Nokia pokazuje swój trójwymiarowy ekran


Trójwymiarowa technologia jest ostatnio niezwykle popularna wśród producentów sprzętu. Tym razem Nokia zaprezentowała wyświetlacz 3D, który nie wymaga stereoskopowych okularów.

Celem szkolenia jest omówienie oraz trening najnowszych metod wspomagających twórcze myślenie, podejmowanie decyzji, a także umożliwiających konstruktywne rozwiązywanie problemów. Dzięki ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Windows 7 jest już dostępny w oficjalnej przedsprzedaży, z potwierdzonymi cenami. Sprzedawcy detaliczni mogą już zamawiać system. Od dłuższego czasu dało się zauważyć tendencję do 'zaczerniania' obudów. Cooler Master najwyraźniej chce przełamać tę modę prezentując białe wersje swoich dwóch modeli.Mimo iż Nintendo wydało kilka konsol po niezwykle popularnym DS, to były to tylko rozwinięcia istniejącej konstrukcji. Prawdziwy następca został zaprezentowany dopiero przed chwilą. I WPROWADZENIE 1. Wyjaśnienie pojęcia spedycji i transportu; omówienie znaczenia spedycji i transportu w gosp. świat. 2. Przedmiot działalności firmy spedycyjnej ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Podstawy * Wprowadzenie do relacyjnych baz danych i systemu Oracle * Sposób użycia języka SQL * Narzędzia służące do współpracy z bazą ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Podstawy * Wprowadzenie do relacyjnych baz danych i systemu Oracle * Sposób użycia języka SQL * Narzędzia służące do współpracy z bazą ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: szkoła policealna / pomaturalna Nasze wczorajsze informacje o problemach w Windows z powodu aktualizacji okazały się nieprawdziwe. Firma Prevx, która podała błędną analizę problemu, wystosowała przeprosiny.

- Charakterystyka zawodu stylisty. Etyka pracy. - Podział kolorów. Koło kolorów. - Kontrast, harmonia w makijażu i garderobie. - Analiza kolorystyczna. - Dobór ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie Samsung przedstawia najszybszy na świecie napęd Blu-Ray, który potrafi odczytać dysk BD-ROM z prędkością 12x. Cel szkolenia: Prezentacja strategii i technik behawioralnego programu wychowania oraz treningu zmiany zachowań dziecka z ADHD; Prezentacja i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenieEizo wprowadza na europejski rynek energooszczędny monitor LCD z podświetleniem diodami LED i rozdzielczością 1920 x 1080 pikseli, który pobiera zaledwie 16 watów mocy. W zależności od wybranego poziomu trudności uczestnicy zapoznają się z Systemem Windows, typowymi aplikacjami MS Office, pisanie bezwzrokowe... Praktyczny kurs ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie Moratorius - pod takim pseudonimem skrywa się pierwszy na świecie posiadacz karty graficznej z procesorem NVIDIA GeForce, którego premiery jeszcze nie było. Co prawda kupił model Galaxy GeForce GTX 470 OC Version, ale po zamontowaniu jej w komputerze odkrył, że może ona nie być tym, czym powinna.

Wykryto wadę konstrukcyjną nowych iMaków


Według doniesień klientów w Sieci, nowe iMaki z procesorami Core i7 pękają podczas użytkowania lub są już uszkodzone po otwarciu pudełka.

Google na celowniku Unii Europejskiej?


Niemiecki rząd nie widzi różnicy pomiędzy Google’em a Microsoftem – uważa, że jeżeli jedna firma poniosła konsekwencje swojego sukcesu, to czas, by Unia Europejska zajęła się i drugą.

Fermi po raz czwarty - GeForce GTX 460


W Sieci pojawiają się informacje o kolejnej karcie graficznej Nvidii, która opierać się będzie na procesorze GF100, znanym szerzej jako Fermi. Będzie to najtańszy ze wszystkich modeli.

Podatek VAT UE, obrt midzynarodowy. (Warszawa)


RAMOWY PROGRAM SZKOLENIA PODATEK OD TOWARW I USUG W OBROCIE MIDZYNARODOWYM - VAT UE 2020. IMPORT I EKSPORT TOWARW LUB USUG. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: szkolenie kurs

NETGEAR WNR1000 – bezpieczne i szybkie połączenie z Internetem


Generacja routerów Wireless-N firmy NETGEAR poszerza się o Rangemax WNR1000. To pierwsze urządzenie z nowej serii routerów N150 można już zamówić na stronie producenta.

Pierwsza arabska domena internetowa


Egipt otworzy pierwszą na świecie domenę internetową, której rozszerzenie zapisane będzie w alfabecie arabskim - ogłosił egipski minister łączności i technologii informatycznych Tarik Kamel.

Polska na siódmym miejscu w światowym rankingu infekcji


Według danych zebranych za pomocą skanera on-line Panda ActiveScan, najbardziej zainfekowanym krajem jest Tajwan, najmniej Norwegia. Polska zajęła siódme miejsce w skali całego świata.

Chrome nie wykorzysta potencjału Windows 7


Google odwołał swoją wcześniejszą deklarację na temat integracji Chrome’a z mechanizmami Windows 7. Następcę Visty w pełni wykorzystają Windows Internet Explorer i Firefox.

Trzy polskie uczelnie otrzymają granty od Hewlett-Packard


Trzy polskie uczelnie: Politechnika Warszawska, Uniwersytet Śląski i Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania otrzymały granty edukacyjne od firmy Hewlett-Packard w ramach projektu "Innovation in Education Grant". W programie nagradzane są szkoły średnie i wyższe, które przeprowadziły nowatorskie projekty w zakresie nauczania i uczenia się.

Wielka premiera nowego, "pięknego" Ubuntu


Canonical, po publicznych beta-testach i kilku wersjach rozwojowych, zaprezentowało zupełnie nowe Ubuntu. Wersja 10.04 zaznacza swoją odmienność już na początku – nowym stylem graficznym.

Użytkownicy Sidekicka stracili wszystkie swoje dane


Użytkownicy telefonu Sidekick stracili wszystkie swoje dane prywatne, takie jak zdjęcia, wpisy w kalendarzu czy listy kontaktów. Za awarię odpowiadają serwery Microsoftu.

Zamrożony Jogurt konkurencją dla Windows Mobile 7


Google jest świadom zagrożenia, jakie niesie dla niego Windows Mobile 7. Podobno prace nad nową wersją Androida się już rozpoczęły i ma być to istotne uaktualnienie.

Google Gmail będzie portalem społecznościowym


To już nie tylko poczta. Firma Google planuje uruchomienie ofensywy na rynku internetowym, skierowanej przeciwko konkurencji, jaką teraz ma być Facebook oraz inne portale społecznościowe. Nowy projekt o nazwie Google Buzz jest oparty na istniejącej już usłudze Google Gmail. Oznacza to, że każde konto Gmail będzie mogło stać się jednocześnie kontem serwisu Buzz.

Cyfrówka dla najmłodszych


W sklepie internetowym Hammacher Schlemmer można kupić aparat cyfrowy dla dzieci. Produkt o rozmiarach 14x7x9,5 cm i wadze 340 g, posiada plastikową, mocną obudowę.

Microsoft Office Excel 2007 - Zaawansowana praca z arkuszem kalkulacyjnym (Pozna)


<b>Rozdzia 1 Bazy danych</b> <b>Opis:</b> Ukoczenie tego rozdziau pozwala uczestnikom na efektywne wykorzystanie duych zbiorw danych w postaciach tabelarycznych, a ...
Lokalizacja: Pozna - Rodzaj: kurs / szkolenie

Chińskie pirackie Windowsy XP to Ubuntu z Wine'em i Compizem


Grupa chińskich piratów najwyraźniej znudziła się dystrybucją nielegalnych systemów Windows XP. Azjaci stworzyli Ylmf OS, który jest mieszanką Ubuntu i leciwego systemu Microsoftu.

Trójwymiarowy notebook Acera


Acer zapowiada swój pierwszy trójwymiarowy notebook, który do generowania efektu 3D wykorzystuje kombinację oprogramowania, powłoki ekranowej oraz polaryzacyjnych okularów.

Nowa twarz Telewizji Wirtualnej Polski


Zaawansowana personalizacja, platforma wideo agregująca dużą ilość materiałów multimedialnych, nowa domena, nowy layout, nowy system emisji, zwiększona rozdzielczość ekranu wideo – czyli telewizja Wirtualnej Polski na nowo.

Przenośny, 2,5-calowy dysk twardy z czterema interfejsami


Firma OWC (Other World Computing) uruchomiła sprzedaż nowego modelu przenośnego dysku twardego, przeznaczonego dla konsumentów, których interfejsów zawsze w tego typu urządzeniach za mało. Nowy dysk Mercury Elite-AL Pro jest pierwszym na świecie 2,5-calowym dyskiem przenośnym, o pojemności 1 TB i wyposażonym w aż cztery interfejsy.

WiFi 802.11ac o przepustowości 1 Gbps


Bezprzewodowa łączność WiFi o przepustowości 1 Gbps, którą oznaczono standardem 802.11ac, jest już przygotowywana. Premiera? Za trzy lata.