3DTV nie dla kobiet w ciąży, młodych, starych i pijanych...


Według witryny internetowej Samsunga, oglądanie telewizji na trójwymiarowych telewizorach może być niebezpieczne dla osób w określonym stanie, m.in. dla kobiet w ciąży.

W matrycach montowanych w telewizorach LCD firmy Sharp pojawi się czwarty kolor podstawowy. Według producenta zastosowanie czterech, a więc czerwonego, zielonego, niebieskiego i teraz także żółtego (RGBY) ma dać możliwość uzyskania lepszej jakości obrazu. W ciągu zaledwie kilku dni czerwca zrewolucjonizowany został sposób korzystania z Internetu. Jedna po drugiej premierę miały dwie nowe przeglądarki stron WWW: Opera 9.5 i Firefox 3.0. Firma tworząca układy PowerVR, które zasilają smartfony takie jak iPhone, Droid czy Pre, twierdzi, że już za trzy lata smartfony będą mogły pochwalić się wydajnością graficzną na poziomie Playstation 3.Asus specjalnie dla dzieci przygotował netbooka o oznaczeniu Eee PC 1001PQ, który dostępny będzie z przyjazną dla dzieci przeglądarką, a także aplikacje i gry pomocne w nauce. W Sieci pojawiły się fałszywki polskich banków. Gdy znaleziono ich źródło, sprawa przybrała niecodzienny obrót. A gdy udało się ją rozwikłać, okazało się, że ze znalezieniem winnych może być duży problem. Setki bezpłatnych gier zręcznościowych, logicznych, konstrukcyjnych, sportowych – grajlandia.pl – bawi, uczy i rozwija małych użytkowników Sieci.

JVC wprowadza na rynek kamerę Everio GZ-HM1, potrafiącą rejestrować materiały w rozdzielczości Full HD, nawet przy bardzo słabym oświetleniu.

Kaspersky Lab opublikował nową wersję swojego bezpłatnego skanera online, Kaspersky Online Scanner 7.0, który analizuje komputer w celu wykrycia szkodliwego oprogramowania. Firma Sharp z dumą ogłosiła, że na rynek telewizorów 3D zamierza wejść z "hukiem". Ma to być możliwe dzięki temu, że producentowi udało się opracować pierwszy na świecie wyświetlacz 3D, korzystający z czterech kolorów podstawowych. Rozwiązanie to ma zapewnić możliwie jak najlepsze wrażenia oraz poczucie dużej głębi, w trakcie oglądania filmów w trzech wymiarach.

Karty graficzne z serii Radeon HD 5700, obsługujące biblioteki DirectX 11, trafiły już do niektórych sklepów, gdzie można je zamówić po atrakcyjnych cenach. Program: Dzień I * Ja jako przywódca- rozpoznanie predyspozycji/ kompetencji przywódczych uczestników ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie Federacja Konsumentów orzekła, że konsola Xbox 360 jest niezgodna z opisem produktu z powodu braku usługi LIVE w Polsce. Pierwszy klient oddał już konsolę do sklepu.Acer przygotowuje kolejnego notebooka na premierę systemu Windows 7, która odbędzie się równo za tydzień. Nowy model posiada procesor Intel CULV, panoramiczny ekran oraz wydajną baterię. Portal The Pirate Bay na kilka godzin zniknął z Internetu. To skutek presji, jakie studia filmowe wywarły na firmie hostującej serwis. Witryna jednak pojawiła się na nowo, zachowując wszystkie swoje funkcje. 1. Adaptowanie interfejsu użytkownika. a) tworzenie pasków narzędziowych b) tworzenie szablonów c) definiowanie własnych rodzajów linii i wzorów kreskowania d) tworzenie makr e) tworzenie profilu użytkownika f) praca na dużych rysunkach (szybki ...
Lokalizacja: Gliwice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Apple i Dell komentują tragedię w Foxconnie


Apple i Dell, które współpracują z "przeklętą" firmą Foxconn, postanowiły zabrać głos w sprawie serii samobójstw.

Motywowanie zespołu dla menadżerów Warszawa (Warszawa)


1. Elementy komunikacji niezbędne do efektywnego procesu motywacji - - Elementy efektywnego kontaktu - Aktywne słuchanie - Rola informacji zwrotnej - Jak informować o ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wykryto groźną lukę w Windows Internet Explorerze


Analiza ataków na Google i kilka innych przedsiębiorstw wykazała, że krakerzy odkryli nową, nieznaną dotąd lukę w przeglądarce Windows Internet Explorer.

Chiny oficjalnie wypierają się ataku na Google


Chiny zajęły oficjalne stanowisko w sprawie ataku na Google. Republika Ludowa wypiera się jakiegokolwiek związku z włamaniami na serwery wyszukiwarkowego giganta.

