Hakerzy oferują włamanie na Facebooka za 100 dolarów


Według ukraińskich twórców odkrytej witryny, włamanie na facebookowe konto kosztuje jedyne 100 $ płacone za pośrednictwem Western Union.

- Współczesne definicje i znaczenia pojęcia organizacja. - Podsystemy organizacji. - Otoczenie organizacji. - Cele organizacji. - Struktura organizacji. - Dobór współpracowników. - Dopasowanie ludzi do ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Wartość pieniądza w czasie i ocena projektów inwestycyjnych Zarządzanie wynikiem finansowym i płynnością Windykacja należności - aspekty bilansowo - podatkowe Rezerwy w prawie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Program szkolenia I. Przychody - aktualne regulacje oraz zmiany 2009 1. Pojęcie przychodu i dochodu w 2009 r. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenieAbsolwent tego wydziału w trakcie studiów nabywa także umiejętności praktycznego zarządzania placówką kultury, stając się potencjalnym menedżerem teatru, muzeum, biblioteki, ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie Symantec sprawdził 100 najwyższych odpowiedzi na 300 najpopularniejszych zapytań dla wyszukiwarki. Jak się okazało, średnio 1/3 odpowiedzi była zainfekowana złośliwym oprogramowaniem. CMX to nowy format muzyki cyfrowej, który ma zachęcić klientów do kupowania całych albumów zamiast wybranych piosenek.

Dziewięciu producentów układów scalonych ma zostać ukaranych przez Unię Europejską. Powodem są „nielegalne negocjacje między konkurującymi firmami w sprawie cen”.

Oficjalna aplikacja Twittera, ktra pozwalajca korzysta z niego na iPhone'ie, jest ju dostpna za darmo w serwisie App Store. Nowy program bazuje na poprzednim - Tweety'em. Zgodnie z obietnicą, Mozilla wydała nową wersję Firefoksa, która nie posiada już krytycznej usterki związanej z bezpieczeństwem.

1. pojęcie systemów transportowych 2. warunki rozwoju europejskich systemów transportowych 3. główne cechy kombinowanych i multimodalnych systemów transportowych 4. cele utworzenia korytarzy transportowych ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Pop+ Solo, ARKANOID Plus! i BIT.TRIP Core są już dostępne do pobrania w DSi- i WiiShop.I. Rachunkowość jednostek budżetowych 1.zasady gospodarki finansowej oraz szczególne zasady rachunkowości jednostek budżetowych 2.zasady sporządzania planów finansowych jednostek budżetowych, i dokonywania ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie Pod prawosławną katedrą Uspenski Cathedral w Helsinkach, firma zasilająca całe miasto buduje najbardziej zielone centrum przetwarzania danych na naszej planecie. BenQ wprowadza na polski rynek swj pierwszy aparat umoliwiajcy wykonywanie zdj w technice HDR (High Dynamic Range) czyli z du rozpitoci tonaln – model E1260.

Trzy płyty główne z AMD 880G, od firmy Biostar


Firma Biostar zapowiedziała uruchomienie sprzedaży trzech nowych modeli płyt głównych, wyposażonych w chipset AMD 880G. Wśród nich znajdziemy jedną konstrukcję w formacie ATX (A880G HD) oraz dwie mniejsze micro-ATX (TA880GB HD i TA880G HD).

Eee PC 900AX, czyli powrót do przeszłości


Asus wprowadza do swojej oferty 8,9-calowego netbooka z procesorem Intel Atom pierwszej generacji. Motywacji tajwańskiej firmy nie znamy.

AMD szykuje kolejne wzrosty wydajności w grach


Ostatnie, oficjalne wydanie sterowników ATI Catalyst, tuż przed premierą nowej generacji kart graficznych NVIDII, przyniosło sporo mniejszych bądź większych (ale jednak) wzrostów wydajności w grach uruchamianych na komputerach z kartami Radeon HD serii 5000 i niektórymi serii 4000.

Microsoft Office Excel 2003 - Zaawansowana praca z arkuszem kalkulacyjnym (Pozna)


<div class="content"> <div align="justify"> <b>Czas trwania:</b> 16 godz. <h3>Rozdzia 1 Podstawy pracy z programem</h3> <p><b>Opis:</b> W tym rozdziale uczestnicy ...
Lokalizacja: Pozna - Rodzaj: kurs / szkolenie

Intel portuje system Android na platformę x86


Intel nie zamierza pozostawiać systemu Android wyłącznie platformie ARM, bowiem system Google’a oficjalnie będzie portowany na platformę x86, wliczając w to smartfony oparte na procesorach Atom.

Samsung sprzedał 50 milionów telefonów z ekranem dotykowym


Południowokoreański gigant elektroniczny dumnie informuje, że w tym miesiącu liczba sprzedanych przez niego telefonów z ekranami dotykowymi, przekroczyła 50 milionów sztuk.

Dni Wyczaj.to są policzone


Wyczaj.to, czyli społeczny serwis informacyjny Onetu ma przestać działać. To nieoficjalne informacje, które mamy ze źródła związanego z serwisem Wyczaj.to.

Atak hackerów na tureckie urzędy


Zablokowanie YouTube i części serwisów Google wywołało atak hackerów na tureckie urzędy odpowiedzialne za internetową cenzurę - napisał portal informatyczny The Register.

Telewizory LCD z technologią 400Hz?


Według ostatnich doniesień, Samsung ma zaprezentować na wrześniowych targach IFA pierwsze telewizory LCD z technologią odświeżania obrazu 400Hz.

PlayStation 3 poradzi sobie z wyświetlaniem obrazu 3D


Konsola PlayStation 3 będzie w stanie wyświetlić trójwymiarowy obraz na kompatybilnym telewizorze – Sony już pracuje nad aktualizacją oprogramowania dla swojego sprzętu do gier.

Wycena przedsiębiorstw - wartości materialnych i aktywów niematerialnych- Warszawa (Warszawa)


CELEM SZKOLENIA JEST: 1. Pogłębienie, poszerzenie, zdobycie i utrwalenie wiedzy z zakresu: Zmiennej wartości pieniądza w czasie Metod wyceny wartości materialnych i aktywów ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Unreal Engine 3, dla każdego, za darmo


Unreal Engine 3, jeden z najchętniej używanych „silników” do gier od dziś jest dostępny dla każdego. Za darmo! Jest tylko jeden haczyk: licencja zabrania wykorzystywać go komercyjnie.

Prawo pracy - zmiany od 2010r (Warszawa)


Program szkolenia 1. Zasady prawa pracy z zaakcentowaniem zmian dotyczących szkoleń pracowników. 2. Zatrudnianie pracownika a nowelizacja rozporządzenia w sprawie prowadzenia dokumentacji ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

10-letnia dziura krytyczna w zabezpieczeniach Windows


Grupa programistów i analityków twierdzi, że odnalazła krytyczną lukę w zabezpieczeniach wszystkich wersji systemu operacyjnego Microsoft Windows, która istnieje w nich od 2000 roku, a więc od około dekady.

Kurs Wizażu dzienny I stopnia (Warszawa)


Budowa i fizjologia skóry, typy cery, kosmetyka biała, pielęgnacja skóry, demakijaż Higiena miejsca pracy wizażysty, materiały i przybory, kosmetyki kolorowe Wstęp do ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Komisja Europejska przyjrzy się sprawie wybuchających iPhone'ów


Wygląda na to, że Komisja Europejska znalazła sobie kolejny cel, po nowym systemie Microsoftu. Tym razem urzędnicy przyjrzą się dokładnie sprawie wybuchających iPodów i iPhone'ów.

OWPR - Język SQL i PLSQL w bazie danych Oracle (Warszawa)


Podstawy * Wprowadzenie do relacyjnych baz danych i systemu Oracle * Sposób użycia języka SQL * Narzędzia służące do współpracy z bazą ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Ubisoft: 3D zapewnia większe emocje


W trakcie ostatniego spotkania z inwestorami, przedstawiciele firmy Ubisoft przedstawili, między innymi, swoje przewidywania odnośnie wyświetlania obrazu trójwymiarowego w grach. Firma spodziewa się znacznego wzrostu popularności tej technologii wyświetlania obrazu, zarówno na konsolach stacjonarnych Microsoft Xbox 360 i Sony PlayStation 3, jak i na urządzeniach przenośnych.

Rozliczanie Projektw Unijnych (Katowice)


1. Podstawy prawne. 2. Kwalifikowalno kosztw projektu w myli nowych przepisw. 3. Budet zadaniowy w projektach unijnych. 4. Obowizki beneficjenta wynikajce z umowy ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

"Żyjące" witryny Google'a


Google rozpoczyna współpracę z dziennikami New York Times oraz Washington Post, aby utworzyć nowy typ stron z wiadomościami - Living Stories.