Gadżety uszczęśliwiają ludzi


Jak wynika z globalnego badania British Computer Society, technologia i gadżety potrafią uszczęśliwić ludzi - a kobiety nawet bardziej niż mężczyzn, wbrew popularnym stereotypom.

Cel Szkolenia: Zapoznanie słuchaczy z podstawowymi zasadami dokonywania analiz w przedsiębiorstwie. Prezentacja metod oceny sytuacji finansowej przedsiębiorstwa na podstawie sprawozdań ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Era, Inteligo i MasterCard rozpoczynaj dzi konsumenckie testy patnoci mobilnych z uyciem telefonw komrkowych. W trwajcym cztery miesice programie pilotaowym wemie udzia 100 osb bdcych jednoczenie klientami Inteligo i Ery. Dell prezentuje nowego notebooka z linii Studio 15, który jest wyposażony w 15,6-calowy ekran dotykowy oraz procesor Intel Core i5, a wszystko to w dość przystępnej cenie.Google zaimplementował w webmailu Gmaila dwie nowe funkcje, pomijając fazę rozwojową beta. Teraz możemy przenosić załączniki metodą przeciągnij-i-upuść i zwiększono integrację z Kalendarzem. Firma Corsair prezentuje 24-gigabajtowy zestaw pamięci operacyjnej DDR3, która pracuje z częstotliwością 1333 MHz i oferuje opóźnienia rzędu 9-9-9-24. Alan Wake utrzyma swoją serialową formę do końca. Wkrótce zadebiutuje pilot do drugiego sezonu w postaci dwóch dodatków na Xbox LIVE.

Microsoft zaprezentował zupełnie nowy pomysł na interfejs dotykowy. Jak się okazuje, wyświetlacz w telefonie jest zupełnie niepotrzebny, wystarczy twoja… ręka.

Firma Sapphire prezentuje płytę główną PURE CrossFireX 890GX, którą wyposażono w gniazdo AM3 dla procesorów Phenom II, zintegrowaną grafikę HD 4290 oraz porty SATA 6.0 Gbps. Według BSA, w 2009 roku komputerowe piractwo kosztowało europejskie przedsiębiorstwa ponad 16 milionów dolarów. Polskie firmy natomiast straciły ponad 821 tysięcy złotych.

Do 2014 roku wszystkie samochody sprzedawane na terenie Wspólnoty Europejskiej mają być wyposażone w system, który automatycznie zadzwoni po pomoc w razie wypadku. W sklepie Android Market pojawiła się nowa wersja popularnego programu Google Earth, przeznaczona dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Android 2.1. Aplikacja daje możliwość oglądania naszej planety z wykorzystaniem grafiki trójwymiarowej. Audi i Microsoft przygotowały niezwykłą promocję tylko dla Polaków. Do kupienia będzie specjalna edycja Audi TT o nazwie Forza Motorsport 3 Edition.I. Ogólne zagadnienia rachunkowości II. Organizacja rachunkowości i inwentaryzacja III. Wprowadzenie do podatków zakres, przedmiot, podmiot, główne definicje IV. Koszty bilansowe i ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Program: 1.Aaby serwis internetowy klientom przedstawić: standardy internetowe jak nie zostać "osiołkiem" czyli serwis dostępny dla wszystkich co to jest "dostępność" i dlaczego ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Program szkolenia I. Przychody - aktualne regulacje oraz zmiany 2009 1. Pojęcie przychodu i dochodu w 2009 r. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Badania techniczne pojazdów Diagnostyka samochodowa (Warszawa)


Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: organizację stanowisk uprawnionych do badań pojazdów, czynności identyfikacyjne pojazdów oraz kontrolę i ocenę stanu technicznego pojazdów ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Sprzedawca z Obsługą Kas Fiskalnych (Gdynia)


DZIAŁ 1: Sprzedaż Rodzaje kartotek towarowych: artykuł, usługa, komplet, zestaw Stawki podatkowe obowiązujące w sprzedaży Typy dokumentów handlowych: faktury, rachunki, korekty (sprzedażowe i ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Yahoofona (raczej) nie bdzie, ale...


Yahoo! chce zapewni uytkownikom na caym wiecie "peni mobilnych dowiadcze online" - czyby pozazdrocili swojemu najwikszemu konkurentowi i postanowili wprowadzi na rynek swj wasny telefon?

Do rąk europejskich fanów Xbox 360 trafiło już 10 milionów konsol


Microsoft poinformował, że w ciągu zaledwie czterech lat sprzedała konsumentom w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce 10 mln konsol Xbox 360.

Jeśli organizujesz dla swojej szkoły wycieczki szkolne koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego biura wycieczkowego. Można powiedzieć, że wycieczki szkolne do Warszawy do nasza główna specjalność. Od wielu lat organizujemy tanie wycieczki do Warszawy i co roku poszerzamy naszą ofertę. Zapraszamy do współpracy tylko sprawdzonych partnerów. Nasze

wycieczki szkolne Warszawa

to zawsze gwarancja udanej zabawy dla uczestników, a dla organizatora wycieczki szkolnej zawsze pewność najniższej ceny.

Hakerzy oferują włamanie na Facebooka za 100 dolarów


Według ukraińskich twórców odkrytej witryny, włamanie na facebookowe konto kosztuje jedyne 100 $ płacone za pośrednictwem Western Union.

Leasing operacyjny i finansowy w rachunkowości i prawie podatkowym - w ujęciu praktycznym (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nokia pokazuje swój trójwymiarowy ekran


Trójwymiarowa technologia jest ostatnio niezwykle popularna wśród producentów sprzętu. Tym razem Nokia zaprezentowała wyświetlacz 3D, który nie wymaga stereoskopowych okularów.

Budowanie efektywnych zespołów w branży hotelarsko-gastronomicznej (Kraków)


- budowanie dobrej komunikacji w zespole - dobra atmosfera czy dobrze wykonane zadanie? co jest ważniejsze dla efektywnego zespołu? - etapy ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

CES 2010: Trzy wymiary bez okularów


Czy możliwe jest wychwycenie trójwymiarowego obrazu bez specjalnych, stereoskopowych okularów? Samsung twierdzi, że tak - przedstawia bowiem swoje nowe telewizory 3D LED HDTV.

Niezwykle realistyczna grafika dzięki procesorowi Fermi (aktualizacja)


Na jednym z chińskich forów pojawiły się obrazki, przedstawiające graficzne możliwości procesora Fermi (GT300). Wirtualny realizm stawia właśnie milowy krok.

Pięć lat więzienia za fikcyjne konto na nasza-klasa.pl


Dwie osoby, które założyły konta na portalu nasza-klasa.pl tylko po to, by promować swoje produkty na Allegro, odpowie przed sądem. Grozi im do pięciu lat więzienia.

Canon G11 - jeszcze lepszy, szybszy i mocniejszy


Canon oficjalnie przedstawia kompaktowy aparat cyfrowy G11, wyposażony w matrycę CCD 1/1,7 cala o rozdzielczości 10-megapikseli, obrotowy ekran i szerokokątny obiektyw ze stabilizacją.

Współtwórca i prezes Opera Software rezygnuje


Jon von Tetzchner żegna się z posadą prezesa firmy Opera Software, którą sprawował od 1995 roku - od początku istnienia jednej z popularniejszych przeglądarek internetowych.

Język niemiecki - dorośli -poziom średniozaawansowany (Dzierżoniów)


Komunikatywne kurs niemiecki przygotowawsze do wyjazdu prowadzone przez Native Speakera ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kurs Kasjera złotowego (Rzeszów)


1. Cechy identyfikacyjne banknotów 2. Waluta polska - cechy charakterystyczne banknotów szata graficzna banknotów zabezpieczenia papieru banknotowego i druku cechy ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nastolatkowie spędzają w Sieci ponad 7 godzin dziennie


Korzystając z wielu gadżetów, jak iPody, telefony komórkowe czy w końcu komputery, niektórzy nastolatkowie potrafią spędzać w Sieci nawet 10 godzin dziennie.

Turystyka zagraniczna (Szczecin)


Program autorski ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: szkoła policealna / pomaturalna

Nowy netbook MSI - 15 godzin pracy na zasilaniu z akumulatora


Firma MSI przygotowuje kolejny model netbooka serii Wind, o nazwie U160DX. Nowe urządzenie od poprzedników odróżniać się będzie przede wszystkim tym, że na wyposażeniu ma moduł pamięci RAM typu DDR3 oraz nowy procesor.

iPhone odbiera rynek mobilnym konsolom do gier


Według badań firmy Flurry, rynek gier wideo dla iPhone’a cały czas się rozwija. Telefon Apple’a jest coraz większą konkurencją dla DS-a i Sony PSP.

Facebook na iPhone'ie w nowej odsłonie


Na App Store własnie ukazała się wersja 3.0 aplikacji dla iPhone’a, która służy do wygodnego zarządzania kontem na Facebooku.