Facebook na iPhone'ie w nowej odsłonie


Na App Store własnie ukazała się wersja 3.0 aplikacji dla iPhone’a, która służy do wygodnego zarządzania kontem na Facebooku.

PQI prezentuje nowy dysk zewnętrzny - model H551. 2,5-calowy napęd stworzony został z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują małego i wygodnego urządzenia do codziennego przenoszenia danych. Studio Crytek zdradziło, że jest gotowe na technologie gier nowej generacji. Silnik CryEngine, którego wersja 3.0 znajdzie zastosowanie w Crysis 2, będzie obsługiwał Natala, Move’a i obraz 3D. Program zajęć obejmuje m.in.: Moduł 1: Cechy profesjonalnej Asystentki Kwalifikacje zawodowe i osobiste Reguły protokołu dyplomatycznego Strój służbowy - dobieranie stroju ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenieYouTube uruchomił właśnie platformę YouTube Direct, pozwalającą mediom pozyskiwać, przeglądać i retransmitować materiały wideo przygotowane i przesłane bezpośrednio przez użytkowników. Dni telefonu Nokia N86 są polizone, bowiem przygotowywany jest jego następca. N87 12 MP będzie wyposażona w 12-megapikselowy aparat oraz 3,2-calowy ekran pojemnościowy. Do tej pory model ten oferowany był w dwóch konfiguracjach mapowych: mapy wszystkich krajów Europy lub regionu Europy Centralnej. Teraz gama zostaje uzupełniona o urządzenie z mapą Polski.

Microsoft, mimo promowania obecnie Windows 7, nie zapomina o Viście. Wewnętrzne badania koncernu wykazały, że Vista jest bezpieczniejsza od Windows XP.

Dyrektor generalny Nvidii zdementował szerzące się w Internecie pogłoski, jakoby jego firma miała zbudować procesor kompatybilny z architekturą Intela. Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Rodzinne granie w gry wideo może skończyć się tragicznie – po kłótni ojca z synem na temat symulatora piłki nożnej nastolatek rzucił się na 46-letniego mężczyznę. Samsung wprowadza na rynek swój pierwszy smartfon z nowym systemem operacyjnym Bada. Model Wave posiada 3,3-calowy ekran dotykowy Super AMOLED oraz procesor z zegarem 1 GHz. Wyścig pt. „sprawdźmy co dziwnego możemy jeszcze zainstalować na smart fonie" trwa. Pasjonat Androida doniósł, że udało mu się na swojej komórce zainstalować… Windows 3.1.Amerykański ekspert od zabezpieczeń twierdzi, że odnalazł należące do Chińczyków "cyfrowe odciski palców" na narzędziach, które posłużyły do przeprowadzenia ostatnich ataków na Google. Microsoft planuje wymusić na wszystkich użytkownikach komunikatora Windows Live Messenger aktualizację do najnowszej wersji. AKTUALNE TERMINY: 1. Sprzedaż - niekonwencjonalne techniki sprzedaży 28-29 październik 2009 2. Profesjonalna obsługa klienta 05-06 listopad 2009 3. Negocjacje - postawa czy technika? ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Ceny transferowe - Katowice (Katowice)


PROGRAM 1. Geneza cen transferowych powiązanie pomiędzy podatnikami. 2. Międzynarodowy aspekt cen transferowych wytyczne ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Podróże służbowe i samochód w firmie - rozliczanie, ewidencja księgowa, aspekty podatkowe - Warszawa (Warszawa)


1. Przepisy prawne regulujące podróże służbowe - Kodeks pracy - Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej - ustawy podatkowe - zakładowe przepisy płacowe 2. Krajowe ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Bing jako aplikacja dla iPhone'a


Wyszukiwarka Bing oficjalnie zadebiutowała jako aplikacja do pobrania na App Store. Microsoft chce konkurować z podobnym programem wydanym przez Google’a.

Rozliczanie projektów finansowanych z funduszy UE 2 dni- Katowice (Warszawa)


1. Zasady prowadzenia rachunkowości projektów dofinansowanych z funduszy unijnych ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Pingwin-lotnik, czyli Linux w zaawansowanym symulatorze lotu


Siły Obronne Australii opracowały wart 1,7 miliona dolarów symulator lotniczy, którego sercem jest Linux, klastry serwerów opartych na Opteronie i open-source’owa plaforma graficzna.

Piractwo kosztowało polskie firmy ponad 821 tysięcy złotych


Według BSA, w 2009 roku komputerowe piractwo kosztowało europejskie przedsiębiorstwa ponad 16 milionów dolarów. Polskie firmy natomiast straciły ponad 821 tysięcy złotych.

Zmiany w podatku VAT 2010 - obowiązujące od 1 stycznia 2010- Bydgoszcz (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Cieniutki, 13,3-calowy notebook z procesorem CULV


Firma Santech wprowadza na rynek nową, mierzącą zaledwie 18 milimetrów grubości maszynę z niskonapięciowym procesorem Intel CULV i 13,3-calowym ekranem HD Ready.

Karty graficzne GTX 480 i 470 dostępne już w Polsce


Na polskim rynku są już dostępne karty graficzne Nvidii nowej generacji, wspierające technologię DirectX 11. Ich ceny zaczynają się od 1250 złotych.

Różnice kursowe w aspekcie podatkowym i bilansowym (Warszawa)


1. Różnice kursowe wg prawa bilansowego. 2. Różnice kursowe wg prawa podatkowego. 3. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Mozilla Firefox traci na popularności


Zapytany przez quora.com, czy za 3-5 lat Firefox będzie miał dwucyfrowy udział w rynku przeglądarek, prezes John Lilly odpowiedział, że jest tego pewien. Jednak nawet inicjatorzy projektu nie wróżą mu świetlanej przyszłości.

Premiera iTabletu


Słysząc nazwę iTablet, bez cienia wątpliwości założyć można, że to produkt Apple'a. Nic bardziej mylnego - to urządzenie brytyjskiej firmy X2.

Tablet dla miłośników gotowania


Francuska firma UNOWHY zaprezentowała kuchenny tablet o nazwie QOOQ. Urządzenie posiada 10-calowy dotykowy wyświetlacz.

Publiczne testy Google Chrome na Maka już za chwilę


Po roku królowania na systemach Windows przeglądarka Chrome w końcu pojawi się na Mac OS X. Wersja testowa aplikacji powinna się pojawić lada moment.

Facebook i MySpace mają w nosie prywatność użytkownika?


Zdaniem redakcji The Wall Street Journal, zarówno Facebook, jak i MySpace, przekazują dane swoich użytkowników reklamodawcom, mimo zapewnień, że takie praktyki nie są prowadzone.

Zewnętrzne dyski twarde dla... indywidualistów


Iomega Skin Hard Drive to trzy przenośne dyski o pojemności 500 GB o unikalnym wzornictwie i kolorystyce. Dyski powstały w kooperacji z firmą Skin Industries, jedną z czołowych marek sportowych w USA.

Jaki będzie netbook z Google Chrome OS?


Znamy prawdopodobną specyfikację techniczną przeciętnego netbooka z systemem Google Chrome OS. Czego można się spodziewać? Procesora ARM, chipsetu graficznego Nvidia Tegra czy łączności 3G.

Praktyczne aspekty utrzymania obiektów budowlanych - obowiązki włascicieli i zarządców nieruchomości (Warszawa)


1. Przejęcie obiektu do użytkowania zgodnie z aktualnie obowiązującym Prawem budowlanym - dokumenty do zawiadomienia o zakończeniu budowy lub pozwolenia na użytkowanie dokumenty ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

E-kurs Własna firma krok po kroku (Nowa Ruda)


1. Od pomysłu do realizacji - wybór rodzaju działalności i formy prawnej 2. Wpis do ewidencji działalności gospodarczej 3. REGON i NIP 4. Rachunek ...
Lokalizacja: Nowa Ruda - Rodzaj: kurs / szkolenie

Rachunkowość dla Menadżerów (Katowice)


...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie