WiFi obchodzi swoje 25 urodziny


Dziś mija dwadzieścia pięć lat od wydarzenia, które zapoczątkowało erę bezprzewodowego Internetu.

Uniwersytety Princeton oraz George'a Washingtona nie pozwalają studentom używać iPadów na terenie miasteczek uniwersyteckich, ponieważ występują problemy z przeciążeniem Sieci. Być może pamiętacie premierę 43-calowego, wygiętego monitora firmy NEC w czerwcu tego roku. Teraz możecie zobaczyć, co potrafią takie trzy monitory, jak podłączy się do nich komputer. Potrzebujesz odpowiednich umiejętności komunikacyjnych, aby przetrwać. Im lepsze będą Twoje umiejętności komunikacyjne, tym będziesz bardziej szczęśliwa. Z większą łatwością będziesz ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenieZakres ochrony danych osobowych, Dane osobowe - pojęcie, rodzaje, Podstawy dopuszczalności przetwarzania danych osobowych, Zasady ogólne przetwarzania i ochrony danych osobowych, Uprawnienia osób, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Laboratoria Mozilli zaprezentowały narzędzie, które ma pomóc w personalizacji wiadomości, jakie otrzymujemy z witryn internetowych i poczty elektronicznej. Na stronie Polishwords opublikowano pierwszy odcinek kursu poświęconego pisaniu aplikacji dla użytkowników portalu społecznościowego Grono.net. Kurs ma postać wideoprezentacji.

1. Przedmioty nauczania: - organizacja pracy w hotelarstwie - ekonomia i prawo w hotelarstwie - obsługa konsumenta - obsługa informatyczna w hotelarstwie - marketing usług ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: szkoła policealna / pomaturalna

Ashampoo WinOptimizer 7 to nowa edycja uznanego pakietu optymalizacyjnego, który pomaga zarzadzać systemami Windows (XP i nowszymi). Canonical pracuje nad nową edycją swojej znakomitej, debianowej dystrybucji Linuksa. Pierwsza wersja rozwojowa Ubuntu 10.04 jest już gotowa do pobrania.

Dyrektor amerykańskiego oddziału Nintendo twierdzi, że konsola Wii dalej sprzedaje się znakomicie i że jego firma nie ma się czego obawiać. Japoński koncern elektrotechniczny Toshiba zbudował nowy model telefonu komórkowego, mogącego pracować tylko na metanolu, bez potrzeby doładowywania z sieci elektrycznej. Użytkownicy będą teraz w stanie sami tworzyć swój słownik w iPhone'ie. Apple dodał tę funkcję do udostępnionej niedawno do testów czwarej bety systemu iPhone OS 4.0....
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: szkoła podstawowa ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs przygotowawczy Google zaprezentowało nową wersję testową swojej przeglądarki. Chrome 03.154.9 likwiduje kilka luk w bezpieczeństwie, dodaje kilka funkcji oraz działa wydajniej od swojego poprzednika.

Wzrost sprzedaży Pecetów o 24 procenty


W swoim kwartalnym raporcie, firma IDC informuje nas o tym, że sprzedaż komputerów klasy PC w pierwszym kwartale 2010 roku osiągnęła liczbę 79,1 miliona egzemplarzy.

BioWare będzie hojnie inwestować w grę Mass Effect


Mass Effect 2 okazał się wielkim sukcesem dla BioWare, ale firma nie chce spoczywać na laurach. Zapowiada mnóstwo darmowych i płatnych dodatków a także dalsze części sagi.

Google I/O 2010: Telewizja od Google'a


Google zaprezentowało swój pomysł na telewizję podczas drugiego dnia konferencji I/O. Możliwości marketingowe, jak stwierdził gigant, są nieograniczone.

Windows 7 - dziś premiera!


Dziś o godzinie 16:00 czasu polskiego, odbędzie się oficjalna premiera systemu Windows 7 w Polsce. Zamówione w pre-orderach kopie już docierają do klientów. Windows 7 jest największą premierą Microsoftu od lat.

Acer Aspire One 753 z Celeronem ULV


Seria komputerów przenośnych Acer Aspire One niebawem ma powiększyć się o nowy, zapowiedziany model Aspire One 753. Nowe urządzenie należy do kategorii ultra-cienkich notebooków - jego grubość to 1 cal, a waga 1,4 kilograma.

Plany AMD na rok 2010


Oprócz omawiania swoich osiągnięć w 2009 roku, AMD podczas Financial Analyst Day ujawniło swoje plany dotyczące niedalekiej przyszłości, a mianowicie roku 2010.

Yahoofona (raczej) nie bdzie, ale...


Yahoo! chce zapewni uytkownikom na caym wiecie "peni mobilnych dowiadcze online" - czyby pozazdrocili swojemu najwikszemu konkurentowi i postanowili wprowadzi na rynek swj wasny telefon?

PRAWO podatkowe - nowe regulacje (Szczecin)


I. ZMIANY W USTAWIE ordunacja podatkowa Korekta deklaracji Informacje podatkowe Istota odpowiedzialności solidarnej i podatkowej osób trzecich II. PODATEK DOCHODOWY OS OSÓB PRAWNYCH Zasady ustalania przychodów Koszty ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie

BenQ: pięć bardzo cienkich monitorów LED serii “V”


Firma BenQ wprowadza na polski rynek pięć nowych modeli z serii „V”, dostosowanych do, zdaniem producenta, każdego typu aplikacji, stylu życia oraz budżetu.

MS excel 2007 poziom zaawansowany - teraz jedynie 219,00 PLN za osobę (Warszawa)


1. Formuły zaawansowane Funkcje tablicowe Inspekcje Czujki 2. Narzędzia specjalne Współpraca z innymi aplikacjami Przygotowanie dokumentu do dystrybucji Makropolecenia Makra i Visual Basic Funkcje użytkownika Procedury 3. Recenzja Wersje dokumentów, właściwości Ochrona zawartości i zasady udostępniania Zarządzanie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Podatek VAT 2020 od podstaw (2 dni). (d)


PODATEK VAT OD PODSTAW. SZKOLENIE DLA POCZTKUJCYCH. KLUCZOWE ZAGADNIENIA Z ZAKRESU PODATKU OD TOWARW I USUG. RAMOWY PROGRAM SZKOLENIA I. Podstawowe definicje ...
Lokalizacja: d - Rodzaj: szkolenie kurs

Podstawy księgowości i obsługi komputera dla pracowników biur (Dzierżoniów)


I.Księgowości 1. Pojęcie, zakres, cechy, funkcje i zasady prawidłowej rachunkowości ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Trzecia generacja kieszonkowej i niedrogiej kamery HD


Firma Creative wprowadza na rynek kieszonkową kamerę Vado HD trzeciej generacji, która potrafi nagrywać materiały w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli.

Dysk SATA podłączysz przez port USB


Podłączenie dysku SATA do komputera prawie zawsze wymaga rozkręcania obudowy. Dzięki gadżetowi firmy Delock możemy tego uniknąć.

W Barcelonie radzą o zagrożeniach bezpieczeństwa informatycznego


W Barcelonie rozpoczął się w poniedziałek 4-dniowy kongres bezpieczeństwa informatycznego The Black Hat. Zostaną na nim zaprezentowane zarówno rodzaje włamań do oprogramowania i baz danych firm, jak i sposoby zaradzania cyberprzestępczości tego rodzaju - poinformował największy branżowy portal i tygodnik informatyczny Computerworld.

CIA monitoruje serwisy społecznościowe


Według najświeższych informacji zza oceanu, rządowa agencja CIA wydała sporą ilość pieniędzy na zakup firmy, specjalizującej się w monitorowaniu serwisów społecznościowych.

Serwis z grami dla lubiących rywalizację


Gry multiplayer to rywalizacja online pomiędzy wieloma graczami. Cała zabawa w tym, że grając w ulubione gry zmierzyć można się już nie tylko z komputerem, ale także z innymi graczami.

Kodek H.264 darmowy do niekomercyjnego strumieniowania przez pięć lat


MPEG LA, firma posiadająca prawa do kodeka H.264, zapowiedziała, że nie będzie pobierała opłat za jego wykorzystywanie do darmowego strumieniowania mediów jeszcze przez jeszcze pięć lat.

Pendrive w kształcie grzebienia


MM Barber to oryginalne urządzenie. Pomimo, iż na pierwszy rzut oka jest to w pełni funkcjonalny grzebień, w jego końcówce ukryto pamięć flash.

Nowoczesne Techniki Sprzedaży (Rzeszów)


Tematyka szkolenia: 1. Wstęp 2. Planowanie rozmowy z Klientem - preludium do handlowania 3. Etapy spotkania handlowego 4. Jak Cię widzą tak Cię ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie