Zarządzanie zasobami ludzkimi (Katowice)


- Współczesne definicje i znaczenia pojęcia organizacja. - Podsystemy organizacji. - Otoczenie organizacji. - Cele organizacji. - Struktura organizacji. - Dobór współpracowników. - Dopasowanie ludzi do ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google zaprezentowało swój pomysł na telewizję podczas drugiego dnia konferencji I/O. Możliwości marketingowe, jak stwierdził gigant, są nieograniczone. Cele kursu: - zdobycie przez słuchaczy wiedzy z zakresu prawa pracy oraz podstaw księgowości, a także przepisów podatkowych oraz innych przepisów ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie Html/css - 5 spotkań dreamweaver - 5 spotkań plastyczne projektowanie stron - 2 spotkania Razem: 12 spotkań, 36 godzin lekcyjnych ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenieRealizacja umowy pomiędzy Microsoftem a Yahoo! miała właśnie wejść w ostatnie stadium. Obie firmy jednak donoszą, że będą opóźnienia. Witryna APP Advice twierdzi, że jeszcze dziś Apple uruchomi przedsprzedaż iPada. Dotyczyć będzie wyłącznie najprostszego modelu, bez obsługi sieci 3G. Centrum Doradczo - Szkoleniowe organizuje Szkolenie: Profesjonalna Asystentka Prezesa z Modułem Komputerowym oraz Biznesowym Słownictwem Biurowym w Języku Angielskim. Cena: ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

I-O Data wprowadza na rynek nowy model, BRD-UH8LE, zewnętrznej nagrywarki Blu-ray, opartej na produkowanym przez LG/Hitachi napędzie BH10N.

Izraelska wersja serwisu pocztowego Microsoftu została złamana przez anonimowego hakera, przedstawiającego się jako TurkGuvenligi of Turksec. Apple oficjalnie potwierdza informacje, że sprzedaż nowego systemu operacyjnego Mac OS X Snow Leopard rozpocznie się już 28 sierpnia. Co więcej, zdradza nieco szczegółów o jego wydajności.

Google po ponad roku testów uruchomił usługę Poczta offline dla Gmaila. Dzięki niej można przeglądać swoją korespondencję bez konieczności aktywnego połączenia z Siecią. Szkolenie przeznaczone jest dla przyszłych i obecnych użytkowników programu wspomagającego działania działu sprzedażowego klasy CRM - Gestor GT, chcących pogłębić ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie Chiny zajęły oficjalne stanowisko w sprawie ataku na Google. Republika Ludowa wypiera się jakiegokolwiek związku z włamaniami na serwery wyszukiwarkowego giganta.Firma blue|mental przeprowadziła skuteczne uderzenie w piratów rozpowszechniających nielegalne oprogramowanie poprzez serwis chomikuj.pl. Jak donosi portal GRY-OnLine.pl, premierę gry Red Dead Redemption w Polsce nie można zaliczyć do udanych. Westernu od Rockstar Games w polskich sklepach zwyczajnie nie ma. Google, nawiązując do zapowiedzi wycofania swoich produktów z Chin, jeśli rząd chiński nie zmieni swojej polityki, opóźnia premiery dwóch telefonów z systemem Android, przeznaczonych na tamtejszy rynek.

Majowa zbiórka elektroodpadów w Legnicy


KGHM Ecoren szykuje się do kolejnej powszechnej zbiórki zużytego sprzętu RTV i AGD. Już za kilka dni w Legnicy uczestnicy zbiórki będą mogli wymienić niepotrzebne elektroodpady na sadzonki wiosennych kwiatów i ekologiczne torby.

Wyśledził swój komputer przez funkcję dzielenia ekranu


Dzięki zaawansowanym funkcjom komunikacyjnym w Macbooku, pewien Amerykanin zdołal wyśledzić swój skradziony komputer w Internecie.

Darmowy system Fedora 12 gotowy do pobrania!


Czekając z utęsknieniem na system Google Chrome OS, możemy przez chwilę cieszyć się inną dystrybucją Linuksa - Fedora 12. Pobierz go za darmo i sprawdź, co nowego przynosi nowa wersja.

Udział Skype'a w łącznym czasie trwania połączeń międzynarodowych wzrasta o 50%


Ostatnie dane opublikowane przez TeleGeography pokazują, że udział Skype w łącznym czasie trwania połączeń międzynarodowych wzrósł do 12%, co w porównaniu z zeszłorocznymi 8% oznacza wzrost o 50%.

Google I/O 2010: Telewizja od Google'a


Google zaprezentowało swój pomysł na telewizję podczas drugiego dnia konferencji I/O. Możliwości marketingowe, jak stwierdził gigant, są nieograniczone.

Nowoczesny kurs mikropigmentacji (Wrocław)


1. Procedura zabiegu: - reakcja skóry na mikropigmentację - higiena - znieczulenie - przeciwwskazania - dokumentacja klienta - pielęgnacja po zabiegu - kolejność czynności 2. Kształt i korekta ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

171 milionów dolarów kary za pomoc koledze


171 milionów dolarów straty i utrata reputacji w oczach milionów klientów – to wszystko przez złośliwy skrypt, którego napisanie zabrało młodemu hakerowi jedynie 10 godzin.

Niebawem Google będzie "sterować" telewizorami


Całe Google, całą dobę. Firma Google zapowiedziała oficjalnie uruchomienie nowej platformy programowo-sprzętowej, która ma ponoć zrewolucjonizować rynek telewizorów. Dzięki nowemu rozwiązaniu, wspomniane urządzenia będą mogły oferować zupełnie nowe możliwości, znacznie wykraczające poza ramy propozycji, które znamy dziś.

Pierwszy aparat BenQ z technologi HDR


BenQ wprowadza na polski rynek swj pierwszy aparat umoliwiajcy wykonywanie zdj w technice HDR (High Dynamic Range) czyli z du rozpitoci tonaln – model E1260.

iPad sprzedaje si dwukrotnie lepiej od komputerw Mac


Analitycy podchodzili do iPada z du doz rezerwy – czy to si sprzeda? Statystyki mwi wyranie, e si mylili. Konsumenci kochaj tablet Apple’a!

Internet dla wszystkich - ambitna strategia cyfrowa dla UE


Do 2013 r. każdy Europejczyk powinien mieć dostęp do szerokopasmowego internetu i umieć z niego korzystać, a przenoszenie numerów telefonicznych powinno być możliwe nie tylko między sieciami, ale i krajami - to niektóre z postulatów nowej strategii cyfrowej UE.

Coraz gorsza sytuacja na rynku gier oraz konsol


Kryzys zmienił lidera na rynku konsol. Firma analityczna NPD przedstawiła nowy raport zawierający analizę sytuacji na rynku gier. Wynika z niego, że nastąpiło tu niespodziewane tąpnięcie w statystykach. W lutym bieżącego roku sprzedaż gier, w skali roku, dla komputerów spadła o aż 15%, podczas gdy na rynku gier konsolowych sytuacja była jeszcze gorsza. Tu w lutym sprzedaż spadła o bagatela 20%, a więc aż o jedną piątą.

Szkolenie weekendowe Microsoft Access (Warszawa)


Uczestnik przystępujący do tego szkolenia powinien znać i rozumieć poniższe zagadnienia: dobra znajomość pakietu MS Excel Program szkolenia obejmuje: Wprowadzenie do zagadnienia relacyjnych ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

E-kurs kadrowo-płacowy (Łódź)


...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kierownica od Lamborghini dla twojej konsoli


IQ Publishing rozpoczęło współpracę z ATOMIC EUROPE, Efektem tego jest wprowadzenie dwóch kierownice LAMBORGHINI oraz statyw.

Apple usuwa lukę wykrytą podczas konkursu Pwn2Own


Apple załatało usterkę w zabezpieczeniach, jaką Charlie Miller wykorzystał podczas Pwn2Own, by włamać się do systemu Snow Leopard.

Multimedialny komputer w pudełeczku


Shuttle wprowadza na rynek komputer stacjonarny XPC Barebone SG41J1 Plus. Urządzenie jest nową wersją modelu XPC Barebone SG41J1, ulepszoną o obsługę pamięci RAM DDR3.

10 najlepszych gier przygodowych za darmo!


CHIP Online przedstawia 10 najlepszych gier przygodowych zupełnie za darmo

Płyty główne Asusa z układem AMD 785G


Asus zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży płyt głównych z serii M4A785D, bazujących na nowym chipsecie AMD 785G ze zintegrowanym układem graficznym Radeon HD 4200.

Dyrektor Finansowy- poziom zaawansowany i poziom standardowy (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. Korzyści z uczestnictwa w kursie: * Kompleksowy program kształcenia oparty na najnowszej ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie