Dwa komputery All-in-One od Gateway - dla fanów Intela i AMD


Firma Gateway powiększa swoja ofertę o dwa nowe komputery zintegrowane w monitorach (All-in-One) – One ZX4300-01e oraz One ZX6900. Urządzenie przyciągają uwagę nie tylko projektem obudowy, ale również niezłą specyfikacją techniczną.

Program opracowany przez MEN ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie Według statystyk brytyjskiego Amazona, na system Windows 7 wpłynęło więcej przedsprzedażowych zamówień, niż na jakikolwiek inny produkt w historii. Firma Impakt, dystrybutor marki Razer, wkrótce wprowadzi do sprzedaży mysz DeathAdder, tym razem dedykowaną leworęcznym.Na targach E3 2010, Nintendo oficjalnie prezentuje swoją najnowszą przenośną konsolę do gier, która pozwoli graczom cieszyć się trójwymiarową rozrywką, bez użycia stereoskopowych okularów. Tajwański producent MSI dodaje do swojej oferty dwa nowe nettopy z linii Wind Box, wyposażone w procesory Intel Atom oraz system operacyjny Windows XP. Do Sieci wyciekły informacje o nowym tablecie firmy Samsung, który miałby być wyposażony w system operacyjny Google Android oraz łączność 3G z możliwością prowadzenia rozmów.

Cherple to innowacyjna platforma służąca do dwustronnej komunikacji pomiędzy każdym pecetem, a telefonem komórkowym. Wkrótce jej zasięg ma objąć cały świat.

Szczegowy program na stronie internetowej szkolenia on-line. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: szkolenie kurs Ilse Aigner napisała list otwarty do Marka Zuckenberga, twórcy Facebooka, w którym domaga się większej ochrony prywatności użytkowników tego niezwykle popularnego portalu społecznościowego.

AOC zaprezentował nowy, uniwersalny monitor TFT 931Swl. Ekran ma przekątną 18,5" i umożliwia łatwe zmienianie proporcji obrazu z 16:9 na 4:3 za pomocą klawisza skrótu. FBI poszukuje tajemniczego filantropa, który wysyła amerykańskim gubernatorom notebooki. Zachodzi obawa, że komputery miały być wykorzystane jako urządzenia szpiegowskie. 1. Podstawy zachowań asertywnych - Poznanie własnej mapy asertywności czyli w jakich obszarach osoba jest asertywna, a w jakich powinna pracować ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenieZdaniem koalicji specjalistów ds. bezpieczeństwa, którzy pochodzą z ponad 30 organizacji, firmy powinny podpisywać klauzule z dostawcami oprogramowania, na mocy których programiści powinni odpowiadać za swoje błędy. Sesja 1: Przegląd wymagań normy ISO 9001 Myślenie procesowe Wymagania dotyczące dokumentacji Odpowiedzialność kierownictwa Zarządzania zasobami Realizacja wyrobu Pomiar, analiza i doskonalenie Główne procesy przedsiębiorstwa - ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Hallods F43 jest pierwszym odtwarzaczem multimedialnym z ekranem o przekątnej 4,3 cala, który oferuje rozdzielczość High Definition - 1280 x 720 pikseli.

Książka przychodów i Rozchodów w Praktyce (Warszawa)


Cel szkolenia Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy w zakresie prowadzenia ksiegi przychodów i rozchodów, a także na temat podstaw ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Asertywność - konstruktywna postawa wobec życia (Warszawa)


Szkolenie realizowane we współpracy z HPR Group Select One. Cel szkolenia: Celem szkolenia jest rozwój i utrwalenie zachowań asertywnych, oraz dostarczenie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Szkolenie z Visual Studio Tools for Office - MS Excel (Warszawa)


Program szkolenia obejmuje: Omówienie dostępnych mechanizmów automatyzacji MS Office Wprowadzenie do programowania MS Ofice z użyciem VSTO Omówienie dostępnych wersji VSTO Omówienie instalacji oraz ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Rekordowe zyski Apple'a


Apple pobiło wszystkie optymistyczne oczekiwania dotyczące przychodów. Koncern zarobił na czysto ponad 3 miliardy dolarów.

Warsztaty z planowania polityki rachunkowości (Warszawa)


1. Jednostki zobowiązane do posiadania polityki rachunkowości. Odpowiedzialność za opracowanie i aktualizację dokumentacji. Prowadzenie księgowości przez biuro ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

PLSQL Oracle 10g - podstawy (Warszawa)


Szczegółowy program szkolenia: 1. Wprowadzenie do Oracle 11g. 2. Architektura bazy danych Oracle 11g. 3. Instancja bazy danych Oracle 11g. 4. Transakcyjność bazy danych. 5. Śledzenie sesji. 6. Programowanie w PL/SQL. 7. Struktura i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

GeForce 210 ze złączem PCIe x1


Dla tych, którzy nie mają wolnego slotu PCI-Express x16, ELSA przygotowała kartę graficzną GeForce 210, wyposażoną w interfejs PCIe x1.

Kino domowe LG z Blu-Rayem i dostępem do Sieci


LG Electronics wprowadza na polski rynek najnowszy system kina domowego z odtwarzaczem Blu-ray. LG HB965TZ obsługuje sieci bezprzewodowe WiFi oraz protokół DLNA i CI.

Najlepsze gry dla iPhone'a i iPoda touch


Od pewnego czasu obserwujemy wzrost zainteresowania grami dostępnymi na iGadżety. Specjalnie dla was wybraliśmy te najciekawsze.

08- Profesjonalny sekretariat - szkolenie otwarte (Katowice)


Program na życzenie prześlemy faksem lub e-mailem. Zajęcia realizujemy również na zlecenie- w wersji "in-company" ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Luka w Internet Explorer daje hakerom dostęp do plików użytkownika


Microsoft ostrzega, że wykryta w przeglądarce Internet Explorer luka bezpieczeństwa może dać hakerom dostęp do plików przechowywanych na komputerze potencjalnej ofiary.

Google I/O 2010: Oficjalna premiera Androida 2.2 "Froyo"


Stało się to, czego każdy się domyślał. Google zaprezentowało swój mobilny system operacyjny w wersji 2.2. Zobacz, co się zmieniło i co zyskasz po aktualizacji.

Ford kompatybilny z Mapami Google


Mapy Google już bywały kompatybilne z innymi modelami samochodów, ale Ford, jako pierwszy, będzie udostępniał tę funkcję za darmo. Oczywiście tylko w modelach z modułem Sync.

Facebook zapewnił alibi podejrzanemu


19-letni mieszkaniec Nowego Jorku, który został aresztowany za napad z bronią w ręku, został uniewinniony dzięki swojemu kontu na Facebooku.

Internetowe wykopki


Globalna Pajęczyna w dzisiejszych czasach bywa złośliwie nazywana Globalnym Bałaganem. Istnieją jednak serwisy, w tym i polskie, których celem jest uporządkowanie Internetu i wyłowienie z niego tego, co najlepsze

Kurs "Komputer dla każdego" (Kraków)


...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Internetowe witryny ignorują ustawę antyhazardową


Bet-at-home, firma zajmująca się internetowym hazardem, ignoruje nowe przepisy na temat gier losowych w Sieci. Firma dalej się reklamuje, jest głównym sponsorem Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Cztery lata więzienia za spam


Alan Ralsky był jednym z najbardziej aktywnych spamerów w Stanach Zjednoczonych. Za swoją działalność spędzi cztery lata za kratkami.

Negocjacje szkolenie otwarte gdańsk (Gdynia)


Zakres tematyczny szkolenia to: Dzień I Negocjacje postawa czy technika? - definicja negocjacji - postawa w negocjacjach - techniki wpływu Komunikacja w negocjacjach - komunikacja werbalna - ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Sklepy Microsoftu oferują sprzęt i oprogramowanie innych firm


Microsoft rozpoczął sprzedaż komputerów i oprogramowania firm trzecich w swoich sklepach internetowych. Chce w ten sposób upodobnić się nieco do sklepów Apple’a, w których można kupić zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie.