Sprzedaż dowolnych słów kluczowych na AdWords legalna


Europejski Trybunał Sprawiedliwości orzekł, że Google nie złamał prawa, sprzedając słowa kluczowe na Google AdWords firmom, do których dane znaki towarowe nie należą.

Zgodnie z zapowiedziami Toshiba kontynuuje wprowadzanie na rynek laptopów skierowanych do firm i instytucji. Na półki trafił właśnie nowy model Tecra S11-124 z procesorem Intel Core i5. Transakcje i operacje krajowe podstawowe zasady rozliczania, ewidencjonowania i dokumentowania ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Dyrektor generalny serwisu YouTube chce, aby użytkownicy oglądali jego serwis w taki sposób, jak ogląda się telewizję - po kilka godzin dziennie, a nie tylko 15 minut.Użytkownicy WP, dzięki współpracy z tvscreen.pl, zyskują bezpośredni dostęp do najnowszych produkcji wytwórni Universal Pictures, Walt Disney Pictures, Disney/Pixar, Miramax Films i Touchstone Pictures. Mistrzowie Internetu 2010 w nagrodę już we wrześniu pojadą do Szwajcarii i zwiedzą m.in. siedzibę Google’a i CERN. Olimpiadę w nowej formule – angażującej młodzież z niepełnosprawnością i seniorów – zorganizowała Telefonia DIALOG. Google Earth pojawiło się w końcu w wersji dla sprzętów mobilnych. Niestety, aplikacja jest dostępna wyłącznie dla posiadaczy najnowszej wersji Androida.

Samsung wprowadza na polski rynek swój pierwszy telefon oparty na platformie Google Android, a ponadto wyposażony w 3,2-calowy wyświetlacz dotykowy AMOLED.

Tak, jak wszyscy się spodziewali, konflikt na linii Activision Blizzard i Infinity Ward skończył się procesem sądowym. Wydawnictwo jest, zdaniem powodów, winne pracownikom 125 milionów dolarów. Alan Wake utrzyma swoj serialow form do koca. Wkrtce zadebiutuje pilot do drugiego sezonu w postaci dwch dodatkw na Xbox LIVE.

Firma ViewSonic uruchomiła sprzedaż nowego modelu notebooka serii ViewBook Pro - VNB131. Kevin Lynch, jeden z dyrektorw Adobe, zaprezentowa narzdzia, ktre pomog webdeveloperom w implementacji… nie, nie Flasha, a HTML5. System operacyjny Windows 7 będzie zawierać reklamy firm trzecich, w postaci motywów na pulpit lub dodatków do przeglądarki IE8. Czy to krok w stronę darmowego systemu Microsoftu?...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Francuska firma UNOWHY zaprezentowała kuchenny tablet o nazwie QOOQ. Urządzenie posiada 10-calowy dotykowy wyświetlacz. Dyrektor amerykańskiego oddziału Nintendo twierdzi, że konsola Wii dalej sprzedaje się znakomicie i że jego firma nie ma się czego obawiać.

Cig dalszy historii o Alanie Wake'u


Alan Wake utrzyma swoj serialow form do koca. Wkrtce zadebiutuje pilot do drugiego sezonu w postaci dwch dodatkw na Xbox LIVE.

ADO NET (Warszawa)


Program szkolenia obejmuje: Ewolucja architektury dostępu do danych Wybór dostawcy danych Omówienie przestrzeni nazw System.Data Tworzenie połączenia Tworzenie obiektu klasy ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

iPod Touch 3G z kamerą sfotografowany


W Sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia, a nawet filmik, prezentujący nowy odtwarzacz multimedialny firmy Apple, który wyposażony będzie we wbudowany aparat fotograficzny.

12-calowy, multidotykowy tablet PC z procesorem Core i7


Jeszcze niezapowiedziany tablet PC firmy Lenovo pojawia się w sklepach internetowych. Model X201T posiada multidotykowy ekran z podświetleniem LED oraz procesor Core i7-620LM.

zenPad, czyli niedrogi tablet z systemem Android


Firma Enso przedstawia swój własny tablet - niedrogie, 5-calowe urządzenie, wyposażone w 8 GB pamięci, łączność WiFi oraz opcjonalnie nawigację GPS i łączność 3G.

Coraz więcej reklam w YouTube Mobile


Wspomagany przez wzrost sprzedaży smartfonów, serwis YouTube Mobile (m.youtube.com) w ubiegłym roku zwiększył swoją oglądalność o 160%. Stale rosnące słupki w statystykach serwisu nie mogą pozostać bez zainteresowania reklamodawców.

Płatne dodatki do Firefoksa


Mozilla szykuje się na małą rewolucję. Siła napędowa Firefoksa, czyli dodatki i rozszerzenia, będzie skomercjalizowana. Add-ony staną się płatne.

MS word 2003 poziom średniozaawansowany - teraz jedynie 299,00 PLN za osobę (Warszawa)


1. Obiekty Tabele, organizacja, łączenie komórek, sortowanie Obiekty graficzne, położenie względem tekstu Nagłówki i stopki, numeracja stron 2. Korespondencja seryjna Dokument główny Źródło danych Listy i etykiety adresowe Łączenie listy ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Letnia Szkoła Clarena (Kraków)


Program szkolenia: * Cellulogia - dermomasager * ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Legislatorzy apeluj do FTC, aby obejrzaa dane zebrane przez Google'a


Dwaj legislatorzy, specjalizujcy si w prawie prywatnoci, zaapelowali do Federalnej Komisji Handlu, aby ta sprawdzia czy Google nie zamao prawa, podczas "omykowej" analizy sieci WiFi.

Odtwarzacze multimediów: nowe niebezpieczeństwo


Celem ataków z Internetu często bywa oprogramowanie do odtwarzania multimediów. Szczególnie narażone są QuickTime, Real i Windows Media Player.

Koszmar Alana Wake'a narodzi się na nowo


Alan Wake, mimo dość kiepskich wyników sprzedaży, najprawdopodobniej będzie rozwijany. Po Sieci zaczął krążyć 15-sekundowy zwiastun „czegoś nowego”.

GUS-towna zewnętrzna grafika od MSI


MSI wpadło na pomysł, żeby odwieczny problem łączenia wydajności z mobilnością rozwiązać za pomocą zewnętrznej karty graficznej. Nie oni pierwsi próbują tego sposobu, ale wciąż mają szansę stać się pierwszymi, którym się powiedzie.

Google ignoruje Direct2D, stawia na WebGL


Chrome dla Windows również będzie akcelerowany przez kartę graficzną. Google jednak nie użyje wbudowanego w Windows DirectX-a, a zastosuje translację do WebGL.

Apple i Microsoft współpracują w sprawie Hotmaila


Nowe wydanie webmaila Microsoftu, które ma zadebiutować lada moment, nie działa poprawnie na iPadzie, zawieszając Safari. Koncern z Redmond zaoferował Apple’owi pomoc.

Unia Europejska apeluje do WTO o zainteresowanie się cenzurą w Chinach


„Wielki Chiński Firewall” jest barierą w wolnym handlu i powinno się tym zająć WTO. Tak przynajmniej uważa Neelie Kroes, wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej.

VMware ukończyło prace nad siódmą wersją swojej aplikacji do wirtualizacji


VWware Workstation, jedna z najlepszych aplikacji do wirtualizacji systemów operacyjnych, zadebiutowała w swojej siódmej edycji.

Podstawy Prawa Dla Menadżerów (Katowice)


1. Podstawy prawa cywilnego - źródła prawa, wykładnia prawa - 2 godz. 2. Podstawy prawa gospodarczego i handlowego - 2 godz. 3.Odpowiedzialność ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowy system chłodzenia procesorów od firmy Prolimatech


Prolimatech zapowiada wprowadzenie na rynek nowego modelu systemu chłodzenia procesorów - Samuel 17. Nowa konstrukcja przeznaczona jest przede wszystkim do montażu w małych obudowach. Jest kompatybilny z podstawkami Intel LGA 775, 1156 i 1366 oraz AMD Socket AM2(+) i AM3.

"Piractwo zmusiło nas do porzucenia komputera na rzecz konsol"


Mark Capps, dyrektor studia Epic Games, odpowiedzialnego m.in. za serię Gears of War, obwinia piractwo za skupienie się jego firmy wyłącznie na konsolach. Wierzy jednak w powrót komputerowego grania.