Apple pracuje nad iKurtką?


W szeregi firmy Apple wstąpił Richard DeVaul, specjalista od „ubieralnych” komputerów. Objęta przez jego posada nosi nazwę „Senior Prototype Engineer”.

Firma OCZ rozszerzyła swoją ofertę o dyski SSD w formacie 1,8”. Urządzenia stworzono z myślą o możliwości łatwego zwiększenia przestrzeni dyskowej w netbookach i niewielkich laptopach. -intensywne kurs j arabskiego, komunikatywny ( w pracy i w podróży) ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie Centrum Doradczo-Szkoleniowe organizuje Kurs Komputerowy MS Office Excel 2007 poziom zaawansowany. Cena: 570zł, możliwość płatności ratalnej. Liczebność grupy: 10 osób, dzięki czemu ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenieW pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia Facebook był po raz pierwszy w historii najpopularniejszym miejscem w Sieci, wyprzedzając samo Google. Przemysł turystyczny w Polsce i na świecie, obsługa ruchu turystycznego, geografia turystyczna Polski i Europy, krajoznawstwo, struktura polityczno-społeczno-ekonomiczna kraju i ...
Lokalizacja: Oświęcim - Rodzaj: kurs / szkolenie LaCie rozszerza swoja ofertę o nowe urządzenie NAS. Po podłączeniu do komputera lub sieci LAN, Network Space MAX umożliwia kilku użytkownikom korzystanie z przechowywanych na dysku danych.

Urząd Komunikacji Elektronicznej bezprawnie nałożył na Telekomunikację Polską karę za „zbyt duże opłaty” za Neostradę. Trybunał Europejski nałoży na UKE karę finansową.

Unreal Engine 3, jeden z najchętniej używanych „silników” do gier od dziś jest dostępny dla każdego. Za darmo! Jest tylko jeden haczyk: licencja zabrania wykorzystywać go komercyjnie. Christopher Tarnovsky dokonał tego, co wszyscy uważali za praktycznie niemożliwe – udało mu się złamać układy Trusted Platform Module używane do zabezpieczenia wrażliwych danych.

Google być może wykorzystało więcej, niż sama funkcjonalność systemu i swoją pozycję na rynku, by spopularyzować Androida. OCZ Technology odświeżyła prezentowaną niedawno serię dysków SSD o nazwie Agility. Nowe modele posiadają dopisek EX i bazują na kościach NAND Flash typu SLC. Nowe portale Openmedica 2.0 mają być rewolucją w polskiej medycynie, która umożliwi lekarzom stworzenie największej społeczności w Internecie....
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie ZOSTAŃ COACHEM BIZNESU! Przyjdź na 3-dniowy kurs na cocha biznesu a przygotujemy Cię do pełnienia funkcji coacha w organizacji! Kurs jest ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Lenovo prezentuje kolejnego, 14-calowego notebooka, którego wyposażono w ekran o maksymalnej rozdzielczości 1366 x 768 pikseli oraz niskonapięciowy procesor Intel CULV.

Chrome jako pierwszy z obsługą WebSockets


Google Chrome wkrótce będzie obsługiwał WebSockets. Obsługa tego protokołu pojawiła się w opublikowanej właśnie wersji rozwojowej przeglądarki.

Top 20 gier akcji dla wszystkich graczy lubiących adrenalinę


Większość naszych czytelników (i naszych redaktorów) lubi od czasu do czasu zrelaksować się przy dobrej grze komputerowej. Dlatego na dzisiaj przygotowaliśmy dla was 20, naszym zdaniem, interesujących produkcji z gatunku gier akcji.

Doszlifowany Total Commander gotowy do testów


Pojawiła się nowa wersja rozwojowa najprawdopodobniej najlepszego menadżera plików dla Windows. Total Commander 7.55 beta jest już gotowy do pobrania.

Co wiemy o Apple World Wide Developers Conference 2010


Apple oficjalnie ogłosiło szczegóły na temat tegorocznej World Wide Developers Conference. Odbędzie się ona w San Francisco w dniach 7 – 11 czerwca.

Gra Quake w przeglądarce dzięki standardowi HTML5


Zgodność z HTML5 to, zdaniem niektórych, przyszłość witryn internetowych. Czy Adobe Flash odejdzie do lamusa? Google próbuje udowodnić, że tak.

Onet.pl ucieka przed powodzią, zamyka wybrane serwisy


W związku z powodzią w Krakowie, serwis Onet.pl był zmuszony ewakuować swoją serwerownię. Część witryn należących do grupy medialnej ITI przestała działać.

Manta prezentuje myszki, które można dopasować do własnych upodobań


Firma Manta wprowadza na rynek nową linię myszek komputerowych eXtravaganza w dwóch rodzajach wzornictwa „Men’s Line” oraz „Women’s Line”.

Zarządzanie ryzykiem i jakością w projekcie (Warszawa)


1. PODSTAWOWE POJĘCIA DOTYCZĄCE RYZYK * pojęcie ryzyka; czynniki ryzyka oraz typy ryzyka; elementy zarządzania ryzykiem 2. PROCES ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Call of Duty niczym World of Warcraft: na abonament?


Seria gier Call of Duty sprzedaje się znakomicie, mimo dość wysokich cen za grę i dodatki. Nic dziwnego więc, że Activision Blizzard na poważnie rozważa zwiększenie zysków poprzez… abonament.

XPERIA X10 - Android, 4-calowy ekran pojemnościowy i procesor 1 GHz


Sony Ericsson oficjalnie przedstawia swój nowy smartfon z rodziny XPERIA, wcześniej znany jako Rachael. Telefon posiada 4-calowy, pojemnościowy ekran o rozdzielczości 854 x 480 pikseli.

Telefon komórkowy dla palaczy


W telefonach komórkowych, zwłaszcza tych chińskich, można znaleźć wiele różnych, dziwnych rzeczy.

Nnowy system chłodzenia CPU


Holenderska firma Nexus Technology zapowiedziała powiększenie swojej oferty o nowy, uniwersalny system chłodzenia procesorów - VCT-9000. Nowość ma wymiary 133 x 118 x 154 mm i waży 635 gramów.

Efektywna logistyka w małym i średnim przedsiębiorstwie (Szczecin)


Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy na temat roli, jaką spełnia logistyka w strukturze organizacyjnej firmy, jej wpływu na ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Dwuterabajtowe dyski WD o wysokiej wydajności


WD wprowadza dyski twarde 7200 RMP wysokiej wydajności i pojemności 2TB dla komputerów stacjonarnych i systemów Enterprise.

Oficjalne screeny z gry Halo: Reach


Bungie oficjalnie udostępnia zrzuty ekranu z najnowszej odsłony serii Halo - Reach, która dostępna będzie wyłącznie dla posiadaczy Xboksa 360. Premiera - jesień 2010.

Ogólnopolska akcja Policji wymierzona w piratów komputerowych


Policjanci z Wrocławia w swojej ogólnopolskiej akcji zabezpieczyli łącznie 3 komputery stacjonarne, 7 komputerów przenośnych, 32 dyski twarde oraz około 1000 płyt.

Sztuczna inteligencja i ludzka forma w dodatku do Mass Effect 2


Bioware nie pozwala nam odłożyć na półkę Mass Effekta 2. Overlord to już czwarty dodatek do tej kosmicznej gry RPG.

Tania "dziewiętnastka" zapowiedzią nowej linii monitorów HANNspree


HANNspree HannsG HA195ABB jest pierwszym modelem dostępnym na naszym rynku zapowiadającym nową rodzinę produktów.

Użytkownicy Facebooka podają dane na tacy


Z badań przeprowadzonych przez Sophos wynika, że aż 46% użytkowników sieci Facebook jest skłonnych do ujawnienia swoich prywatnych danych zupełnie obcym, fikcyjnym osobom.

W Poznaniu rusza e-klasa


We wrześniu w gimnazjum nr 56 w Poznaniu zostanie uruchomiona pierwsza w Polsce e-klasa. Uczniowie będą wykorzystywali notebooki zamiast zeszytów.