Staw kolanowy patologie, diagnostyka, zasady leczenia (Karpacz)


Celem kursu jest zapoznanie uczestników z patologiami stawu kolanowego, ich diagnostyką, badaniem klinicznym, leczeniem zachowawczym, operacyjnym i usprawnianiem. Złamania i ...
Lokalizacja: Karpacz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Analiza biznesowa rynku wykazała, że iPad sprzeda się dość dobrze, ale na pewno nie będzie hitem. Co więcej, z jego powodu spadnie sprzedaż iPodów touch. W ciągu pierwszego kwartału firma RIM dostarczyła na rynek stumilionowy smartfon BlackBerry, a połowa z tych 100 milionów została sprzedana w ciągu ostatnich 3 lat. Czy gry mogą uzależnić? Do pewnego stopnia, tak. Dlatego w Wielkiej Brytanii powstała klinika, który leczy ludzi z uzależnienia od gier. Najczęściej są to MMORPG-i.Corel 6 spotkań (18 godz. lekc.) Photoshop 8 spotkań (24 godz. lekc.) Razem: 14 spotkań, 42 godziny lekcyjne ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie Firma Gelid Solutions zapowiedziała wprowadzenie na rynek swojego pierwszego modelu systemu chłodzenia, przeznaczonego dla kart graficznych. Konstrukcja o nazwie Icy Vision ma być kompatybilna z wieloma kartami graficznymi. Seria darmowych i płatnych dodatków do Mass Effect 2 to nie tylko uzupełnienie fabuły, ale i zapowiedź trzeciej części, jak twierdzi Casey Hudson z BioWare.

Gdzie dwóch się kłóci tam trzeci korzysta: Microsoft wykorzystał premierę Nexus One, by zaprzyjaźnić się z Apple’em. Jeżeli umowa dojdzie do skutku, Bing będzie domyślną wyszukiwarką na iPhone’ie.

1. Wstęp do marketingu - pojęcie i funkcje marketingu - segmentacja rynku - badania marketingowe - elementy marketingu-mix - produkt, cena, dystrybucja, promocja 2. Zarządzanie ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie Czy laptop z ekranem 11” może nadawać się do gier komputerowych? Najwidoczniej Alienware uważa, że tak, zapowiadając na targach CES 2010 model M11x.

Windowsmania trwa w najlepsze - w dniu dzisiejszym miała miejsce nie tylko premiera systemu Windows 7, ale również debiut 7-piętrowego hamburgera Windows 7 Whopper! Pewna Malezyjka o imieniu Essasa została przypadkową bohaterką na islandzkim Facebooku, gdy światło dzienne ujrzała popularna reklama z chwytliwym sloganem, podobnym do jej imienia. Kingston rozszerza swoją linię pamięci RAM dla procesorów Core i7 o nowy, trójkanałowy zestaw o pojemności 3 lub 6 GB, który pracuje z częstotliwością 2333 MHz.Hackerom udało się spowodować zagrożenie dla komputerów z systemem operacyjnym Linux. Na jednym z głównych serwerów wymiany plików zamienili plik z grą Unreal na plik z tą samą grą, ale z dodanym trojanem, działającym w systemach Unixowych - poinformowały portale informatyczne. Program szkolenia: 1. Podstawowe zagadnienia w zakresie wykonywania przepisów dotyczących ochrony informacji 2. Podstawy ochrony informacji w firmie / instytucji 3. Wdrażanie i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Zaczęło się od tajemniczego Gadu Gate Project, a skończyło na Gadu-Gadu 10. Co wiemy o przyszłości najpopularniejszego komunikatora w Polsce?

Gadżety uszczęśliwiają ludzi


Jak wynika z globalnego badania British Computer Society, technologia i gadżety potrafią uszczęśliwić ludzi - a kobiety nawet bardziej niż mężczyzn, wbrew popularnym stereotypom.

Podatek dochodowy CIT 2010- w świetle zmian od 2010- Szkolenie w Warszawie (Warszawa)


Program szkolenia I. Przychody zasady zaliczania z uwzględnieniem najnowszych interpretacji organów skarbowych i najnowszego orzecznictwa, między innymi: * ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

"Niezniszczalny" gamepad z pięcioletnią gwarancją


Firma Impakt wyłączny dystrybutor marki Mad Catz na Polskę, wprowadziła do sprzedaży GAMEPAD PS3 Wired.

Problemy z porozumieniem ACTA


Wyciek dokumentów i protokołów dotyczących porozumienia ACTA wskazuje, że mimo nacisku na jak najszybsze sfinalizowanie sprawy, poszczególne państwa wciąż nie mogą się dogadać w elementarnych kwestiach.

Windows 7 sprzedaje się o 234% lepiej, niż Vista


NPD, firma zajmująca się badaniem rynku konsumenckiego, ostatecznie potwierdziła: Windows 7 sprzedaje się dużo lepiej, niż Vista.

Zarządzanie zespołem pracowników (Warszawa)


1. Delegowanie zadań i odpowiedzialności jako narzędzie w zarządzaniu zespołem 2. Rozliczanie z delegowanych zadań i obowiązków Jak nie popełnić błędu w ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Bing z nowym modułem map i w wersji mobilnej


Microsoft zaprezentował kierunek, w którym będzie się rozwijać wyszukiwarka Bing. Witryna, w wersji beta, korzysta z Silverlight i dopasowuje się do urządzeń mobilnych.

System oceny pracy szkolenie otwarte (Gdynia)


Zapraszamy na szkolenie otwarte z zakresu budowy wewnętrznych systemów ocen pracy Szkolenie skierowane do pracowników działów HR firm i instytucji ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Przeglądarka internetowa z systemu Chrome OS wyciekła


W Internecie pojawiła się niestabilna wersja przeglądarki internetowej Google'a, którą gigant z Mountain View umieści w swoim nowym systemie operacyjnym - Chrome OS.

FBI przeszukuje chmurę Google'a


FBI otrzymało nakaz przeszukania Google’a, w celu uzyskania dokumentów z usługi w chmurze Dokumenty Google. Należały one do osób podejrzanych o spamerstwo. To pierwszy przypadek nakazu przeszukania chmury.

Barack Obama i Angelina Jolie najczęściej wykorzystywani przez spamerów


W ubiegłym roku Angelina Jolie, Oprah Winfrey i prezydent USA, Barack Obama, byli celebrytami najczęściej wykorzystywanymi przez spamerów.

WiFi obchodzi swoje 25 urodziny


Dziś mija dwadzieścia pięć lat od wydarzenia, które zapoczątkowało erę bezprzewodowego Internetu.

Twitter ważnym punktem ceremonii zaślubin


Szaleństwo na punkcie Twittera sięgnęło absurdu. Pewna para młoda, tuż po złożeniu przysięgi małżeńskiej, uaktualniła swoje profile na mikroblogu. Przed całowaniem panny młodej.

Microsoft "walczy o przetrwanie"


Dick Brass, który sporą część swojej kariery spędził w Microsofcie, uważa tę firmę za gasnącego giganta. Koncern z Redmond, jego zdaniem, albo zacznie stawiać na innowacyjność, albo zniknie z rynku.

Kurs ACCESS (Warszawa)


Wprowadzenie do programu Ms Access: * Uruchomiania Microsoft Access w różnych wariantach * Poruszania ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kursy refleksologii stóp (Kiełczów)


...
Lokalizacja: Kiełczów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wielka premiera nowego, "pięknego" Ubuntu


Canonical, po publicznych beta-testach i kilku wersjach rozwojowych, zaprezentowało zupełnie nowe Ubuntu. Wersja 10.04 zaznacza swoją odmienność już na początku – nowym stylem graficznym.

Multimedialny odtwarzacz Manty


MM 281 MP4 SONG 2GB firmy Manta to niedroga propozycja dla osób, które potrzebują wielofunkcyjnego, kompaktowego odtwarzacza multimediów.

"Piractwo zmusiło nas do porzucenia komputera na rzecz konsol"


Mark Capps, dyrektor studia Epic Games, odpowiedzialnego m.in. za serię Gears of War, obwinia piractwo za skupienie się jego firmy wyłącznie na konsolach. Wierzy jednak w powrót komputerowego grania.

Rekordowa sprzedaż gry Aliens vs Predator


Sega świętuje znakomite wyniki finansowe swojej nowej produkcji. Gra Aliens vs Predator stała się najszybciej sprzedającym się tytułem w historii wydawnictwa.