Wielka premiera nowego, "pięknego" Ubuntu


Canonical, po publicznych beta-testach i kilku wersjach rozwojowych, zaprezentowało zupełnie nowe Ubuntu. Wersja 10.04 zaznacza swoją odmienność już na początku – nowym stylem graficznym.

Już na starcie w ofercie serwisu znajdzie się 1 350 różnych materiałów wideo – popularnych polskich i amerykańskich seriali, programów telewizyjnych oraz filmów fabularnych. 1. Ogólna prezentacja najważniejszych typów finansowań inwestycyjnych 2. Kluczowi partnerzy projektu 3. Opis najważniejszych ryzyk projektowych, sposobów ich identyfikacja oraz możliwości mitigacji ...
Lokalizacja: Zostanie Wskazany - Rodzaj: kurs / szkolenie 1. Budowanie dobrej komunikacji w zespole 2. Dobra atmosfera czy dobrze wykonane zadanie? co jest ważniejsze dla efektywnego zespołu? 3. Etapy ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenieChiński oddział organizacji Internet Society zaklasyfikował witrynę Yahoo! do pornograficznych stron internetowych, które należy usuwać z Internetu. Tematyka szkolenia: 1. Podstawy prawne tworzenia ZFŚS (Regulamin ZFŚS) 2. Zabezpieczenia dot. ochrony danych osobowych, zwykłych i sensytywnych, 3. Obowiązek tworzenia ZFŚS (dla ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie Nagroda Game Developers Choice Awards za życiowe osiągnięcia w dziedzinie tworzenia gier trafi do Johna Carmacka, współtwórcy Wolfensteina, Dooma i Quake’a.

Czerwony, zielony i niebieski - te kolory odwzorowywały dotychczas wszystkie barwy w ekranach LCD. Teraz, dołączają do nich również kolory niebieskozielony (C) i żółty (Y).

Według reklam umieszczonych na Xbox LIVE, Microsoft wkrótce rozpocznie sprzedaż 250-gigabajtowego dysku twardego. Cena pamięci to 129,99 dolara. Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: przepisy prawne; zagadnienia bhp; rodzaje sieci i instalacji: parowe, powrotne kondensatu, wodne; wielkości parametrów pracy sieci ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Japoński koncern elektrotechniczny Toshiba zbudował nowy model telefonu komórkowego, mogącego pracować tylko na metanolu, bez potrzeby doładowywania z sieci elektrycznej. Firma Xilence poinformowała o tym, że planuje uruchomienie sprzedaży nowej serii wentylatorów przeznaczonych do montażu w obudowach komputerowych. Wentylatory serii 2CF, według producenta, nie powodują drgań obudowy, a to dzięki temu, że ich ramki są z gumy, tylko od wewnątrz wzmocnione metalowym korpusem. Kingston dodaje do swojej oferty napęd SSD o pojemności 30 GB, który oferuje prędkość zapisu odczytu danych 180 MB/s, a kosztuje tylko 110 dolarów.Nvidia, tak jak wcześniej obiecywała, dzisiaj oficjalnie zaprezentowała swoje najnowsze karty graficzne z obsługą DirectX 11, oparte na procesorze Fermi, wytworzonym w technologii 40 nanometrów. Była na czacie tylko raz, dawno temu. Nie zostawiła żadnych namiarów poza nickiem. Ale to wystarczyło, by otrzymywać telefony od nieznajomych. 1. Prezentacja procesu projektowania i oceny szkoleń 2. Analiza procesów kompleksowego zarządzania szkoleniami 3. Identyfikacja potrzeb/wyzwań stających przed firmą 4. Zdefiniowanie oczekiwanych ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

AutoMapa zrezygnowała ze wsparcia nawigacji marki Lark


AutoMapa zrezygnowała ze współpracy z producentem nawigacji Lark i jednocześnie zaprzestała wsparcia programowego dla tych urządzeń nawigacyjnych.

Controlling - warsztaty praktyczne Katowice (Katowice)


Celem kursu jest dostarczenie słuchaczom wiedzy z zakresu controllingu na poziomie pozwalającym na rozpoczęcie reorientacji firmy w kierunku tej metody ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

PHP, MySQL - Podstawy pracy (Poznań)


Uczestnicy kursu uczą się podstaw języka PHP oraz obsługi bazy danych MySQL z wykorzystaniem licznych przykładów przygotowanych przez ekspertów w ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kai-Fu Lee odchodzi z Google'a


Interesy Google’a w Chinach są zagrożone. Kai-Fu Lee, kierownik regionalny Google na Państwo Środka, opuścił firmę.

9-ekranowy wyświetlacz z najcieńszą na świecie ramą


Sharp prezentuje system wyświetlaczy złożony z 9 monitorów LCD o przekątnej ekranu 60 cali. Dzięki cienkim krawędziom monitorów, odległość od każdego z ekranów wynosi ledwie 6,5 mm.

[UPDATE] Google pogrywa z uytkownikami... w PAC-MAN-a


To, e od czasu do czasu Google zastpuje swoje logo na stronie wyszukiwania innym, nawizujcym do biecych wydarze to nic nowego. Tym razem jednak trzeba przyzna, e przeszli samych siebie: zamiast logo jest... gra PAC-MAN!

Intel portuje system Android na platformę x86


Intel nie zamierza pozostawiać systemu Android wyłącznie platformie ARM, bowiem system Google’a oficjalnie będzie portowany na platformę x86, wliczając w to smartfony oparte na procesorach Atom.

Notebook Pavilion z czterordzeniowym układem AMD


Estetyka, funkcjonalność i wydajność to trzy podstawowe cechy, który ma reprezentować HP Pavilion dv7-3005ew.

Windows 8 ma zrewolucjonizować rynek


Z notatki na blogu pewnego pracownika Microsoftu, która zresztą została już usunięta, dowiadujemy się, że Windows 8 będzie całkiem innym systemem, który zmieni przyszłość komputerów.

Pyty główne GIGABYTE dla procesorów Intel Core i5 oraz Core i3


Konstrukcje przeznaczone zostały do obsługi nowych 32 nanometrowych procesorów Intel Core i5 oraz Core i3 (podstawka 1156), których charakterystyczną cechą jest zintegrowany układ graficzny.

Nokia World: Miniaturowa N97


Nokia oficjalnie prezentuje mniejszą wersję smartfona N97, wyposażoną w 3,2-calowy, odchylany ekran dotykowy, klawiturę QWERTY i 5-megapikselowy aparat z autofokusem.

Klub Młodego Archeologa powstał w sieci


Chcesz się zmierzyć z krwiożerczym bogiem egipskim Anubisem, sprawdzić swoją wiedzę o zaginionych cywilizacjach, a może dowiedzieć gdzie znajdują się ciekawe muzea w Twojej okolicy? Jeśli tak, warto odwiedzić witrynę internetową - "Klub Młodego Archeologa", którą przygotowała dla dzieci Fundacja Przyjaciół Instytutu Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Szybki angielski dla początkujących Ebook , Pdf (Online)


Publikacja " Hello - Szybki angielski dla początkujących " Ebook, forma Pdf zawiera : najskuteczniejsze metody i techniki uczenia się języka ...
Lokalizacja: Online - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wypożyczalnia filmów na YouTube


Google planuje wprowadzić wypożyczalnię filmów na YouTube. Rozmowy z dystrybutorami na temat licencji na największe hity już trwają.

Google pogrywa z użytkownikami... w PAC-MAN-a


To, że od czasu do czasu Google zastępuje swoje logo na stronie wyszukiwania innym, nawiązującym do bieżących wydarzeń to nic nowego. Tym razem jednak trzeba przyznać, że przeszli samych siebie: zamiast logo jest... gra PAC-MAN!

Prawdopodobnie najtańsze komórki na świecie


Obecny w wielu krajach operator telefonii komórkowej, firma Vodafone, wprowadza do sprzedaży prawdopodobnie najtańsze komórki na świecie.

PlayStation 3 (na razie) bez filmów 3D


Wbrew dotychczasowym oczekiwaniom, najbliższa aktualizacja systemu w PlayStation 3 nie wprowadzi obsługi filmów Blu-ray 3D, a tylko trójwymiarowych gier komputerowych.

Wymagania standardu GMP B3 - Handel, magazynowanie i transport (Bydgoszcz)


Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy i trening umiejętności w zakresie: wdrażania, utrzymywania, ciągłego doskonalenia wymagań standardu "GMP+ B3 - Handel, ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Prawnicy atakują tysiące piratów


Firma prawnicza ACS:Law ma zamiary wysłać kilka tysięcy listów do osób współdzielących pliki. Wysyłka rozpocznie się w Nowy Rok. Listy będą proponować alternatywę: proces sądowy lub kilka tysięcy funtów kary w ramach ugody.

DBAW - Wprowadzenie bazy Oracle 10g XE z administracją (Warszawa)


Skrócony program - pełny na stronie internetowej firmy szkoleniowej: Informacje wstępne Język SQL Architektura systemu Oracle * RDBMS, baza danych, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie