FBI przeszukuje chmurę Google'a


FBI otrzymało nakaz przeszukania Google’a, w celu uzyskania dokumentów z usługi w chmurze Dokumenty Google. Należały one do osób podejrzanych o spamerstwo. To pierwszy przypadek nakazu przeszukania chmury.

Firma Clevo wprowadza do swojej oferty notebooka dla graczy, o nazwie X8100. Nowość jej zdaniem jest najszybszym komputerem przenośnym na rynku. Przeglądarka Firefox 3.5.5 ujrzała właśnie światło dzienne. Mozilla skupiła się na poprawieniu stabilności aplikacji. Kurs obejmuje: zagadnienia prawne dot. kas fiskalnych. Zasady instalacji kas. Dokumenty kasowe. Praktyczna obsługa kas fiskalnych. ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenieProgram szkolenia: 1. Wymagania prawne: 1.1.Podstawowe obowiązki i uprawnienia pracodawców i pracowników w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy. 1.2. Obowiązki pracodawcy w zakresie ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Przedstawiciele Google’a stawili się na przesłuchanie przed amerykańskim senatem w związku z atakiem Chin na tę firmę. Google przyznało, że przestrzegało praw każdego kraju w którym operuje, w tym ew. cenzury. Jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych na świecie wkrótce będzie miał otwarty kod źródłowy. Niestety, tylko w wersji na Linuksa.

Acer wprowadza na europejski rynek ultramobilną maszynę Aspire 1825PTZ, którą wyposażono w 11,6-calowy, obracany i pojemnościowy ekran LCD oraz niskonapięciowy procesor Intela.

IBM rozważa powrót systemu operacyjnego OS/2. Jego nowoczesna edycja miałaby takie same zalety, jak poprzednik. 1. Prezentacja procesu projektowania i oceny szkoleń 2. Analiza procesów kompleksowego zarządzania szkoleniami 3. Identyfikacja potrzeb/wyzwań stających przed firmą 4. Zdefiniowanie oczekiwanych ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Compro Technology wprowadził do sprzedaży zaawansowany tuner TV z łączem PCI TV VideoMate X200. Jest on niskoprofilową kartą, łatwą do umieszczenia w każdej obudowie. Pierwszy w Polsce festiwal filmów dokumentalnych w Internecie rusza 4 września i trwać będzie do końca miesiąca. W Internecie pojawiła się niestabilna wersja przeglądarki internetowej Google'a, którą gigant z Mountain View umieści w swoim nowym systemie operacyjnym - Chrome OS.1. Ustalanie warunków zabudowy i zagospodarowania terenu: - Właściwość organów - Rodzaje inwestycji Inwestycje celu publicznego znaczeniu lokalnym i ponadlokalnym - Wniosek - Przebieg postępowania Uzgodnienia Opinie udział ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Seminaria prawnicze - Leksykon Prawa Wszechnicy UJ został zaprojektowany z myślą o pracownikach działów prawnych w firmach, którzy na co ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie Celem szkolenia jest przygotowanie Handlowców, którzy mają bezpośredni kontakt z Klientem do stosowania adekwatnej i profesjonalnej mowy ciała, aby zwiększyć ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Egipt instruuje, jak korzystać z telefonów komórkowych


Jeśli kiedykolwiek byłeś zirytowany głośnymi dzwonkami puszczanymi w miejscach publicznych, czy głośnymi rozmowami w autobusach, przeprowadź się do Egiptu.

Wedug Ballmera, Vista bya "strat czasu"


Nie na co dzie syszy si, jak dyrektor wielkiej firmy przyznaje si do zmarnowania czasu na swj produkt. Steve Ballmer jednak to zrobi, opowiadajc o Windows Vista.

WiFi: Poznań dobrze zabezpieczony


Kaspersky Lab opublikował artykuł poświęcony bezpieczeństwu sieci bezprzewodowych WiFi w Poznaniu. Następne badanie zostanie przeprowadzone w Krakowie.

Notebook Acer Aspire Ethos 8943G już dostępny


Firma Acer uruchomiła dostawy nowego, zapowiedzianego parę miesięcy temu, modelu notebooka serii Aspire - Ethos 8943G.

