Niezwykle realistyczna grafika dzięki procesorowi Fermi (aktualizacja)


Na jednym z chińskich forów pojawiły się obrazki, przedstawiające graficzne możliwości procesora Fermi (GT300). Wirtualny realizm stawia właśnie milowy krok.

Firma Psystar od wielu lat prowadzi sądową i rynkową batalię z Apple'em, produkując komputery z systemem Mac OS X. Teraz poszła o krok dalej... 1. Tworzenie inteligentnych: a. Cech - iFeature b. Części - iPart c. Więzów złożenia - iMate d. Zestawień - iAssembly 2. Tworzenie prezentacji złożenia a. Widok rozstrzelony b. Animacja montażu zespołu 3. Tworzenie części blaszanych a. Edycja ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Najpopularniejszy na świecie serwis społecznościowy VoD, Google YouTube, nie działa od rana. Przyczyna awarii nie jest znana. Bezpośrednie linki do filmów wciąż funkcjonują poprawnie.Zgodnie z obietnicą, Unia Europejska ogłosiła oficjalny wymiar kary dla producentów pamięci DRAM. Firmy, które ustalały między sobą ceny, zapłacą łącznie 331 milionów euro. Acer wprowadza na europejski rynek ultramobilną maszynę Aspire 1825PTZ, którą wyposażono w 11,6-calowy, obracany i pojemnościowy ekran LCD oraz niskonapięciowy procesor Intela. Niebawem na sklepowe półki ma trafić kolejny system chłodzenia procesorów od firmy Xilence. Konstrukcja o nazwie M606 jest kompatybilna z podstawkami Intel LGA 775, 1156 i 1366 oraz AMD Socket AM2(+) i AM3.

Seria przenośnych stacji roboczych firmy Dell powiększyła się o nowy model - Precision M4500. Nowa konstrukcja jest przeznaczona przede wszystkim do użytku w zastępstwie stacjonarnej stacji roboczej, do pracy z grafiką (także trójwymiarową), czy obróbką wideo.

Kurs przeznaczony dla osób, które pragną poznać najważniejsze dla podstawowej komunikacji językowej zwroty i frazy, gramatykę niezbędną do poprawnego wysławiania ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie MSI wpadło na pomysł, żeby odwieczny problem łączenia wydajności z mobilnością rozwiązać za pomocą zewnętrznej karty graficznej. Nie oni pierwsi próbują tego sposobu, ale wciąż mają szansę stać się pierwszymi, którym się powiedzie.

Chcesz zostać specjalistą ds. personalnych? Marzy ci się awans w dziale HR? Zapraszamy na kurs, który przygotuje Cię do wykonywania pracy ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Microsoft chce opatentować mechanizm reklamowy, który będzie połączony z techniką CAPTCHA. Najnowsza wersja Binga dla systemu Windows Phone wprowadza bardzo wiele nowości. Mamy nową stronę główną, wyszukiwarkę filmów, informacje o ruchu drogowym, nowy interfejs i… nawigację głosową.Specjaliści z Mediarecovery przygotowali portrety psychologiczne polskich przedstawicieli piratów. Zestawienie należy traktować „z przymrużeniem oka” choć sam problem piractwa stanowi poważny problem. Tematyka szkolenia: 1. Podstawy prawne tworzenia ZFŚS (Regulamin ZFŚS) 2. Zabezpieczenia dot. ochrony danych osobowych, zwykłych i sensytywnych, 3. Obowiązek tworzenia ZFŚS (dla ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie Ruszyła strona internetowa www.toaleta2012.pl, będąca platformą dla pierwszej w Polsce społecznej, interaktywnej mapy toalet. Każdy użytkownik Internetu może uczestniczyć w jej tworzeniu.

Telefon jak lustrzanka, czyli format RAW w smartfonach


Firma OmniVision ujawnia nowy, 5-megapikselowy czujnik CMOS dla telefonów komórkowych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie zapisywał zdjęć w formacie RAW.

Podstawy prawa pracy (Warszawa)


Umowa o pracę a inne formy zatrudnienia rodzaje umów o pracę umowa o pracę a umowy cywilnoprawne Nawiązywanie umów o pracę zawieranie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Jest porozumienie w sprawie sprzedaży Skype'a


Ebay, właściciel Skype’a, w końcu porozumiał się z jego twórcami w sprawie sprzedaży komunikatora.

Portal: stary, ale najwyraźniej jary


Gra Portal, która została udostępniona za darmo z okazji premiery Steama i związanych z nim gier na Mac OS X i Linuksa (tu w wersji beta), została pobrana już 1,5 miliona razy.

Notebook z 16 GB pamięci RAM i USB 3.0


Lenovo aktualizuje swoją serię notebooków z dwoma wyświetlaczami o model W701, wyposażony dodatkowo w złącza USB 3.0 oraz aż 16 GB pamięci DDR3.

Nowa seria telewizorów HDTV od Funai


Funai wprowadził do swojej oferty nową serię telewizorów LCD. Modele te są zgodne ze standardem HDTV oraz mają wbudowany tuner DVB-T/MPEG-4.

Windows Mobile 6.5 nie przejdzie na emeryturę


Microsoft poinformował, że nie przestanie wspierać i sprzedawać systemu Windows Mobile 6.5, nawet gdy na rynku pojawi się jego następca - Windows Phone 7.

Rozmowy przez Skype'a w High Definition


Firma Skype planuje wprowadzić rozmowy w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli dla użytkowników z odpowiednimi monitorami i komputerami.

Akademia podatkowa VAT - od podstaw- różne miasta (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Komisja Europejska ściszy odtwarzacze muzyczne


Komisja Europejska oraz ciało standaryzacyjne Unii - CENELEC - wejdą w 2010 rok z propozycją standardu bezpieczeństwa dla odtwarzaczy muzycznych.

ASUS szykuje czytnik e-booków z ekranem OLED


Firma ASUS planuje wejść na gorący w ostatnich miesiącach rynek czytników elektronicznych książek. Brytyjski Times Online ujawnił szczegóły dotyczące pierwszego modelu o nazwie DR-570. Urządzenie to ma 6-calowy wyświetlacz OLED, WiFi oraz 3G. Akumulator ma wystarczać na pracę urządzenia przez maksymalnie 122 godziny.

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców (Warszawa)


Cele kształcenia: 1) Zapoznanie z pisownią i wymową języka polskiego. 2) Rozumienie sensu wypowiedzi mówionych i pisanych dotyczących życia codziennego, czasem wolnym itp. 3) Posługiwanie się ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Sześciordzeniowy Intel Core i7-980X pojawia się w sklepach


Najnowszy procesor Intela, objęty jeszcze tajemnicą dziennikarską, pojawia się na półkach sklepowych. Model Core i7-980X posiada sześć rdzeni i pracuje z częstotliwością 3,33 GHz.

Apple pracuje nad dużymi, aluminiowymi tabletami


Cytując w 100 procentach wiarygodne źródła, serwis Gizmodo informuje, że w chińskiej fabryce pojawiły się dwa prototypy tabletów firmy Apple o przekątnych ekranu 13 i 15 cali.

Kursy językowe dla firm, lekcje indywidualne dla osób prywatnych (Piła)


Kursy językowe dla firm, lekcje indywidualne dla osób prywatnych ...
Lokalizacja: Piła - Rodzaj: kurs / szkolenie

eBay sprzedaje Skype'a za 2 mld dolarów


Koncern eBay zamierza sprzedać telefonię internetową Skype grupie prywatnych inwestorów. Potencjalnym kupcem jest twórca przeglądarki Netscape.

Właściciel iPada wykopany z Microsoft Store


Pewien użytkownik YouTube’a zdecydował sprawdzić, co się stanie, jak weźmie iPada ze sobą do sklepu Microsoft Store. Żartowniś nie spotkał się ze zrozumieniem – wyrzucił go personel i ochrona.

Kurs Fotografii Cyfrowej (Poznań)


Pogram kursu: 1. Omówienie sprzętu fotograficznego, materiałów i akcesoriów, podstawowe funkcje aparatów, współpraca aparatów cyfrowych z komputerem, fotografowanie martwej natury w ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

LEKSYKON PRAWA WSZECHNICY UJ,Seminarium 5 Prawo pracy w praktyce kadry zarządzającej (Kraków)


Seminaria prawnicze - Leksykon Prawa Wszechnicy UJ został zaprojektowany z myślą o pracownikach działów prawnych w firmach, którzy na co ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

KE chce postawić Wielką Brytanię przed sądem za naruszanie prywatności obywateli


Rząd Wielkiej Brytanii musi odpowiedzieć przed Komisją Europejską na zarzuty o nielegalnych testach cyfrowej reklamy.