Kurs języka polskiego dla obcokrajowców (Warszawa)


Cele kształcenia: 1) Zapoznanie z pisownią i wymową języka polskiego. 2) Rozumienie sensu wypowiedzi mówionych i pisanych dotyczących życia codziennego, czasem wolnym itp. 3) Posługiwanie się ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowa wersja rozwojowa Office’a 2010 zawiera kilka istotnych zmian – jedną z nich jest wprowadzenie ekranu, który pyta o domyślny format zapisywanych plików: ODF lub OOXML. Program MEN ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs przygotowawczy Niemiecki rząd nie widzi różnicy pomiędzy Google’em a Microsoftem – uważa, że jeżeli jedna firma poniosła konsekwencje swojego sukcesu, to czas, by Unia Europejska zajęła się i drugą.Rozpoczęły się eliminacje do pierwszego w historii Polski międzynarodowego turnieju kobiet na platformie Counter-Strike 1.6. Rekordowa liczba chętnych do udziału w IV edycji konkursu świadczy o ogromnym powodzeniu przedsięwzięcia i stale wzrastającej randze tej naukowo-rozrywkowej imprezy. Profesjonalni użytkownicy cyfrowych lustrzanek, którzy nadal korzystają z kart pamięci CompactFlash, powinni zainteresować się nowym produktem firmy PhotoFast.

Niebawem na polski rynek trafi nowy komplet przestrzennych głośników marki Genius. Sześciokanałowy zestaw SW-5.1 1505, o którym mowa, to sprzęt przeznaczony przede wszystkim do gier oraz filmów.

Firma WD zaprezentowała nową serię dysków zewnętrznych - My Book Elite z konfigurowalnym wyświetlaczem, nazwanym przez producenta e-etykietą. Microsoft na swoim blogu poświęconym przeglądarce Internet Explorer wyjaśnia, dlaczego w najbliższym czasie nie przestanie wspierać ośmioletniego staruszka - IE6.

W Sieci już rozpoczęły się dywagacje na temat iPhone'a nowej generacji, który miałby zadebiutować już w kwietniu. Według plotek, iPhone 4G ma posiadać ekran OLED i dwurdzeniowy procesor. * Zakładanie kartoteki nowego pracownika * Dokumenty zgłoszeniowe do ZUS ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenie Google planuje jeszcze w tym tygodniu poprawić bezpieczeństwo użytkowników Gmaila. Poprawione zostaną mechanizmy broniące przed atakami i phishingiem.Mężczyzna, który włamywał się do kont użytkowników i kradł wirtualne postaci i ich umiejętności w grze RuneScape, jednej z najpopularniejszych gier internetowych na świecie, nie zostanie ukarany. Odkryto nową, ukrytą a użyteczną funkcjonalność systemu Windows 7. Tryb GodMode pozwala zgromadzić wszystkie najważniejsze opcje konfiguracyjne w jednym oknie. Samsung zapowiada, że jego smartfon Galaxy i7500 Spica uzyska aktualizację systemu operacyjnego Google Android do wersji 2.1.

Analityk finansowy- KURS (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowy przedmiot w szkole - bezpieczeństwo w sieci


W brytyjskich szkołach podstawowych będzie wprowadzony nowy przedmiot: nauka bezpiecznego korzystania z Internetu.

Szybciej przez Okna


Jeśli czasem masz dość żmudnego klikania kolejnych punktów menu w poszukiwaniu programu, który chcesz włączyć, albo funkcji, której chcesz użyć, to mamy dla ciebie rozwiązanie: gesty myszy i skróty klawiszowe.

Więcej mocy dla iPhone’a


Urządzenie Powerlink8 pozwala naładować iPhone’a lub iPoda touch nawet wtedy, gdy nie mamy dostępu do gniazdka elektrycznego.

MS access 2003 poziom zaawansowany teraz jedynie 219,00 PLN za osobę (Warszawa)


1. Narzędzia specjalne Współpraca z innymi aplikacjami Funkcje wbudowane Funkcje agregujące domen Funkcje formatujące i konwersji Język SQL 2. Programowanie aplikacji Makra Warunki determinujące akcję Akcje i ich argumenty Przypisywanie makr 3. Administracja Zarządzanie i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Śledzik dla telefonów komórkowych z Javą


Użytkownicy już korzystają z odchudzonego Śledzika Lajt i rozbudowanej graficznie aplikacji na iPhone'a. Drugiego marca premierę ma wersja Java mikrobloga NK.

Jedna ładowarka do wszystkich komórek


Stowarzyszenie International Telecommunication Union zatwierdziło standard uniwersalnej ładowarki dla telefonów komórkowych.

Antyradar w telefonach z Windows Mobile


Dla posiadaczy telefonów komórkowych z systemem Windows Mobile radar nie będzie już więcej zaskoczeniem. Najnowsza wersja aplikacji SpeedAlarm ostrzega o kontrolach radarowych.

Telewizory LCD z technologią 400Hz?


Według ostatnich doniesień, Samsung ma zaprezentować na wrześniowych targach IFA pierwsze telewizory LCD z technologią odświeżania obrazu 400Hz.

Aplikacja internetowa łącząca komputer z telefonem komórkowym


Cherple to innowacyjna platforma służąca do dwustronnej komunikacji pomiędzy każdym pecetem, a telefonem komórkowym. Wkrótce jej zasięg ma objąć cały świat.

Microsoft za trzy tygodnie zaprezentuje smartfona marki Zune?


Microsoft, mimo iż temu zaprzecza, najprawdopodobniej pracuje nad telefonem komórkowym marki Zune. Ma on stawić czoła palmofonowi Nexus One.

Transmisja wysokiej jakości sygnału wideo na długie dystanse


VE066 Mini Cat 5 DVI Extender umożliwia wydłużenie dystansu dzielącego źródło sygnału DVI i ekran nawet do 20m przy wykorzystaniu pojedynczego kabla Cat 5e lub Cat 6.

Skype 5.0 gotowy do testów


Skype zaprezentował pierwszą wersję rozwojową piątej edycji Skype’a, na razie tylko dla systemu Windows. Główną zmianą są wideokonferencje.

Ciąg dalszy historii o Alanie Wake'u


Alan Wake utrzyma swoją serialową formę do końca. Wkrótce zadebiutuje pilot do drugiego sezonu w postaci dwóch dodatków na Xbox LIVE.

Zarządzanie stresem szkolenie otwarte (Gdynia)


Ogólne bloki tematyczne: Dzień I 7 filarów zdrowia i życia bez stresu jakie cechy i postawy sprzyjają odporności na stres czynnik emocjonalny ACE ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

"Wielka nieobecna rynku IT" w ekranach Samsunga?


Technologia OLED wciąż jest wielką nieobecną rynku IT, chociaż mówi się o niej od ładnych paru lat. W roku 2010 ma się to jednak zmienić, między innymi za sprawą firmy Samsung.

Burger King oferuje hamburgera - Windows 7 Whopper! (aktualizacja)


Windowsmania trwa w najlepsze - w dniu dzisiejszym miała miejsce nie tylko premiera systemu Windows 7, ale również debiut 7-piętrowego hamburgera Windows 7 Whopper!

DWA-131 - karta sieciowa N wielkości paznokcia


Dzięki niewielkim rozmiarom i instalacji przez gniazdo USB użytkowanie nowej karty ma być bardzo wygodne.

Mobilny Firefox nie pojawi się w wersji na system Android


Mozilla zadecydowała: nie będzie mobilnego Firefoksa na system operacyjny Google Android. Open-source’owa platforma, niedawno zaprezentowana w telefonie G1, jest ostatnia na liście priorytetów Fundacji.

Link i księżniczka Zelda: wreszcie razem


W grze The Legend of Zelda: Spirit Tracks obie postacie po raz pierwszy walczą wspólnie.