Windows 7 sprzedaje się o 234% lepiej, niż Vista


NPD, firma zajmująca się badaniem rynku konsumenckiego, ostatecznie potwierdziła: Windows 7 sprzedaje się dużo lepiej, niż Vista.

Znana głównie z akcesoriów dla graczy, firma Razer uruchomiła przedsprzedaż nowej wersji wprowadzonej na rynek w listopadzie ubiegłego roku myszki Abyssus, teraz dostępnej w wersji z obudową wykonaną na wysoki połysk. Chiny nie zmienią polityki w sprawie monitorowania treści w Internecie, jak wynika z oficjalnych dokumentów rządowych przekazanych dziś mediom. Seminaria niezbędnik finansisty Wszechnicy UJ został zaprojektowany z myślą o pracownikach działów finansowych w firmach. Seminaria mają za zadanie uporządkować ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenieTangent Vita 2000 to idealne rozwiązanie dla wszystkich poszukujących wydajnego komputera all-in-one. Sprzęt zbudowano w oparciu o platformę NVIDIA ION. Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. Proponujemy 2 rodzaje kursów: 1)Kontroler finansowy - dla analityków finansowych- Na zajęcia ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Zapraszamy Państwa na warsztat pt. Taktyki wywiadu poznawczego w praktyce cywilnej - trening prowadzenia przesłuchań i oceny wiarygodności zeznań. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Do oferty firmy Genius dołączył nowy zestaw głośników SP-HF500A. Nowość to drewniana para stereofonicznych kolumn z czarnym panelem przednim.

Po serii komiksowych rysunków na temat przestępczych poczynań Intela, Nvidia teraz naśmiewa się z opóźnień w premierze procesora graficznego Larrabee. Google próbuje rozwiązać problem braku kompatybilności Wave’a ze starszymi technikami wymiany danych. Firma wprowadziła do usługi powiadomienia mailowe.

Myślenie twórcze - myślenie wykorzystujące intuicję i inteligencje do otwierania nowych nie przetartych szlaków. To możliwość budowania nowych, nieznanych dotąd, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie -Stylizacja i rekonstrukcja paznokci -Praca na szablonie -Praca na tipsie -Zdobienia kolorowymi żelami, akrylami, farbkami, lakierami oraz zdobienia 3D -Nowości i ciekawostki rynkowe ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Kilka chwil temu zakończyła się konferencja prasowa Apple'a, na której Steve Jobs zaprezentował system operacyjny iPhone OS 4.0. Co nowego?Chemikalia nowe wytyczne w zakresie klasyfikacji i znakowania Zakres odpowiedzialności pracodawcy w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa pracy w magazynie W jaki ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie HTC rozszerza swoją ofertę telefonów o model Touch2, który jako jeden z pierwszych modeli będzie sprzedawany z nowym systemem Microsoftu i nowymi usługami, jak MyPhone i MarketPlace. Firma Impakt reaktywowała sprzedaż kamer internetowych marki Natec w postaci maskotek.

Fałszywa aktualizacja Outlooka instaluje trojana


Panda Labs informuje, że pewien aktywny spamer używa sfałszowanego zawiadomienia o aktualizacji programu Microsoft Outlook, do instalowania koni trojańskich na komputerach ofiar.

Nowe zasilacze Thermaltake Litepower


Thermaltake do swojej oferty zamierza dorzucić kolejne zasilacze Litepower, które są przeznaczone dla niezbyt wymagających komputerów, głównie typu HTPC.

Znamy europejską datę premiery zestawów gier God of War


God of War Collection i God of War Trilogy, czyli dwie różne kompilacje znakomitej slasherowej sagi na PlayStaton 3, pojawią się w Europie pod koniec kwietnia.

Jaki piękny wirus


Fala wirusów zalewa Internet. A tymczasem amerykański artysta i informatyk stworzył serię komputerowych wizualizacji tego, jak mogłyby wyglądać złośliwe programy.

Nowy wirus: "płać albo płacz"


F-Secure ostrzega przed nowym trojanem, który blokuje dostęp do plików żądając okupu. Podczas procederu ofiara jest przekonywana, że to nie jest atak, tylko próba uratowania cennych danych przed całkowitą utratą.

Master Overclocking Arena 2009: Polacy na podium


Po całym dniu zmagań na podium stanęła zwycięska drużyna ze Szwecji - sweclockers.com, obok nich Polacy ryba i Chaos, a także zawodnicy Futuremark Lord of Overclocking.

Dyski OCZ Solid 2 z kontrolerem Indilinx


Firma OCZ Technology zaprezentowała nową serię dysków SSD. Solid 2 to gama produktów, która docelowo zastąpi starsze rozwiązania z rodziny Solid.

AMD wprowadza technologię VISION


Podczas odbywającego się w Cannes spotkania, AMD zapowiedziało nowe wersje platform, działających w oparciu o technologię VISION, dedykowanych desktopom i notebookom.

Indywidualne sesje coachingowe (Warszawa)


Oferujemy indywidualne sesje coachingowe w zakresie: coaching kariery/zawodowy coaching związany z rozwojem zawodowym, awansem i karierą Klienta; przeznaczony jest dla ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowy system chłodzenia procesorów od firmy Prolimatech


Prolimatech zapowiada wprowadzenie na rynek nowego modelu systemu chłodzenia procesorów - Samuel 17. Nowa konstrukcja przeznaczona jest przede wszystkim do montażu w małych obudowach. Jest kompatybilny z podstawkami Intel LGA 775, 1156 i 1366 oraz AMD Socket AM2(+) i AM3.

Dwa nowe notebooki dla graczy


Firma MSI już niebawem wprowadzi na europejskie rynki swoje dwa nowe modele komputerów przenośnych, przeznaczonych przede wszystkim dla graczy.

Nowy dysk przenośny specjalnie na filmy


Firma Western Digital powiększa swoją ofertę przenośnych dysków twardych o model My Passport AV. Producent twierdzi, że urządzenie zostało zaprojektowane pod kątem przechowywania i odtwarzania filmów.

Niezastrzegane dokumenty - bądź czujny


"Mąż niejednokrotnie musiał stawiać się na przesłuchania na policji, składał wyjaśnienia, jego pismo było sprawdzane u grafologa. Z jednego przesłuchania wrócił jako właściciel nowo powstałej firmy. Oszust założył w jego imieniu spółkę, zakupił jakieś udziały, zniknął równie szybko jak się pojawił. Na policji okazało się też, że sfałszował prawo jazdy na nazwisko męża. Apogeum nastąpiło kiedy przyszło do płacenia raty kredytu, którego nigdy nie braliśmy".

Kosmetologia (Konin)


...
Lokalizacja: Konin - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie

Charlie Miller: Windows z Explorerem lub Chrome'em najbezpieczniejsze do przeglądania Internetu


Charlie Miller, jeden z najsłynniejszych hakerów i specjalistów ds. zabezpieczeń uważa pracujące pod kontrolą Windows przeglądarki Chrome i Windows Internet Explorer za najbezpieczniejsze na świecie.

E3 2010: Zabawa w policjantów i złodziei w najnowszej odsłonie Need for Speed


Need for Speed: Hot Pursuit pojawi się w sklepach już w listopadzie. Gra będzie stawiać na spektakularne pościgi policji za piratami drogowymi i będzie kładła szczególny nacisk na tryb wieloosobowy.

Microsoft Office Access 2007 - Projektowanie baz danych (Pozna)


Rozdzia 1 Zasady projektowania baz danych Opis: Ukoczenie tego rozdziau pozwala uczestnikom na poznanie metod konstrukcji profesjonalnych baz danych. Omawiane ...
Lokalizacja: Pozna - Rodzaj: kurs / szkolenie

Office 2003 odcina użytkowników od ich dokumentów


Wykryto błąd w starszej wersji pakietu Office, który powoduje, że użytkownicy tracą dostęp do zabezpieczonych dokumentów.

Adaptacja nowych pracowników (Katowice)


Program dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce "Terminarz szkoleń otwartych". Na życzenie prześlemy go Państwu faksem lub e-mailem ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Palisz? Apple skasuje ci gwarancję i nie naprawi ci sprzętu!


Chyba wszyscy wiedzą, że palenie szkodzi zdrowiu i zagraża życiu, zwłaszcza palacze. Dym zagraża również osobom trzecim. Dlatego Apple nie odbiera sprzętu na gwarancji od osób, które palą.