Techniki wywierania wpływu Zarządzanie poprzez jakość a zarządzanie zasobami ludzkimi (Kroczyce)


Cel szkolenia ------------- Proponowane szkolenia wyjazdowe umożliwiają uczestnikom podniesienie umiejętności projektowania motywacyjnych systemów wynagrodzeń, wykorzystanie pozapłacowych narzędzi motywacyjnych oraz dokonywania oceny okresowej ...
Lokalizacja: Kroczyce - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google zaprezentował swój własny telefon


Gigant informatyczny Google Inc. zaprezentował, w swojej centrali w Mountain View (stan Kalifornia), swój własny "inteligentny" telefon komórkowy, który otrzymał nazwę Nexus One.

Access dla zaawansowanych Warszawa (Kraków)


Zagadnienia omawiane na kursie Tabele i pola Tworzenie indeksów i ich zastosowania Reguły sprawdzania poprawności w tabelach Tworzenie list wartości Tworzenie pól wyszukiwania Tworzenie i używanie ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Podróże Słuzbowe i Samochód w Firmie - rozliczenia, aspekty podatkowe, ewidencja księgowa (Katowice)


1. Przepisy prawne regulujące podróże służbowe - Kodeks pracy - Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej - ustawy podatkowe - zakładowe przepisy płacowe 2. Krajowe ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Budowanie pozytywnego nastawienia na zmiany (Kraków)


Główne moduły 1. Jak ludzie reagują na zmiany? Psychologiczno emocjonalne uwarunkowania postaw wobec zmian. 2. Przygotowywanie organizacja do zmiany ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowe głośniki do iPodów


Logitech S315i wyposażono w wydajną baterię pozwalającą na odtwarzanie muzyki nawet do 20 godzin, zaś ważący 500 gramów model S125i przeznaczony jest dla podróżników.

Nowe metody dystrybucji Microsoft Office


Microsoft Office 2010 to nie tylko usprawnienia w samym pakiecie biurowym. To również nowe metody dystrybuowania i licencjonowania produktu.

Szkolenie podstawowe CATIA V5 (Wrocław)


Kurs podstawowy (5 dni) Interface omówienie interfejsu oprogramowania, poruszanie się w przestrzeni modelu, ustawienia systemu i dopasowanie do indywidualnych potrzeb ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Operatorzy komórkowi nie mogą wyłączać usług dłużnikom


Według polskiego sądu antymonopolowego, niepłacenie rachunków przez abonenta nie uprawnia operatora do odłączenia go od sieci telefonicznej. PTK Centertel (Orange) będzie apelować.

Symantec przedstawia nowe rozwiązanie: FileStore


Symantec przedstawia nowe rozwiązanie - FileStore - do budowy skalowalnych, wydajnych, plikowych usług pamięci masowych dla przedsiębiorstw, również w modelu "cloud computing".

Acer przygotowuje Liquida z Androidem 2.1


Acer zapowiada uruchomienie sprzedaży nowej wersji smartfonu Liquid, która teraz dostępna będzie pod nazwą Liquid e. Nowość jest pod względem specyfikacja bardzo podobna do poprzedniej wersji, a największe różnice tkwią w warstwie programowej. Liquid e bowiem ma pracować pod kontroą systemu operacyjnego Android 2.1. Poprzedni Liquid miał Androida 1.6.

Era, Inteligo i MasterCard: pierwsza w Polsce komórka, którą zapłacisz


Era, Inteligo i MasterCard rozpoczynają dziś konsumenckie testy płatności mobilnych z użyciem telefonów komórkowych. W trwającym cztery miesiące programie pilotażowym weźmie udział 100 osób będących jednocześnie klientami Inteligo i Ery.

Kurs przygotowawczy do matury z języka angielskiego (Ruda Śląska)


Zajęcia mają na celu przygotowanie ucznia do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym z uwzględnieniem wszystkich aspektów oraz tematów ...
Lokalizacja: Ruda Śląska - Rodzaj: kurs przygotowawczy

Playboy pojawia się na App Store


Apple nagiął nieco swoje zasady, dotyczące nieodpowiedniej zawartości na App Store. Oficjalna aplikacja dla iGadżetów od Playboya zyskała w końcu przychylność koncernu.

Google uderza się w pierś: Android Market nie jest tak duży


Chociaż serwis AndroidLib w swoich badaniach naliczył już 20 tysięcy aplikacji w Android Market, to Google stanowczo dementuje te wiadomości - My naliczyliśmy tylko 16 tysięcy.

LG GW990 - pierwszy smartfon z systemem MeeGo


W trakcie MWC (Mobile World Congress) 2010 firmy Intel i Nokia ogłosiły połączenie swoich systemów operacyjnych, Maemo i Moblin, w jeden wspólny projekt platformy dla smartfonów. Nowość o nazwie MeeGo ma łączyć w sobie zalety obu systemów i stanąć do walki z Androidem, Symbianem oraz iPhone OS, a także z zaprezentowanym przez Microsoft - Windows Phone 7.