Do rąk europejskich fanów Xbox 360 trafiło już 10 milionów konsol


Microsoft poinformował, że w ciągu zaledwie czterech lat sprzedała konsumentom w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce 10 mln konsol Xbox 360.

Wyniki badań „Mądry Internet”, poświęcone zachowaniom polskich internautów pokazują, iż płeć ma wpływ na to jaką aktywność preferujemy oraz jak oceniamy zjawiska w sieci. Program szkolenia 1. Faktura: * rodzaje transakcji, które wymagają ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Zdaniem redakcji The Wall Street Journal, zarwno Facebook, jak i MySpace, przekazuj dane swoich uytkownikw reklamodawcom, mimo zapewnie, e takie praktyki nie s prowadzone.1.Użytkowanie energii i oszczędność energii w budynkach (2 godz.) 2.Doradztwo energetyczne (2 godz.) 3.Ochrona cieplna budynków i termomodernizacja (4 godz.) 4.Systemy ogrzewania (4 godz.) 5.Instalacje ...
Lokalizacja: Gliwice - Rodzaj: kurs / szkolenie Tematyka szkolenia: Program Gratyfikant: * Administracja * Definiowanie składników płacowych w programie ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie Ilse Aigner napisała list otwarty do Marka Zuckenberga, twórcy Facebooka, w którym domaga się większej ochrony prywatności użytkowników tego niezwykle popularnego portalu społecznościowego.

Brandon LeBlanc z Microsoftu odniósł się na oficjalnym blogu Windows do porzucenia przez Google tego systemu operacyjnego. Jak twierdzi, media przekręciły wiele faktów.

...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie Jak twierdzi Bert Nordberg, szef firmy Sony Ericsson, jego firma nie chciała współpracować z Google'em, kiedy została poproszona o budowę smartfona Nexus One.

Rynek aplikacji dla mobilnych systemów operacyjnych rozwija się dużo dynamiczniej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Program autorski ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: szkoła policealna / pomaturalna I Wprowadzenie - Powitanie uczestników, przedstawienie się trenerów - Prezentacja treści programu i zaplanowanych ćwiczeń - Ćwiczenie - czego chciałbym się jeszcze nauczyć ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenieEra, Inteligo i MasterCard rozpoczynają dziś konsumenckie testy płatności mobilnych z użyciem telefonów komórkowych. W trwającym cztery miesiące programie pilotażowym weźmie udział 100 osób będących jednocześnie klientami Inteligo i Ery. Microsoft nie przejmuje się medialnym szumem wokół iPada i dalej ciężko pracuje nad jego konkurentem. Świadczą o tym zdjęcia i klipy wideo, jakie uzyskały redakcje Engadgeta i Gizmodo. Praktycznie wszystkie nowoczesne samochody s wyposaone w systemy komputerowe. Jak si okazuje, s rwnie podatne na wamania, co systemy znane z komputerw osobistych.

Międzynarodowe Standardy Rachunkowości MSRMSSF (Warszawa)


Celem szkolenia jest zaprezentowanie istotnych zagadnień międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej i ich zastosowania w praktyce. Prezentowane zagadnienia poparte są licznymi ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft oficjalnie o Windows Live Essentials


Microsoft podzielił się oficjalnymi informacjami na temat nowej edycji pakietu Windows Live Essentials, w skład którego wchodzą Movie Maker, Poczta, Writer, Sync i Bezpieczeństwo Rodzinne

Assessment Center i Development Center - warsztaty z zakresu prowadzenia ośrodków oceny (Warszawa)


Dzień 1. 1.Otwarcie szkolenia 2.Wprowadzenie do tematu 3.Postrzeganie społeczne i diagnoza 4.Modele kompetencyjne w procesie oceniania 5.Narzędzia badawcze 6.Prowadzenie Ośrodka Oceny jako projektu w organizacji 7.Projektowanie merytoryczne ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nvidia sprzedała setki tysięcy kart z procesorem Fermi


Jen-Hsun Huang, dyrektor generalny Nvidii, twierdzi, że obóz zielonych sprzedał już setki tysięcy kart graficznych, opartych na procesorze Fermi. Pytanie tylko - gdzie?

Nowa kamera Full HD firmy JVC


Dla osób, które lubią zapisywać wspomnienia w wysokiej rozdzielczości, firma JVC ma nowy model kamery cyfrowej serii HD Everio, o nazwie GZ-HM1. Nowe urządzenie ma podświetlany z tyłu sensor CMOS oferujący możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 1080p (1920 x 1080 pikseli) oraz robienia zdjęć o rozdzielczości 10 megapikseli.

Interfejs reagujący na ruch dłoni


Izraelscy inżynierowie z firmy PrimeSense zaprezentowali stworzoną przez siebie technologię, którą można wykorzystać w telewizorach nowej generacji, odtwarzaczach Blue-ray i innych tego typu urządzeniach.

Sprawozdawczość MSSF w warunkach polskich- szkolenie wyjazdowe- NAŁĘCZÓW (Warszawa)


Harmonogram pobytu w trakcie szkolenia jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Dotykowe komputery


Mobilne komputery z dotykowym ekranem, czyli tak zwane tablety PC, miały całkiem wyprzeć tradycyjne notebooki. Nie udało im się i dziś stanowią niewielki fragment rynku laptopów. Ale ich czas jeszcze nadejdzie.

Darmowe aplikacje do tworzenia stron - CMS-y (Wrocław)


1. Wrowadzenie do tematu 2. Quick.CMS - wstęp 3. Quick.CMS - funkcjonalność 4. PHP-Fusion - wstęp 5. PHP-Fusion - zarządzanie systemem 6. PHP-Fusion - budowa ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Drugi dodatek do Modern Warfare 2 zapowiedziany (aktualizacja)


Bijący rekordy popularności Modern Warfare 2 doczeka się drugiego dodatku. Niestety, ponownie skorzystają na nim wyłącznie wielbiciele rozgrywki wieloosobowej.

Era, Inteligo i MasterCard: pierwsza w Polsce komórka, którą zapłacisz


Era, Inteligo i MasterCard rozpoczynają dziś konsumenckie testy płatności mobilnych z użyciem telefonów komórkowych. W trwającym cztery miesiące programie pilotażowym weźmie udział 100 osób będących jednocześnie klientami Inteligo i Ery.

Najmniejsza cyfrowa kamera na świecie


Muvi Atom to, jak twierdzi producent, najmniejsza cyfrowa kamera na świecie. Jej wymiary to zaledwie 20 x 40 x 15 milimetrów i waży 40 gramów. Urządzenie nagrywa wideo w całkiem przyzwoitej, wziąwszy pod uwagę gabaryty, rozdzielczości 640 x 480 pikseli z płynnością 30 klatek na sekundę.

PDC 09: Internet Explorer 9 - pierwsze szczegóły


Microsoft zaprezentował wczesną wersję Internet Explorera 9, która ma nie więcej niż 3 tygodnie. Prezentacja odbyła się na konferencji PDC 2009.

MS EXCEL - arkusz kalkulacyjny - podstawy (Szczecin)


1.Wstęp a.Zastosowania aplikacji Microsoft Excel b.Okno programu c.Skoroszyty i arkusze d.Ustawianie podstawowych opcj 2.Wprowadzanie i modyfikacja danych w komórkach arkusza a.Wprowadzanie wartości b.Edycja komórki c.Pasek stanu d.Pasek formuły 3.Formatowanie danych a.format ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zarządzanie ryzykiem podatkowym- Wrocław (Warszawa)


Szczegółowy program szkolenia jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kłopoty Microsoftu na Litwie


LinkoManija.net, litewski serwis z torrentami, został kilka tygodni temu zaatakowany przez prawników Microsoftu. Wygląda na to, że wysiłki giganta spełzną na niczym.

Weekendowe wydanie FAMAHARDWARE & FAMAGAMES


Zapraszamy do udziału w kolejnych audycjach FAMAHARDWARE & FAMAGAMES, które po kwietniowej przerwie po raz kolejny zaskoczą was ciekawostkami ze świata nowych technologii oraz gier wideo. W końcu ruszyły także wyczekiwane przez słuchaczy konkursy.

Przenośne dyski USB 3.0 od PQI


Firma PQI jest jednym z pierwszych producentów, którzy wprowadzą do sprzedaży przenośne dyski z interfejsem USB 3.0. Jako pierwsze na półki sklepowe trafią: HDD H566 oraz SSD S533.

Multimedia w samochodzie


BLOW LCD-102R dysponuje panoramicznym wyświetlaczem 16:9 o przekątnej 10,2", dzięki czemu dobrze współpracuje z przenośnym odtwarzaczem DVD.

64-gigabajtowe pamięci moviNAND dla telefonów


Samsung przedstawia pamięci moviNAND, przeznaczone dla smartfonów i innych urządzeń mobilnych. Najnowsze układy oferują 64 GB pojemności.