[UPDATE] Google pogrywa z użytkownikami... w PAC-MAN-a


To, że od czasu do czasu Google zastępuje swoje logo na stronie wyszukiwania innym, nawiązującym do bieżących wydarzeń to nic nowego. Tym razem jednak trzeba przyznać, że przeszli samych siebie: zamiast logo jest... gra PAC-MAN!

Apple zarejestrowało nowy znak towarowy – „iTunes Live”. Według niepotwierdzonych informacji, będzie to nowa usługa, w której będzie można kupować koncerty. Cyberprzestępcy po raz kolejny wymierzają swoje ataki w użytkowników popularnych serwisów społecznościowych. Technologia OLED wciąż jest wielką nieobecną rynku IT, chociaż mówi się o niej od ładnych paru lat. W roku 2010 ma się to jednak zmienić, między innymi za sprawą firmy Samsung.Według ostatnich doniesień, Samsung ma zaprezentować na wrześniowych targach IFA pierwsze telewizory LCD z technologią odświeżania obrazu 400Hz. Praktycznie wszystkie nowoczesne samochody są wyposażone w systemy komputerowe. Jak się okazuje, są równie podatne na włamania, co systemy znane z komputerów osobistych. WD postanowiło szerzej wykorzystać interfejs SATA 6.0 Gbps, wprowadzając na rynek trzy nowe dyski twarde z linii Caviar Blue, wyposażone właśnie w ten najnowszy standard.

Microsoft potwierdził usterkę w mechanizmie Canonical Display Driver (cdd.dll), która umożliwia włamanie cyberprzestępcom. Luka znajduje się zarówno w Windows 7, jak i Windows Server 2008 R2.

Cele kursu: - nabycie przez słuchaczy praktycznej umiejętności obsługiwania programu PŁATNIK - zdobycie wiedzy niezbędnej do dokonywania rozliczeń z ZUS - nabycie umiejętności ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie Dell rozszerza swoją linię netbooków Inspiron Mini 10 o model, oparty o najnowsze procesory Intel Atom. Urządzenie z 10,1-calowym ekranem otrzymało m.in. nowy wygląd.

Według wyliczeń firmy Secunia, przeciętny użytkownik Windows instaluje 75 łatek do systemu i posiadanego oprogramowania. To, zdaniem tej firmy, za dużo dla przeciętnego usera. 1.Jak poprawnie tworzyć pisma urzędowe 2. Jakich błędów należy unikać 3.Dokumenty niezbędne podczas starań o prace 4.Skargi i zażalenia, reklamacje 5.Upoważnienia 6.Pisma służbowe ...
Lokalizacja: Nowa Ruda - Rodzaj: kurs / szkolenie RAMOWY PROGRAM SZKOLENIA PODATEK VAT – NAJNOWSZE ZMIANY PRZEPISW. WYBRANE ZAGADNIENIA DOTYCZCE PODATKU OD TOWARW I USUG. KOMPLEKSOWA ANALIZA BIECYCH ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: szkolenie kursJesteś zmęczony koniecznością posiadania podkładki pod myszkę? Dzięki przełomowej technice DarkField od Logitecha te czasy się w końcu skończyły! OKI Printing Solutions wprowadza na rynek dwa urządzenia wielofunkcyjne – MC350 oraz MC360 – dedykowane dla małych grup roboczych oraz działalności typu SOHO. * podstawowe normy, koncepcje i zakres systemu rachunkowości, * uregulowania prawne dla rachunkowości w Polsce, Międzynarodowe Standardy Rachunkowości, * systemy informatyczne rachunkowości. Finanse ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: studia podyplomowe

Trzy systemy chłodzenia od Thermalright


Tajwańska firma Thermalright poinformowała o tym, że pracuje nad nowymi zaczepami, mającymi sprawić, że kilka dostępnych już na rynku systemów chłodzenia kart graficznych, już niebawem będzie można zamontować na kartach graficznych NVIDIA GeForce GTX 470 i GTX 480, które w sklepach powinny pojawić się już niebawem.

Efektywne public relations, czyli skuteczne podążanie w stronę pożądanych efektów (Warszawa)


1) Istota Public Relations: 2) PR wewnętrzny i zewnętrzny działania zintegrowane: 3) Budowanie strategii PR i jej skuteczne wdrażanie: 4) System identyfikacji wizualnej: 5) Internet naturalnym środowiskiem PR. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Świadectwo energetyczne i audyt energetyczny (Katowice)


ŚWIADECTWO ENERGETYCZNE I AUDYT ENERGETYCZNY PROGRAM SZKOLENIA: 1. Podstawy prawne (2 godz.): 2. Ocena stanu ochrony cieplnej budynku (4 godz.): 3. Ocena systemu ogrzewania ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Mózg największej akcji spamowej na świecie zapłaci 210 000 dolarów grzywny


Australijski spamer, oskarżony o przeprowadzenie największej w historii operacji spamowej, został skazany na karę 210 tsyięcy dolarów grzywny.

Magazynier z obsługą komputera i wózków jezdniowych (Pruszków)


Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: podstawowe zasady podatku VAT, kulturę zawodu, odpowiedzialność materialną i organizację pracy, gospodarkę magazynową, obsługę komputera, komputerowe ...
Lokalizacja: Pruszków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Master Overclocking Arena 2009: Polacy na podium


Po całym dniu zmagań na podium stanęła zwycięska drużyna ze Szwecji - sweclockers.com, obok nich Polacy ryba i Chaos, a także zawodnicy Futuremark Lord of Overclocking.

Buty Blazer Pentium 1.0, zbudowane ze starych procesorów


Artyści skonstruowali nietypowe buty o nazwie Blazer Pentium 1.0, w całości zbudowane obwodów drukowanych. Tenisówki firmowane są przez firmę Nike.

Playboy pojawia się na App Store


Apple nagiął nieco swoje zasady, dotyczące nieodpowiedniej zawartości na App Store. Oficjalna aplikacja dla iGadżetów od Playboya zyskała w końcu przychylność koncernu.

Kompendium Wiedzy o Fakturach VAT, Warszawa (Warszawa)


1. Informacje podstawowe o fakturach VAT. 2. Kiedy wystawia si faktur VAT? 3. Zawarto faktury VAT. 4. Terminy wystawiania faktur VAT. 5. Faktura VAT MP. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Konkurs bada Cup, czyli Samsung łowi talenty


Samsung rzuca wyzwanie polskim twórcom aplikacji mobilnych. Pula bada Cup wyniesie 450 tysięcy złotych.

Eee Top PC ET20/22 - rozrywka w jakości HD


Metropolita krakowski, kardynał Stanisław Dziwisz wyraził zaniepokojenie "upadkiem moralnym" we Włoszech - informuje włoski dziennik "La Repubblica", relacjonując dyskusję na temat publikacji na łamach gazety "Il Giornale" o redaktorze naczelnym katolickiego "Avvenire" Dino Boffo.

Nasza-klasa.pl - miejsce spotkań


Nasza-klasa.pl rozwija się w kierunku wielokanałowej platformy komunikacji. Zmiany funkcjonalne będą też podkreślane w wizualnej warstwie serwisu. Dziś zmieniono logo i hasło portalu. Ewoluował również design NK.

Kursy językowe dla firm, osób prywatnych (Katowice)


...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Hollywoodzkie gwiazdy wolą Blackberry od iPhone'a


Popularne gwiazdy prosto z kinowych ekranów, scen i wybiegów łączy nie tylko uroda i talent, ale również zamiłowanie do telefonów Blackberry, a nie jak zdawać by się mogło - stylowego iPhone'a.

Fujitsu kładzie kres kradzieżom notebooków


Nowa technologia Advanced Theft Protection zapewnić ma kompleksową ochronę sprzętu i danych.

Chrome nie wykorzysta potencjału Windows 7


Google odwołał swoją wcześniejszą deklarację na temat integracji Chrome’a z mechanizmami Windows 7. Następcę Visty w pełni wykorzystają Windows Internet Explorer i Firefox.

Windows 7 zainstalujesz z pendrive'a


Windows 7 będzie pierwszym systemem ze stajni Microsoftu, który można bez przeróbek zainstalować z napędu podłączanego pod port USB. Skorzystają na tym właściciele netbooków.

Prototyp nowego iPoda touch odnaleziony, ale czy jest autentyczny?


Po odnalezieniu w Wietnamie kolejnego prototypu iPhone’a, przyszedł czas na iPoda touch. Odnalezione urządzenie wyposażone jest w dwumegapikselowy aparat cyfrowy.

iiyama B1906S – monitor energooszczędny, ekologiczny i ergonomiczny


19-calowy B1906S to monitor iiyama z nowej serii ECO – produktów przyjaznych środowisku naturalnemu.

Białoruś inspiruje się Unią Europejską, wprowadza kontrolę Internetu


Białoruś przyjmuje swój własny pakiet telekomunikacyjny. Internauci, którzy będą podejrzani o przestępstwa, będą odcinani od Sieci. Treści internetowe również będą analizowane.