Nowe zasilacze Stronger, od firmy Scythe


Firma Scythe powiększyła swoją ofertę produktową o nową serię modularnych i niemodularnych zasilaczy, o nazwie Stronger. Wspólną cechą wszystkich urządzeń do niej należących jest sprawność, wynosząca 80%.

Vodafone zapowiada, jak sama określa, najtańszy telefon na naszej planecie, który będzie kosztował zaledwie 15 dolarów, zaś skierowany będzie na nowo tworzone rynku. Druga wersja rozwojowa aktualizacji do Mac OS-a zaczęła fazę testów. Kompilacja 10F46 to kilka ważnych usprawnień i jedna, bardzo drobna wpadka. PROGRAM: 1. Zasady gospodarki finansowej wynikające z ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości oraz klasyfikacji budżetowej. 2. Rodzaje jednostek budżetowych - ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie1. Narzędzia specjalne Współpraca z innymi aplikacjami Funkcje wbudowane Funkcje agregujące domen Funkcje formatujące i konwersji Język SQL 2. Programowanie aplikacji Makra Warunki determinujące akcję Akcje i ich argumenty Przypisywanie makr 3. Administracja Zarządzanie i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Corsair zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży w przyszłym miesiącu nowych modeli dysków SSD z serii Force – F60, F120 oraz F240. Liczby w nazwach oznaczają pojemność, odpowiednio: 60GB, 120GB i 240GB. Podstawowe zalety dysków SSD to wydajność i energooszczędność. A co jeśli te parametry jeszcze bardziej wyśrubować? Japońscy naukowcy znają już odpowiedź.

Cel szkolenia ------------- Proponowane szkolenia wyjazdowe umożliwiają uczestnikom podniesienie umiejętności projektowania motywacyjnych systemów wynagrodzeń, wykorzystanie pozapłacowych narzędzi motywacyjnych oraz dokonywania oceny okresowej ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Sony Ericsson, podczas swojego wystąpienia na targach MWC 2010, zaprezentował dwie miniaturowe wersje swojego smartfona XPERIA X10 - "mini" oraz "mini pro". Podział majątku, obowiązki magazyniera, zabezpieczenie magazynów, podział zapasów, dokumenty mnagazynowe, wycena majątku, odpowiedzialność materialna, postępowanie w przepadku stwierdzenia różnic w ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Niekończąca się opowieść o Psystarze i Apple'u trwa w najlepsze. Ten pierwszy chce sprzedawać 12 milionów podróbek Maków rocznie - tak powiedział swoim inwestorom. Jeden dżentelmen zaoferował 35 tysięcy dolarów, żeby móc zobaczyć od środka dom Billa Gatesa. Oczywiście nie sam z siebie - wygrał licytację, z której dochód przeznaczono na cele charytatywne. Casio prezentuje swój nowy aparat cyfrowy z matrycą o rozdzielczości 12 Megapikseli i odbiornikiem GPS, który w odróżnieniu od większości kompaktów, służy nie tylko do geo-tagowania.Według informacji zdobytych przez WSJ.com, Google otworzy własną cyfrową księgarnię na przełomie czerwca i lipca. Tematyka szkolenia: 1 Wprowadzenie 2 Podstawy komunikowania się przekazywanie komunikatu 3 Reguły komunikacyjne 4 Komunikacja werbalna i niewerbalna 5 Narzędzia skutecznego komunikowania się 6 ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie Design strony domowej Google'a z wyszukiwarką został właśnie opatentowany. Co ciekawe, gigant z Mountain View starał się o przyznanie patentu od pięciu lat.

Darmowa nauka online, Hello - Język Angielski, kursy Internetowe (Online)


Kursy Internetowe dla wszystkich chętnych na stronie helloangielski. Nauka słówek,rozmówki dla początkujących,angielski dla znających podstawy oraz średnio zaawansowanych. Słówka, zwroty, rozmówki. Angielski ...
Lokalizacja: Online - Rodzaj: kurs / szkolenie

Łatwe w obsłudze lustrzanki Sony


Podstawę obu aparatów stanowią nowe matryce typu CMOS Exmor, które mają pozwalać wykonywać wyraźne, pełne detali zdjęcia o żywych kolorach i niskim poziomie szumów.

Kolejny notebook dla graczy, od MSI


Firma MSI zapowiedziała dziś powiększenie swojej oferty komputerów przenośnych o nowy, przeznaczony dla graczy, model G700.

Dyski SSD Corsaira pokażą Jasną Stronę Mocy, jeśli chodzi o wydajność


Corsair zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży w przyszłym miesiącu nowych modeli dysków SSD z serii Force – F60, F120 oraz F240. Liczby w nazwach oznaczają pojemność, odpowiednio: 60GB, 120GB i 240GB.

SQL Oracle 10g podstawy (Warszawa)


1. Wykaz głównych cech bazy Oracle10g. 2. Opis projektu bazy relacyjnej i obiektowo-relacyjnej. 3. Opis różnych sposobów przechowywania danych. 4. Definicja terminologii modelu bazy danych. 5. Specyfikacja terminologii i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Buty Blazer Pentium 1.0, zbudowane ze starych procesorów


Artyści skonstruowali nietypowe buty o nazwie Blazer Pentium 1.0, w całości zbudowane obwodów drukowanych. Tenisówki firmowane są przez firmę Nike.

Specjalista ds HR - kurs HR, zasoby ludzkie, szkolenie HR, prawo pracy (Warszawa)


Chcesz zostać specjalistą ds. personalnych? Marzy ci się awans w dziale HR? Zapraszamy na kurs, który przygotuje Cię do wykonywania pracy ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Mortal Kombat powróci na ekrany kin?


Warner Bros. chce nakręcić kolejną część ekranizacji gry Mortal Kombat. Tym razem historia ma być opowiedziana zupełnie na nowo.

Trójwymiarowa kamera za 600$


W ofercie firmy Hammacher Schlemmer znalazła się kamera 3D, za którą trzeba zapłacić tylko 600 dolarów. Urządzenie nagrywa trójwymiarowe filmy w rozdzielczości 640 x 480 pikseli.

"Windows 7 bije Mac OS X w niektórych sferach"


Walter Mossberg, znany dziennikarz i publicysta, dotąd uważał Mac OS X za znacznie lepszy system od OS-ów Microsoftu. Teraz, przy okazji premiery Windows 7, nie jest to już prawdą.

Apple ma najcenniejszego szefa na świecie


Według magazynu Barron’s. Steve Jobs jest najcenniejszym szefem na świecie, znacznie wzmacniając wartość swojej firmy.

Tuner dla niewielkich obudów


Compro Technology wprowadził do sprzedaży zaawansowany tuner TV z łączem PCI TV VideoMate X200. Jest on niskoprofilową kartą, łatwą do umieszczenia w każdej obudowie.

Federacja Rosyjska stworzy grę. Największą i najdroższą grę.


Studio 1C na zlecenie rosyjskiego ministerstwa komunikacji będzie tworzyć nowe gry, które mają poprawić wizerunek Rosji na świecie.

Randka w ciemno z siecią Play


W sieci Play być może poznasz tajemniczą nieznajomą, nawiążesz nową znajomość lub po prostu będziesz klął na czym świat stoi. Wszystko przez dość nietypową awarię.

Otwarty kodek wideo Google'a wcale nie taki otwarty?


Google, jak się okazało, przemilczało część faktów dotyczących „otwartości” zapowiedzianego na I/O 2010 formatu WebM VP8. Część kodu może podlegać prawom patentowym.

Analityk biznesowy- kurs- Warszawa (Warszawa)


Celem kurs jest zdobycie, usystematyzowanie i weryfikacja wiedzy o analizach procesowych. Kluczowe kompetencje, jakie oferuje kurs to nabycie umiejętności szerokiego ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

VBA - poziom średniozaawansowany (Warszawa)


1. Zmienne Poznajemy więcej typów zmiennych Przekazywanie zmiennych przez referencję i przez wartość 2. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

B. prezes Intel dał 1,5 mln dolarów na nowy kierunek studiów


Andrew Grove, były prezes koncernu komputerowego Intel, przeznaczył 1,5 mln na stworzenie programu studiów magisterskich, których absolwenci "zamienią odkrycia z dziedziny biochemii na nowe generacje skutecznych leków", bowiem obecne leki skutecznie nie są - piszą amerykańskie media i portale informacyjne.

Płatne wersje demonstracyjne gier od EA


Zdaniem firmy inwestycyjnej Wedbush Morgan, koncern Electronic Arts wkrótce zacznie udostępniać wersje demo swoich gier, które będąâ€Ś płatne.

Największa maszyna świata


Gigantyczny Zderzacz Hadronów dostarcza gigantycznych ilości danych. Być może uda się dzięki niemu znaleźć odpowiedzi na fundamentalne pytania dotyczące powstania wszechświata.Produktem ubocznym eksperymentu może być kolejna generacja Internetu.