Yahoofona (raczej) nie bdzie, ale...


Yahoo! chce zapewni uytkownikom na caym wiecie "peni mobilnych dowiadcze online" - czyby pozazdrocili swojemu najwikszemu konkurentowi i postanowili wprowadzi na rynek swj wasny telefon?

CHIP rozpoczyna nową serię artykułów, przygotowaną wspólnie z polską policją – odkrywamy w niej kulisy zatrzymania najgroźniejszych cyberprzestępców. ASUS wprowadza serię kart graficznych EAH5800 z technologią Voltage Tweak, która ma zwiększyć wydajność nawet o 38%. Europejski oddział firmy AOC dodaje do swojej oferty 19-calowy monitor LCD, oferujący rozdzielczość 1440 x 900 pikseli, czas odpowiedzi 5 milisekund oraz kontrast 1000:1.Nokia zapowiada, że w przyszłym roku uruchomi usługę Money, dzięki której użytkownicy telefonów komórkowych fińskiej firmy, będą mogli przelać pieniądze za pomocą... smsa. EIZO rozpoczyna sprzedaż 24-calowego monitora LCD z panelem IPS, który wyposażony jest w czujnik kalibracji, który może automatycznie dostosowywać jakość obrazu. Firma Marvell przygotowuje swój własny tablet, który pomimo swojej niewysokiej ceny 99 dolarów, ma odtwarzać materiały w jakości Full HD, wspierać trójwymiarowe gry oraz technologię Flash.

MySpace, kultowy niegdyś portal społecznościowy, radzi sobie na rynku amerykańskim coraz gorzej. Jego zasięg zmalał o połowę.

Według Steve'a Jobsa Flash jest zbyt wolny, aby mógł być użyteczny dla iPhone'a, czego kompletnie nie rozumieją przedstawiciele Adobe, naśmiewając się z Apple'a - w komicznym filmiku. Przedsiębiorstwa muszą pilnie wdrożyć IPv6, nową wersję protokołu IP, która zastąpi wyczerpujący się już IPv4. W przeciwnym razie, wkrótce może zabraknąć adresów.

Na japońskich targach CEATEC, firma Fujitsu zaprezentowała oryginalne prototypy telefonów przyszłości, które mają szanse w niedługim czasie trafić do produkcji. Wygląda na to, że nowe karty graficzne z GPU NVIDII nie będą stać w jednej linii, co GeForce 310. Okazuje się, że NVIDIA dla kart o nazwie kodowej GF100 zarezerwowała serię 400. Uytkownikom, ktrzy chcieliby skorzysta z funkcjonalnoci standardu USB 3.0, a przy tym nie pal si do wymiany posiadanych podzespow na nowsze, firma Transcend oferuje kart rozszerze PDU3 USB 3.0 Expansion Card.Sid Meier, wraz ze swoim studiem Firaxis, pracuje nad nową wersją kultowej Cywilizacji. Gra będzie wymagała tylko jednego – konta na Facebooku. Zaplanowany uprzednio na drugi kwartał 2010 roku, sześciordzeniowy procesor Intel Core i7 z rodziny Gulftown, będzie miał swoją premierę nieco wcześniej. Toshiba zaprezentowała nowy panel LCD, który potrafi częściowo skonwertować obrazy dwuwymiarowe do obrazu trójwymiarowego, widzialnego gołym okiem.

Finanse dla menadżerów- szkolenie zawodowe Warszawa (Warszawa)


Podstawy prawa cywilnego - źródła prawa, wykładnia prawa - 2 godz. Podstawy prawa gospodarczego i handlowego - 2 godz. Odpowiedzialność karna ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Rząd USA chce zapewnić wszystkim szybki internet


Rząd amerykański przedstawił Kongresowi plan rozszerzenia dostępności szybkich połączeń internetowych. Stany Zjednoczone mają tu do nadrobienia zaległości wobec innych porównywalnych krajów. Realizacja planu może jednak napotkać przeszkody.

CoolIT Omni ALC schłodzi cieczą karty GeForce


Firma CoolIT przygotowuje się do uruchomienia sprzedaży nowej wersji systemu chłodzenia cieczą, Omni ALC, przystosowanej do montażu na dopiero co zaprezentowanych przez NVIDIĘ kart graficznych GeForce GTX 470 i GTX 480.

Era, Inteligo i MasterCard: pierwsza w Polsce komrka, ktr zapacisz


Era, Inteligo i MasterCard rozpoczynaj dzi konsumenckie testy patnoci mobilnych z uyciem telefonw komrkowych. W trwajcym cztery miesice programie pilotaowym wemie udzia 100 osb bdcych jednoczenie klientami Inteligo i Ery.

Nasze biuro podróży od wielu lat organizuje dla szkół tanie wycieczki szkolne. Dzięki znajomości rynku wycieczek oraz dużemu doświadczeniu, nasze

tanie wycieczki szkolne

od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród szkół. Oferujemy wycieczki szkolne Warszawa w wariantach jednodniowych. Dzięki temu wycieczki przez nas organizowane to naprawdę tanie wycieczki szkolne, a Warszawa od lat należy do liderów, jeśli chodzi o cel wycieczek szkolnych.

Memorex przedstawia sprzęt audio dla kobiet


Sztandarowe produkty z tej linii, stworzone specjalnie z myślą o kobietach, to przenośne radia, zestawy do karaoke, zegary z radiem oraz odtwarzacze CD.

Repetytorium przedegzaminacyjne - powtórka ze świadectw energetycznych przed egzaminem państwowym (Gliwice)


Celem szkolenia jest ugruntowanie umiejętności nabytych w ramach kursu przygotowującego do sporządzania świadectw. Na szkoleniu wykonane zostanie świadectwo charakterystyki energetycznej budynku ...
Lokalizacja: Gliwice - Rodzaj: kurs przygotowawczy

Apple: Będziemy wspierać Windowsa 7


Apple, przy pomocy swojej internetowej sekcji wsparcia technicznego, informuje, że jeszcze w tym roku Snow Leopard, a konkretniej Boot Camp, będzie wspierać nowy system Microsoftu.

Ochrona informacji szkolenie (Gdynia)


WZROST ŚWIADOMOŚCI = WZROST ODPOWIEDZIALNOŚCI = WZROST BEZPIECZEŃSTWA Szkolenie w zakresie szeroko pojętej asekuracji biznesu przed wrogą działalnością inspirowaną zarówno od ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Adamo XPS - procesor CULV, pamięć DDR3 i grubość 9,99 milimetra


Znamy coraz więcej szczegółów na temat najcieńszego na świecie notebooka. Adamo XPS mierzy zaledwie 9,99 milimetra, a posiada 13,4-calowy ekran LED, niskonapięciowy procesor i napęd SSD.

Szkolenia otwarte Trójmiasto (Gdynia)


AKTUALNE TERMINY: 1. Sprzedaż - niekonwencjonalne techniki sprzedaży 28-29 październik 2009 2. Profesjonalna obsługa klienta 05-06 listopad 2009 3. Negocjacje - postawa czy technika? ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft "walczy o przetrwanie"


Dick Brass, który sporą część swojej kariery spędził w Microsofcie, uważa tę firmę za gasnącego giganta. Koncern z Redmond, jego zdaniem, albo zacznie stawiać na innowacyjność, albo zniknie z rynku.

Venom - nowy system chłodzenia procesorów


Akasa zapowiada wprowadzenie na rynek kolejnego systemu chłodzenia procesorów, mającego zapewniać "bardzo wysoką wydajność". Produkt o którym mowa to Venom, przeznaczony do chłodzenia procesorów Intela oraz AMD.

Google I/O 2010: Adobe chwali HTML5, pokazuje swoje narzędzia do jego tworzenia


Kevin Lynch, jeden z dyrektorów Adobe, zaprezentował narzędzia, które pomogą webdeveloperom w implementacji… nie, nie Flasha, a HTML5.

Aplikacje Windows Live połatane


Szykując się do premiery Windows Live Essentials 2011 Microsoft nie zapomina o pakiecie obecnym na rynku. Zestaw aplikacji został właśnie załatany.

Mobilne skanowanie "od ręki"


SCANLINE MT4090 to mobilny, kolorowy skaner dokumentów A4 i mniejszych, który ma zapewniń użytkownikom niezłą jakość skanowanych obrazów.

Gazetomania.pl - każdy może być w gazecie


Wystarczy fotografia i dostęp do Internetu, aby w kilka minut stworzyć własny egzemplarz gazety z bliską Ci osobą w roli głównej. Tylko tyle czasu potrzeba, aby przygotować imitację gazety, którą być może kogoś zaskoczysz i rozbawisz wręczając ją w prezencie.

Chrome domyślną przeglądarką w laptopach Sony


Google nawiązało współpracę z firmą Sony, dzięki której na nowych notebookach tej firmy będzie preinstalowana przeglądarka Chrome.

Apple sprzedało już milion iPadów


Od momentu rynkowej premiery swojego "magicznego" tabletu, Apple zdążyło już sprzedać ponad milion egzemplarzy iPada.

Facebook i MySpace mają w nosie prywatność użytkownika?


Zdaniem redakcji The Wall Street Journal, zarówno Facebook, jak i MySpace, przekazują dane swoich użytkowników reklamodawcom, mimo zapewnień, że takie praktyki nie są prowadzone.

Debata Premiera z Internautami - rejestru na razie nie będzie!


Dzisiaj o godzinie 14:00 rozpoczęła się zapowiadana w zeszłym tygodniu debata Donalda Tuska z Internautami, w sprawie rejestru stron niedozwolonych.