Szkolenia otwarte Trójmiasto (Gdynia)


AKTUALNE TERMINY: 1. Sprzedaż - niekonwencjonalne techniki sprzedaży 28-29 październik 2009 2. Profesjonalna obsługa klienta 05-06 listopad 2009 3. Negocjacje - postawa czy technika? ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Na nieco ponad cztery miesiące przed premierą nowego pakietu narzędzi biurowych Office 2010, Microsoft podaje wymagania sprzętowe, które są niższe, niż przypuszczano. Christian Science Monitor, jako pierwsza ogólnoamerykańska gazeta, przeniesie się całkowicie do Internetu. Powód? Coraz mniej ludzi interesuje prasa na papierze. 1.Prawo cywilne - źródła prawa, wykładnia prawa 2. Prawo gospodarcze i handlowe 3. Odpowiedzialność karna i karno-skarbowa ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenieZaledwie w cztery miesiące po premierze przeglądarki Firefox 3.0, Mozilla ogłosiła, że jest już dostępna wersja Firefox 3.1 Beta 1. Alan Wake utrzyma swoj serialow form do koca. Wkrtce zadebiutuje pilot do drugiego sezonu w postaci dwch dodatkw na Xbox LIVE. Nowy klient pocztowy autorstwa Mozilli zawiera fragmenty kodu z dość niezwykłego źródła – francuskich sił zbrojnych, które zdecydowały się porzucić Outlooka na rzecz Thunderbirda.

Charlie Miller, znany ekspert ds. bezpieczeństwa zapowiedział, że podczas przyszłotygodniowej konferencji CanSecWest ujawni 20 krytycznych luk w Mac OS X.

Do oferty Motoroli w czerwcu dołączy kolejny smartfon z systemem Android. Model Flipout cechuje się niecodziennym, kwadratowym wyglądem i wysuwaną klawiaturą QWERTY. Toshiba podczas targów Mobile World Congress demonstruje swój pierwszy notebook z łącznością czwartej generacji - LTE.

Model PT-D5000, następca PT-D4000, oferuje znaczące ulepszenia w stosunku do poprzedniej serii w trzech głównych obszarach: jakości obrazu, elastyczności instalacji oraz łatwości konserwacji. Ruszyła sprzedaż nowej, przenośnej stacji roboczej firmy Dell. Produkt należy do serii Precision i jest oznaczony symbolem M4500. Serwis rozrywkowy Gramol.pl, oferujący gry i quizy, uruchomił możliwość grania na pieniądze.Google Android zawiera poważną lukę w zabezpieczeniach, aczkolwiek lepszym określeniem byłaby tu niedoróbka. Pozwala ona na odblokowanie smartfona niepowołanym użytkownikom. Microsoft potwierdził usterkę w mechanizmie Canonical Display Driver (cdd.dll), która umożliwia włamanie cyberprzestępcom. Luka znajduje się zarówno w Windows 7, jak i Windows Server 2008 R2. Prolimatech zapowiada wprowadzenie na rynek nowego modelu systemu chłodzenia procesorów - Samuel 17. Nowa konstrukcja przeznaczona jest przede wszystkim do montażu w małych obudowach. Jest kompatybilny z podstawkami Intel LGA 775, 1156 i 1366 oraz AMD Socket AM2(+) i AM3.

Opera 10.50 przyspiesza z serią ulepszeń na pokładzie - pobierz i sprawdź sam


Opera Software udostępniła dzisiaj Operę 10.50, jedną z najszybszych przeglądarek internetowych dla komputerów z systemem Windows.

Układy AMD i ATI w kolejnym, cienkim notebooku


Firma Acer dała zielone światło dla uruchomienia przedsprzedaży nowego modelu cienkiego notebooka - Aspire 1551. Urządzenie to już zaczęło pojawiać się w europejskich sklepach i dostępne jest w dwóch wersjach, różniących się nieco konfiguracją sprzętową.

Polska premiera Samsunga Omnia II w Orange


Orange jako pierwszy polski operator wprowadza na rynek smartfon Samsung Omnia II z systemem Windows Mobile 6.5. Telefon dostępny jest od dzisiaj w ofercie Orange dla Firm.

Google największą usługą Internetu


Google jest nie tylko najpopularniejszą wyszukiwarką, ale również generuje najwięcej (6 procent) ruchu w Sieci.

Samsung R1, czyli kieszonkowy odtwarzacz multimedialny


Samsung oficjalnie prezentuje swój nowy odtwarzacz multimedialny, wyposażony w 2,6-calowy ekran dotykowy, 8 lub 16 GB pamięci oraz funkcję miksowania piosenek.

Edula.pl – społeczność zaangażowanych rodziców


Internauci szukają w Sieci miejsc, gdzie mogą rzetelnie wymienić się informacjami na interesujący ich temat. W odpowiedzi na tę potrzebę powstał nowy serwis – Edula.pl.

Nowe obudowy dysków z USB 3.0, od RaidSonic


Firma RaidSonic niebawem wprowadzi na rynek nowe modele obudów dla dysków, wyposażone w interfejs USB 3.0 "SuperSpeed USB". Pierwszym przedstawicielem nowej trójki jest Icy Box IB-230stU3, czyli aluminiowa obudowa dla dysków w formacie 2,5 cala. Produkt ma kosztować około 27 euro, a kupić go będzie można w przyszłym miesiącu.

12 kwietnia dowiemy się co nowego w Adobe CS 5


W Internecie pojawiła się witryna, promująca piątą edycję pakietu Creative Suite marki Adobe. Koncern umieścił na witrynie licznik, którego odliczanie zakończy się 12 kwietnia.

Mocniejszy Eee PC 1005PE-H


Asus dodaje do swojej oferty kolejną maszynę z linii Eee PC, tym razem z nieco mocniejszą konfiguracją niż zazwyczaj - między innymi 2 GB pamięci RAM, WiFi n oraz systemem Windows 7 HP.

Negocjacje z dłużnikami (Bydgoszcz)


- Zasady komunikacji z uwzględnieniem specyfiki sytuacji windykacyjnej. - Psychologia zachowań dłużnika. Atakowanie i uległość. - Przerzucanie odpowiedzialności za zadłużenie ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

FarmVille wkrótce na twoim telefonie komórkowym


Firma zajmująca się grami casualowymi, Zynga, ogłosiła, że FarmVille, czyli ich najsłynniejsza produkcja, trafi wkrótce na telefony komórkowe.

Specjalista ds zamówień publicznych- kurs 3-dniowy (Warszawa)


ZOSTAŃ SPECJALISTĄ ds. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kurs, który przygotuje do wykonywania pracy na stanowisku specjalisty ds. zamówień publicznych. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Polacy nie gęsi i swój Windows 7 mają


Osoby, które już posiadają ukończoną wersję systemu Windows 7 z MSDN i innych źródeł partnerskich, mogą doinstalować polską wersję językową.

WikiLeaks na celowniku Armii Amerykańskiej


WikiLeaks, witryna zajmująca się demaskowaniem przypadków korupcji oraz wyłapywaniem tajnym informacji, miała być zniszczona przez amerykańską armię.

OAN1 - Analiza danych w bazie Oracle (Kraków)


Wstęp * Podstawowe informacje o systemach bazodanowych i relacyjnych bazach danych * Podstawowe informacje o Oracle i języku SQL * Poznanie narzędzi ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Producenci DRAM ukarani przez Uni Europejsk


Zgodnie z obietnic, Unia Europejska ogosia oficjalny wymiar kary dla producentw pamici DRAM. Firmy, ktre ustalay midzy sob ceny, zapac cznie 331 milionw euro.

Kurs na uzyskanie uprawnień do prowadzenia biura rachunkowego (Warszawa)


A. Teoria rachunkowości, jej koncepcje, zasady i normy 1) teoretyczne podstawy rachunkowości: 2) podstawowe pojęcia rachunkowości: 3) podstawowe cechy jakościowe rachunkowości: 4) podstawowe zasady ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Googlle otwiera uczelnię w Indiach


W Indiach został otwarty Instytut Oprogramowania Googlle. Zdziwieni? To przeczytajcie jeszcze raz nazwę instytutu, ale dokładniej. Na taki haczyk bowiem, chcą złapać studentów.

Nokia N900 jako kontroler Playstation 3


Graficzną moc telefonu Nokia N900 już demonstrowaliśmy. Teraz możemy obejrzeć filmik, na którym telefon fińskiego producenta zachowuje się jak kontroler konsoli Playstation 3.

Adobe CS5 - co nowego?


Dziś 12 kwietnia, czyli premiera pakietów Adobe CS5. Do oficjalnej prezentacji wciąż wiele czasu, ale już teraz znamy kilka ciekawostek na temat nowości w aplikacjach.