Karta R5670 Cyclone 1G dla amatorów i profesjonalistów w dziedzinie podkręcania


MSI wprowadza do sprzedaży nową serię kart graficznych R5670 Cyclone 1G, z unowocześnionym systemem chłodzenia.

Samsung wprowadza na rynek swój pierwszy smartfon z nowym systemem operacyjnym Bada. Model Wave posiada 3,3-calowy ekran dotykowy Super AMOLED oraz procesor z zegarem 1 GHz. Linia procesorów Athlon II rozszerza się o osiem nowych układów złożonych z dwóch, trzech lub czterech rdzeni - cena najdroższego modelu nie przekracza 150 dolarów. Podczas konferencji I/O, Vic Gundotra z Google’a zaprezentował dość ciekawą analizę rynkową. Wynika z niej, że Internet wypiera, i to dość agresywnie, inne środki masowego przekazu.Przeprowadzone przez AVG badania pokazują, że prawie trzy czwarte internautów ochoczo otwiera elektroniczne kartki, jeżeli tylko w polu adresowym nadawcy widnieje imię i nazwisko osoby im znanej. Seria darmowych i płatnych dodatków do Mass Effect 2 to nie tylko uzupełnienie fabuły, ale i zapowiedź trzeciej części, jak twierdzi Casey Hudson z BioWare. Celem szkolenia jest zdobycie lub ugruntowanie wiadomoci z zakresu sporzdzania skonsolidowanych sprawozda finansowych, czytania ich i analizowania zawartych w nich ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowy smartfon Samsunga z platformą Bada, jest sprzedawany z kartą pamięci microSD, która najwyraźniej od nowości zawiera wirusa.

Google najprawdopodobniej porzuci możliwość nakładania na swój system operacyjny autorskich interfejsów użytkownika, wraz z kolejną główną wersją platformy Android. Główne moduły 1. Kim jest trudny klient typologia klientów. 2. Zapobieganie powstawaniu trudnego klienta. 3. Fachowa obsługa klienta i elementy savoir vivre ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Tegoroczna edycja imprezy GPU Technology Conference (GTX 2010) odbędzie się w dniach 20-23 września (poniedziałek-czwartek), w Centrum Kongresowym San Jose (San Jose Convention Center) w San Jose w Kalifornii. Złamania i zwichnięcia stawowe. Leczenie operacyjne, leczenie w opatrunkach gipsowych. Złamania i patologie bliższego końca kości ramiennej i łopatki. Leczenie ...
Lokalizacja: Szklarska Poreba - Rodzaj: kurs / szkolenie Zakres tematyczny szkolenia to: Dzień I Negocjacje postawa czy technika? - definicja negocjacji - postawa w negocjacjach - techniki wpływu Komunikacja w negocjacjach - komunikacja werbalna - ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenieSzczegółowy program szkolenia: 1. Wprowadzenie do Oracle 11g. 2. Architektura bazy danych Oracle 11g. 3. Instancja bazy danych Oracle 11g. 4. Transakcyjność bazy danych. 5. Śledzenie sesji. 6. Programowanie w PL/SQL. 7. Struktura i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Kurs przeznaczony dla osób, które pragną poznać najważniejsze dla podstawowej komunikacji językowej zwroty i frazy, gramatykę niezbędną do poprawnego wysławiania ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Pojawia się coraz więcej skarg w sprawie zakupu firmy AdMob przez Google’a. Herb Kohl, amerykański senator, chce, by sprawie przyjrzała się Federalna Komisja Handlu.

Masaz Shiatsu (Warszawa)


Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: zajęcia teoretyczne: obsługę klienta, omówienie zaleceń i przeciwwskazań do wykonywania masażu, objawów i reakcji po wykonanym masażu, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zobacz, jak wygląda Call of Duty: Black Ops


Na razie możemy zapomnieć o aferze z Infinity Ward i dać kredyt zaufania Activision Blizzard, które zaprezentowało nowy zwiastun do przyszłej część Call of Duty. Black Ops wygląda fenomenalnie.

Trójkanałowa pamięć DDR3 z taktowaniem 2333 MHz


Kingston rozszerza swoją linię pamięci RAM dla procesorów Core i7 o nowy, trójkanałowy zestaw o pojemności 3 lub 6 GB, który pracuje z częstotliwością 2333 MHz.

Kurs kwalifikacyjny pedagogiczny dla nauczycieli teoretycznych przemiotów zawodowych (Kraków)


Program kursu 270 godz. zajęć dydakt. oraz 150 godz. praktyk pedagogicznych Program obejmuje działy: podstawy edukacji i metodykę nauczania. ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wspólnota Europejska chce postawić Wielką Brytanię przed sądem za naruszanie prywatności obywateli


Rząd Wielkiej Brytanii musi odpowiedzieć przed Komisją Europejską na zarzuty o nielegalnych testach cyfrowej reklamy.

