Cig dalszy historii o Alanie Wake'u


Alan Wake utrzyma swoj serialow form do koca. Wkrtce zadebiutuje pilot do drugiego sezonu w postaci dwch dodatkw na Xbox LIVE.

Microsoft przyznał się do faktu, że w jednym z narzędzi od tej firmy znalazł się fragment kodu, do którego koncern nie posiadał praw. Asus przedstawia kolejny model z linii Eee PC, wyposażony w 10-calowy ekran o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli oraz akcelerator grafiki Broadcom Crystal HD. Seria darmowych i płatnych dodatków do Mass Effect 2 to nie tylko uzupełnienie fabuły, ale i zapowiedź trzeciej części, jak twierdzi Casey Hudson z BioWare.W lutym, jeśli patrzeć na dane statystyczne firmy net Applications, utrzymał się trend, zapoczątkowany w styczniu. Drugi miesiąc z rzędu tylko jedna przeglądarka zyskuje popularność, kosztem wszystkich pozostałych, liczących się na rynku. 1. Zmiany w ustawie o rachunkowości i wykładni przepisów rozporządzenia Ministra Finansów dotyczące rachunkowości w organizacjach pozarządowych oraz ich wpływ na ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie Pewien haker zamieścił na forum kod ataku, który może być wykorzystany do włamania się na komputery ze starszymi wersjami przeglądarki internetowej Internet Explorer.

Skype oficjalnie zmienił właściciela. Wartość umowy szacowana jest na 2,75 miliarda dolarów. Nowi właściciele przejmą 70 procent udziałów. eBay wciąż będzie kontrolował 30 procent.

Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Szkolenie prezentuje podstawowe instrukcje i funkcje języka Transact-SQL w bazie danych Microsoft SQL Server. Uczestnicy nauczą się tworzyć, wypełniać, modyfikować, ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

PROGRAM SZKOLENIA 1. Podstawowe zasady budżetowania w przedsiębiorstwie 2. Metody budżetowania w przedsiębiorstwie 3. Procedura budżetowania kosztów w przedsiębiorstwie 4. Budżetowanie z wykorzystaniem rachunku ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie W Wielkiej Brytanii pełny system operacyjny firmy Microsoft - Windows 7 - będzie kosztować mniej, niż możliwość migracji z systemu Vista do "Siódemki" w Stanach Zjednoczonych. NEC rozszerza swoją linię monitorów LCD dla profesjonalistów o nowy, 27-calowy model z panelem p-IPS, który oferuje 97,1-procentowe pokrycie przestrzeni kolorów AdobeRGB.Seria darmowych i płatnych dodatków do Mass Effect 2 to nie tylko uzupełnienie fabuły, ale i zapowiedź trzeciej części, jak twierdzi Casey Hudson z BioWare. Dotychczas spodziewano się, że sześciordzeniowe procesory AMD "Thuban" pojawią się w trzecim kwartale bieżącego roku. Według serwisu OCWorkbench, prawdopodobnie zobaczymy je wcześniej niż moglibyśmy się spodziewać. Firma Thermaltake rozszerzyła swoją ofertę o nową obudowę ATX/microATX. WingRS 301 wyposażono w uchwyt, ułatwiający przenoszenie.

E- kurs Stres pod kontrolą (Nowa Ruda)


Program kursu dostępny na naszej stronie internetowej ...
Lokalizacja: Nowa Ruda - Rodzaj: kurs / szkolenie

VAT 2020 - najwaniejsze zmiany, biece problemy. (Warszawa)


Szczegowy program na stronie internetowej szkolenia on-line. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: szkolenie kurs

Dell szykuje sto milionów dolarów na ugodę


W zeszłym roku Intel musiał zapłacić 1,25 miliardów dolarów kary za oskarżenia o praktyki monopolityczne przez AMD, UE i FTC. Teraz Dell szykuje się do powiązanego procesu sądowego. Gigant chce ugody.

Znany haker krytykuje Apple'a za ignorancję, chwali Microsoft


Marc Maiffret, znany haker, obecnie zatrudniony w FireEye, uważa, że Windows jest dużo bezpieczniejszym systemem od Mac OS-a, mimo zapewnień Apple’a.

Błąd w zabezpieczeniach najnowszych Windows


Microsoft potwierdził usterkę w mechanizmie Canonical Display Driver (cdd.dll), która umożliwia włamanie cyberprzestępcom. Luka znajduje się zarówno w Windows 7, jak i Windows Server 2008 R2.

Nadchodzi koniec Internet Explorer 6


Być może ty już dawno zaktualizowałeś przeglądarkę Internet Explorer 6 najpierw do wersji 7, a potem do wersji 8. Ale ponad 23 procenty użytkowników jeszcze tego nie zrobiło.

Android 2.2 zamieni twój telefon w funkcjonalny ruter


Wystawienie przed siedzibę Google’a plastikowej rzeźby jogurtu Froyo oznacza zapewne rychłą premierę systemu Android. Ale już dziś wiemy o nim nieco więcej.

Przenośny odtwarzacz Philips SA075 ujawniony


Firma Philips ujawniła specyfikację swojego najnowszego odtwarzacza przenośnego, o nazwie SA075. Urządzenie wyposażono w dotykowy ekran o przekątnej 4,3 cala i rozdzielczości 800 x 480 pikseli.

Cyfrówka dla najmłodszych


W sklepie internetowym Hammacher Schlemmer można kupić aparat cyfrowy dla dzieci. Produkt o rozmiarach 14x7x9,5 cm i wadze 340 g, posiada plastikową, mocną obudowę.

Ewidencja wybranych zdarzeń gospodarczych w prawie bilansowym i podatkowym- Wrocław (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Interaktywna okadka magazynu CHIP w CHIP.TV


Zastanawialicie si, jak wyglda okadka CHIP-a ogldana przy wykorzystaniu technologii Rozszerzonej Rzeczywistoci? Kombinujecie, jak uruchomi te czary na waszym komputerze? Zobaczcie wszystko na wasne oczy!

OKI MC300 – multifunkcjonalność dla najmniejszych graczy rynkowych


OKI Printing Solutions wprowadza na rynek dwa urządzenia wielofunkcyjne – MC350 oraz MC360 – dedykowane dla małych grup roboczych oraz działalności typu SOHO.

Firefox wykorzysta akcelerometry w komputerach


Firefox 3.6, którego premiera ma nastąpić niebawem, wykryje pozycję twojego komputera i odpowiednio dopasuje do niej wyświetlaną witrynę.

Umiejętności interpersonalne (Kraków)


Moduł I Komunikacja werbalna - czym jest komunikacja? - zasady skutecznej komunikacji werbalnej; - zasady efektywnego mówienia ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft Office Excel 2007 - Podstawy pracy z arkuszem kalkulacyjnym (Poznań)


<div class="content"> <div align="justify"> <b>Czas trwania:</b> 16 godz. <h3>Rozdział 1 Podstawy pracy z programem</h3> <p><b>Opis:</b> W tym rozdziale uczestnicy ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Język Angielski dla Finansistów i Księgowych - intensywny kurs wakacyjny - Warszawa (Warszawa)


1. Company (structure and finance ) 2. Types of business units 3. Money and banking system 4. Accounting regulations and rules 5. Cost ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Dotykowe komputery


Mobilne komputery z dotykowym ekranem, czyli tak zwane tablety PC, miały całkiem wyprzeć tradycyjne notebooki. Nie udało im się i dziś stanowią niewielki fragment rynku laptopów. Ale ich czas jeszcze nadejdzie.

Warsztaty ABI II stopnia - Doskonalenie wykonywania nadzoru nad przetwarzaniem danych osobowych (Warszawa)


1. Problematyka prawna dotycząca nadzoru nad przetwarzaniem danych osobowych. 2. Problematyka organizacyjna dotycząca nadzoru nad przetwarzaniem danych osobowych. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wielki skok na konta pocztowe


Spreparowane strony logowania i certyfikaty otwierają hakerom drogę do naszych skrzynek email. Przed sztuczkami phishingowymi można się jednak skutecznie bronić.

Baterie zasilane... ziemniakami


Badacze z izraelskiego Uniwersytetu Hebrew wynaleźli nowy, efektywny sposób na konstruowanie baterii poprzez użycie cynkowej i miedzianej elektrody oraz... porcji ziemniaka.