepiej, niż Vista. Firma Buffalo wprowadzi na europejskie rynki nową serię przenośnych dysków twradych - MiniStation Lite. Urządzenia tej serii mają wymiary 80 x 15 x 129 milimetrów i są wyposażone w interfejs USB 3.0 (z wsteczną zgodnością z USB 2.0/1.1). Dyski będzie można nabyć w jednej wersji kolorystycznej - czarnej.

Sklepy Microsoftu oferują sprzęt i oprogramowanie innych firm


Microsoft rozpoczął sprzedaż komputerów i oprogramowania firm trzecich w swoich sklepach internetowych. Chce w ten sposób upodobnić się nieco do sklepów Apple’a, w których można kupić zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie.

Asertywność i rozwój osobisty - warsztaty (Rzeszów)


Efekt szkolenia: Poznasz właściwą ideę asertywności, nauczysz się kształtować i pielęgnować zachowania asertywne. Poznasz uniwersalne techniki kształtowania własnej pewności siebie, ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google I/O 2010: Pi nowoci, ktre maj pomc zmieni Internet na lepsze


Pierwszy dzie tegorocznej konferencji Google I/O za nami. Gigant przedstawi swoje najwiesze produkty i plany. Punktem dnia byy Chrome i HTML5.

Konflikty i kryzysy w projektach (Kraków)


Szkolenie dotyczy praktycznych aspektów radzenia sobie z powszechnymi w każdym projekcie zjawiskami - konfliktem i kryzysem. Główny nacisk jest położony ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Gra Pong kontrolowana oczami


Studenci z Imperial College London zaprojektowali grę wideo Pong, którą można kontrolować przy pomocy ruchu gałek ocznych.

Bd w zabezpieczeniach najnowszych Windows


Microsoft potwierdzi usterk w mechanizmie Canonical Display Driver (cdd.dll), ktra umoliwia wamanie cyberprzestpcom. Luka znajduje si zarwno w Windows 7, jak i Windows Server 2008 R2.

Apple już przyjmuje zamówienia na iPady


Chociaż Apple iPad na rynek trafi dopiero 3 kwietnia, to firma z Cupertino już zaczęła przedsprzedaż swojego magicznego tabletu. Jeden klient może zamówić jednak tylko dwa urządzenia.

System operacyjny iPhone OS 4.0 wykryty w Sieci - będzie nowy iPhone?


Pojawia się coraz więcej informacji w Internecie na temat nowego palmo fonu Apple’a. Żadna ze sprzętowych rewelacji nie jest potwierdzona, jednak są dowody, że iPhone OS 4.0 już istnieje.

AutoCAD 2010 poziom 3D (Warszawa)


Uczestnicy poznają zagadnienia przestrzennego modelowania obiektów powierzchniowych i bryłowych, standardowych i użytkowych oraz edycję tych obiektów. Celem szkolenia jest wdrożenie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Adobe komentuje brak Flasha w iPadzie


Nie upłynęło wiele czasu, by Adobe zareagowało na brak obsługi standardu Flash w iPadzie. Firma wystosowała stosowne oświadczenie.

Microsoft przegrał rozprawę z i4i, zmodyfikuje Worda


Microsoft przegrał rozprawę apelacyjną w sprawie kradzieży własności intelektualnej od firmy i4i. Koncern musi natychmiast zaprzestać sprzedaży Worda 2007 (czyli Office’a).

Noktowizor w telefonie?


Naukowiec z Uniwersytetu na Florydzie utworzył niewielkie urządzenie noktowizyjne, które można umieścić na przykład w telefonie, okularach czy na przedniej szybie samochodu.

MS EXCEL - arkusz kalkulacyjny- dla średniozaawansowanych (Szczecin)


Słuchacze: Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które chcą korzystać z zaawansowanych funkcji aplikacji Excel Opis szkolenia: Uczestnicy zapoznają się z zaawansowanymi ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Podesty ruchome - obsługa (Legionowo)


Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: wiadomości o dozorze technicznym, budowę części elektrycznej, mechanicznej i pneumatycznej lub hydraulicznej, aparaty i urządzenia bezpieczeństwa, ...
Lokalizacja: Legionowo - Rodzaj: kurs / szkolenie

Konsolidacja sprawozdań finansowych - Warszawa (Warszawa)


1. Podstawowe zasady sporządzania sprawozdania finansowego jednostek powiązanych. Ustawy o Rachunkowości i MSR - Kiedy jednostka dominująca może nie sporządzać skonsolidowanych ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowy standard wideo: DisplayPort


Znowu jakiś nowy port? Czy na pewno jest nam potrzebny? CHIP sprawdził, jakie rozwiązania techniczne powinny przyczynić się do sukcesu nowego standardu wideo.

Światowa premiera iPada opóźniona


Według firmy Apple, w Stanach Zjednoczonych Ameryki tablety iPad sprzedają się tak dobrze, że pojawiają się już problemy z dostawami. Nowa zabawka od Apple jest ponoć tak rozchwytywana, że reszta świata będzie musiała na nią czekać dłużej niż wstępnie zapowiadano.

Kolejna obudowa In Win. Tym razem bez kryształów


W ostatnich dniach firma In Win dość ostro atakuje rynki europejskie. Tuż po europejskiej premierze obudowy Diva, producent rusza z dostawami kolejnego modelu, tym razem o nazwie Griffin. Mimo że w tym przypadku nie mamy do czynienia z "włącznikiem Swarovskiego", to Griffin także wyróżnia się w tłumie.

Hollywood zakazuje korzystania z portali społecznościowych


Hollywood broni się przed przeciekami, jak tylko umie. Najnowszy pomysł wytwórni filmowych to zakazanie celebrytom posiadania kont na portalach społecznościowych.

Wirus, który otwiera wszystkie ważne furtki w Mac OS X


Nowy szczep złośliwego oprogramowania na system Mac OS X o nazwie OSX/HellRTS/D otwiera furtkę, która pozwala na zdalne uruchomienie złośliwego kodu.