Płatne wersje demonstracyjne gier od EA


Zdaniem firmy inwestycyjnej Wedbush Morgan, koncern Electronic Arts wkrótce zacznie udostępniać wersje demo swoich gier, które będąâ€Ś płatne.

W marcu, na skutek braku porozumienia ze związkiem artystów, wideoklipy zniknęły z brytyjskiego YouTube’a. Teraz, na skutek nowej umowy, Wyspiarze znów mogą się cieszyć teledyskami. W ciągu dwóch tygodni od czasu swojej premiery, Windows 7 już ma przewagę na rynku nad Snow Leopardem. Warto przypomnieć, że system Apple’a jest już od kwartału w sprzedaży. 1. Od pomysłu do realizacji - wybór rodzaju działalności i formy prawnej 2. Wpis do ewidencji działalności gospodarczej 3. REGON i NIP 4. Rachunek ...
Lokalizacja: Nowa Ruda - Rodzaj: kurs / szkolenieFBI poinformowało, że postara się wyjaśnić okoliczności wycieku danych 114 tysięcy użytkowników iPadów,, który spowodowały błędy w sposobie przechowywania danych przez sieć AT&T. Program kursu: 1. Zasady zdrowego i racjonalnego odżywiania, poszczególne rodzaje diet: odchudzające, wspomagające modelowanie sylwetki, dla aktywnych i sportowców, dla alergików ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie 1. Nowości w 2010 roku: a) zasiłek macierzyński, chorobowy i opiekuńczy w 2010 r., po uwzględnieniu ostatnich zmian, b) skala podatkowa, KUP, ulga w ...
Lokalizacja: Marki - Rodzaj: kurs / szkolenie

Czy możliwe jest wychwycenie trójwymiarowego obrazu bez specjalnych, stereoskopowych okularów? Samsung twierdzi, że tak - przedstawia bowiem swoje nowe telewizory 3D LED HDTV.

Firma Thermaltake rozszerzyła swoją ofertę o nową obudowę ATX/microATX. WingRS 301 wyposażono w uchwyt, ułatwiający przenoszenie. ...
Lokalizacja: Nowa Ruda - Rodzaj: kurs / szkolenie

Chiny nie zmienią polityki w sprawie monitorowania treści w Internecie, jak wynika z oficjalnych dokumentów rządowych przekazanych dziś mediom. Słynne studio filmowe Jerry’ego Bruckheimera, które kończy właśnie prace nad ekranizacją gry Prince of Persia, chce tworzyć własne gry wideo. Wytwórnia ma wkrótce zapowiedzieć dwa nowe produkty. NOBO DLPM2 to miniaturowy projektor, przeznaczony do zastosowań biznesowych. Urządzenie oferuje rozdzielczość WVGA, 4 GB wbudowanej pamięci oraz maksymalnie godzinę pracy na baterii.Najnowsza nawigacja GPS z linii Lark FreeBird zainteresuje zapewne wielu zmotoryzowanych. Powodem jest kilka nowych cech, które zamknięte w jednym urządzeniu zaspokoją gusta bardziej wybrednych użytkowników. W ofercie firmy Hammacher Schlemmer znalazła się kamera 3D, za którą trzeba zapłacić tylko 600 dolarów. Urządzenie nagrywa trójwymiarowe filmy w rozdzielczości 640 x 480 pikseli. Szkolenie przeznaczone jest dla przyszłych i obecnych użytkowników programu sprzedażowego Subiekt GT, chcących pogłębić swoją wiedzę z zakresu pracy tej ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowa płyta główna - do zadań specjalnych


Firma Gigabyte poinformowała o uruchomieniu sprzedaży nowego modelu płyty głównej, GA-P55A-UD7, z chipsetem Intel P55 oraz podstawką LGA 1156.

Asgard II, czyli nowa obudowa firmy Xigmatek


Firma Xigmatek zapowiedziała wprowadzenie na rynek drugiego wydania obudowy Asgard, przeznaczonego dla nabywców, którzy nie chcą wydawać na obudowę kilkuset złotych. Asgard II ma wymiary 185 x 408 x 475 milimetrów i waży 5,62 kilograma.

Szkolenie Visual Basic NET poziom zaawansowany (Warszawa)


...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Urzadzenia do składowania, magazynowania i rozładunku paliw (Warszawa)


Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: przepisy prawne; zagadnienia bhp; rodzaje magazynowanych paliw płynnych (benzyna, olej napędowy, olej opałowy lekki, olej opałowy ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Darmowe aplikacje do tworzenia stron - CMS-y (Wrocław)


1. Wrowadzenie do tematu 2. Quick.CMS - wstęp 3. Quick.CMS - funkcjonalność 4. PHP-Fusion - wstęp 5. PHP-Fusion - zarządzanie systemem 6. PHP-Fusion - budowa ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

155-calowy telewizor OLED


Mitsubishi na konferencji CEATEC 2009 zaprezentowało ogromny, 155-calowy telewizor wykonany w technologii OLED i już zapowiada jeszcze większe panele.

Crysis 2 będzie obsługiwał grafikę 3D


Crysis 2 będzie oferował tryb wyświetlania grafiki trójwymiarowej w wersji zarówno dla Windows i PlayStation 3, jak i… Xbox 360.

Unia Europejska apeluje do WTO o zainteresowanie się cenzurą w Chinach


„Wielki Chiński Firewall” jest barierą w wolnym handlu i powinno się tym zająć WTO. Tak przynajmniej uważa Neelie Kroes, wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej.

Notebook Acer Aspire Ethos 8943G już dostępny


Firma Acer uruchomiła dostawy nowego, zapowiedzianego parę miesięcy temu, modelu notebooka serii Aspire - Ethos 8943G.

Redaktorzy CHIP-a idą na wojnę! Linux kontra Windows


Windows – system, który ma setki dziur i co chwila się wiesza. Linux – trudny w obsłudze i przeznaczony wyłącznie dla pryszczatych okularników. Nasi blogerzy rozpętali Wojnę Systemów. Kto ma rację?

Monitor AOC TFT 931Swl z możliwością zmiany proporcji obrazu


AOC zaprezentował nowy, uniwersalny monitor TFT 931Swl. Ekran ma przekątną 18,5" i umożliwia łatwe zmienianie proporcji obrazu z 16:9 na 4:3 za pomocą klawisza skrótu.

iPad sprzedaje się dwukrotnie lepiej od komputerów Mac


Analitycy podchodzili do iPada z dużą dozą rezerwy – czy to się sprzeda? Statystyki mówią wyraźnie, że się mylili. Konsumenci kochają tablet Apple’a!

Facebook i MySpace rozmawiają o współpracy


MySpace i Facebook są w trakcie rozmów o współpracy. Oba portale chcą prowadzić wzajemną wymianę treści na swoich łamach.

Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych (Warszawa)


Podstawy prawne tworzenia ZFŚS (Regulamin ZFŚS), Pracodawcy tworzący ZFŚS ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google'a zaatakowały chińskie uczelnie?


Cyber-ataki przeprowadzone na konta GMail, które poprowadziły Google'a do gróźb wycofania się z chińskiego rynku, mogły pochodzić z dwóch chińskich szkół, jak ustalili śledczy.

Jobs: Fani iPhone'a "nie będą zawiedzeni"


Wydaje się, że Steve Jobs w dość lakoniczny sposób potwierdza zbliżającą się wielkimi krokami premierę nowego iPhone'a, który najprawdopodobniej zadebiutuje podczas konferencji WWDC.

Trzydzieści krajów świata postawi Google'a przed sądem?


Zdaniem organizacji Privacy International. Google wkrótce usłyszy pierwsze zarzuty kryminalne w sprawie zbierania danych z sieci WiFi podczas tworzenia Widoku Ulicy.

Tablet JooJoo teraz dostępny także dla Polaków


Tablet JooJoo firmy Fusion Garage dostępny jest teraz także dla klientów spoza obszaru Stanów Zjednoczonych Ameryki. Producent, poprzez swoją stronę internetową, przyjmuje już zamówienia z Europy i Kanady.

14- i 17-calowe notebooki VAIO E


Europejski oddział Sony rozszerza swoją linię notebooków VAIO E o dwa modele, wyposażone w procesory Core i3 lub i5, oddzielne procesory graficzne ATI oraz ekrany o rozdzielczości HD.

Windykacja należności - trudne negocjacje z dłużnikami -WARSZTATY- (Warszawa)


W dobie kryzysu brak odpowiednich zabezpieczeń i instrumentów usprawniających windykację wiąże się z ryzykiem utraty należności z powodu upadłości czy ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie