Toshiba dla mobilnego biznesmena


Zgodnie z zapowiedziami Toshiba kontynuuje wprowadzanie na rynek laptopw skierowanych do firm i instytucji. Na pki trafi wanie nowy model Tecra S11-124 z procesorem Intel Core i5.

... i wiele innych... ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Microsoft Windows, niezależnie od opinii jego użytkowników na temat jakości, jest systemem wymagającym regularnych porządków. Jedna z aplikacji w tym pomagających właśnie ukazała się w nowej wersji. Firma Alcatel-Lucent zrealizowała pierwsze na świecie połączenie sieciowe z transmisją danych przez sieć Long Term Evolution (LTE) w paśmie 800 MHz – w zakresie "Europejskiej Dywidendy Cyfrowej”.Podstawy kompozycji plastycznej z natury. Pejzaż, architektura i inne kompozycje plastyczne. Szkice rysunkowe i malarskie. Dla zaawansowanych - malarstwo olejne ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Serwis CNET postanowił przetestować usługę Google Real Time Search oficjalnie udostępnioną pod koniec ubiegłego miesiąca. Sprawdzano, ile czasu upłynie od pojawienia się informacji na stronach WWW do zindeksowania jej przez program Googl’e i umieszczenia w wynikach wyszukiwania. Program dostępny jest na naszej stronie internetowej Na życzenie prześlemy go faksem lub e-mailem. Zajęcia realizujemy również na zlecenie- w wersji ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Linux Kernel, czyli serce wszystkich dystrybucji Linuksa, pojawiło się właśnie w nowej wersji. Jądro zawiera zupełnie nowy, otwarty sterownik dla kart graficznych marki Nvidia.

W europejskich sklepach pojawił się nowy model miniaturowej obudowy CS-102B, od firmy A+. Nowość to konstrukcja w formacie mini-ITX, przeznaczona głównie do stworzenia komputera typu Media Center lub po prostu małego komputera do "lekkiej" pracy. Pomimo, że Windows 7 został dobrze przyjęty przez opinię publiczną, wydanie przez Microsoft Service Packa było nieuniknione. Mamy pierwsze wieści na jego temat.

Firma Kanguru Solutions wprowadza na rynek kompaktową i przystępną cenowo kopiarkę dysków twardych, która może kopiować dane z i na różnego rodzaju rozwiązania pamięci masowej. Zasoby ludzkie po co nam strategia? Strategia personalna w trudnym otoczeniu rynkowym Przykłady strategii personalnych różnych organizacji ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Dzień I 1) Polityka strukturalna Unii Europejskiej podstawowe zagadnienia. 2) Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego i Europejski Fundusz Społeczny: ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenieAlan Wake, mimo dość kiepskich wyników sprzedaży, najprawdopodobniej będzie rozwijany. Po Sieci zaczął krążyć 15-sekundowy zwiastun „czegoś nowego”. Firma BenQ zapowiedziała uruchomienie dostaw nowego modelu notebooka - Joybook R48. Nowość wyposażono w 14-calową matrycę i oparto na platformie procesorowej Intel Calpella. Kampania reklamowa Get a Mac oficjalnie dobiegła końca. Pomysłowe spoty reklamowe, które naśmiewały się z Visty promując Mac OS X zniknęły z witryny Apple’a.

Nexus One vs. iPhone 3GS - pojedynek na grafikę


Wiemy, że Apple bardzo poprawiło wydajność graficzną iPhone'a 3GS w porównaniu z jego poprzednią generacją, ale jak wypada dziecko Apple'a w zestawieniu ze smartfonem Google Nexus One?

Kurs Stylizacja i Przedłużanie Paznokci (Bydgoszcz)


Kurs obejmuje następujące zagadnienia: budowa paznokci, choroby paznokci, wykonywanie zabiegu manicure, masaż dłoni, przedłużanie paznokci metodą żelową i akrylową, zdobnictwo. ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Bohater HTC z Androidem 2.0


HTC już pracuje nad wprowadzeniem aktualizacji systemu Android do swojego smartfona Hero, który będzie drugim po telefonie Motoroli, który zaadoptuje nową wersję platformy Google'a.

AVG Technologies zabezpiecza LimeWire


Firma LimeWire LLC zintegrowała ze swoją sztandarową aplikacją - LimeWire Pro – mechanizmy ochrony przed wirusami i programami szpiegującymi AVG Technologies.

Prawo pracy - zmiany od 2010r (Warszawa)


Program szkolenia 1. Zasady prawa pracy z zaakcentowaniem zmian dotyczących szkoleń pracowników. 2. Zatrudnianie pracownika a nowelizacja rozporządzenia w sprawie prowadzenia dokumentacji ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zestaw pamięci Kingston HyperX DDR3 24GB


Kingston wprowadza na rynek nowe zestawy pamięci HyperX DDR3, o największej obecnie pojemności, która wynosi aż 24 GB.

Windows 7 ma ponad połowę udziałów rynkowych Visty


W trakcie konferencji Morgan Stanley Conference, szef działu finansowego firmy Microsoft - Peter Klein - z dumą ogłosił, że na całym świecie sprzedano już 90 milionów licencji na system operacyjny Windows 7. Jeszcze trochę ponad miesiąc temu firma twierdziła, że do końca ubiegłego roku sprzedała 60 milionów. Jeżeli przyjąć te liczby za dokładne to można stwierdzić, że bieżący rok dla Microsoft rozpoczął się co najmniej dobrze.

Wodoodporne telewizory przebojem lata 2010?


Chociaż za oknem zima, powoli zaczyna się ruch w interesie. Kilku niszowych producentów przygotowuje właśnie promocje nadchodzącego przeboju tego lata – wodoodpornych telewizorów i dmuchanych ekranów z głośnikami.

Premiera testów kart GeForce GTX 480 może zostać przesunięta


Do naszej redakcji dotarła informacja o tym, że premierowe recenzje oraz testy nowej generacji kart graficznych NVIDII mogą pojawić się później niż dotychczas planowano. Oficjalna premiera kart została zaplanowana na przyszły piątek, 26 marca.

Excel w statystyce (Kraków)


Kurs omawia usprawnienie analizy statystycznej możliwe dzięki programowi Microsoft Excel oraz jego zaawansowanych funkcji. Zagadnienia omawiane na kursie: Powtórka z Excel Podstawowe ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

GeoCities przestaje istnieć


GeoCities, legendarny już serwis, który powstał w początkowych czasach Internetu, przestał istnieć. Yahoo! zdecydowało się zamknąć portal.

Pierwszy na rynku dysk twardy na USB 3.0


Firma Freecom, jako pierwsza zapowiedziała wprowadzenie w listopadzie br. do sprzedaży w Europie serii dysków twardych, wyposażonych w interfejs USB 3.0.

Wiedźmin 2 - zobacz oficjalny zwiastun!


W Internecie pojawił się pierwszy, oficjalny zwiastun nowego Wiedźmina. Gra, ponownie jak poprzedniczka, opracowywana jest przez polskie studio CD Projekt RED.

ADR - przewóz towarów niebezpiecznych w ruchu krajowym i międzynarodowym - kurs podstawowy (Warszawa)


Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: obowiązujące przepisy, klasyfikację materiałów oraz ich główne zagrożenia, odblaskowe tablice i nalepki ostrzegawcze, materiały dopuszczone do ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Życiorys na YouTube


CV zamieszczane na kanale YouTube, blogi zawodowe kandydatów, rozmowy kwalifikacyjne prowadzone za pomocą Skype’a – to najnowsze tendencje na rynku pracy.

WAKACYJNY kurs pilotów wycieczek w Zakopanem (Oświęcim)


Przemysł turystyczny w Polsce i na świecie, obsługa ruchu turystycznego, geografia turystyczna Polski i Europy, krajoznawstwo, struktura polityczno-społeczno-ekonomiczna kraju i ...
Lokalizacja: Oświęcim - Rodzaj: kurs / szkolenie

"Zostań Posłem na Tydzień" - nowa gra opracowana przez brytyjski rząd


Wkrótce każdy młody Anglik będzie mógł zostać posłem na tydzień. Przynajmniej wirtualnie, bowiem brytyjski parlament opracował grę komputerową kierowaną do młodzieży.

LG wprowadza nowe kino domowe 5.1 z Blu-ray'em


LG HB905PA obsługuje protokoły DLNA i CIFS, odtwarza formaty DivX, DivX/ TXT, DivX HD oraz mkv, zapewnia także dostęp do wybranych serwisów internetowych dzięki funkcji Netcast Entertainment Access.

Polscy gracze buntują się przeciwko Microsoftowi


Społeczność skupiona wokół konsoli Xbox 360 zareagowała na akcję Microsoftu „Nie przerabiam. Nie kradnę”. Niestety, najprawdopodobniej nie takiej odpowiedzi spodziewał się komputerowy gigant.

Google płaci swoim partnerom za wykorzystywanie Androida?


Google być może wykorzystało więcej, niż sama funkcjonalność systemu i swoją pozycję na rynku, by spopularyzować Androida.