Microsoft Excel 2007 - poziom zaawansowany (Warszawa)


1. Serie i autonumerowanie 2. Data i czas 3. Formatowanie 4. Formuły - Formuły z nazwami - Autosuma: suma, średnia, maksimum, minimum - Funkcje tekstowe: LEWY, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Celem botnetu Bredlab stał się portal społeczności owy Facebook. Około 735 tysięcy użytkowników witryny otrzymało maile próbujące wyłudzić od nich hasło. Firmie Palm powoli, ale konsekwentnie spada sprzedaż, wartość akcji i udział rynkowy. Czy to oznacza koniec legendarnej firmy? Jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych na świecie wkrótce będzie miał otwarty kod źródłowy. Niestety, tylko w wersji na Linuksa.Oficjalna aplikacja Twittera, ktra pozwalajca korzysta z niego na iPhone'ie, jest ju dostpna za darmo w serwisie App Store. Nowy program bazuje na poprzednim - Tweety'em. Seagate przedstawił Momentus Thin, swój najcieńszy dysk 2,5-calowy, przeznaczony do zastosowania w laptopach, netbookach, elektronice użytkowej oraz rozwiązaniach służących do backupu. Na targach CES 2010 został zademonstrowany produkt, który wydaje się spełnieniem marzeń wszystkich użytkowników urządzeń przenośnych.

Firma Hyundai IT powiększyła swoją ofertę o kolejny model monitora o przekątnej 23 cali i natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.

Firma MSI pracuje nad kolejnym modelem płyty głównej, wyposażonej w układ SoC (System-on-a-Chip) LucidLogix Hydra. Tym razem jest to oparta na chipsecie Intel P55 konstrukcja o nazwie P55-GD88 Hydra lub P55A-Hydra (nazwa nie jest jeszcze ostatecznie określona). Dwóch się bije, a trzeci próbuje skorzystać. Firma AMD przez kilka ostatnich miesięcy siedziała dość cicho, jeśli chodzi o kwestię sprzętowego obliczania fizyki w grach. NVIDIA PhysX co prawda wielkiej furory na rynku nie robi, ale nie można mu odmówić tego, że staje się znaną i dobrze zakorzenioną w rynku marką. Z drugiej strony jest należący do Intela Havok, do którego AMD miało się bardzo zbliżać.

Informacje, jakoby netbooki Acera z Chrome OS miały być zaprezentowane już na targach Computex, okazały się zwykłymi plotkami. Producent oficjalnie je zdementował. CHIP rozpoczyna nową serię artykułów, przygotowaną wspólnie z polską policją – odkrywamy w niej kulisy zatrzymania najgroźniejszych cyberprzestępców. Kurs został stworzony w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na wykwalifikowanych konsultantów ds. rekrutacji. Obecnie większość osób przeprowadzających procesy rekrutacji i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenieMicrosoft wydał drugą edycję SQL Servera 2008. Wersja R2 jest dostępna zarówno do kupienia, jak i w bezpłatnej edycji Express. 4chan planuje powtórkę z rozrywki – szykuje się drugi Światowy Dzień Porno na Youtube. Członkowie najbardziej zakręconego forum w Sieci zaplanowali swoją akcję na dzisiaj. Impakt zaprezentował nowe głośniki Cormorant 2.1 ze stajni Natec. Produkt powinien sprawdzić się w warunkach domowych zarówno podczas gry, oglądania filmów jak i słuchania muzyki.

Niedrogi notebook HP z procesorem Core i3


HP dodaje do swojej oferty nową linię notebooków o oznaczeniu G60, wprowadzając na rynek model G62t, wyposażony w standardzie w procesor Core i3 oraz 3 GB pamięci DDR3.

Nowojorskie gangi korzystają z Twittera


Gangi uliczne w Nowym Jorku używają najpopularniejszego serwisu oferującego usługę mikroblogowania do ustawiania walk i prowokowania rywalizujących z nimi grup.

Potężna wpadka firmy Galaxy


Moratorius - pod takim pseudonimem skrywa się pierwszy na świecie posiadacz karty graficznej z procesorem NVIDIA GeForce, którego premiery jeszcze nie było. Co prawda kupił model Galaxy GeForce GTX 470 OC Version, ale po zamontowaniu jej w komputerze odkrył, że może ona nie być tym, czym powinna.

NavRoad NR320BM MOTO – na każdą drogę i bezdroże


NavRoad to symbol marki kojarzonej z wysokiej jakości nawigacjami samochodowymi. Firma wraz z wprowadzeniem nowego modelu rozszerza dotychczasową funkcjonalność.

Ekologiczny monitor dla firm


HP wprowadził na rynek ekonomiczny szerokoekranowy monitor LCD HP LE2001w. Urządzenie dedykowane jest firmom, którym szczególnie zależy na oszczędnościach.

PLSQL Oracle 11g - podstawy (Warszawa)


Szczegółowy program szkolenia: 1. Wprowadzenie do Oracle 11g. 2. Architektura bazy danych Oracle 11g. 3. Instancja bazy danych Oracle 11g. 4. Transakcyjność bazy danych. 5. Śledzenie sesji. 6. Programowanie w PL/SQL. 7. Struktura i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft przygotowuje nowy, mobilny system operacyjny


Microsoft prezentuje nowy, mobilny system operacyjny, który skierowany będzie do zastosowań biznesowych. Windows Embedded Handheld OS będzie podzielony na dwie części.

Windows 8 ma zrewolucjonizować rynek


Z notatki na blogu pewnego pracownika Microsoftu, która zresztą została już usunięta, dowiadujemy się, że Windows 8 będzie całkiem innym systemem, który zmieni przyszłość komputerów.

Elastyczny, OLED-owy notebook Sony zaprezentowany


Na japońskich targach CEATEC 2009, Sony prezentuje prototyp elastycznego notebooka OLED, który składa się z jednego wyświetlacza dotykowego, podzielonego na dwie części.

High5, Szkolenie, Zarządzanie stresem (Warszawa)


Program: 1.Istota stresu, czym jest stres? Stres adaptacyjny i interpretacyjny Psychologiczne koncepcje stresu 2.Stres w urzędzie-wyniki badań 3.Stres jako czynnik zaburzający równowagę psychofizyczną eustres ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Prawdopodobnie najbardziej nietrafiona reklama świata


Dwóch pracowników stacji telewizyjnej Alabama zostało zwolnionych, po tym jak wykonany przez nich billboard z wyświetlaczem komunikatów z Twittera "oskarżył ich kolegów o gwałt".

Firefox 3.1 Beta 1 do wzięcia


Zaledwie w cztery miesiące po premierze przeglądarki Firefox 3.0, Mozilla ogłosiła, że jest już dostępna wersja Firefox 3.1 Beta 1.

Smartfon Armaniego z ekranem dotykowym


Windows Phone, dla nas bardziej znany jako Windows Mobile 6.5, wykorzystany będzie przez nowy smartfon, zbudowany przez Samsunga we współpracy z domem mody Giorgio Armani.

Kurs języka szwedzkiego - roczny (Katowice)


Ilość osób - 3-6 (małe kameralne grupy sprzyjają nauce języka obcego) Czas trwania - 8 miesięcy (2 moduły - zimowy i ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Dwa nowe monitory iiyama ProLite


iiyama uruchomiła sprzedaż dwóch nowych modeli monitorów serii ProLite. Nowe urządzenia to 22-calowe monitory E2208HDD-1 oraz B2209HDS-1. Rozdzielczość natywna w obu przypadkach 1920 x 1080 pikseli, a zastosowana matryca to TN.

Pakistan bez YouTube'a


Pakistańskie władze zamykają dostęp do kolejnego serwisu społecznościowego. Po Facebooku, przyszedł czas na YouTube’a. Również za „bluźnierstwa”.

Sukces w funkcji lidera - 6 kluczowych umiejętności w zarządzaniu i kierowaniu (Warszawa)


Bycie liderem jest sztuką - wygrywa ten kto posiada umiejętności szybkiego dostosowania działania do zaistniałych okoliczności i potrafi skutecznie je ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Szkolny komputer z wbudowanym projektorem


Icon Mini PC to koncepcja komputera stacjonarnego z wbudowanym projektorem oraz wyświetlaczem, który skierowany miałby być przede wszystkim do szkół.

24 cale monitora full HD w technologii LED


W najbliższych dniach, firma BenQ wprowadza na polski rynek najnowszy model monitora z ekologicznej serii Eco – V2410 Eco Full HD 1080p z ekranem 24 cale.

Efektywne spotkania z zespołem sprzedażowym (Warszawa)


1.Jak zorganizować efektywne spotkanie handlowe w regionie? Co zrobić aby spotkanie nie było stratą czasu? Przewidywanie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie