Ochrona danych osobowych (Warszawa)


Zakres ochrony danych osobowych, Dane osobowe - pojęcie, rodzaje, Podstawy dopuszczalności przetwarzania danych osobowych, Zasady ogólne przetwarzania i ochrony danych osobowych, Uprawnienia osób, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Z badań firmy Panda Security wynika, iż każdego dnia pojawia się średnio 37 tysięcy nowych zagrożeń internetowych. Większość z nich jest jednak groźna tylko przez pierwsze 24 godziny. Celem głownym jest używać języka obcego w sytuacjach codziennych i w życiu zawodowym ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie Wyścigu na miniaturyzację ciąg dalszy - firma OmniVision prezentuje najmniejszy na świecie czujnik CMOS, potrafiący rejestrować materiały filmowe w rozdzielczości 1080p.Mapy do GPS-ów od Nokii wzbogaciły się o nową, zabawną funkcjonalność. Oprócz udostępnionych przez fiński koncern lektorów do głosowej nawigacji, możemy też wykorzystać własne nagrania. Analitycy z Kaspersky Lab odpowiedzialni za analizę spamu zarejestrowali masowe wysyłki wiadomości e-mail zawierających odsyłacze do filmów reklamowych na YouTube. iPhone jest nie tylko ulubionym gadżetem wrednej, imperialistycznej i pogańskiej Ameryki. Jak się okazuje, palmofon Apple’a jest lubiany również przez Talibów.

Toshiba zaprezentowała nowy panel LCD, który potrafi częściowo skonwertować obrazy dwuwymiarowe do obrazu trójwymiarowego, widzialnego gołym okiem.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy tapety i tła pulpitu, pochodzące z takich seriali jak: Zagubieni, CSI, Gotowe na Wszystko, Skazany na Śmierć, Seks w Wielkim Mieście i innych. Sun Microsystems zapowiada, że opóźnienia w transakcji na linii Sun - Oracle, której na razie nie chce zatwierdzić Unia Europejska, mogą prowadzić do masowego zwolnienia nawet 3000 osób.

Facebook potwierdza wprowadzenie geolokalizacji użytkowników na portalu i zapewnia, że „na razie” nie przekaże tych danych reklamodawcom. Firma BenQ zapowiedziała uruchomienie dostaw nowego modelu notebooka - Joybook R48. Nowość wyposażono w 14-calową matrycę i oparto na platformie procesorowej Intel Calpella. 1. Company (structure and finance ) 2. Types of business units 3. Money and banking system 4. Accounting regulations and rules 5. Cost ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenieKurs przeznaczony dla osób, które pragną poznać najważniejsze dla podstawowej komunikacji językowej zwroty i frazy, gramatykę niezbędną do poprawnego wysławiania ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Sony twierdzi, że jej nowe, litowo-jonowe baterie dostarczą nie tylko wysoką wydajność i szybkie ładowanie, ale również żywotność na poziomie 2 tysięcy cykli ładowania. Badacze z Intel Labs Europe prezentują technologię "Markerless Performance Capture", która umożliwi tworzenie fotorealistycznych postaci 3D przy stosunkowo niskim budżecie.

Politologia (Lublin)


Program studiów politologicznych na KUL zawiera dwie specjalności: 1) demokracja lokalna i samorząd terytorialny, 2) integracja europejska. W ramach studiów studenci mogą ...
Lokalizacja: Lublin - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie

23-calowy monitor LCD o rozdzielczości Full HD


LG Electronics przygotowuje premierę nowego monitora LCD o oznaczeniu W2363V, który oferuje pełną rozdzielczość High Definition, czas odpowiedzi 2 ms i kontrast 1000:1.

Niedrogi, multidotykowy monitor LCD


Acer dodaje do swojej oferty multidotykowy monitor LCD o przekątnej ekranu 23 cale. Urządzenie oferuje rozdzielczość Full HD, za relatywnie niską cenę.

Czas pracy - warsztaty praktyczne, Warszawa (Warszawa)


Cel szkolenia: przekazanie uczestnikom szkolenia praktycznej wiedzy w zakresie zasad organizacji i rozliczania czasu pracy, udzielania urlopów. Adresaci szkolenia: pracownicy ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Windows 7 również dla systemów wbudowanych


Microsoft ogłosił, że zakończył prace nad Windows 7 przystosowanego do pracy z telewizorami, odtwarzaczami multimedialnymi i innymi urządzeniami.

Nokia pokazuje swój trójwymiarowy ekran


Trójwymiarowa technologia jest ostatnio niezwykle popularna wśród producentów sprzętu. Tym razem Nokia zaprezentowała wyświetlacz 3D, który nie wymaga stereoskopowych okularów.

Pierwsza na świecie trójwymiarowa fotokopiarka


Photosimile 5000 to maszyna, która potrafi z prawdziwych przedmiotów zrobić trójwymiarowe, interaktywne obrazki. Kosztuje, bagatela, 17 tysięcy dolarów.

OS Xbox Pro - cztery dyski twarde, Mac OS X i Windows 7


Pewien modder postanowił ze swojego Xboksa zrobić komputer z procesorem Core 2 Quad, kartą GeForce 9800GT, czterema dyskami i dwoma systemami. Sprawdź, jak mu poszło.

Toshiba dla mobilnego biznesmena


Zgodnie z zapowiedziami Toshiba kontynuuje wprowadzanie na rynek laptopw skierowanych do firm i instytucji. Na pki trafi wanie nowy model Tecra S11-124 z procesorem Intel Core i5.

Jurrasic Park jako gra wideo


Wygląda na to, że powrócimy do wykreowanego przez Crichtona i Spielberga Parku Jurajskiego, tym razem wirtualnie. Produkcją gry opartej na motywach książek i filmów zajmie się Telltale Games.

Tablet ICD Gemini - NVIDIA Tegra 2 na pokładzie pogromcy zabawkowego iPada


Firma ICD kończy prace nad nowym modelem tabletu o nazwie Gemini. Nowe urządzenie oparto na układzie SoC (System-on-a-Chip) NVIDIA Tegra 2 i wyposażono w ekran dotykowy (Multi-Touch) o przekątnej 11,2 cala.

Financial English (Warszawa)


Talking figures and Company Law; Accounting; Auditing; Financial Statements: Cashflow, Profit & Loss Account; Financial Ratios; Corporate Finance; Taxation; Insurance; Pricing; Harmful Financial practices; ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft Project - podstawy zarządzania projektami (Kraków)


Na kursie uczestnik dowie się, jak umiejetnie wykorzystywać narzędzie Ms Project by stworzyć harmonogram zadań, gospodarować zasobami i monitorować realizację ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Motorola dzieli się na dwie spółki


W przyszłym roku Motorola podzieli się na dwie niezależne firmy. Jedna zajmie się rynkiem mobilnym i elektroniką użytkową, druga korporacyjnymi systemami telekomunikacyjnymi.

Niebawem Google będzie "sterować" telewizorami


Całe Google, całą dobę. Firma Google zapowiedziała oficjalnie uruchomienie nowej platformy programowo-sprzętowej, która ma ponoć zrewolucjonizować rynek telewizorów. Dzięki nowemu rozwiązaniu, wspomniane urządzenia będą mogły oferować zupełnie nowe możliwości, znacznie wykraczające poza ramy propozycji, które znamy dziś.

Internationa MBA (Warszawa)


International MBA - bardzo intensywne (1000 godzin) roczne, dzienne studia w języku angielskim, Program przeznaczony jest dla osób pragnących poznać ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: studia podyplomowe

Cyfrowy wszechświat wkrótce będzie mierzony w Zetabajtach


Do mierzenia rozmiaru "cyfrowego wszechświata" wkrótce nie wystarczą już Petabajty. Już w tym roku cyfrowy dobytek ludzkości trzeba będzie określać przy pomocy Zetabajtów.

Tłumacz Google mówi po polsku


Google dodało do Tłumacza obsługę wymowy nowych języków. Wśród nich znalazł się (nareszcie) również i nasz rodzimy język polski.

Skype już nie należy do eBay'a


Skype oficjalnie zmienił właściciela. Wartość umowy szacowana jest na 2,75 miliarda dolarów. Nowi właściciele przejmą 70 procent udziałów. eBay wciąż będzie kontrolował 30 procent.

Mass Effect 2 wyjątkowo popularny w USA


Według badań firmy DFC Intelligence, która zajmuje się monitorowaniem amerykańskiego rynku gier na Xboksie 360, ostatnie miesiące zdominował Mass Effect 2.