Przenośne TV marki Panasonic z serii VIERA


Panasonic Japan rozszerza swoją ofertę o dwa nowe modele przenośnych telewizorów, przystosowanych do odbioru naziemnego sygnału cyfrowego – VIERA DMP-BV200 oraz VIERA DMP-HV100.

Firma MSI przygotowuje kolejny model netbooka serii Wind, o nazwie U160DX. Nowe urządzenie od poprzedników odróżniać się będzie przede wszystkim tym, że na wyposażeniu ma moduł pamięci RAM typu DDR3 oraz nowy procesor. BenQ zaprezentował kolejny model z multimedialnej serii uniwersalnych projektorów – MP525P, przeznaczony do odbiorców z sektora edukacji, małych i średnich firm oraz użytkowników domowych. Szkolenie przeznaczone jest dla przyszłych i obecnych użytkowników programu sprzedażowego Subiekt GT, chcących pogłębić swoją wiedzę z zakresu pracy tej ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenieOpera, zgodnie z obietnicą, zaprezentowała działającą wersję przeglądarki Mini na platformę iPhone OS. Wstępne testy wskazują, że jest sześciokrotnie szybsza od mobilnego Safari. Po Internecie krąży fałszywa aktualizacja do Firefoksa, która instaluje w przeglądarce szpiegujący użytkownika pasek narzędziowy Hotbar. Układy scalone są już teraz na tyle małe, że ich produkcja stanowi niemały problem, co z kolei stanowi barierę w rozwoju. Rozwiązaniem mają być układy z molekuł, które samodzielnie będą się układać w pożądane wzory.

1. Tworzenie baz danych Relacyjna baza danych Związki pomiędzy tabelami Utworzenie, modyfikacja pola/ kolumny z odnośnikiem Stosowanie, modyfikacja maski wprowadzania w polu/ kolumnie Relacja wiele do ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Według analizy entuzjastów zgromadzonych wokół Alana Wake’a, gra nie będzie działała w rozdzielczości HD. Remedy, by odeprzeć zarzuty, zdradza kolejną tajemnicę. Samsung zapowiada, że jeszcze w tym miesiącu oficjalnie zaprezentuje "pierwszy konsumencki telefon 3D", wyposażony w możliwość konwersji zwykłego materiału 2D do trzech wymiarów.

Oficjalną prezentację systemu operacyjnego Chrome OS mamy już za sobą. Pierwsze wrażenie? System schowany w przeglądarce! Premiera już w 2010 roku. Druga wersja beta pakietu programistycznego Visual Studio 2010 oraz platformy .NET Framework jest już dostępna dla subskrybentów MSDN. Od jutra również dla wszystkich. Modele Back-UPS ES 550 i 700 zostały wyposażone w funkcję Power Saving pozwalającą na ograniczenie zużycia energii elektrycznej.Gry multiplayer to rywalizacja online pomiędzy wieloma graczami. Cała zabawa w tym, że grając w ulubione gry zmierzyć można się już nie tylko z komputerem, ale także z innymi graczami. "Mobilny Poseł" to nowa inicjatywa naszego parlamentu. Dzięki niej nasi politycy otrzymają za pieniądze podatników nowoczesne telefony komórkowe z dostępem do Sieci. Internetowe witryny z filmami zyskały ogromną popularność. Oglądanie ich na ekranie większym niż monitor laptopa jest teraz możliwe dzięki EVA2000 Digital Entertainer Live.

Patent na interfejs dopasowujący się do uprawnień użytkownika przyznany Google'owi


Google uzyskał patent na nową technologię zarządzania informacją. Dokument patentowy numer 7,664,751 opisuje dynamiczny interfejs, który dopasowuje się w zależności od uprawnień użytkownika.

Acer Aspire One 753 z Celeronem ULV


Seria komputerów przenośnych Acer Aspire One niebawem ma powiększyć się o nowy, zapowiedziany model Aspire One 753. Nowe urządzenie należy do kategorii ultra-cienkich notebooków - jego grubość to 1 cal, a waga 1,4 kilograma.

Wirus, który wyłączy ci hamulce i silnik w twoim samochodzie


Praktycznie wszystkie nowoczesne samochody są wyposażone w systemy komputerowe. Jak się okazuje, są równie podatne na włamania, co systemy znane z komputerów osobistych.

iPad sprzedaje si dwukrotnie lepiej od komputerw Mac


Analitycy podchodzili do iPada z du doz rezerwy – czy to si sprzeda? Statystyki mwi wyranie, e si mylili. Konsumenci kochaj tablet Apple’a!

Karta graficzna obsługująca osiem monitorów


Matrox Graphics wprowadza na rynek pierwszą na świecie kartę graficzną, która z poziomu jednej stacji roboczej pozwoli na obsługę nawet ośmiu wyświetlaczy o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli.

Samsung Moment, czyli nowy smartfon z Androidem


Samsung zapowiada nowy telefon komórkowy, wyposażony w 3,2-calowy ekran dotykowy AMOLED, wysuwaną klawiaturę QWERTY oraz system operacyjny Google Android.

Konkurs bada Cup, czyli Samsung łowi talenty


Samsung rzuca wyzwanie polskim twórcom aplikacji mobilnych. Pula bada Cup wyniesie 450 tysięcy złotych.

Ultraszybkie i superczyste XP


Pozbądź się niepotrzebnych danych, spowalniaczy systemu i w końcu wystartuj Windows niczym Robert Kubica swoim bolidem. Te wskazówki i narzędzia zdecydowanie usprawnią twoje XP.

Netbook Acera z dwoma systemami - Androidem i Windowsem


Acer prezentuje kolejnego netbooka ze swojej oferty, który wyróżnia się tym, że jest na nim preinstalowany zarówno system Android, jak i Windows.

AirLive prezentuje bezprzewodową serię sieciową WN-200


Seria bazuje na standardzie 802.11n (draft) 1T1R i oferuje 150Mbps przepustowości.

Multimedialny reprezentant notebooków Toshiby


Komputer Toshiba Satellite A500-132 można już nabyć w Polsce. Jeśli miałoby się go określić jednym słowem to bez zawahania można użyć określenia "multimedialny".

Czy czeka nas potop cyfrowych danych?


Cyfrowy wszechświat tak, jak ten realny, nieustannie się rozszerza. Z szacunków IDC wynika, że w samym tylko 2008 roku wygenerowano 487 trylionów bajtów danych.

Dwa świeżutkie slidery od Nokii


Nokia prezentuje dwa kolejne telefony komórkowe, które zadebiutują w 2010 roku. Obydwa nie posiadają dotykowych ekranów OLED, łączności WiFi, ani wbudowanej pamięci.

Arctic Cooling zmienia nazwę


Szwajcarska firma Arctic Cooling, znana przede wszystkim jako producent wielu typów systemów chłodzenia procesorów i kart graficznych, a także past termoprzewodzących, obudów komputerowych, wentylatorów oraz innych akcesoriów komputerowych, zmieniła swoją nazwę.

MS-6231 Konserwowanie baz danych Microsoft SQL Server 2008 (Opole)


Konspekt: 1. Instalowanie i konfigurowanie serwera SQL 2. Zarządzanie baz danych i plikami 3. ...
Lokalizacja: Opole - Rodzaj: kurs / szkolenie

Czas pracy - warsztaty praktyczne (Katowice)


I dzień 1) Okresy uznawane za świadczenie pracy. 2) Okresy niewliczane do czasu pracy. 3) ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

14- i 17-calowe notebooki VAIO E


Europejski oddział Sony rozszerza swoją linię notebooków VAIO E o dwa modele, wyposażone w procesory Core i3 lub i5, oddzielne procesory graficzne ATI oraz ekrany o rozdzielczości HD.

Google I/O 2010: Oficjalna premiera Androida 2.2 "Froyo"


Stało się to, czego każdy się domyślał. Google zaprezentowało swój mobilny system operacyjny w wersji 2.2. Zobacz, co się zmieniło i co zyskasz po aktualizacji.

Gears of War 3 - będzie mrocznie


Czasopismo Igromania opublikowało ośmiostronicowy dodatek na temat Gears of War 3. Jak się okazuje, gra będzie dużo mroczniejsza od swoich poprzedniczek.

Czas i ewidencja pracy kierowców-aktualne regulacje prawne (Kazimierz Dolny)


1. Wymagania dotyczące tachografów 2. Kontrole czasu pracy 3. Odpowiedzialność kierowcy i pracodawcy. Konsekwencje naruszeń przepisów czasu pracy kierowców w ...
Lokalizacja: Kazimierz Dolny - Rodzaj: kurs / szkolenie