System oceny pracy szkolenie otwarte (Gdynia)


Zapraszamy na szkolenie otwarte z zakresu budowy wewnętrznych systemów ocen pracy Szkolenie skierowane do pracowników działów HR firm i instytucji ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wstęp, czyli od czego zacząć przygotowania do projektu logistycznego: czym jest projekt ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie - Charakterystyka zawodu stylisty. Etyka pracy. - Podział kolorów. Koło kolorów. - Kontrast, harmonia w makijażu i garderobie. - Analiza kolorystyczna. - Dobór ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie Google, po porażce za pierwszym podejściem, wraca do wprowadzania kolorowych teł na stronie głównej wyszukiwarki. Nastąpiły jednaj pewne subtelne zmiany.Firma Hewlett-Packard powiększyła swoją ofertę o nowy model komputera zintegrowanego w monitorze (All-in-One), oparty na platformie procesorowej Intel Pine Trail. Zgodność proponowanego systemu kształcenia ze standardem Unii Europejskiej daje studentowi gwarancje wysokich kwalifikacji uznawanych nie tylko w kraju, ale i ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie Gartner opublikowa wyniki bada na temat systemw mobilnych uywanych w smartfonach. Wynika z nich, e Symbian nadal jest najpopularniejszy.

Microsoft zaprezentował wersję gry Indiana Jones, która bez problemu działa w tym samym wydaniu na systemach Windows Phone 7, Windows 7 oraz konsoli Xbox 360.

Microsoft potwierdzi usterk w mechanizmie Canonical Display Driver (cdd.dll), ktra umoliwia wamanie cyberprzestpcom. Luka znajduje si zarwno w Windows 7, jak i Windows Server 2008 R2. To, że od czasu do czasu Google zastępuje swoje logo na stronie wyszukiwania innym, nawiązującym do bieżących wydarzeń to nic nowego. Tym razem jednak trzeba przyznać, że przeszli samych siebie: zamiast logo jest... gra PAC-MAN!

Kampania reklamowa Get a Mac oficjalnie dobiegła końca. Pomysłowe spoty reklamowe, które naśmiewały się z Visty promując Mac OS X zniknęły z witryny Apple’a. GeoCities, legendarny już serwis, który powstał w początkowych czasach Internetu, przestał istnieć. Yahoo! zdecydowało się zamknąć portal. Firma Biostar udostępniła specyfikację nowego modelu płyty głównej przeznaczonej dla korzystających z podstawki AM3 procesorów firmy AMD. Urządzenie o nazwie TA890FXE jest pierwszym serii T, wyposażonym w chipset AMD 890FX.1. Organizowanie bankietów i działalność cateringowa. 2. Usługi cateringowe - od oferty do działań posprzedażowych. 3. Catering w ujęciu marketingowym i sprzedażowym. 4. ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie Program szkolenia obejmuje: Omówienie rozszerzeń języka C# w wersji 3.0: o object and collection initializers o automatically implemented properties o Extension Methods o Lambda Expressions Wprowadzenie do Query Expressions Praca z ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Oficjalny kanał palmofonu Nexus One na YouTube zdecydowanie się ożywił – Google zaprezentowało krótki serial o powstawaniu urządzenia. Pierwsze odcinki można już obejrzeć.

PDC 09: Dziś poznamy pierwsze szczegóły na temat IE 9 i Silverlight 4


Podczas pierwszego dnia konferencji PDC, Ray Ozie z Microsoftu zasugerował, że już dziś firma zaprezentuje swoje plany na temat nowej generacji Internet Explorera.

Jak motywować siebie i innych (Warszawa)


Szkolenie realizowane we współpracy z HPR Group Select One. Cel szkolenia: Celem szkolenia jest poznanie założeń teoretycznych procesów motywacyjnych. Pozyskanie i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

IFA 2009: Słuchawki od Lady GaGa


Heartbeats by Lady GaGa to słuchawki firmy Monster Cable, które, jak nietrudno się domyślić, promowane są przez popularną gwiazdkę pop.

Google I/O 2010: Adobe chwali HTML5, pokazuje swoje narzdzia do jego tworzenia


Kevin Lynch, jeden z dyrektorw Adobe, zaprezentowa narzdzia, ktre pomog webdeveloperom w implementacji… nie, nie Flasha, a HTML5.

Fortune: Steve Jobs prezesem dekady


Prestiżowy amerykański dwutygodnik Fortune określił prezesa Apple’a mianem „dyrektora dekady”. Jobs jest obecnie właścicielem jednej z najcenniejszych marek na świecie.

System HACCP - szkolenie praktyczne Katowice (Katowice)


1. Światowe, unijne i polskie przepisy prawne dot. jakości towarów spożywczych. 2. Zasady i wymagania GMP, GHP, i GLP. 3. Przesłanki wprowadzenia, ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Środki unijne w rachunkowości, sprawozdawczości i podatkach ćwiczenia dla księgowych (Warszawa)


Program: 1.Omówienie dokumentów niezbędnych przy realizacji projektu. 2. Regulacje prawne dotyczące kwalifikowalności wydatków. 3.Zasady tworzenia budżetu projektu. 4. Wydatki bezpośrednie, wydatki pośrednie - zasady ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zapomnij o Chrome 2.0 i 3.0. Jest już wersja 4.0!


Google, niczym rekordzista świata Usain Bolt, błyskawicznie aktualizuje swoją przeglądarkę internetową Chrome. Tym razem w kanale deweloperskim pojawiła się wersja 4.0.201.1.

Multimedialny dysk twardy z odtwarzaczem materiałów Full HD


LG przedstawia swój nowy, multimedialny dysk twardy o pojemności 500 GB, który oprócz oryginalnego wzornictwa, cechuje się również możliwością odtwarzania plików w formacie mkv.

Rzeczywistość rozszerzona w taniej, kolorowej i modnej wersji


Rzeczywistość rozszerzona to najnowszy krzyk mody, ale też i swoje kosztuje. Studenci MIT mają na to radę: ich wynalazek jest użyteczny, fajnie wygląda a koszt produkcji… to coś około dolara.

Pracownicy Microsoft Store tańczą dla klientów (wideo)


Jeśli pracujesz w sklepie, to co jesteś w stanie zrobić, aby klient kupił towar? Zaśpiewasz? Wyrecytujesz wierszyk? Pracownicy Microsoftu na przykład, potrafią zatańczyć ciekawy układ synchroniczny.

Symantec ostrzeże fanów piłki nożnej przed zagrożeniami w Internecie


Firma Symantec rozpoczęła stałe monitorowanie zagrożeń internetowych związanych ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w piłce nożnej.

SXSW 2010: - Heavy Rain to przyszłość gier wideo - komentuje Peter Molyneux


Molyneux, znany i bardzo ceniony twórca gier, ostatnio ściśle związany z konsolą Xbox 360, wychwalił pod niebiosa superprodukcję Heavy Rain, dostępną wyłącznie na konsole PlayStation 3.

Google planuje sklep z aplikacjami biznesowymi


Według niepotwierdzonych informacji Google szykuje sklep internetowy, w którym będzie sprzedawał oprogramowanie biznesowe firm trzecich użytkownikom Google Aplikacje.

Faktury VAT - bez błędów- Wrocław (Warszawa)


1. Faktura: * rodzaje transakcji, które wymagają wystawiania ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Inteligentne kable iHDMI


Firma Elbox opracowała i wprowadziła do sprzedaży nowy, innowacyjny rodzaj kabla HDMI.

Instruktor praktycznej nauki zawodu (Katowice)


Kurs skierowany do osób, które chcą zatrudniać uczniów na praktyki zawodowe, oraz do nauczycieli zawodu. Zawiera zagadnienia związane z psychologią, ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Następca BIOS-u: EFI


Kolejnym krokiem w rozwoju systemu BIOS jest EFI. Czy jest to tylko nowa wersja starego BIOS-u, czy też minisystem operacyjny o rewelacyjnych możliwościach?

Jak ustawić format obrazu w telewizorze HD?


Kupiliśmy nową plazmę lub LCD. Podłączamy ją do dekodera kablówki lub satelitarnej TV. Włączamy odbiornik i… najczęściej rozczarowanie. Zwykle widzimy bowiem program nadawany w standardowej rozdzielczości, w zwykłym formacie 4:3. A przecież kupiliśmy telewizor panoramiczny, HD, z ekranem 16:9!

Symantec kupuje SSL-a


Symantec najprawdopodobniej w najbliższym czasu odkupi od VeriSigna technikę szyfrowanych płatności w Internecie. Wartość transakcji szacowana jest na 1,3 miliarda dolarów.