Światowy Weekend Darmowego WiFi ze Skype Access


W dniach 20-21 marca 2010 r. Skype udostępni możliwość korzystania z funkcjonalności Skype Access za darmo w ponad 100 000 hotspotów na świecie.

Przedstawiciel wytwórni wydającej płyty Justina Biebera został aresztowany, bo nie umieścił posta na Twitterze, który miał prosić fanów o zakończenie imprezy. Źródła prawa i wykładania prawa. Analiza podatkowa. Prawo celne i dewizowe. Prawo karne skarbowe. Administracja finansowa i kontrola skarbowa. Rachunkowość. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Jak twierdzi Warren East, prezes firmy ARM, netbooki w ciągu kilku najbliższych lat mogą opanować aż 90 procent całego rynku PC, pomimo, że aktualnie kontrolują niecałe 10 procent.CMX to nowy format muzyki cyfrowej, który ma zachęcić klientów do kupowania całych albumów zamiast wybranych piosenek. Zebraliśmy dla Was najpopularniejsze 64 programy, napisane z myślą o architekturze 64-bitowej. Cathi „Cat” Paradiso ma 53 lata, z Sieci korzysta w sposób sporadyczny i podstawowy. To nie przeszkadzało dostawcy internetowemu odciąć jej sygnał. Powód? Domniemane piractwo.

Czy laptop z ekranem 11” może nadawać się do gier komputerowych? Najwidoczniej Alienware uważa, że tak, zapowiadając na targach CES 2010 model M11x.

Wstęp do faktoringu. Zewnętrzne źródła finansowania a faktoring. Kredyt a faktoring. Czy i kiedy warto korzystać z faktoringu (Obliczanie luki finansowej). Opłaty faktoringowe. Zalety i ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie - Podstawowe pojęcia związane ze stronami - Ogólna budowa stron - Rodzaje stron - przykłady - Przeglądarki stron - Edytory stron ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Naukowcy z IBM-a prezentują zbudowany z Grafenu tranzystor, pracujący z częstotliwością 100GHz i wytworzony w znanej technologii przetwarzania, co powinno przyspieszyć jego komercjalizację. Odtwarzacz klipów na YouTube zyskał nową funkcjonalność. Każdy może obejrzeć dane o aktualnie oglądanym klipie wideo. Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenieDavid Gardner ustępuje ze stanowiska CEO firmy Atari SA. Zastąpi go Jeff Lapin, który ma ambitne plany - w lutym 2010 roku, Atari wyda swoją drugą grę MMO. Konspekt: 1. Przegląd zagadnień związanych z Microsoft SharePoint Portal Server 2007 2. Planowanie i projektowanie Microsoft ...
Lokalizacja: Opole - Rodzaj: kurs / szkolenie Podstawy * Wprowadzenie do relacyjnych baz danych i systemu Oracle * Sposób użycia języka SQL * Narzędzia służące do współpracy z bazą ...
Lokalizacja: Gdańsk - Rodzaj: kurs / szkolenie

Szkolenie weekendowe VBA - MS Excel (Warszawa)


Program szkolenia obejmuje: Praca z makrami: o tworzenie i uruchamianie o przeglądanie kodu VBA Omówienie interfejsu VBE Wprowadzenie do języka VBA: o składnia języka o zmienne o instrukcje przypisania o typy danych o operatory logiczne oraz matematyczne o instrukcje ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Cyberkryminalni odc. 3 - Polisa na niewykrywalność


Wyłudzono 300 tysięcy. Śląscy policjanci nie domyślili się prawdy nawet po dokonaniu pierwszych aresztowań. Gdy ją odkryli, byli niemile zaskoczeni.

Facebook stawia na własne mechanizmy chroniące dzieci


Facebook nie zainstaluje przycisku „panic button”, który pomagałby młodocianym sygnalizować zagrożenie. Portal będzie dalej rozwijał własne systemy ochrony.

Bohater HTC z Androidem 2.0


HTC już pracuje nad wprowadzeniem aktualizacji systemu Android do swojego smartfona Hero, który będzie drugim po telefonie Motoroli, który zaadoptuje nową wersję platformy Google'a.

Google pracuje nad własnym tabletem


Apple iPad będzie mieć kolejnego konkurenta? Internetowy gigant znany głównie jako twórca popularnej wyszukiwarki internetowej, czy systemu reklam internetowych i przeglądarki internetowej Chrome, teraz rzekomo planuje wejście na nieznane dla siebie wody. Po premierze smartfonu Nexus One Google chce głębiej wejść na rynek elektroniki.

Zarządzanie Jakością w projektach (Kraków)


Główne moduły 1. Podstawowe zagadnienia związane z zarządzaniem jakością 2. Cele zarządzania jakością 3. Z czego składa się system zarządzania jakością? 4. Planowanie jakości ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kurs angielskiego dla dzieci 4-6 klasa SP (Gdynia)


...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

MWC 2010: Opera Mini pokonuje Safari, ale być może nie trafi na App Store


Opera, zgodnie z obietnicą, zaprezentowała działającą wersję przeglądarki Mini na platformę iPhone OS. Wstępne testy wskazują, że jest sześciokrotnie szybsza od mobilnego Safari.

Polacy kupując cyfrówki nie zwracają uwagi na cenę


Decydującymi czynnikami przy wyborze sprzętu przez Polaków są przede wszystkim rozpoznawalna marka, design, łatwość obsługi oraz możliwości techniczne aparatu.

Smartfon dla miłośników marki Ferrari


Na targach Computex 2010, firma Acer zaprezentowała specjalną edycję swojego smartfonu, inspirowaną marką Ferrari, o nazwie Liquid E Ferrari Edition. Telefon z obudową w charakterystycznym, czerwonym kolorze ma wstawki z chromowanego metalu oraz włókna węglowego.

"Żyjące" witryny Google'a


Google rozpoczyna współpracę z dziennikami New York Times oraz Washington Post, aby utworzyć nowy typ stron z wiadomościami - Living Stories.

Szósta AutoMapa po szlifach


AutoMapa 6 została wydana nieco przedwcześnie. Aplikację męczyło kilka irytujących usterek. Na szczęście jest już łatka eliminująca większość z nich.

Kursy językowe dla firm, lekcje indywidualne dla osób prywatnych (Piła)


Kursy językowe dla firm, lekcje indywidualne dla osób prywatnych ...
Lokalizacja: Piła - Rodzaj: kurs / szkolenie

Oficjalna aplikacja Twittera dla iPhone'a umieszczona w App Store


Oficjalna aplikacja Twittera, ktra pozwalajca korzysta z niego na iPhone'ie, jest ju dostpna za darmo w serwisie App Store. Nowy program bazuje na poprzednim - Tweety'em.

Nowe "stacjonarki" Pavilion Elite i Slimline firmy HP


Hewlett-Packard powiększa swoją ofertę stacjonarnych komputerów PC o trzy nowe modele: Pavilion Elite HPE-190t, Slimline s5350z oraz Slimline s5305z.

Microsoft Office Access 2007 - Użytkowanie baz danych (Poznań)


Charakterystyka kursu: Uczestnicy kursu uczą się pracy z bazą danych Microsoft Access na podstawie praktycznych przykładów przygotowanych przez ekspertów. Tworzą ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Aktualizacja iTunes odłącza synchronizację Palma Pre


Dziś pojawiła się nowa wersja odtwarzacza iTunes. Jak można było się spodziewać, wraz z aktualizacją zniknęła możliwość synchronizacji z telefonem Palm Pre.

USA zwiększa wydatki na cyberbezpieczeństwo


Ameryka chce zwiększać corocznie wydatki średnio o 8,1% na bezpieczeństwo systemów informatycznych.

Apple odpowiedzialny za większość wycieków o swoich produktach


Wieści o nowych, tajemniczych produktach Apple’a pojawiają się zazwyczaj z „dobrze poinformowanych źródełâ€. Plotki te, jak można było podejrzewać, są kontrolowanymi wyciekami.

Techniki planowania projektów (Kraków)


Główne moduły 1. Przegląd podstawowych standardów zarządzania projektami: IPMA, PMI, PRINCE2 2. Podejście do planowania projektu 3. Zasady planowania 4. Zasady szacowania projektu 5. Wybrane ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie