Zawieranie, rozliczanie i rozwiązanie umów cywilnoprawnych w 2010r (Marki)


1. Formy zatrudnienia: a) stosunek pracy, b) umowy cywilnoprawne, c) samozatrudnienie. 2. Rodzaje umów cywilnoprawnych. 3. Umowy cywilnoprawne w ramach samozatrudnienia. 4. Technika naliczania wynagrodzenia dla ...
Lokalizacja: Marki - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft ostrzega, że sieciowe gry typu RPG są coraz większym zagrożeniem dla użytkowników, bowiem twórcy wirusów coraz częściej wykorzystują je do rozsyłania robaków. Wysoki Sąd przyznał rację zespołowi Pink Floyd, który sprzeciwił się dystrybucji jego utworów jako pojedyncze piosenki. Wyrok oznacza, że każdy artysta może decydować o formie dystrybucji jego twórczości nieprzewidzianej w umowie z wydawcą. Pakistan zacznie monitorować siedem głównych portali internetowych, w tym Google, pod względem zamieszczania antyislamskich treści - poinformował przedstawiciel pakistańskiej telekomunikacji.Kurs omawia usprawnienie analizy statystycznej możliwe dzięki programowi Microsoft Excel oraz jego zaawansowanych funkcji. Zagadnienia omawiane na kursie: Powtórka z Excel Podstawowe ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Właściciel sklepu w japońskiej prefekturze Chiba został zatrzymany przez policję. Powodem była sprzedaż podrobionych naklejek kluczowych postaci z gier komputerowych i filmów anime.

ZOSTAŃ SPECJALISTĄ DS. MARKETINGU! Zadaniem kursu jest przygotowanie uczestników do efektywnego wykonywania pracy na stanowiskach w działach marketingu, promocji, sprzedaży i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Witryna Wikileaks opublikowała, jak sama twierdzi, 573 tysiące przechwyconych wiadomości z pagerów, które wysłano podczas ataku na wieże World Trade Center 11 września 2001 roku. Cele kursu: - nabycie przez słuchaczy praktycznej umiejętności obsługiwania programu PŁATNIK - zdobycie wiedzy niezbędnej do dokonywania rozliczeń z ZUS - nabycie umiejętności ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kupiec to gra symulacyjna, która w wyjątkowy sposób wprowadza uczestników szkolenia w tajniki sztuki negocjacji - poprzez własne decyzje i ...
Lokalizacja: Olsztyn - Rodzaj: kurs / szkolenie Zorganizuj imprezę z okazji premiery Windows 7, otrzymasz prezenty od Microsoftu. Brick to kieszeń zewnętrzna Enermax dla przenośnych dysków twardych 2,5''. Jest kompaktowa, łatwa w obsłudze i, według zapewnień producenta, solidna.Mark Capps, dyrektor studia Epic Games, odpowiedzialnego m.in. za serię Gears of War, obwinia piractwo za skupienie się jego firmy wyłącznie na konsolach. Wierzy jednak w powrót komputerowego grania. Samsung wprowadza na rynek swój pierwszy smartfon z nowym systemem operacyjnym Bada. Model Wave posiada 3,3-calowy ekran dotykowy Super AMOLED oraz procesor z zegarem 1 GHz. Szkolenie z pozyskiwania dotacji Na szkolenie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pozyskiwaniem funduszy z środków europejskich! Celem prowadzonego szkolenia jest edukacja w zakresie sposobów ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Flash Player załatany


Najprawdopodobniej najpopularniejsza wtyczka do przeglądarek, czyli Adobe Flash Player, doczekała się aktualizacji. Nowa wersja likwiduje luki w zabezpieczeniach odtwarzacza.

Microsoft "walczy o przetrwanie"


Dick Brass, który sporą część swojej kariery spędził w Microsofcie, uważa tę firmę za gasnącego giganta. Koncern z Redmond, jego zdaniem, albo zacznie stawiać na innowacyjność, albo zniknie z rynku.

Zablokowali mu konto, bo… ktoś go oszukał


Potrzebował wózka dla swoich bliźniaków. Kupił go na Allegro, ale trafił na oszusta. Zgłosił sprawę na policję, żeby uzyskać rekompensatę od Allegro. W efekcie zablokowali mu konto.

Armia USA: gracze lepiej walczą z terroryzmem


Biuro Badawcze Marynarki Wojennej USA twierdzi, że ludzie grający w gry takie jak CoD: Modern Warfare, lepiej radzą sobie w walce z terroryzmem.

Onet.pl ucieka przed powodzią, zamyka wybrane serwisy


W związku z powodzią w Krakowie, serwis Onet.pl był zmuszony ewakuować swoją serwerownię. Część witryn należących do grupy medialnej ITI przestała działać.

Nowojorskie gangi korzystają z Twittera, aby poniżyć rywali


Gangi uliczne w Nowym Jorku używają najpopularniejszego serwisu oferującego usługę mikroblogowania do ustawiania walk i prowokowania rywalizujących z nimi grup.

Jzyk Angielski dla Finansistw i Ksigowych - intensywny kurs wakacyjny - Warszawa (Warszawa)


1. Company (structure and finance ) 2. Types of business units 3. Money and banking system 4. Accounting regulations and rules 5. Cost ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Notebook z 16 GB pamięci RAM i USB 3.0


Lenovo aktualizuje swoją serię notebooków z dwoma wyświetlaczami o model W701, wyposażony dodatkowo w złącza USB 3.0 oraz aż 16 GB pamięci DDR3.

Wersja testowa GG 10 już dostępna


W testach weźmie od dzisiaj udział 10 tysięcy osób. GG 10 to rozszerzona komunikacja, która po etapie kilku tygodni testów trafi do milionów Polaków jako wersja stabilna.

Obsługa Klienta i Budowanie Trwałych Relacji ()


Dzień I Moduł I - Prospecting, czyli aktywny sposób docierania do klientów Elementy składowe prospectingu Tworzenie bazy klientów Budowanie sieci kontaktów elementy budowania ...
Lokalizacja: - Rodzaj: kurs / szkolenie

Joybook R48 - nowy notebook firmy BenQ


Firma BenQ zapowiedziała uruchomienie dostaw nowego modelu notebooka - Joybook R48. Nowość wyposażono w 14-calową matrycę i oparto na platformie procesorowej Intel Calpella.

Najdroższa na świecie konsola do gier


Najdroższa na świecie konsola do gier została zaprojektowana na bazie Nintendo Wii i wykonana przez brytyjskiego jubilera Stuarta Hughesa.

Microsoft Office dla telefonów Nokia - oficjalnie!


Microsoft i Nokia doszły do porozumienia, na mocy którego ten pierwszy zaprojektuje mobilną wersję pakietu biurowego Office, przeznaczoną dla telefonów fińskiego producenta.

Ovi Mapy przemówią do ciebie twoim własnym głosem


Mapy do GPS-ów od Nokii wzbogaciły się o nową, zabawną funkcjonalność. Oprócz udostępnionych przez fiński koncern lektorów do głosowej nawigacji, możemy też wykorzystać własne nagrania.

CES 2010: Debiutuje Nvidia Tegra 2 (wideo)


Na targach CES Nvidia prezentuje swój nowy układ SoC o nazwie Tegra 2, który skierowany będzie przede wszystkim do segmentu tabletów, ale nie będzie omijać również smartfonów.

AMD oficjalnie przedstawia 8- i 12-rdzeniowe procesory Opteron


AMD rozpoczyna tydzień bardzo mocnym akcentem - wprowadza na rynek 8- oraz 12-rdzeniowe procesory serwerowe Opteron 6100.

Adobe załatał Readera


Adobe wreszcie załatało oprogramowanie do przeglądania i edytowania PDF-ów. W tym popularną przeglądarkę Adobe Reader.

Przyszła wersja Flash Playera zadba o naszą prywatność


Wtyczka Adobe Flash Player 10.1 umożliwi tryb prywatnego przeglądania w wybranych przeglądarkach.

Analiza Kondycji Firmy na Podstawie Sprawozdań Finansowych (Katowice)


1. Cykl życia przedsiębiorstwa 2. Zagrożenie kontynuacji działania przedsiębiorstw funkcjonujących w gospodarce rynkowej ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Osiem nowych procesorów Athlon II


Linia procesorów Athlon II rozszerza się o osiem nowych układów złożonych z dwóch, trzech lub czterech rdzeni - cena najdroższego modelu nie przekracza 150 dolarów.