Multimedialny odtwarzacz Manty


MM 281 MP4 SONG 2GB firmy Manta to niedroga propozycja dla osób, które potrzebują wielofunkcyjnego, kompaktowego odtwarzacza multimediów.

Użytkownicy Facebooka po raz kolejny padli ofiarą ataku typu clickjacking – robaka, który wykorzystuje ukryty przycisk „Like” (Lubię to). Jak donosi portal GRY-OnLine.pl, premier gry Red Dead Redemption w Polsce nie mona zaliczy do udanych. Westernu od Rockstar Games w polskich sklepach zwyczajnie nie ma. Ta metoda filmowania chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Serwis TechStore przygotował bardzo ciekawy film przedstawiający proces rozpakowywania oraz rozkładania na czynniki pierwszej samej, przenośnej konsoli Sony PSP Go. Najciekawsze jest to, że cały materiał trwa trochę ponad półtorej minuty.Punkty serwisowe telefonów komórkowych zgłaszają coraz więcej problemów z solidnością smartfona HTC HD2, z których najczęstszym jest brak reakcji ekranu dotykowego. Analiza biznesowa rynku wykazała, że iPad sprzeda się dość dobrze, ale na pewno nie będzie hitem. Co więcej, z jego powodu spadnie sprzedaż iPodów touch. Marketerzy w Stanach Zjednoczonych wydali na płatne linki w styczniu o jedenaście procent więcej, niż w tym samym okresie w zeszłym roku.

Przedmiotem warsztatów jest omówienie na konkretnych przykładach najistotniejszych zagadnień związanych z rozliczeniami w zakresie podatku od towarów i usług. Warsztaty ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Need for Speed: Hot Pursuit, który dopiero co został pokazany na targach E3, będzie miał swój drugi pokaz. A czemu o tym piszemy? Odbędzie się on bowiem w Poznaniu, na zlocie fanów BMW. Według badań Panda Security, twórcy wirusów coraz częściej do atakowania internautów używają głośnych wydarzeń - śmierci Michaela Jacksona, świńskiej grypy czy prezydentury Obamy.

Google Chrome wkrótce będzie obsługiwał WebSockets. Obsługa tego protokołu pojawiła się w opublikowanej właśnie wersji rozwojowej przeglądarki. Jeśli twój film na YouTube spełni kryteria narzucone przez Google’a, wyszukiwarkowy gigant podzieli się z tobą zyskami z reklamy. Mając na uwadze niesamowite osiągnięcia Polaków w dziedzinie overclockingu, MSI przygotowało nową akcję, która pozwoli każdemu stać się overclockerem wysokiej klasy.Laboratorium antywirusowe PandaLabs odnotowało wzrost oszustw polegających na przechwytywaniu przycisku „Lubię to” na Facebooku. Microsoft potwierdził usterkę w mechanizmie Canonical Display Driver (cdd.dll), która umożliwia włamanie cyberprzestępcom. Luka znajduje się zarówno w Windows 7, jak i Windows Server 2008 R2. Władysław Stasiak, szef Kancelarii Prezydenta, porozmawia z internautami na temat tzw. „ustawy cenzorskiej”. Spotkanie będzie niezależne od tego organizowanego przez Premiera Tuska.

Zakazany biznes kwitnie w Sieci


Wirtualne kasyna i serwery pozwalające pobierać za darmo komercyjne oprogramowanie są w Polsce zakazane. Tymczasem wiele państw wręcz zachęca do ich prowadzenia!

Druga fala tańszych telefonów Wave z plartformą Bada


Chociaż smartfon Samsung Wave z nowym systemem Bada trafił na rynek niespełna miesiąc temu, to koreański producent zapowiada już drugą falę urządzeń - Wave 2 oraz Wave 2 Pro.

PlayStation 3 "zbyt słabe" na Red Dead Redemption?


Red Dead Redemption w wersjach na różne konsole będzie się od siebie różniło. Oficjalnie wiemy, że posiadacze wersji na PS3 otrzymają dodatki na wyłączność. Ale, jak się okazuje, posiadacze X360 będą mieć ładniejszą grafikę.

Katalog polskich Stron na Facebooku


Facebookfan.pl to strona zawierająca wyłącznie ramki fanów oficjalnych stron z Facebooka.

Emulator Windows Phone 7 odblokowany, można korzystać z nowych funkcji


Wykorzystywany przez deweloperów emulator systemu Windows Phone 7 ma zablokowanych wiele funkcji, z powodu prowadzonych nad nimi prac. Jednemu z blogerow udało się je odblokować.

CP-310 - mobilny telewizor i podwójny telefon w jednym


W ofercie TRAK Electronics pojawi się wkrótce telefon komórkowy CP-310 produkt łączący w sobie cechy kilku różnych urządzeń mobilnych.

iPad sprzedaje si dwukrotnie lepiej od komputerw Mac


Analitycy podchodzili do iPada z du doz rezerwy – czy to si sprzeda? Statystyki mwi wyranie, e si mylili. Konsumenci kochaj tablet Apple’a!

Wyszukiwarki będą szybciej kasować zgromadzone o nas dane


Microsoft skraca okres przechowywania danych na temat użytkowników wyszukiwarki Bing. Okres ten będzie wynosił pół roku zamiast dotychczasowego półtora. Google idzie w ślady Binga.

Acer wymienia przegrzewające się mikrofony w notebookach


Pięć notebooków z linii Aspire może się przegrzewać z powodu wady technicznej kabla od mikrofonu. Acer rozpoczął proces wymiany tych mikrofonów.

Eliminacja marnotrawstwa i ograniczanie strat metodą KAIZEN (Bydgoszcz)


Szkolenie Usprawnianie miejsc pracy i procesów w firmie dotyczy zastosowania w Państwa firmie filozofii ciągłego doskonalenia metodą małych kroków. Uczestnicy ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Dwa nowe notebooki dla graczy


Firma MSI już niebawem wprowadzi na europejskie rynki swoje dwa nowe modele komputerów przenośnych, przeznaczonych przede wszystkim dla graczy.

Butle gazowe w wózkach jezdniowych - bezpieczna obsługa i wymiana (Warszawa)


Celem szkolenia jest uzyskanie wiadomości i praktycznych umiejętności z zakresu bezpiecznej wymiany butli propan-butan w wózkach zasilanych gazem, podstawowych wiadomości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Panasonic wprowadza na rynek projektor PT-D5000


Model PT-D5000, następca PT-D4000, oferuje znaczące ulepszenia w stosunku do poprzedniej serii w trzech głównych obszarach: jakości obrazu, elastyczności instalacji oraz łatwości konserwacji.

Na lotnisku iPad nie jest uznawany za komputer


Podobnie jak MacBook Air, iPad bez problemu przejdzie kontrolę bagażową na lotniskach - przynajmniej w Stanach Zjednoczonych. Agencja TSA uważa, że iPad nie ma ani procesora, ani dysku twardego.

Ruszyły prace nad Thunderbirdem 3.1


Na serwerach Mozilli pojawiła się wczesna wersja rozwojowa nowego Thunderbirda, znakomitego darmowego klienta pocztowego.

- Google sabotuje rozwój i popularyzację Androida - twiedzi Microsoft


Nie wszyscy odnoszą się do najnowszego palmofonu Google’a. Microsoft jest zdania, że oferowanie produktu, który będzie rywalem dla innych telefonów z Androidem, jest niezrozumiałe.

Mozilla Firefox 3.6 RC2 do pobrania


Usuwanie ostatnich niedoróbek z najnowszego Firefoksa wciąż trwa. Mozilla opublikowała wersję rozwojową RC2 wersji 3.6 tej przeglądarki.

Google I/O 2010: Oficjalna premiera Androida 2.2 "Froyo"


Stało się to, czego każdy się domyślał. Google zaprezentowało swój mobilny system operacyjny w wersji 2.2. Zobacz, co się zmieniło i co zyskasz po aktualizacji.

"Piractwo zmusiło nas do porzucenia komputera na rzecz konsol"


Mark Capps, dyrektor studia Epic Games, odpowiedzialnego m.in. za serię Gears of War, obwinia piractwo za skupienie się jego firmy wyłącznie na konsolach. Wierzy jednak w powrót komputerowego grania.

Google prezentuje system Chrome OS


Oficjalną prezentację systemu operacyjnego Chrome OS mamy już za sobą. Pierwsze wrażenie? System schowany w przeglądarce! Premiera już w 2010 roku.