Nowy netbook MSI - 15 godzin pracy na zasilaniu z akumulatora


Firma MSI przygotowuje kolejny model netbooka serii Wind, o nazwie U160DX. Nowe urządzenie od poprzedników odróżniać się będzie przede wszystkim tym, że na wyposażeniu ma moduł pamięci RAM typu DDR3 oraz nowy procesor.

Podstawowym celem szkolenia jest wdrożenie projektantów i kreślarzy do stosowania w ich pracy wszechstronnego programu do wspomagania prac projektowych. Wprowadza ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie W OSOZ otrzymujemy dostęp do codziennie aktualizowanej bazy leków i możliwość otrzymywania bieżących informacji o lekach wstrzymanych i wycofanych z obrotu. Ostateczna wersja systemu Windows 7 Enterprise jest już do pobrania. Za darmo i dla każdego.Operator Vodafone poinformował hiszpańskie media, że nawet 3 tysiące telefonów HTC Magic, które sprzedane zostały klientom, zainfekowanych jest złośliwym oprogramowaniem Mariposa. Firma zajmująca się grami casualowymi, Zynga, ogłosiła, że FarmVille, czyli ich najsłynniejsza produkcja, trafi wkrótce na telefony komórkowe. Całe Google, całą dobę. Firma Google zapowiedziała oficjalnie uruchomienie nowej platformy programowo-sprzętowej, która ma ponoć zrewolucjonizować rynek telewizorów. Dzięki nowemu rozwiązaniu, wspomniane urządzenia będą mogły oferować zupełnie nowe możliwości, znacznie wykraczające poza ramy propozycji, które znamy dziś.

Oficjalna aplikacja Twittera, która pozwalająca korzystać z niego na iPhone'ie, jest już dostępna za darmo w serwisie App Store. Nowy program bazuje na poprzednim - Tweety'em.

Google Android zawiera poważną lukę w zabezpieczeniach, aczkolwiek lepszym określeniem byłaby tu niedoróbka. Pozwala ona na odblokowanie smartfona niepowołanym użytkownikom. Przeglądarka Google Chrome wkrótce zyska to, na co niektórzy jej użytkownicy długo czekali. Najnowsze wersje testowe aplikacji sugerują obecność wtyczek i rozszerzeń.

Tym razem wśród najważniejszych zmian znalazły się tryumfalny powrót przekierowania rozmów oraz Skype Access, czyli funkcja dostępna do tej pory wyłącznie dla użytkowników Maka. Firma BenQ zapowiedziała uruchomienie dostaw nowego modelu notebooka - Joybook R48. Nowość wyposażono w 14-calową matrycę i oparto na platformie procesorowej Intel Calpella. Prezentujemy subiektywny przegląd najważniejszych blipnięć roku 2009 – takich, które w naszej ocenie spowodowały buzz i zainteresowanie.Pamiętacie historyczne spotkanie Gatesa i Jobsa na All Things Digital? Dwóch panów rozmawiało o przyszłości komputerów. Gates stawiał na multimedialne tablety, Jobs jednak wolał komputery. Pierwszy android na orbicie? Nie chodzi tu o system operacyjny Google’a, a o prawdziwego robota, który wygląda i porusza się jak człowiek. Coaching - czyli: ... Aby niemożliwe stało się możliwe. - Coaching to innowacyjna metoda indywidualnej pracy z Człowiekiem. - Coaching ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Obsługa kas fiskalnych 30 godz (Dzierżoniów)


...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Polskojęzyczny Wikisłownik teraz bez wandalizmów


Rok temu, 17 listopada, polska Wikipedia wprowadziła system wersji przejrzanych, co zaowocowało oznaczeniem do dziś prawie 3/4 istniejących w niej artykułów, umożliwiając czytelnikom przeglądanie haseł bez obaw, że znajdą jakieś efekty niewybrednych eksperymentów. Teraz podobny mechanizm wprowadzony został w siostrzanym projekcie Wikipedii, czyli Wikisłowniku.

Dyktafon z funkcją wideo


Zoom Q3 może z powodzeniem zastąpić tradycyjny dyktafon, oferując oprócz rejestrowania wysokiej jakości dźwięku, dodatkowo nagrywanie obrazu wideo w rozdzielczości VGA.

Biurowa mysz OpenOfficeMouse


Firma WarMouse we współpracy ze społecznością OpenOffice.org opracowała mysz komputerową OpenOfficeMouse.

Jeśli organizujesz dla swojej szkoły wycieczki szkolne koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego biura wycieczkowego. Można powiedzieć, że wycieczki szkolne do Warszawy do nasza główna specjalność. Od wielu lat organizujemy tanie wycieczki do Warszawy i co roku poszerzamy naszą ofertę. Zapraszamy do współpracy tylko sprawdzonych partnerów. Nasze

wycieczki szkolne Warszawa

to zawsze gwarancja udanej zabawy dla uczestników, a dla organizatora wycieczki szkolnej zawsze pewność najniższej ceny.

Kradzież tożsamości przez sieć P2P


Mieszkaniec Seattle został skazany na trzy lata w więzieniu za kradzież tożsamości, których dokonywał za pomocą sieci peer-to-peer LimeWire.

Winodws Mobile 6.5 nie przejdzie na emeryturę


Microsoft poinformował, że nie przestanie wspierać i sprzedawać systemu Windows Mobile 6.5, nawet gdy na rynku pojawi się jego następca - Windows Phone 7.

Toshiba dla mobilnego biznesmena


Zgodnie z zapowiedziami Toshiba kontynuuje wprowadzanie na rynek laptopw skierowanych do firm i instytucji. Na pki trafi wanie nowy model Tecra S11-124 z procesorem Intel Core i5.

Koniec bałaganu w wersjach Androida


Google rozwiąże problem rozdrobnienia Androida na poszczególne wersje. Google chce umożliwić wszystkim palmofonom z Androidem 1.5, 1.6, 2.0 i 2.1 aktualizację do nowej edycji.

Szkolenie BusinessObjects 2 dni (Warszawa)


Program szkolenia obejmuje: Wprowadzenie do tematu analizy danych Przegląd istniejących narzędzi do raportowania Wprowadzenie do BusinessObjects Podstawy pracy w BusinessObjects: o zasady pracy w programie o omówienie menu ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

AMD szykuje kolejne wzrosty wydajności w grach


Ostatnie, oficjalne wydanie sterowników ATI Catalyst, tuż przed premierą nowej generacji kart graficznych NVIDII, przyniosło sporo mniejszych bądź większych (ale jednak) wzrostów wydajności w grach uruchamianych na komputerach z kartami Radeon HD serii 5000 i niektórymi serii 4000.

Czas pracy - warsztaty praktyczne (Katowice)


I dzień 1) Okresy uznawane za świadczenie pracy. 2) Okresy niewliczane do czasu pracy. 3) ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Profesjonalny office menedżer - sekretarka - asystentka (Warszawa)


Zagadnienia: 1. Podstawy komunikacji interpersonalnej * pierwsze wrażenie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kurs instruktora rekreacji ruchowej w specjalności narciarstwo zjazdowe (Rabka)


Wykładowcy i trenerzy SZKOŁY GÓRSKIEJ zapewnią równocześnie dobrą zabawę i niezapomniane doświadczenia zdobywane trakcie kursu obejmującego: technikę i metodykę nauczania ...
Lokalizacja: Rabka - Rodzaj: kurs / szkolenie

Karta R5670 Cyclone 1G dla amatorów i profesjonalistów w dziedzinie podkręcania


MSI wprowadza do sprzedaży nową serię kart graficznych R5670 Cyclone 1G, z unowocześnionym systemem chłodzenia.

Skuteczne negocjacje w języku angielskim (Warszawa)


...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Portal nasza-klasa.pl w wersji mobilnej


Nasza-klasa oraz Mobile Experts podpisały umowę o współpracy, której celem ma być sukcesywne udostępnianie serwisów i aplikacji na telefony komórkowe i inne urządzenia mobilne.

Szkolenia otwarte Trójmiasto (Gdynia)


AKTUALNE TERMINY: 1. Sprzedaż - niekonwencjonalne techniki sprzedaży 28-29 październik 2009 2. Profesjonalna obsługa klienta 05-06 listopad 2009 3. Negocjacje - postawa czy technika? ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Red Dead Redemption - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?


Jak donosi portal GRY-OnLine.pl, premierę gry Red Dead Redemption w Polsce nie można zaliczyć do udanych. Westernu od Rockstar Games w polskich sklepach zwyczajnie nie ma.

Fred von Lohmann - prawnik właściciela LimeWire chciał zniszczyć dowody


Sprawa znanego serwisu P2P powraca. Tym razem chodzi o prawnika LimeWire, który - jak wynika z zeznań świadków - chciał zniszczyć dowody w sprawie.

Dotykowe telefony dla pań


Samsung prezentuje dwa pierwsze telefony z kolekcji Diva Collection 2010, przeznaczonej dla kobiet. Telefony są eleganckie i dostarczają kilka funkcji specjalnie dla płci pięknej.