CoolIT Omni ALC schłodzi cieczą karty GeForce


Firma CoolIT przygotowuje się do uruchomienia sprzedaży nowej wersji systemu chłodzenia cieczą, Omni ALC, przystosowanej do montażu na dopiero co zaprezentowanych przez NVIDIĘ kart graficznych GeForce GTX 470 i GTX 480.

Microsoft zaprezentuje na targach Mobile World Congress zupełnie nową edycję systemu Windows Mobile. Wersja Starter Edition przeznaczona będzie dla rynków rozwijających się. Umowy pomiędzy Apple App Store a producentami oprogramowania są poufne. Jednak dzięki umowie koncernu z NASA, poznaliśmy przynajmniej część z tych zapisów Zbliżają się wakacje – ten przerażający czas, kiedy będziemy zmuszeni porzucić nasze komputery... O nie! Są granice tego, co można znieść w imię tak zwanego wypoczynku! Nasze notebooki pojadą z nami. Trzeba je jednak na tę wyprawę dobrze przygotować.American Association for Dental Research z Waszyngtonu ostrzega przed graniem w gry, które - ich zdaniem - prowadzą do złego stanu zdrowia jamy ustnej. Firma eStarling wprowadziła na rynek pierwszą na świecie cyfrową ramkę, dysponującą łącznością Wi-Fi 802.11n. Dzięki temu zdjęcia będzie można przesyłać bezprzewodowo jeszcze szybciej, niż dotychczas. Firma MSI niebawem uruchomi sprzedaż nowego modelu karty graficznej, N220GT-MD1GL/D3, z układem NVIDIA GeForce GT 220. Nowa konstrukcja dostępna będzie w formacie niskoprofilowym i przeznaczona głównie dla komputerów typu HTPC oraz Media Center.

Cyberprzestępcy pod pretekstem aktualizacji systemu Windows XP wprowadzili do wielu komputerów niebezpiecznego robaka znanego wcześniej jako Trojan.Generic.171369.

Harmony 700 wyposażono w kolorowy ekran, ładowalne baterie oraz system one-click control umożliwiający obsługę ulubionych aktywności jednym przyciskiem. Szczegółowy program szkolenia jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Badacze z Intel Labs Europe zaprezentowali nową technologię, która może radykalnie zwiększyć wydajność mikroprocesorów obsługujących starsze oprogramowanie. Google jest coraz bardziej zainteresowane sieciami społecznościowymi. Po premierze Buzza koncern zakupił firmę Aardvark, która opracowała wyszukiwarkę obsługującą pytania w języku naturalnym. Biurkowy telefon z dotykowym ekranem LCD firny Cloud Telecomputers będzie działał w oparciu o system operacyjny Android firmy Google.Od przyszłego miesiąca grupa TP udostępni nową usługę: dostęp do Internetu przez satelitę. Cel szkolenia: Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z wiedzą i praktyką z zakresu planowania i rozliczania czasu pracy . Metody szkoleniowe: Wykłady, ćwiczenia ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie Microsoft wygrał kolejną bitwę w niekończącej się batalii z piratami. Sąd w Pekinie skazał czterech piratów na maksymalnie 3,5 roku więzienia, za nielegalną dystrybucję systemu Windows XP.

Nokia poprawia swoje smartfony


Nokia zdecydowała się wreszcie wprowadzić poprawki do smartfonu N97, o które wielu posiadaczy tego modelu dopytuje się już od wielu miesięcy.

Usługa hakerska kradnie hasła do sieci WiFi


WPA Cracker to usługa oparta na modelu przetwarzania w chmurze, która potrafi wykraść hasła zabezpieczonych w standardzie WPA sieci WiFi w zaledwie 20 minut. Usługa kosztuje 34 dolary...

Prawo wodne w procesie inwestycyjnym - prawne aspekty korzystania z wód (Warszawa)


1.Własność wód: prawa i obowiązki właścicieli wód, partycypacja w kosztach utrzymania wód, zasady nabywania praw do użytkowania gruntów pokrytych wodami Skarbu Państwa. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zmiana domyślnego odtwarzacza w Ubuntu?


Od jakiegoś czasu mówiło się o zastąpieniu odtwarzacza Rhytmbox w Ubuntu przez Banshee. Decyzję blokował brak obsługi iPodów. A ta doszła w najnowszej wersji odtwarzacza…

"Skazany na śmierć"- zobacz pierwsze screeny


U nas yświetlany jest aktualnie czwarty sezon serialu Skazany na śmierć. Tymczasem studio Deep Silver przygotowuje grę o tym samym tytule. Nie wcielimy się jednak w rolę Michaela Scofielda.

Nie udało się zareklamować Xboksa 360 bez LIVE-a


Wygląda na to, że radość z możliwości zwrócenia Xboksa 360 jako „towaru niezgodnego z opisem” była przedwczesna. Autorowi eksperymentu nie uznano reklamacji.

Windows 7 przedwcześnie sprzedany


Studencka księgarnia na jednej z amerykańskich uczelni przedwcześnie sprzedała kopię systemu operacyjnego Windows 7 Ultimate w edycji do Upgrade'u.

Język francuski - biznesowy (Katowice)


Ilość osób - 4-6 (małe kameralne grupy sprzyjają nauce języka obcego) Czas trwania - 8 miesięcy (2 moduły - zimowy i ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kurs obsługi programu Płatnik (Łódź)


* Zakładanie kartoteki nowego pracownika * Dokumenty zgłoszeniowe do ZUS ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenie

Dotykowy Eee PC z procesorem Atom N450


Asus przygotowuje kolejną ultramobilna maszynę z linii Eee PC. Model T101H wyposażony będzie w 10-calowy ekran dotykowy, nowy procesor Atom N450, GPS, łączność 3G i napęd SSD.

Bohater HTC z Androidem 2.0


HTC już pracuje nad wprowadzeniem aktualizacji systemu Android do swojego smartfona Hero, który będzie drugim po telefonie Motoroli, który zaadoptuje nową wersję platformy Google'a.

Wersje demonstracyjne Adobe CS5 gotowe do pobrania


Osoby, które rozważają zakup dowolnych aplikacji z linii Creative Suite 5, mogą przetestować darmowe, anglojęzyczne wersje. Adobe umieściło je właśnie na swoich serwerach.

Zarządzanie zespołem obsługi klienta (Warszawa)


Szkolenie realizowane we współpracy z HPR Group Select One. Cel szkolenia: Celem szkolenia jest doskonalenie umiejętności zarządzania procesami obsługi Klienta, oraz ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wielka Brytania też będzie odcinać piratów od Sieci


Lord Mandelson na antenie telewizji BBC zdradził plany Wielkiej Brytanii na temat wprowadzenia systemu trzech ostrzeżeń dla piratów. Tę politykę wprowadziła już Francja.

Publiczny serwer DNS od Google'a


Google udostępnił serwer DNS, z którego mogą korzystać wszyscy. Jego nazwa i adres są łatwe do zapamiętania: Google Public DNS o adresie 8.8.8.8.

Nasza Klasa wprowadza Filtr Rodzinny


Portal Nasza Klasa udostępnił narzędzie, uzupełniające system ochrony Użytkowników przed niepożądanymi treściami. Filtr Rodzinny działa automatycznie na wszystkich stronach NK.

Wirus, który podaje się za kuriera DHL-a


Nowa odmiana wirusa Infostealer.Banker imformuje o nieodebranej paczce od kuriera DHL. Aby dowiedzieć się szczegółów o naszej „przesyłce”, musimy otworzyć zainfekowany załącznik.

Microsoft Office Access 2003 - Projektowanie baz danych (Poznań)


Rozdział 1 Zasady projektowania baz danych Opis: Ukończenie tego rozdziału pozwala uczestnikom na poznanie metod konstrukcji profesjonalnych baz danych. Omawiane ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

40-letni bezrobotny pirat zatrzymany przez policję


40-letni mężczyzna udostępnił w Sieci 670 plików z nowymi filmami i muzyką. Bezrobotny mężczyzna został zatrzymany przez łódzką policję.

Leasing operacyjny i finansowy w rachunkowości i prawie podatkowym - w ujęciu praktycznym (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie