Biurowa mysz OpenOfficeMouse


Firma WarMouse we współpracy ze społecznością OpenOffice.org opracowała mysz komputerową OpenOfficeMouse.

I. Czas pracy - Nowe regulacje z ustawy antykryzysowej 1. Wydłużenie okresu rozliczeniowego. 2. Elastyczne godziny pracy i wynagrodzenie przez wydłużony okres rozliczeniowy. 3. Wprowadzenie indywidualnego rozkładu ...
Lokalizacja: Marki - Rodzaj: kurs / szkolenie Karty graficzne z serii GeForce GTX 400 mają zadebiutować za niecały miesiąc. Tymczasem na targach CeBIT 2010, firma Colorful prezentuje... pudełko od karty GTX 480. Południowokoreański gigant elektroniczny dumnie informuje, że w tym miesiącu liczba sprzedanych przez niego telefonów z ekranami dotykowymi, przekroczyła 50 milionów sztuk.Firma Aigo planuje wprowadzenie w tym roku na rynek tabletu N700 na platformie NVIDIA Tegra 2, pracującego pod kontrolą systemu operacyjnego Android 2.1. ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: liceum ogólnokształcące Cyberprzestępcy po raz kolejny wymierzają swoje ataki w użytkowników popularnych serwisów społecznościowych.

Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Sid Meier, wraz ze swoim studiem Firaxis, pracuje nad nową wersją kultowej Cywilizacji. Gra będzie wymagała tylko jednego – konta na Facebooku. Podstawowe przygotowanie do samodzielnej pracy w zakresie prowadzenia spraw osobowych i naliczania płac. Obsługa programów Symfonia, Płatnik ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Firma Gateway powiększa swoja ofertę o dwa nowe komputery zintegrowane w monitorach (All-in-One) – One ZX4300-01e oraz One ZX6900. Urządzenie przyciągają uwagę nie tylko projektem obudowy, ale również niezłą specyfikacją techniczną. 1. Organizacja pracy hotelarskiej 2. Ekonomia i prawo w hotelarstwie 3. Obsługa konsumenta 4. Obsługa informatyczna w hotelarstwie 5. Marketing usług hotelarskich 6. Język zawodowy- ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: szkoła specjalna Wyniki badania European Trusted Brands 2010, przeprowadzonego przez Reader's Digest wykazują duże zaufanie Polaków do Internetu. Jest to jeden z najwyższych wskaźników w Europie - pod tym względem wyprzedzają nas jedynie Czesi.Samsung zapowiada, że jego smartfon Galaxy i7500 Spica uzyska aktualizację systemu operacyjnego Google Android do wersji 2.1. Klawiatura dla graczy, słuchawka Bluetooth dla biznesmenów oraz recenzje Battlefield: Bad Company 2 i Alien vs Predator, czyli FAMAHARDWARE i FAMAGAMES w skrócie. Kevin Lynch, jeden z dyrektorów Adobe, zaprezentował narzędzia, które pomogą webdeveloperom w implementacji… nie, nie Flasha, a HTML5.

MWC 2010: Sagem Puma, czyli napędzany Słońcem telefon dla miłośników sportu


Sagem zaprezentował telefon komórkowy, który na pewno zdobędzie sympatię ludzi aktywnych. Promuje markę Puma, a by działał dłużej, wymaga przebywania na dworze.

WD My Book 3.0 z interfejsem SuperSpeed USB


Western Digital rozszerza swoją ofertę o zewnętrzny dysk twardy My Book 3.0 z interfejsem SuperSpeed USB, znanym szerzej jako USB 3.0.

Nakładka HTC Sense opowie każdemu ile masz kasy na koncie i jakie strony porno odwiedzasz


Jeden z czytelników portalu Boy Genius Report odkrył dość kłopotliwą usterkę w HTC Incredible i najprawdopodobniej w całej nakładce Sense która, jak się okazuje, bez wiedzy użytkownika przechowuje zrzuty ekranu z twojej przeglądarki.

Szkoła Hipnozy i metoda KSR (Kraków)


5 dniowe seminarium jest specjalnym programem pozwalającym w ciągu krótkiego czasu opanować techniki relaksacji, podporządkować świadomemu umysłowi procesy sterowania autoregeneracyjnymi ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kino domowe LG z Blu-Rayem i dostępem do Sieci


LG Electronics wprowadza na polski rynek najnowszy system kina domowego z odtwarzaczem Blu-ray. LG HB965TZ obsługuje sieci bezprzewodowe WiFi oraz protokół DLNA i CI.

FBI na tropie największej e-kradzieży


Trwa śledztwo FBI w sprawie największej e-kradzieży w historii. Amerykańscy krakerzy ukradli 3,8 milionów dolarów. Szwindel wykryto w ostatniej chwili.

Prawie każdy internauta ogląda filmy na YouTube'ie


Siła najpopularniejszego serwisu wideo rośnie w gigantycznym tempie - już teraz YouTube dociera do większej liczby użytkowników, niż osiem jego głównych konkurentów razem wziętych.

Microsoft traci jeden ze swoich większych talentów


James Allard, jeden z wizjonerów Microsoftu, ojciec Xboksa, Zune’a i Couriera, najprawdopodobniej opuści Microsoft. Powodem jest skasowanie ostatniego projektu przez zarząd.

25 lat domeny .com


Dokładnie ćwierć wieku temu producent komputerów z Cambridge w stanie Massachusetts, firma Symbolics, Inc., zarejestrował pierwszą domenę z końcówką .com.

Szyfrowanie danych w Windows 7 pomocne pedofilom?


Dzięki Windows 7 możesz zaszyfrować swoje dane, w tym dowody rzeczowe, które mogą świadczyć przeciwko tobie. Funkcjonalność ta nie podoba się australijskim ekspertom.

Nanoroboty mogą wykryć raka


Naukowcy znaleźli sposób na takie zaprogramowanie nanosensorów, aby te mogły wykryć nowotworowe komórki z próbki krwi chorego pacjenta.

Kandydat do wydania Ubuntu 9.10 - do pobrania!


Canonical wydało system operacyjny Ubuntu 9.10 (Karmic Koala) w wersji RC, która jest już dostępna do pobrania. Dowiedz się co nowego i skąd można pobrać nowe Ubuntu.

Kontrola wewnętrzna -teoria i praktyka -szkolenie na zamówienie (Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy)


Program dostępny jest na naszej stronie internetowej Na życzenie prześlemy go faksem lub e-mailem. Zajęcia te realizujemy zarówno jako otwarte dostępne ...
Lokalizacja: Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy - Rodzaj: kurs / szkolenie

Podstawowy kurs Office (Warszawa)


WORD XP Program kursu: 1. Wprowadzenie do pracy z edytorem tekstów, podstawowe pojęcia (akapit, spacja itp.) 2. Omówienie ekranu 3. Opcje pracy z programem (krótkie wprowadzenie, w ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Opera bawi się w cenzurę


Twórcy przeglądarki Opera Mini wyeliminowali „usterkę”, dzięki której jej chińscy użytkownicy mogli przeglądać niedozwolone przez chiński rząd witryny.

TEGW3000 - wygląd Nexusa One + interfejs iPhone'a


TEGW3000 to smartfon, zainspirowany nie tylko telefonem Google'a - Nexusem One, ale również interfejsem użytkownika systemu iPhone OS.

Szybki skaner do dokumentów od Plusteka


SmartOffice PL1500 to skaner do dokumentów o szybkości dochodzącej do 15 stron na minutę i maksymalnej rozdzielczości skanowania 1200 dpi.

Najlżejszy, ale wytrzymały 14-calowy notebook Panasonica


Panasonic prezentuje 14-calowy Toughbook F9, wyposażony w procesor Core i5 i baterię zapewniającą 7 godzin pracy. Konstrukcja waży zaledwie 1,6 kilograma, ale jest bardzo wytrzymała.

Multimedialny komputer w pudełeczku


Shuttle wprowadza na rynek komputer stacjonarny XPC Barebone SG41J1 Plus. Urządzenie jest nową wersją modelu XPC Barebone SG41J1, ulepszoną o obsługę pamięci RAM DDR3.

Procesory 2010 Intel Core w ultracienkich notebookach


Intel wprowadza do sprzedaży nowe, niskonapięciowe procesory z rodziny 2010 Intel Core, które mają znaleźć zastosowanie w ultracienkich i lekkich notebookach.