Targi CES 2010 - podsumowanie


Targi CES 2010 już za nami. Ostatnie nowinki już napłynęły do biur prasowych. Co nowego zaprezentowali producenci sprzętu i oprogramowania? Przygotowaliśmy dla was podsumowanie.

Podstawka pod notebooka - chłodzi i gra


Firma Logitech zapowiedziała uruchomienei sprzedaży nowej podkładki pod komputer przenośny - Speaker Lapdesk N700. Urządzenie łączy w sobie kilka różnych funkcji. Spód wypełniony jest pianką, dzięki której podstawkę można wygodnie ułożyć na kolanach. W środku znajduje się wentylator schładzający notebooka.

Niepokojący wzrost ilości fałszywych antywirusów


Badania wykazały, iż przy użyciu rogueware członkowie cybermafii zarabiają średnio 34 miliony dolarów miesięcznie.

Android Market ma najbogatszą ofertę darmowych aplikacji


Mobclix przeprowadził test porównawczy sklepów z aplikacjami dla smartfonów. Jak się okazuje, najwięcej darmowych produktów mają do dyspozycji użytkownicy Android Market.

Najszybszy na świecie napęd Blu-Ray


Samsung przedstawia najszybszy na świecie napęd Blu-Ray, który potrafi odczytać dysk BD-ROM z prędkością 12x.

Prezenty w App Store dla przyjaciół


Użytkownicy App Store mogą skorzystać z zupełnie nowej funkcji i sprawić prezent znajomemu, który używa iPhone OS. Apple udostępniło wysyłanie aplikacji jako prezent.

Szkolenie otwarte z zakresu podstaw pneumatyki (Gliwice)


Cel: 1. Zapoznanie się z budową i działaniem pneumatycznych elementów wykonawczych i sterujących stosowanych w przemyśle. 2. Uzyskanie umiejętności czytania schematów pneumatycznych ...
Lokalizacja: Gliwice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google I/O 2010: Pi nowoci, ktre maj pomc zmieni Internet na lepsze


Pierwszy dzie tegorocznej konferencji Google I/O za nami. Gigant przedstawi swoje najwiesze produkty i plany. Punktem dnia byy Chrome i HTML5.

Osiem nowych procesorów Athlon II


Linia procesorów Athlon II rozszerza się o osiem nowych układów złożonych z dwóch, trzech lub czterech rdzeni - cena najdroższego modelu nie przekracza 150 dolarów.

Jak kreować wizerunek firmy, instytucji i urzędu - planowanie strategii marketingowej i działań PR (Warszawa)


Dbałość o wizerunek a także prawidłowe zaplanowanie strategii marketingowej to w obecnych czasach podstawowe narzędzia wykorzystywane przez firmy, instytucje i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Przenośny odtwarzacz Philips SA075 ujawniony


Firma Philips ujawniła specyfikację swojego najnowszego odtwarzacza przenośnego, o nazwie SA075. Urządzenie wyposażono w dotykowy ekran o przekątnej 4,3 cala i rozdzielczości 800 x 480 pikseli.

Google a prawa autorskie w wynikach wyszukiwania


Google pozwało wytwórnię muzyczną BDR, aby uzyskać od niej deklarację, iż zamieszczanie w wynikach wyszukiwania odnośników do piosenek chronionych prawami autorskimi, nie jest niezgodne z prawem.

Cichy i energooszczędny komputer all-in-one


Acer na swojej stronie internetowej umieścił informacje o swoim nowym, biznesowym desktopie typu all-in-one, którego wyposażono w 18,5-calowy ekran oraz procesor Intel Atom.

Kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego (Katowice)


Dzięki naszym lekcjom gramatyka języka obcego nie będzie dla Ciebie problemem - dzięki różnym ćwiczeniom od razu zastosujesz zdobytą wiedzę Jak ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs przygotowawczy

Office 2010 z zabezpieczeniem Genuine Advantage


Microsoft Office 2010 będzie zabezpieczony w podobny sposób, co systemy Windows – za ochronę antypiracką będzie odpowiadał moduł Genuine Advantage.

Motywacja szkolenie otwarte (Gdynia)


Przykładowy zakres tematyczny szkolenia: Motywacja - definicje i oczekiwania Podstawowe teorie potrzeb i oczekiwań człowieka Pięć teorii motywowania w praktyce ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie