Język niemiecki - dorośli -poziom średniozaawansowany (Dzierżoniów)


Komunikatywne kurs niemiecki przygotowawsze do wyjazdu prowadzone przez Native Speakera ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie MSI pracuje nad nowym netbookiem z serii Wind, który bedzie wykorzystywał zupełnie nową platformę Intela o nazwie Pine Trail Atom. Najprawdopodobniej najpopularniejsza wtyczka do przeglądarek, czyli Adobe Flash Player, doczekała się aktualizacji. Nowa wersja likwiduje luki w zabezpieczeniach odtwarzacza.Według firmy Implicit Networks, Microsoft narusza należący do nich patent, dotyczący metod i systemu demultipleksowania, wykorzystanego w Windows 7. Bloger, jeszcze nie tak dawno indywidualista i romantyk, dla którego najważniejsza była możliwość nieskrepowanego wyrażania własnej opinii, coraz częściej staje się obiektem zainteresowania firm. Praca z danymi Płatnika Obsługa bazy danych ubezpieczonych Generowanie i rozliczanie deklaracji ZUS Elektroniczna obsługa dokumentów Import danych z systemów kadrowo-płacowych ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nokia planuje instalację Linuksa na tylko jednym smartfonie w ciągu najbliższego roku. Maemo jednak nie zawojuje rynku.

Heavy Rain, dostępny wyłącznie na PlayStation 3, ma „niespójną grafikę”. Tak twierdzi założyciel firmy CaptiveMotion, który jest odpowiedzialny za animacje twarzy w dostępnym wyłącznie na Xboksa 360 Alanie Wake’u. Astronauta z agencji NASA - T.J. Creamer - wysłał pierwszego tweeta na żywo z kosmosu, a konkretniej z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Opublikowany piętnastosekundowy klip, jak się okazało, nie miał nic wspólnego z odcinkami specjalnymi Alana Wake’a. Jak się okazało, to był fragment teledysku zespołu Poets of the Fall. Pierwszy dzie tegorocznej konferencji Google I/O za nami. Gigant przedstawi swoje najwiesze produkty i plany. Punktem dnia byy Chrome i HTML5. Microsoft udostępnia zwiastun tego, czego możemy spodziewać się po nowej aplikacji PowerPoint w pakiecie Office 2010 - czyli na przykład zintegrowania z bibliotekami DirectX.Funkcje działu zaopatrzenia i jego wpływ na sprawność przedsiębiorstwa: system logistyczny przedsiębiorstwa ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Microsoft rozpoczął sprzedaż komputerów i oprogramowania firm trzecich w swoich sklepach internetowych. Chce w ten sposób upodobnić się nieco do sklepów Apple’a, w których można kupić zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie. Włoski dom mody Gucci zaprezentował nową linię pokrowców dla tabletu Apple'a. Co ciekawe, jeden pokrowiec kosztuje mniej więcej połowę ceny samego urządzenia.

Jason Bourne uśmiercony przez Syndykat


Wczoraj informowaliśmy o porzuceniu jednego z dwóch wielkich tytułów autorstwa Starbreeze Studios. Dziś już wiemy, że fani Syndicate’a mogą spać spokojnie.

Apple pracuje nad iKurtką?


W szeregi firmy Apple wstąpił Richard DeVaul, specjalista od „ubieralnych” komputerów. Objęta przez jego posada nosi nazwę „Senior Prototype Engineer”.

Jezyk angielski w dziale ksiegowosci (Szczecin)


Zakłada się, iż po ukończeniu szkolenia słuchacz potrafi radzić sobie w większości sytuacji zawodowych. Potrafi kompetentnie wypowiadać się na tematy ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kadry,płace,rozliczenia ZUS (Rzeszów)


Podatek dochodowy od osób fiz. zagadnienia kadrowe, ubezpieczenia ZUS, obliczanie list płac, program kadrowo - płacowy i program Płatnik ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowoczesne Techniki Sprzedaży (Rzeszów)


Tematyka szkolenia: 1. Wstęp 2. Planowanie rozmowy z Klientem - preludium do handlowania 3. Etapy spotkania handlowego 4. Jak Cię widzą tak Cię ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft Office Excel 2003 - Zaawansowana praca z arkuszem kalkulacyjnym (Pozna)


<div class="content"> <div align="justify"> <b>Czas trwania:</b> 16 godz. <h3>Rozdzia 1 Podstawy pracy z programem</h3> <p><b>Opis:</b> W tym rozdziale uczestnicy ...
Lokalizacja: Pozna - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wedug Ballmera, Vista bya "strat czasu"


Nie na co dzie syszy si, jak dyrektor wielkiej firmy przyznaje si do zmarnowania czasu na swj produkt. Steve Ballmer jednak to zrobi, opowiadajc o Windows Vista.

HTML5 na oficjalnej witrynie Apple'a


Apple, wbrew zapewnieniem Steve’a Jobsa, zaczęło kontynuować aktywne promowanie HTML5. Koncern uruchomił podstronę internetową, na której prezentuje zalety standardu.

CRM dla każdej firmy - Gestor GT (Wrocław)


Szkolenie przeznaczone jest dla przyszłych i obecnych użytkowników programu wspomagającego działania działu sprzedażowego klasy CRM - Gestor GT, chcących pogłębić ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Intel nie widzi potrzeby tworzenia wydajnych procesorów grafiki


Dadi Perlmutter, wysoko postawiony dyrektor w firmie Intel, powiedział w wywiadzie dla serwisu Cnet, że przytłaczająca większość konsumentów nie potrzebuje wydajnych kart graficznych. Mimo że trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić, to jeszcze trudniej oprzeć się wrażeniu, że przypomina ono słynne stwierdzenie Billa Gatesa, który powiedział kiedyś, że 640 kB pamięci RAM jest wystarczające dla wszystkich.

CD Projekt wczoraj, dziś i jutro


25 marca to pierwszy dzień konferencji przygotowanej przez firmę CD Projekt w warszawskim klubie Loft 44. Ten największy polski wydawca gier komputerowych ma ambitne plany wydawnicze na nadchodzący okres. Dziś goście mogli zapoznać się z tym, co firma ma oraz będzie mieć do zaoferowania entuzjastom elektronicznej rozrywki.

Przenośne TV marki Panasonic z serii VIERA


Panasonic Japan rozszerza swoją ofertę o dwa nowe modele przenośnych telewizorów, przystosowanych do odbioru naziemnego sygnału cyfrowego – VIERA DMP-BV200 oraz VIERA DMP-HV100.

iPad sprzedaje się dwukrotnie lepiej od komputerów Mac


Analitycy podchodzili do iPada z dużą dozą rezerwy – czy to się sprzeda? Statystyki mówią wyraźnie, że się mylili. Konsumenci kochają tablet Apple’a!

Microsoft Excel 2007 - kalkulacje, obliczenia (Warszawa)


1. Wprowadzenie 2. Edycja 3. Formatowanie 4. Formuły 5. Podstawowe narzędzia 6. Wykresy ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Szybka karta pamięci CompactFlash 32GB


Profesjonalni użytkownicy cyfrowych lustrzanek, którzy nadal korzystają z kart pamięci CompactFlash, powinni zainteresować się nowym produktem firmy PhotoFast.

Darmowe WiFi w McDonald'sie


W restauracjach McDonald's od nowego roku będzie można skorzystać z darmowego połączenia WiFi. Jest tylko jeden haczyk - takie rzeczy, tylko w Ameryce...

Elektroniczny judasz


Na australijskim rynku zadebiutował nietypowy przedmiot codziennego użytku firmy Brinno – składający się z kamery oraz kolorowego ekranu LCD cyfrowy wizjer do drzwi Digital Peephole Viewer.

Nowy monitor Hyundai IT; 23 cale


Firma Hyundai IT powiększyła swoją ofertę o kolejny model monitora o przekątnej 23 cali i natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.

Microsoft Office Access - Programowanie baz danych (Poznań)


Rozdział 1 Tworzenie bazy danych dla aplikacji Opis: Po ukończeniu tego rozdziału kursanci będą potrafili poprawnie zaprojektować bazę danych. Rozdział 2 ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wysokiej jakości głośniki nie tylko dla laptopa


Głośniki Sound2 są zaprojektowane do użytku z niewielkimi urządzeniami, takimi jak laptopy, czy przenośne odtwarzacze multimedialne.