Zablokowali mu konto, bo… ktoś go oszukał


Potrzebował wózka dla swoich bliźniaków. Kupił go na Allegro, ale trafił na oszusta. Zgłosił sprawę na policję, żeby uzyskać rekompensatę od Allegro. W efekcie zablokowali mu konto.

Gadżety uszczęśliwiają ludzi


Jak wynika z globalnego badania British Computer Society, technologia i gadżety potrafią uszczęśliwić ludzi - a kobiety nawet bardziej niż mężczyzn, wbrew popularnym stereotypom.

Bing z nowym modułem map i w wersji mobilnej


Microsoft zaprezentował kierunek, w którym będzie się rozwijać wyszukiwarka Bing. Witryna, w wersji beta, korzysta z Silverlight i dopasowuje się do urządzeń mobilnych.

Microsoft "niechcący" zaprezentował interfejs Windows Mobile 7


Podczas konferencji PDC 09 Microsoft zapowiedział, że zaprezentuje system Windows Mobile 7 w marcu na spotkaniu MIX 2010. Tymczasem przy okazji promocji Office’a 2010 wyciekło kilka zrzutów ekranu systemu.

Monitor Full HD z czytnikiem kart pamięci i łącznością WiFi


Acer dodaje do swojej oferty monitor LCD, który w wyposażeniu posiada wbudowany czytnik kart pamięci do odtwarzania materiałów na nich przechowywanych, a także łączność WiFi.

Nowa obudowa Chiefteca. Ma być tania


Firma Chieftec zapowiedziała uruchomienie sprzedaży nowego modelu obudowy komputerowej, CH-09B-B-OP, w formacie midi-tower. Producent twierdzi, że produkt ten został wykonany w oparciu o motto "płać mniej i otrzymaj więcej". Ma to sugerować, że model ten nie będzie należał do drogich konstrukcji.

Amazon: sprzedaliśmy więcej e-booków niż książek


Zakupy świąteczne pokazały, że rynek e-booków ma się zaskakująco dobrze. Amazon, największa internetowa księgarnia, sprzedał więcej elektronicznych książek niż papierowych.

Nexus One nie taki straszny, jak go malują


Pomimo przeróżnych doniesień, że Nexus One okazał się być wielką, rynkową klapą, Google wcale nie narzeka - najważniejsze, że smartfon jest rentowny.

Sprzedaż i profesjonalna obsługa Klienta w sklepach i salonach firmowych (Warszawa)


1.Osoba obsługująca Klienta 2.Jak od pierwszego momentu dać Klientowi do zrozumienia, że jest dla nas ważny i mile widziany w salonie/sklepie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wytrzymały, 12-calowy tablet PC


Firma Motion Computing przedstawia nowy tablet PC z ekranem dotykowym o przekątnej 12,1 cala, procesorem Core i5 lub i7 oraz obudową wytrzymałą na uderzenia czy upadki.

Epson przyznaje się do zawyżania cen paneli LCD


Serialu pod tytułem "zawyżanie cen paneli LCD" mamy ciąg dalszy. Po przyznaniu się do winy takich firm, jak LG, Sharp czy Hitachi, teraz do grona nieuczciwych dołącza Epson.

Warsztaty dla Administratorów Danych Osobowych i Administratorów Bezpieczeństwa Informacji (Wisła)


Program ramowy Ochrona przetwarzania danych osobowych. Zasady przetwarzania danych osobowych. Prawa osób, których dane przetwarza instytucja. Udostępnienie danych. Wybrane obowiązki i odpowiedzialność ADO i ABI. Zbieranie ...
Lokalizacja: Wisła - Rodzaj: kurs / szkolenie

Yahoofona (raczej) nie bdzie, ale...


Yahoo! chce zapewni uytkownikom na caym wiecie "peni mobilnych dowiadcze online" - czyby pozazdrocili swojemu najwikszemu konkurentowi i postanowili wprowadzi na rynek swj wasny telefon?

Oficjalna aplikacja Twittera dla iPhone'a umieszczona w App Store


Oficjalna aplikacja Twittera, która pozwalająca korzystać z niego na iPhone'ie, jest już dostępna za darmo w serwisie App Store. Nowy program bazuje na poprzednim - Tweety'em.

Nowa wersja przeglądarki Opera pojawi się lada moment


Pojawiła się nowa, testowa wersja przeglądarki Opera. Edycja 10.10 integruje usługę Unite w przeglądarce.