32-gigabajtowy napęd SSD za 99 dolarów


OCZ rozszerza swoją ofertę stacji SSD o nowy, niedrogi model o pojemności 32 GB, który co prawda nie oferuje zawrotnych prędkości transferu danych, ale za to nie pochłonie całej zawartości portfela.

Microsoft udostępnia zwiastun tego, czego możemy spodziewać się po nowej aplikacji PowerPoint w pakiecie Office 2010 - czyli na przykład zintegrowania z bibliotekami DirectX. Intel zaprezentował nową rodzinę procesorów 2010 Intel Core, która ma zapewnić bezprecedensową integrację i inteligentną pracę, w tym dzięki technologii Intel Turbo Boost. Dwaj legislatorzy, specjalizujcy si w prawie prywatnoci, zaapelowali do Federalnej Komisji Handlu, aby ta sprawdzia czy Google nie zamao prawa, podczas "omykowej" analizy sieci WiFi.Firma RAmos przedstawia swój 5-calowy odtwarzacz multimedialny z ekranem o rozdzielczości 800 x 480 pikseli oraz możliwością wysłania sygnału 1080p przy pomocy złącza HDMI. 1. Od pomysłu do realizacji - wybór rodzaju działalności i formy prawnej 2. Wpis do ewidencji działalności gospodarczej 3. REGON i NIP 4. Rachunek ...
Lokalizacja: Nowa Ruda - Rodzaj: kurs / szkolenie Wartość pieniądza w czasie i ocena projektów inwestycyjnych Zarządzanie wynikiem finansowym i płynnością Windykacja należności - aspekty bilansowo - podatkowe ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

W Sieci pojawiło się pięć nowych spotów reklamowych promujących Windows 7. Klipy są bardzo krótkie a jeden z nich… wypiera się istnienia Windows Me.

Negocjacje Handlowe 1. Po co się uczyć negocjowania? 2. Twoje Stanowisko w Negocjacjach. 3. ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie ArchiDoc zakończył realizację projektu przetwarzania na postać elektroniczną dokumentacji archiwalnej Kancelarii Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej (KPRP).

iSource poszerza ofertę o najnowsze komputery Apple: iMac i MacBook oraz kompatybilne akcesoria. Ceny urządzeń w Polsce będą takie, jak w Europie Zachodniej. Dyrektor generalny Nvidii zdementował szerzące się w Internecie pogłoski, jakoby jego firma miała zbudować procesor kompatybilny z architekturą Intela. Zagadnienia omawiane na kursie Diagramy zorganizowane (diagramy struktury) Diagramy klas, obiektów, pakietów i podsystemów (struktur połączonych). Diagramy wdrożeniowe (komponentów i rozmieszczenia) Diagramy dynamiki Diagramy ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenieNajwiększe korporacje oferujące swoje usługi przez Internet wysłali list otwarty do rządu Wielkiej Brytanii, w którym to krytykują pomysł odcinania piratów od Sieci. Teoria i praktyka leczniczo-relaksacyjnego masażu głowy i twarzy ...
Lokalizacja: Tychy - Rodzaj: kurs / szkolenie Firma Biostar udostępniła specyfikację nowego modelu płyty głównej przeznaczonej dla korzystających z podstawki AM3 procesorów firmy AMD. Urządzenie o nazwie TA890FXE jest pierwszym serii T, wyposażonym w chipset AMD 890FX.

Optymalizacja Windows od Ashampoo


Microsoft Windows, niezależnie od opinii jego użytkowników na temat jakości, jest systemem wymagającym regularnych porządków. Jedna z aplikacji w tym pomagających właśnie ukazała się w nowej wersji.

Zasilacze UPS na straży twojego portfela


Energooszczędne zasilacze Back-UPS ES firmy APC pozwalają, według zapewnień producenta, zaoszczędzić średnio 60 złotych rocznie na rachunkach za prąd.

Niegrywalne, oryginalne gry Ubisoftu


Windowsowe wersje gier Ubisoftu są na tyle dobrze zabezpieczone, że ich posiadacze nie są w stanie grać w zakupione gry. Kradzione, pirackie wersje są pozbawione tego problemu.

Pogromca Bluetooth zadebiutuje pod koniec roku


Standard WiFi Personal Area Network przedstawiono już na targach Computex 2008. Intel oraz mało znana kalifornijska firma Ozmo Devices, zapowiedziały wtedy pracę nad technologią pozwalającą na komunikację między małogabarytowymi urządzeniami elektronicznymi z wykorzystaniem sieci WiFi. Sprawa ucichła na ponad dwa lata, aż w ostatnich dniach firma Ozmo wydała oficjalne ogłoszenie prasowe określające datę premiery rozwiązania na czwarty kwartał roku 2010.

Faktury VAT - zasady wystawiania i rozliczania faktur VAT (Warszawa)


1.Jakie transakcje należy udokumentować fakturą VAT 2.Moment wystawienia faktury VAT zasady ogólne i wyjątki 3.Zawartość faktury VAT Dopuszczalność dodatkowych adnotacji na fakturze ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kurs na Samodzielnego Księgowego (Warszawa)


...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

LG wprowadza nowe kino domowe 5.1 z Blu-ray'em


LG HB905PA obsługuje protokoły DLNA i CIFS, odtwarza formaty DivX, DivX/ TXT, DivX HD oraz mkv, zapewnia także dostęp do wybranych serwisów internetowych dzięki funkcji Netcast Entertainment Access.

Biurowa mysz OpenOfficeMouse


Firma WarMouse we współpracy ze społecznością OpenOffice.org opracowała mysz komputerową OpenOfficeMouse.

Wymagania standardu GMP B3 - Handel, magazynowanie i transport (Bydgoszcz)


Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy i trening umiejętności w zakresie: wdrażania, utrzymywania, ciągłego doskonalenia wymagań standardu "GMP+ B3 - Handel, ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Połknął pendrive'a, bo chciał zniszczyć dowód


Pewnemu Nowojorczykowi postawiono zarzut utrudniania śledztwa, po tym jak połknął pendrive Kingstona, chcąc zniszczyć przechowywany na nim dowód rzeczowy.

Adobe CS5 - co nowego?


Dziś 12 kwietnia, czyli premiera pakietów Adobe CS5. Do oficjalnej prezentacji wciąż wiele czasu, ale już teraz znamy kilka ciekawostek na temat nowości w aplikacjach.

Znak towarowy Nexus One nie dla Google'a


Amerykański Urząd Patentów i Znaków Towarowych odmówił przyznania znaku towarowego Nexus One firmie Google, gdyż znak Nexus należy już do innej firmy.

Mobilny Xbox 360, dzięki obudowie Gaems


Firma Gaems przygotowała dla wszystkich posiadaczy konsoli Xbox obudowę, która zapewni mobilność konsoli Microsoftu - wyposażona jest zarówno w ekran, jak i zasilacz.

80 000 sprzedanych Nexus One


Pierwszy tydzień dla Nexus One nie był spektakularny, o czym już informowaliśmy. Właśnie się dowiedzieliśmy, że pierwszy miesiąc to również porażka dla Google’a.

Nowe, 120-milimetrowe wentylatory


Niemiecka firma Noiseblocker uruchomiła sprzedaż nowych modeli wentylatorów PWM, przeznaczonych do montażu w obudowach komputerowych. Są nimi należący do serii Multiframe S model M12-PS oraz BlackSilent Pro PL-PS.

Program komputerowy PŁATNIK (Warszawa)


Praca z danymi Płatnika Obsługa bazy danych ubezpieczonych Generowanie i rozliczanie deklaracji ZUS Elektroniczna obsługa dokumentów Import danych z systemów kadrowo-płacowych ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Premiera komunikatora Trillian Astra... po trzech latach


Po trzech latach projektowania, Cerulean Studios wreszcie udostępnia "multi-internetowy" komunikator, który oferuje współpracę między innymi z Yahoo, Windows Live czy Google Talk.

Cichy i energooszczędny komputer all-in-one


Acer na swojej stronie internetowej umieścił informacje o swoim nowym, biznesowym desktopie typu all-in-one, którego wyposażono w 18,5-calowy ekran oraz procesor Intel Atom.

US GAAP - amerykańskie standardy rachunkowości, Warszawa (Warszawa)


Wprowadzenie do standardów US GAAP. Zasady prezentacji sprawozdań finansowych. Rzeczowy majątek trwały oraz wartości niematerialne i prawne. Ujmowanie przychodów w ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Biznesowy notebook MSI z procesorem Core i5


MSI dodaje do swojej oferty kolejny notebook o przekątnej ekranu 15,6 cala, który wyposażony jest w procesor Core i5, a przeznaczony dla biznesmenów.