"Niezniszczalny" gamepad z pięcioletnią gwarancją


Firma Impakt wyłączny dystrybutor marki Mad Catz na Polskę, wprowadziła do sprzedaży GAMEPAD PS3 Wired.

Międzynarodowa Komisja Handlu będzie mieć pełne ręce roboty, bo Nokia złożyła pozew w którym oskarża firmę Apple o łamanie jej patentów w niemal wszystkich obecnie sprzedawanych produktach. Do grupy określonych w pozwie urządzeń należy seria iPhone, iPod oraz Mac. Zapewniamy nowoczesny system kształcenia, doskonale wyposażone pracownie według standardów europejskich: pełen dostęp do urządzeń, narzędzi i preparatów firmy RUCK, którego ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: szkoła policealna / pomaturalna Producent przygotował dwie konfiguracje jedenastocalowego notebooka Satellite T110 oraz dwie trzynastocalowego modelu T130.Buffalo prezentuje nową linię 2,5-calowych napędów SSD, które posiadają zarówno interfejs PATA, jak również złącze USB 2.0. Napędy oferują pojemności 32, 64 lub 128 GB. Pewien Brytyjczyk opublikował zdjęcia, zrobione przez aparat fotograficzny znajdujący się w balonie na wysokości 35 kilometrów ponad powierzchnią Ziemi. Usługa Widok Ulicy będzie obejmować nie tylko plenery – Google zaczął fotografować wnętrza budynków na Manhattanie.

ZOSTAŃ SPECJALISTĄ ds. MARKETINGU! Zadaniem kursu jest przygotowanie uczestników do efektywnego wykonywania pracy na stanowiskach w działach marketingu, promocji, sprzedaży i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

SCANLINE MT4090 to mobilny, kolorowy skaner dokumentów A4 i mniejszych, który ma zapewniń użytkownikom niezłą jakość skanowanych obrazów. Firma VSO Software wprowadziła do sprzedaży najnowszą wersję oprogramowania do konwersji wideo – ConvertXtoDVD 4.

„Wielki Chiński Firewall” jest barierą w wolnym handlu i powinno się tym zająć WTO. Tak przynajmniej uważa Neelie Kroes, wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej. Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie 1. Perswazja, czyli wywieranie wpływu na ludzi - wprowadzenie - 2. Zasady wywierania wpływu na ludzi według R. Cialdiniego - 3. Proces perswazyjny ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenieUmowa o pracę a inne formy zatrudnienia rodzaje umów o pracę umowa o pracę a umowy cywilnoprawne Nawiązywanie umów o pracę zawieranie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Badania Retrevo Gadgetology dowodzą, że portale społecznościowe, takie jak Twitter czy Facebook, stają się dla wielu osób istotniejsze, niż seks czy posiłki. Telekomunikacja Polska dołącza do największych innowatorów w Europie. Jako pierwsza firma telekomunikacyjna wkrótce udostępni ogólnokrajowy numer dostępowy do Internetu.

MS excel 2003 poziom średniozaawansowany - teraz jedynie 299,00 PLN za osobę (Warszawa)


1. Funkcje Zastosowanie funkcji daty i czasu Zastosowanie funkcji matematycznych Zastosowanie funkcji statystycznych Zastosowanie funkcji operujących na tekście Zastosowanie funkcji finansowych Zastosowanie funkcji wyszukujących Zastosowanie funkcji logicznych Zagnieżdżanie funkcji 2. Praca ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Asus zapowiada notebooki z technologią NVIDIA Optimus


Firmy ASUS i NVIDIA poinformowały o gotowości do wdrożenia technologii Optimus do pierwszych modeli komputerów przenośnych ASUS serii N, U i UL. Nowa technologia ma działać jako łącznik pomiędzy dedykowanymi kartami graficznymi NVIDII, a zintegrowanymi w 32-nanometrowych CPU Intela procesorami grafiki.

Żegnamy grono.net?


Grono.net zniknie z polskiego Internetu? Aleksander Kierski, jeden z wierzycieli serwisu, złożył wniosek o upadłość serwisu.

Kierownica od Lamborghini dla twojej konsoli


IQ Publishing rozpoczęło współpracę z ATOMIC EUROPE, Efektem tego jest wprowadzenie dwóch kierownice LAMBORGHINI oraz statyw.

e-Pity dla użytkowników Mac i Linux


Teraz wypełnić deklarację podatkową i przesłać PIT-a Internetem do urzędu mogą także użytkownicy Mac OS X i Linux- nowa wersja aplikacji jest darmowa, intuicyjna i pozwala przekazać 1% dowolnej OPP.

Office 2010 beta 2 wyciekł do Sieci


Wersja rozwojowa nowego Office’a wyciekła do Internetu. Edycja beta 2, oznaczona jako wersja 14.0.4514.1009 jest już dostępna w sieciach peer to peer.

CIA monitoruje serwisy społecznościowe


Według najświeższych informacji zza oceanu, rządowa agencja CIA wydała sporą ilość pieniędzy na zakup firmy, specjalizującej się w monitorowaniu serwisów społecznościowych.

Poznawczo - behawioralna terapia dziecka z nadpobudliwością psychoruchową - szkolenie (Warszawa)


Cel: Prezentacja strategii i technik behawioralnego programu wychowania oraz treningu zmiany zachowań dziecka z ADHD; Prezentacja i warsztat ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Joybook R48 - nowy notebook firmy BenQ


Firma BenQ zapowiedziała uruchomienie dostaw nowego modelu notebooka - Joybook R48. Nowość wyposażono w 14-calową matrycę i oparto na platformie procesorowej Intel Calpella.

Analiza potrzeb szkoleniowych - planowanie i budżetowanie szkoleń (Wrocław)


1. Prezentacja procesu projektowania i oceny szkoleń 2. Analiza procesów kompleksowego zarządzania szkoleniami 3. Identyfikacja potrzeb/wyzwań stających przed firmą 4. Zdefiniowanie oczekiwanych ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Eee PC z platformą AMD Congo


Asus wkrótce zakończy hegemonię Intela w linii produktów Eee PC, wprowadzając na rynek 12-calowy komputer, oparty na najnowszym dwurdzeniowym procesorze AMD Athlon Neo.

Szkolny komputer z wbudowanym projektorem


Icon Mini PC to koncepcja komputera stacjonarnego z wbudowanym projektorem oraz wyświetlaczem, który skierowany miałby być przede wszystkim do szkół.

Urodzeni z myszką w ręku i... zagrożeni


Dzieci znajdują online przyjaciół, ale także treści zupełnie dla nich nieprzeznaczone. CHIP pokazuje, jak chronić najmłodszych przed „złym” Internetem.

"Galaktyczne Zoo" na 20 urodziny Kosmicznego Teleskopu Hubble'a


Polscy internauci mogą pomagać astronomom w klasyfikacji galaktyk sfotografowanych przez Kosmiczny Teleskop Hubble'a - co umożliwia projekt "Galaktyczne Zoo". Ma to ułatwić astronomom tworzenie map kosmosu i odkrywanie praw rządzących ewolucją galaktyk. Zaś na ekrany komputerów "galaktycznych zoologów" po raz pierwszy trafią zdjęcia wykonane nie z powierzchni Ziemi, a z kosmosu.

Poważny błąd w Snow Leopardzie powoduje utratę wszystkich danych użytkownika


Użytkownicy na oficjalnym forum Apple’a skarżą się, że na skutek błędu w Snow Leopardzie stracili wszystkie swoje dane.

Język rosyjski w biznesie (Katowice)


Ilość osób - 4-6 (małe kameralne grupy sprzyjają nauce języka obcego) Czas trwania - 8 miesięcy (2 moduły - zimowy i ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft zamyka własne grupy dyskusyjne


Microsoft wkrótce zamknie swoje grupy dyskusyjne microsoft.public.* oraz microsoft.private.*. Gigant chce, by dyskusje skoncentrowały się na serwerach Answers, TechNet i MSDN, a nie na Usenecie.

Wielka premiera iPada - "magicznego" tabletu Apple'a za 499 dolarów!


Kilka minut temu zakończyła się konferencja prasowa firmy Apple, na której zaprezentowano najbardziej oczekiwany gadżet tego roku - tablet iPad.

Podatek VAT 2010 - najnowsze regulacje obowiązujące od 1 stycznia 2010- Katowice (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Według Ballmera, Vista była "stratą czasu"


Nie na co dzień słyszy się, jak dyrektor wielkiej firmy przyznaje się do zmarnowania czasu na swój produkt. Steve Ballmer jednak to zrobił, opowiadając o Windows Vista.