AMD szykuje kolejne wzrosty wydajności w grach


Ostatnie, oficjalne wydanie sterowników ATI Catalyst, tuż przed premierą nowej generacji kart graficznych NVIDII, przyniosło sporo mniejszych bądź większych (ale jednak) wzrostów wydajności w grach uruchamianych na komputerach z kartami Radeon HD serii 5000 i niektórymi serii 4000.

Odtwarzacz klipów na YouTube zyskał nową funkcjonalność. Każdy może obejrzeć dane o aktualnie oglądanym klipie wideo. Podczas szczytu w Davos sekretarz generalny International Telecommunications Union oraz szef działu badawczo-rozwojowego Microsoftu zaproponowali wprowadzenie licencji na korzystanie z Internetu. MSI wpadło na pomysł, żeby odwieczny problem łączenia wydajności z mobilnością rozwiązać za pomocą zewnętrznej karty graficznej. Nie oni pierwsi próbują tego sposobu, ale wciąż mają szansę stać się pierwszymi, którym się powiedzie.Popularne gwiazdy prosto z kinowych ekranów, scen i wybiegów łączy nie tylko uroda i talent, ale również zamiłowanie do telefonów Blackberry, a nie jak zdawać by się mogło - stylowego iPhone'a. - Gazety powinny w radykalny sposób się otworzyć, zamiast tworzyć zamknięte, płatne treści, jeżeli chcą zarabiać w Internecie - tak twierdzi współzałożyciel Twittera. W ten weekend na portalu YouTube pojawią się pierwsze klipy wideo, za obejrzenie których będziemy uiścić drobną opłatę.

Do świata Rappelz powraca Wiedźma, a wraz z nią pojawią się strefa PvP oraz nowe bestie.

Senator Joe Lieberman zaproponował ustawę, na mocy której prezydent Stanów Zjednoczonych, w razie wojny lub cyberwojny, mógł za pomocą „jednego przycisku” wyłączyć Internet. HTC twierdzi, że jest zwarte i gotowe na sądową wojnę z firmą Apple, która niedawno oskarżyła tajwańskiego producenta o naruszenie aż 20 patentów.

Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs przygotowawczy Cel szkolenia: Zapoznanie jego uczestników z wymaganiami prawnymi UE i wymaganiami krajowymi dotyczącymi obowiązku zapewnienia bezpieczeństwa żywności. Podstawowymi zagadnieniami higieny w ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie Po dwóch wnioskach złożonych przez Nokię w sprawie naruszenia jej patentów przez Apple'a, teraz firma z Cupertino kontruje, składając pozew o naruszenie patentów.Według najnowszych badań Microsoftu, Moskwa jest najlepszym miejscem na świecie do zakupu pirackiej kopii systemu operacyjnego Windows. Przedstawiciele Google’a stawili się na przesłuchanie przed amerykańskim senatem w związku z atakiem Chin na tę firmę. Google przyznało, że przestrzegało praw każdego kraju w którym operuje, w tym ew. cenzury. Sothink Web Video Downloader 4.0 i Master Filer – dwa dodatki umieszczone w oficjalnym repozytorium Mozilli zawierały konia trojańskiego. Fundacja już usunęła wtyczki.

Szkolenia rady pedagogicznej (Katowice)


1. Reforma programowa w szkołach 2. Nadzór pedagogiczny dyrektora w świetle znowelizowanych przepisów 3. Ewakuacja wewnętrzna szkół i placówek 4. Innowacja i eksperyment ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Apple pracuje nad dużymi, aluminiowymi tabletami


Cytując w 100 procentach wiarygodne źródła, serwis Gizmodo informuje, że w chińskiej fabryce pojawiły się dwa prototypy tabletów firmy Apple o przekątnych ekranu 13 i 15 cali.

Ostatnia szansa na wielki finał Ligi Cybersport


Wystartowały zapisy do ostatnich eliminacyjnych rozgrywek internetowych lig Red Alert 3 oraz Need for Speed Undecover organizowanych przez Cybersport.pl oraz Electronic Arts Polska.

CES 2010: Samsung dominuje w kategorii odtwarzaczy Blu-ray


Wśród pięciu nowych propozycji szczególnie wyróżnia się model BD-C6900 – zdobywca nagrody 2010 CES Best of Innovations Award – oferujący możliwość odtwarzania w formacie Blu-ray 3D.

Pierwszy aparat BenQ z technologi HDR


BenQ wprowadza na polski rynek swj pierwszy aparat umoliwiajcy wykonywanie zdj w technice HDR (High Dynamic Range) czyli z du rozpitoci tonaln – model E1260.

Business Communication Skills (Warszawa)


Sztuka nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych Rozmowy telefoniczne Zebrania Prezentacje Korespondencja handlowa Techniki negocjacji Rozwiązywanie sytuacji konfliktowych ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Używanie i zarządzanie bazą danych MySQL (Kraków)


Charakterystyka kursu Uczestnik szkolenia dowie się: Czy można używać MySQL bezpłatnie? Co oferuję licencja komercyjna? Jak zainstalować bazę danych MySQL? Jak wykonywać podstawowe operacje po ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Mysz dla mobilnych graczy od Roccat


Już w kwietniu gracze będą mogli nabyć nowy model myszki komputerowej firmy Roccat, przeznaczonej właśnie dla nich.

Sterowniki nVidii otrzymują certyfikat WHQL dla Windows 7


Sterowniki firmy Nvidia otrzymały jako pierwsze na świecie certyfikat WHQL dla DirectCompute w systemie Windows 7. Co z tego wynika?

Łatwiejsze zarządzanie prywatnością na Facebooku


Atutem Facebooka z pewnością są bardzo rozbudowane formularze, pozwalające decydować o poziomie ochrony prywatności. Dla niektórych jednak ponad 170 funkcji zaczyna być wadą, a nie zaletą.

PHP i MySQL - Zaawansowany (Pozna)


Rozdzia 1 Zaawansowana obsuga PHP/MySQL. Po ukoczeniu tego rozdziau uczestnicy bd potrafili tworzy bazy danych i zarzdza nimi z poziomu ...
Lokalizacja: Pozna - Rodzaj: kurs / szkolenie

Onet.pl chce uśmiercić Wyczaj.to?


Onet.pl najwyraźniej nie wierzy we własne siły. Na portalu promuje witrynę Wykop.pl, mimo iż posiada swój własny odpowiednik – Wyczaj.to.

Asus wyposaża netbooka Eee PC w układ AMD Geode


Coraz więcej producentów sięga po rozwiązania firmy AMD, w tym także Asus, który dodaje do swojej oferty 12-calowy netbook Eee PC z procesorem AMD Geode, taktowanym zegarem 1,4 GHz.

Polski ekran wyboru przeglądarek faworyzuje Windows Internet Explorera


Polski oddział Microsoftu poprawi ekran wyboru przeglądarki. Na skutek usterki wyświetla on zawsze przeglądarkę Windows Internet Explorer na pierwszym miejscu.

Playstation 3 Slim już jest!


Sony oficjalnie zapowiada premierę swojej nowej, cienkiej konsoli Playstation 3 Slim. Na szczęście potwierdziły się wcześniejsze doniesienia na temat ceny urządzenia.

Zarządzanie czasem szkolenie otwarte (Gdynia)


Nie chodzi o to aby pracować, ale o to aby pracować z głową Wprowadzenie Czas to pieniądz" niestety jednak (nawet przy ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Skala komputerowego piractwa w Polsce maleje


Skala piractwa komputerowego w Polsce maleje, ale bardzo powoli, wciąż ponad połowa programów w polskich komputerach to wersje pirackie. Coraz groźniejsi są sieciowi pedofile - twierdzą uczestnicy zorganizowanej w piątek w Opolu konferencji na temat cybeprzestępczości XXI wieku.

Niebawem Google będzie "sterować" telewizorami


Całe Google, całą dobę. Firma Google zapowiedziała oficjalnie uruchomienie nowej platformy programowo-sprzętowej, która ma ponoć zrewolucjonizować rynek telewizorów. Dzięki nowemu rozwiązaniu, wspomniane urządzenia będą mogły oferować zupełnie nowe możliwości, znacznie wykraczające poza ramy propozycji, które znamy dziś.

Stallman protestuje przeciwko ACTA


Richard Stallman, wraz z FSF (Fundacja Wolnego Oprogramowania) zajęli oficjalne stanowisko w sprawie antypirackiego porozumienia ACTA. Jak nietrudno się domyślić – jest ono bardzo krytyczne.

Fuzje, przejęcia i alianse strategiczne (Warszawa)


Podjęcie decyzji o fuzji, przejęciu, czy nawiązaniu aliansu strategicznego, poprzedzone jest pozytywną odpowiedzią na poniższe pytania: - czy dana transakcja przyczyni ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie